Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Borç Bataðýnda... NEDEN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý spartaküs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim oturdugum yerde küçük bir mahalle bakkalý var bunlar orayý bile yönetemez!!!

bakkalda çok çeþit var. bu kadar kalem mal ooo.
    sakýzý, gofreti, unu yaðý ekmek þeker.......
    veresiyeleri tut bi taraftan.
    yönetici abilerimizin devreleri yanar bu hesabý yaparken....
    1 yýlda ona da kepenk kapattýracaklarýna þüphem yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý hemþinli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu ampullerin aðababalarý memleketi adam gibi yönetebiliyor mu ki, bu tosuncuklar kulübü yönetebilsin..
    faruk özak'a pasif kaldý, þampiyonluðu fenere kaptýrdý diye kýzýyordum
    atay aktuða bir adam almadý diye kýzýyordum
    ulan bunlarýn hangi yaptýðýna kýzayým þaþýrdým be.. allah belalarýný versin..

faruk özak ýn da atay bey in de istifasý istenirken diller söylese de insanlar bunu yürekleri burkula burkula söylüyorlardý.
    bu yönetimin istifasýný isterken içi en hafifinden cýz eden var mý?

geronimo_61
    Ziyaretçi

hesap Defteri Sayfa 16

Kulüp Harcamlarý

100- KASA 1300000 $
    672- Lazaroni 1300000$

100- KASA 200.000 $
    673- Kanca 200.000$

100- KASA 2.000.000
    674- Melihçiðim 2.000.000

100- Kasa 100.000
    675-GTT 100.000

100- Kasa 1.000.000
    676-Managerler 1.000.000

100-Kasa
    677- Stad Projesi 1.000

Notlar: Rakamlar Tahmini Niteliktedir.

Açýklamalar

GTT: Gerçek Trabzonspor Taraftarý !

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Konunun aciliyeti ve önemi için Erdal abiye teþekkürler.

Fazla biþey yazmama gerek yok
    zaten yazacaðýmýzý yazýyoruz herzaman yazdýk.
    Testi kýrýlmasýn diye ikaz etmeye çalýþtýk.

Malesef Trabzonspor'a yönetici olarak gelenler bir öncekilerden daha basiretsiz oluyorlar ve adeta Trabzonspor'dan acý çýkartýr gibi yerin dibine batýrýyorlar hem takýmý hem taraftarý..

Daha 2 sene önce Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takýmýydýk.
    Takýmýn borcu da yoktu.. Ýyide kadroya sahipti.. Ertesi sene þampiyonluða çok yakýn gibi görüntü ve parlak baþarýlar vardý. Ama gelin görünkü nerden çýktý bilemeyiz þampiyonluða oynayacak takýmýn defansýný yýktýlar.. Kaleci Petkoviç Sivasspor'a Tolga Seyhan Rusya'ya gönderildi. Yerleri kapatýlmadý. Arkasýndan iyi sonuçlar beklediðimiz sene heba olarak yönetim deðiþikliðiyle Nuri Albayrak iþi devraldý.. Ama oda baþtan fos çýktý. Ýlk iþi 3. ve 2. liglerden futbolcular toplamak oldu. Oysa bunlara gerek yoktu. Trabzonspor bu tür futbolcular ilemi yola devam edecekti vizyona çýkabilecekti?
    Sonunda bunlarlada olmayacaðýný anladýlar ama yine Trabzonspor'a uygun futbolcu alamadýlar..Bu arada eldekiler de gitmeye baþladýlar.. Bu gün bir kaç sene öncesinden elimizde 2 topcu kalmýþ.. Ýskelet ile bu kadar oynarsan olacaðý budur. Kimbilir ne dümenler ile alýndýðý belli olmayan Marcelinho ve MUSAMPA ne iþimize yaradýlar ki? Beceriksizlik bunlar. Madem her maç oynatmayý düþünmediðiniz elin adamlarýna bu kadar parayý heba ettiniz.
    Ziya Doðan'ýn inatlarý da Þenol Güneþ'in inatlarýndan daha fazla. Kaç maçtýr Musampa'yý oynatmadý. Neymiþ adam maç baþýna para alýyormuþ daha neler..

