Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Borç Bataðýnda... NEDEN?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hesaplarýn incelenmesi gerekir. Borcu kim yapmýþsa sorumluluðu da onlarýn almalarý gerekir.

Bu arada Marcelinho 2,7 civarý, Fatih ise 7,4 Fatih'e göre, 7,2 Baþkana göre hatýrladýðým kadar.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erdal abi güzel konuya deðindin.
    Borç olayýnda tamamen yönetimin basiretsizliðini ve beceriksizliðini görüyoruz. Bu yönetime baþýndan beri destek veren birisi olarak en büyük korkumdu bu tablo. Yine popülist transfer politikalarý yine sen, ben kavgasý. Halbu ki hiç gerek yoktu bunlara, bütün güçleri ile stad projesine yoðunlaþsaydýlar. Fatih Tekke'den gelen para bu uðurda haycansaydý fena mý olacaktý. Trabzonspor'un bu tablosu ve hala devam eden yönetimin basiretsizliði bize pahalýya patlýyor. Olurya Nuri ve ekibi istifa felan ederse Trabzonspor'a verdikleri zararlarý ödemek zorundalar. Uðradýðýmýz manevi zararlarý saymýyorum bile. Trabzonspor'u uçurumun eteðine süreklemeye kimsenin hakký yok. Sezon baþýnda dengeleri bozmayacaðýz diyenler feleðimizi þaþýrttý. Bunu haketmiyoruz, bu acýlar belki stad uðruna çekilebilirdi fakat o projede yalan olmak üzere. Bu iþi düzetemezlerse istifa edip giderlerse dünyada ve ahirette iki elimiz yakalarýnda olacak.
    Onca borcun içinde stadýn hayal olduðunu sonunda görebildiðinize sevindim.(kiþisel deðil stadyum hayaline kananlaradýr sözüm)

cakir28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Bu Baskanin vermis oldu Paralar gelir giderlerde sabit dutuldumu acaba..yada hicmi para vermedi..

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý cakir28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu Baskanin vermis oldu Paralar gelir giderlerde sabit dutuldumu acaba..yada hicmi para vermedi..
    Bu sorunun cevabý bende baþkanýn yüzünde belli. Bir daha bakýn þöyle alýcý gözle o adamýn cebinden para çýkarmý

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

2 pas yapamayan adamlara trilyonlar verirsen, þampiyon olmamýþ bir takýmda her isteyene iyileþtirme yaparsan böyle olur.

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Trabzonsporumuzun borç bataðýnda olduðunu düþünmüyorum, bir büyük takým için bu borçlar çok önemli deðil istanbul basýný borçla korkutarak ilerlememizi istemiyor olabilir veya buna benzer durumlar, ancak ne yaptýðýný bilmeyen bu yönetimle bir iþ yapmakda mümkün deðil

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý yatttara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporumuzun borç bataðýnda olduðunu düþünmüyorum, bir büyük takým için bu borçlar çok önemli deðil istanbul basýný borçla korkutarak ilerlememizi istemiyor olabilir veya buna benzer durumlar, ancak ne yaptýðýný bilmeyen bu yönetimle bir iþ yapmakda mümkün deðil
    Giderek küçüldüðümüzün ne zaman farkýna varacaðýz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Fatih TEKKE den gelen para nerde?
    Asýl soru bu...

cakir28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Asil soru bu kadar borc nasil oldu..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

ceplerine attýlar ne oldu sandýnýz ki hýrsýzlar ne olucak bunlarýn hesabýný bir bir verecekler istifa etmekle kalmayacaklar hepsi kulupden ihraç edilecekler hýrsýzlar hýrsýzlar hýrsýzlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

bu þartlarda borc batagýnda olmamasý garýp olmazmýydý.

geronimo_61
    Ziyaretçi

olay aslýnda tam da baþkanýn ve adamlarýnýn yaþadýðý ileriye ket vurma sendromu olarak adlandýrýlabilir...

Tuðlanýn normalini alýp evin en kralýný satarak para kazanýlýr. bilmedikleri tuðla yerine koyduklarý futbolcularýn yýllýk ödemeleri olduðudur..

bilmedikleri trabzonsporun inþaat þantiyesi olmadýðýdýr.

bilmedikleri trabzonsporun þahsiyeteine ve kasasýna zarar vermeleridir. kulübün çýkarlarý adýna deyipte transferlri son güne býraktýklarýnda kendilerine göre belki de 100-200 bin YTL para kazandýrmýþlardýr.

Bilmedikleri maç baþýna galibiyetimiz durumunda alacaðýmýz olan yaklaþýk 250 000 YTL olduðudur.