Trabzonspor
    Petkoviç, Tolga ve FATÝH TEKKE gibi oyuncularý sattý iyi paralar kazandý.
    Borsaya açýldý Borsadan para aldý.. Hem bir kaç sene öncesinde Trabzonspor'un borcu yok elinde parasý var deniyordu.. Eee ne oldu þimdi bu paralar.. Galatasaray Avrupa þampiyonu oldu borç bataðýna girdi. Birileri parayý hortumladý. Bizdeki de heralde böyle þeyler. Yada çar çur iþler. Ne diyelim biz kahroluyoruz bunlarý duyunca görünce..
    Bir kere kaliteli iþ yapacak adam elindeki iyi malzemeyi atmaz. Siz Tolga gibi
    Petkoviç gibi F.Tekke gibi oyuncularý sattýnýz iþinize geldiði gibi iyi paraya satma palavrasý yaptýnýz ne oldu karmý ettiniz.. Bütün maçlarý kaybetiniz ne karýnýz olduki.. Ýtibarýnýzýda kaybettiniz.. Tutturdunuz bir Ýlhan Cavcavvv ve futbolcularý ne var ortada. Demek ki benim caným Trabzonspor'uma artýk kimse gelmek istemiyor. ben size daha ne diyeyim.
    Çok ümit baðladýðýmýz Nuri Albayrak gücünü gösteremedi ilk olarak amatör oyuncular peþinde koþarak bizi oyaladý. Ziya Doðan'a da güvenmiyorum bu saatten sonra.. O da Trabzonspordan acý çýkartýyor.. Býraksýn palavralarý artýk.
    Ýyi yapýþtý oraya býraksýn Trabzonspor'un yakasýný. Takýmda futbolcu kalmamýþ F.Akyel gibi Musampa gibi oyuncusunu oynatmýyor.. Ah ah yazdýklarýma da üzülüyorum velhasýl.
    Konu Mehmet tarafýndan (15.01.2007 Saat 22:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

iþ bilmez, paralý(!) baþkanlar, yönetimler yüzünden.....

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

suç hem yönetimde hemde taraftarda

çünkü taraftar ki 4 ayda bir hoca deðiþtirecek yönetim ki heyacandan mý denir tecbüresizlikten mi denir veya yöneciliði bilmemesinden mi denir yada hepsi mi denir bilmem ama bundan dolayý abuk sabuk futbolcu vede hocalarý takýma çaðýrmasý ve eldekileri ni göndermesi... benim bildiðim fatih tekke haricinde 1 tane adamduymadým kar ettiðimizi haaa doðru marcede war ....
    [ille d' 7]

Arkadaþlar,borç bataðýna doðru gittiðimiz acý gerçek.þöyleki,,,,lazoroniye verilen tazminat,ziyanýn alacaðý para,musampa vb rakamlar korkunç,peki gelen paralar,marcelinonun parasýný baþkan kendi verecekti,verdimi? fatih ve cola turkadan alýnan paralar nerde,ne oldu?gibi bir sürü iþler kýsacasý ortalýk toz duman olcak,,,hadi hayýrlýsý demekten baþka çözümü olan varsa bir adým öne çýksýn,,,,,,HOÞÇAKALIN,,,,
    TÜRK;E KEFEN BÝÇENÝN SONU KORKUNÇ OLUR;

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu yönetim futboldan anlamadýý için sürekli transfer yaptýlar yanlýþ antrönçr seçimleri yüzünden tazminatlar falan filan derken gitti dünyanýn parasý

borcumuz azdýr
    alacaðýmýz vardýr
    takým iyi yoldadýr
    hedef çok büyüktür
    ama 13.yüz küme düþüyoruz
    olsun

yani

keyfim tam paþa keyfi halim itlerden beter
    Konu tsanimer tarafýndan (16.01.2007 Saat 11:34 ) deðiþtirilmiþtir.