Bilmedikleri kulüpte 3 ay görev yapan bir adama 1,3 Milyon dolar verilmeyeceðidir.

bilmedikleri 30 küsur futbolcu satýn alýnarak takým oluþturalamayacaðýdýr.

bilmedikleri uefa kupasýna katýlamayarak büyük bir maddi gelirden olduðumuzdur.

bilmedikleri aðlayarak bazýý gruplara paralar yedirilerek yöneticilik yapýlamayacaðýdýr.

velhasýlý kelam
    daha kötüsü de bu yönetimle bizi beklemektedir.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý geronimo_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olay aslýnda tam da baþkanýn ve adamlarýnýn yaþadýðý ileriye ket vurma sendromu olarak adlandýrýlabilir...

Tuðlanýn normalini alýp evin en kralýný satarak para kazanýlýr. bilmedikleri tuðla yerine koyduklarý futbolcularýn yýllýk ödemeleri olduðudur..

bilmedikleri trabzonsporun inþaat þantiyesi olmadýðýdýr.

bilmedikleri trabzonsporun þahsiyeteine ve kasasýna zarar vermeleridir. kulübün çýkarlarý adýna deyipte transferlri son güne býraktýklarýnda kendilerine göre belki de 100-200 bin YTL para kazandýrmýþlardýr.

Bilmedikleri maç baþýna galibiyetimiz durumunda alacaðýmýz olan yaklaþýk 250 000 YTL olduðudur.

Bilmedikleri kulüpte 3 ay görev yapan bir adama 1,3 Milyon dolar verilmeyeceðidir.

bilmedikleri 30 küsur futbolcu satýn alýnarak takým oluþturalamayacaðýdýr.

bilmedikleri uefa kupasýna katýlamayarak büyük bir maddi gelirden olduðumuzdur.

bilmedikleri aðlayarak bazýý gruplara paralar yedirilerek yöneticilik yapýlamayacaðýdýr.

velhasýlý kelam
    daha kötüsü de bu yönetimle bizi beklemektedir.

Ben bu aðlama konusuna takýldým. Yav aðlayan adamdan yönetici mi olur. Madara olduk elaleme...

Abdallý61
    Ziyaretçi

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çünkü 100.000 üye kampanyasýna destek verilmiyor.

bu yönetim varken üye olacaksam bile olmam arkadaþ, bunlara 100 trilyon verseler iki günde 200 trilyon borç yaparlar

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Abdallý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yönetim varken üye olacaksam bile olmam arkadaþ, bunlara 100 trilyon verseler iki günde 200 trilyon borç yaparlar
    Zaten yönetime üye olmuyosunuz.Klübe üye oluyosunuz.

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Yönetimin Borc altina girme sebepi bana göre sadece Transfer Politikalarindan kaynaklanan sorunlardir, ahh nurii ahh haciosmanoglu ve digerleri siz adam olmayacaksiniz.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

volkanferhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Abdallý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu kampanyaylan yönetimin ne alaksý var ben geçenlerde oldum meselaa..
    Benim yaradýlýþýmda fevkalade olan bir þey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

borç bence transfer politikasý ve gelir zincirinin iyi bir þekilde iþlemeyiþi.abuk sabuk yerlere oyunculara para verilmesi ve futbolculara iyileþtirme yapýlmasý..
    Benim yaradýlýþýmda fevkalade olan bir þey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bence bu çok iyi halimiz...(!!)
    kimbilir daha neler göreceðizzz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ALLAH beterinden saklasýn..

tiredman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart iyi olacaðýz eveleAllah

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne demiþ milli þairimiz
    "yeis(ümitsizlik) öyle bir bataktýr düþme boðulursun
    azmine sarýl sýmsýký bak ne olursun"

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý tiredman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne demiþ milli þairimiz
    "yeis(ümitsizlik) öyle bir bataktýr düþme boðulursun
    azmine sarýl sýmsýký bak ne olursun"

o güzeL sözü çalýþkan yönetimimize(!!!) söylemek gerekir....

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Benim oturdugum yerde küçük bir mahalle bakkalý var bunlar orayý bile yönetemez!!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý spartaküs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim oturdugum yerde küçük bir mahalle bakkalý var bunlar orayý bile yönetemez!!!
    Püheheh bak orasi dogru abi
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Ozan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bu ampullerin aðababalarý memleketi adam gibi yönetebiliyor mu ki, bu tosuncuklar kulübü yönetebilsin..
    faruk özak'a pasif kaldý, þampiyonluðu fenere kaptýrdý diye kýzýyordum
    atay aktuða bir adam almadý diye kýzýyordum
    ulan bunlarýn hangi yaptýðýna kýzayým þaþýrdým be.. allah belalarýný versin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.