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Albayrak, inþaat firmasýný böyle yönetsin de göreyim onu... Kendi paralarý deðil ya ellerindekini böyle rahatça çarçur edebiliyorlar. Bizim dt ye ödediðimiz abonelik ücretleri, seyirci hasýlatlarý, milyonlarca Trabzonspor taraftarýnýn sýrtýndan gelen reklam gelirleri.... bu paralar onlarýn cebinden çýkmýyor tabi... Yazýklar olsun bu zihniyete.
    Sorumluluðu yok bu iþin, þirketin batmýyor, para kaybetme riskin de yok en kötü bir daha seçmezler...

Özkan Sümer, o günlerde kimin gazýna geldiyse artýk, ayraný yok içmeye ....... misali kulübü kurtarma iþine soyunmuþtu. Kurtarma operasyonu ile 2.ligin kapýsýndan dönmüþtük son hafta. Hadi kurtarýn gene da... MAY dönemlerini de hatýrlýyorum bu kadar rezalet yaþanmamýþtýr tarihte. Gün bügündür!! Hadi.... Kurtarýcý Sümer o zamanlar MAY ýn maaþlý elemaný idi, bugün de Albayrak ýn maaþlý elemaný... bakalým tarih tekerrür edecek mi??
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Murat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

sen her aldýgýn adama pesin odeme yaparsan baskan ve yonetimdede is yoksa olacagý budur

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Merak ediyorum kulübü bu kadar borca sokan baþkanýmýz Marcelinhodan gelen parayý, bu futbolcunun bonservisini ben ödemiþtim diyerek cebine mi koydu yoksa kulübün hesaplarýna mý aktardý? Bunu da bir açýklasa iyi olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Mesut AKYILDIZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merak ediyorum kulübü bu kadar borca sokan baþkanýmýz Marcelinhodan gelen parayý, bu futbolcunun bonservisini ben ödemiþtim diyerek cebine mi koydu yoksa kulübün hesaplarýna mý aktardý? Bunu da bir açýklasa iyi olur.

marcelinhonun parasýný ödediði de tevatür...
    ilk taksit kulüpten çýkmýþ.
    Allah a emanet yönetiliyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

borcumuz olabilir ama borç bataðýnda olduðumuzu sanmýyorum.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bakýyorumda burda hiç hesap iþinden anlamayanlar bile yazýp duruyor tabi doðrudur. Çünkü bekara karý boþamak kolaydýr. Bu klüp içindeki hesaplarý hiç bileniniz var mý. Acaba yok bu kadar para geldi yok bu kadar para gitti. Biliyormusunuzda yazýyorsunuz. Yoksa bilmeden mi ezbere mi yazýyorsunuz sizleri anlamýyorum. Trabzonspor borsaya açýldý bilmem bunu biliyormusunuz. Tam hazýr olmadýðý halde alel acele borsaya açýldý. Bu trabzona ne getirdi ne götürdü biliyormusunuz. Sayýn atay aktuð buradan gelen para ile borçlarý ödedi. Sonra ne dedi klubün borcu yok. Peki bu hisseleri satýn alanlara yapýlan ödemeleri biliyormusunuz acaba. Yada eski yönetimin gitmeden önce sezon öncesi yaptýðý iyileþtirmeleri biliyormusunuz. Benim burada karþý olduðum tek suçlu bu yönetim miþ gibi gösterilmesi. Diðer yönetimler zamanýnda ki hatalarýnda bu yönetim üstüne kalmasý gerçekten yazýk. Bunlarýnda hatasý var elbette. Bunlar suçsuz demiyorum ama tüm suçuda bunlarýn üzerine atmayýn.

Vede tam bilmediðiniz konular hakkýnda böyle olmuþ böyle harcanmýþ gibi sanki gerçekten olayýn içerisindeymiþ gibi yazmayýn. Bu beni sinir ediyor. Vede bu rakam veren arkadaþlardan ricam olacak. Ellerindeki belgelerin bir örneðini bana mail olarak gönderebilir lermi. Herhalde ellerinizde bir belge var ki. Bu kadar kesin yazýyorsunuz. Bende istifade etmek isterim.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakýyorumda burda hiç hesap iþinden anlamayanlar bile yazýp duruyor tabi doðrudur. Çünkü bekara karý boþamak kolaydýr. Bu klüp içindeki hesaplarý hiç bileniniz var mý. Acaba yok bu kadar para geldi yok bu kadar para gitti. Biliyormusunuzda yazýyorsunuz. Yoksa bilmeden mi ezbere mi yazýyorsunuz sizleri anlamýyorum. Trabzonspor borsaya açýldý bilmem bunu biliyormusunuz. Tam hazýr olmadýðý halde alel acele borsaya açýldý. Bu trabzona ne getirdi ne götürdü biliyormusunuz. Sayýn atay aktuð buradan gelen para ile borçlarý ödedi. Sonra ne dedi klubün borcu yok. Peki bu hisseleri satýn alanlara yapýlan ödemeleri biliyormusunuz acaba. Yada eski yönetimin gitmeden önce sezon öncesi yaptýðý iyileþtirmeleri biliyormusunuz. Benim burada karþý olduðum tek suçlu bu yönetim miþ gibi gösterilmesi. Diðer yönetimler zamanýnda ki hatalarýnda bu yönetim üstüne kalmasý gerçekten yazýk. Bunlarýnda hatasý var elbette. Bunlar suçsuz demiyorum ama tüm suçuda bunlarýn üzerine atmayýn.

Vede tam bilmediðiniz konular hakkýnda böyle olmuþ böyle harcanmýþ gibi sanki gerçekten olayýn içerisindeymiþ gibi yazmayýn. Bu beni sinir ediyor. Vede bu rakam veren arkadaþlardan ricam olacak. Ellerindeki belgelerin bir örneðini bana mail olarak gönderebilir lermi. Herhalde ellerinizde bir belge var ki. Bu kadar kesin yazýyorsunuz. Bende istifade etmek isterim.

ÝYÝLEÞTÝRMELERE TAMAM...
    TAMAMEN HAKLISIN...
    BU KEPAZELERÝ O BÜYÜK HATALAR BASIMIZA MUSALLAT ETTÝ...
    FAKAT,
    SU AKTUÐ DÖNEMÝNDE ÖDENEN BORÇLARI AÇIKLARMISIN...
    HANGÝ BORÇLAR ÖDENDÝ DE 30 MÝLYON DOLAR BÝTTÝ...
    AYRICA FATÝH TEKKE DEN GELEN PARALAR NERDE...
    AÇIKLADA BÝR ÖÐRENELÝM....
    AYRICA BONSERVÝSSÝZX ADAMA 700BÝN DOLAR VERMEK
    ONUDA BÝR AÇIKLADA ÖÐRENSÝN MÝLLET....

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu noktaya gelmemizdeki birinci etken borsaya açýldýktan sonra atay aktuðun baþlattýðý iyileþtirme saçmalýðýdýr...ikinciside çar çur edieln paralar...

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@Cem Yavuz

Ben klübün hesabýný çok iyi bilmiyorum. Ama gazetede medyada klüp tarafýndan yapýlan açýklamarý çok dikkatli okurum mümkün olduðunca hatýrlamaya çýlýþýrým. Benim hatýrladýðým. Sayýn Albayrak. Fatih Tekke den gelen para ile klübün satýlan hisselerini geri almak için kullanacaktý sebebi ise. Hane o çok süper icraat mýþ gibi gösterilen borsaya açýlma. Vede klubümüze getirdiði ek gider yükümlülüðü. Bu yükümlükten biraz olsun kurtulmak için hisseleri geri alacaklardý. Gerçi yazmýþtým ama Tekrardan yazayým. Bu borçta Albayrakýn suçu yok demiyorum. Ben tüm suçun Albayrakýn mýþ gibi gösterilmesine kýzýyorum. Onunda suçlarý var. yapýlan yanlýþ transferler ve ödenen tazminatlar. He bu arada unutmuþ yazmaya jun vakaasýný unutmayalým. Hatýrladýðým kadarý ile Bu futbolcunun bonservisinin büyük bir kýsmý bu yönetim kýsmýnda ödendi. Ne büyük hezimet dimi. 3,5 milyon avro. Hiç deðilse bu yönetim böyle bir transfer yapmadý.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Herhalde kulübü borçlandýrarak kendilerine baðýmlý hale getirmeye çalýþmýyorlardýr?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

ya batkta deðil bence ha bataða doðru bir ilerleme vardý belki yarýda cok fazla para harcayýp yine savursalar bir batak olabilirdi ama yapmadýlar, 20 milyon dolra bir obr vardý enson, en kötü yine öyle olmuþtur.

ts_fan
    Ziyaretçi

Travelair, aynen o dediðini yapýyorlar.Bu gidiþatla da önümüzdeki ilk seçimde Trabzonspor'a aday olabilecek bir baþkan adayý ve yönetim kurulu olmayacak gibi görünüyor!Bu yüzden halihazýrdaki yönetime yapýlmýþ olan ''Kulübü seçime götürün!'' çaðrýsýný hep sýcak tutmalýyýz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- teknik kapasitesi düþük futbolculara yapýlan gereksiz iyileþtirmeler.....

2- lazaronýn transferi geri gönderilmesi ve ziya hocanýn gelmesi ( yaklaþýk 3 milyon dolar)

3-baþarýsýz sonuçlar nedeniyle naklen yayýn gelirlerinde düþme

4- baþarýsýz sonuçlar nedeniyle stad gelirlerindeki azalmalar.

5- aldýðýmýz cezalar nedeniyle seyircisiz aoynana maçlar.

6- bu yönetimin yaptýðý 20 den fazla gereksiz transfer

7- Ts cluplarýn beceriksiz yönetimi sonucu ek gelir imkanlarýnýn azalmasý

8- trabzonspor dergisinin geç gelmesi , içeriðinin kötüleþmesi alýna baþarýsýz sonuçlar nedeniyle trajýnýn ve reklam gelirlerinin azalmasý ( ilk yayýnlandýðýnda 20 binden fazla idi þimdi çok daha az)

9- yarým sezon sonra serbet kalacak bir adama 2 ytilyon lira bonservis veren.. sonra risppede ayýn para verildi ve sözleþmesinde 6 ay sonra kendisi isterse gidebilir diye madde koyduran bu þekilde 4 trilyon lira verip 1 transfer bile yapamayan bir yönetim.....

10- cebinden 1 kuruþ bile katmayan sadece reklamýný yapmaya gelmiþ yöneticiler
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (18.01.2007 Saat 12:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

sezon sonuda sözleþmesi bitecek 30 yaþýndaki futbolcuyu ara transfer döneminde 1 milyon yuro gibi bedel ödeyerek takýma katýyorsan,takýmýn baþýna getirilmesi hata olan bir teknik direktörü getirip 5 maç sonra tazminat verip yolluyorsan,celaleddin,çaðdaþ gibi vasat oyunculara trilyonlar akýtýyorsan,gelir getirebilecek olan TS clublarý kapatmayý düþünüyorsan,kulubun borç bataðýnda olmasý gayet normal bence............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Cem Yavuz

Ben klübün hesabýný çok iyi bilmiyorum. Ama gazetede medyada klüp tarafýndan yapýlan açýklamarý çok dikkatli okurum mümkün olduðunca hatýrlamaya çýlýþýrým. Benim hatýrladýðým. Sayýn Albayrak. Fatih Tekke den gelen para ile klübün satýlan hisselerini geri almak için kullanacaktý sebebi ise. Hane o çok süper icraat mýþ gibi gösterilen borsaya açýlma. Vede klubümüze getirdiði ek gider yükümlülüðü. Bu yükümlükten biraz olsun kurtulmak için hisseleri geri alacaklardý. Gerçi yazmýþtým ama Tekrardan yazayým. Bu borçta Albayrakýn suçu yok demiyorum. Ben tüm suçun Albayrakýn mýþ gibi gösterilmesine kýzýyorum. Onunda suçlarý var. yapýlan yanlýþ transferler ve ödenen tazminatlar. He bu arada unutmuþ yazmaya jun vakaasýný unutmayalým. Hatýrladýðým kadarý ile Bu futbolcunun bonservisinin büyük bir kýsmý bu yönetim kýsmýnda ödendi. Ne büyük hezimet dimi. 3,5 milyon avro. Hiç deðilse bu yönetim böyle bir transfer yapmadý.

üstadm bu sölediðinin anlamý bu yönetim genel anlamda baþarýlý olmasa da ticari açýdan baþarýsýz deðil.
    þimdi bana bi açýkla ben de bileyim :
    sayýn albayrak eline aldýðý kulübün borcunu 3 katýna çýkarýrken baþarýsýzlýk demiyorum mali kepazelikten nasýl söz etmemeliyiz?
    hem de bu mali yamukluðu bir oyuncuyu nakit 13-14 trilyon paraya satmýþken becerebilmeleri bir anti-mali deha olduklarýnýn ispatý deðil de nedir?
    hiç istanbulda Ts Club gezdin mi?
    neredeyse hiçbirinde mal kalmadý, kapanacaklar yakýn zamanda.
    dergi nin bir atay bey zamanýndaki haline bak bir de bugün...

önceki yönetimde kalsa kalsa 2-3m dolarlýk yük kalmýþtýr üzerlerine.
    nerde yahu bu 30m dolar para.
    takýmý 1 yýlda 35m dolarýn üzerinde para harcayýp 13. yapmýþlar,
    hala baþarýsýz deðiller demenin mantýðýný ben bilemiyorum..
    ya da anlamadým. daha açýk anlat da anlatyým.
    önceki yönetim jun un maliyetinin yarýdan fazlasýný ödemiþti zaten. bildiðim kadarý ile 3 taksidi bu yönetimde kalmýþtý. onlar da 2m dolar civarýnda.

enkaz edebiyatý yapmasýn kimse.
    atay aktuð resmi rakamlarla kâr etmiþ bir futbol A.Þ býraktý.
    borçlar ileriye dönüktü.
    hiçkimsenin alacaðý falan yoktu takýmdan.
    hele bugünki gibi 3 ay topçularý maççbaþý ücretlerinden mahru býrakmak falan.
    geçiniz efendim.
    bu yönetimin eline 1 milyar dolar versek, yarýsýný havaya saçarlar. gene de þampiyon falan olamazlar.

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Tomas jun ile Musampa arasýnda iki fark var birinin bonservisine dünya kadar para verildi kendisine ödeme yapýlmýyor... diðeri bedava alýndý þimdi oturduðu yerden dünyanýn parasýný kazanýyor.
    @sarman, Herkesi bilip bilmeden konuþmakla itham ederken kendinde zaten kulüp hesaplarýný bilmediðini söylüyorsun.
    Aslýnda çok fazla muhasebe hesabý bilmeye yada eski yönetimlere çamur atmaya gerek yok... bu adamlar kendi þirketlerini adam gibi yönetirken Trabzonspor u nasýl batýrýrýz diye özel bir gayret içindeler.
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.