Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor Bor Batanda... NEDEN?

caykarali_erdal
    Ziyareti

Standart Trabzonspor Bor Batanda... NEDEN?

Trabzonspor'da Marcelinho'nun Wolfsburg'a ani bir karar ile satlmasnn perde arkasnda ynetimin yaad maddi skntnn yatt ortaya kt. zellikle 30 Ocak- 5 ubat tarihleri arasnda 6.6 trilyonluk scak paraya ihtiyac olan ynetim, Marcelinho'nun transferinden elde edilen 5 trilyonu bu borlarn bir blmn demek iin kullanacak. Futbolcu alacaklarnn yansra Tomas Jun'un son taksidi olan 550 bin euro da eklenince Trabzonspor 6.6 trilyonluk bor ile kar karya kald.
    Kaynak:aa

Arkadaslar bana biriniz aciklaya bilirmi bu nedir borc denen sey..
    Yonetim gelmeden once borc varmiydi!!! ve var ise'de ne kadar idi ve bu yeni yonetimle neden borc ustune borcumuz fazlalasdi.

1.Fatih Tekke satildi : 8.5 milyon euroya
    2.marcelino (alindi 3.milyon euroya), satildi 3,3 milyon euroya
    3.simkoviak oyun basi alacagi odenekleri zaten alamiyordu cunku yedeklerden kurtulamamisdi yani symkoviak biraz daha kalsaydi klube borclu duruma bile dusecekdi.
    fatih akyel zaten alacagini alamaz oda mac basi para aliyordu oda fazla oynayamadigina gore onunda aldigi bes on kurus oldu.

Simdi olaya bu acidan bakarsak yonetimde epeyi para olmasi lazim ama borc ve gene borc neler donuyor yonetimin amaci nedir ts klub formamiz yerine pumayla anlasma ve gelcek seneye gene bir baska sirketle anlasma hazirlandi bile (her ne kadar yeni sirtketlerde cikarimiz cikarlari varsa)
    muasebe kimin elinde gelen parayi cikan paranin hesabini ne zaman verecekler ve bu hesaplari kim kime soracak.

karsimiza cikdi lange olayi ve klub lange'ye 1.5 milyon dollar borcluymus onuda verdik.
    jung'a verilecek 500 bin euro borc daha varmis ya jung a neyin nesini veriyorlar adam 1 saat oynadigi yok, neden bu oyuncu geldi ve neden oynatilmadi ve kimin cikari vardi bu oyuncunun gelmesinde!!!!

Trabzonsporun helal sutden emdigi bes on kurus parayi kimler nasil harman hurman ediyorlar neden ve niyetleri ne
    takimin kotu gidisi lig siralamasinda son 3 un icinde halat atmamiz antalya kampinda ikinci lig takimlarina yenilmemiz vede basta Bu Kadar Borcu Olan Bir Klub Kamplarda ne Ariyor Sanki Trabzonda Olmazdi Bu kamp demekki olayin icinde baska seyler donuyorki borc ustune borc ediniyorlar Onlar Giderler Ama Borclari Bize Kalir vede Trabzonspor Bu Gidisle Bir Daha Kendine Gelemez.

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

nk 100.000 ye kampanyasna destek verilmiyor.
    keyif adam ..

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

ekmek alr gibi futbolcu alrsan kimsenin vermeyecei yllklar futbolculara verirsen tablo daha ktde olabilir
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

meru ynden bakld zaman ortada grlmeyen bir para mevcut.
    birileri buray KT zannedip kemirmeye balad.
    ama asl anlalmaz olan bu kemirgenlere mali genel kurulda:
    "aferim kemirmeye devam edin" denmesi.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Genel Kurulda Bu Ynetme Gvenoyu Verld Demekk Herkes Hayatindan Memnun.. Bzm Burda Hayiflanmamizinda Fazla Br Manasi Yok.. Adamalr Gtnmyor te....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Ne Gzel Balk Amsn
    Seni samimiyetimle tebrik ederim...
    Ben bu duruma hi sasrmasdm...
    nk adm kadar emindim...
    lk seildikleri gn bundan emindim...
    Dost sohbetlerinde hep bundan sahsetmiimdir...
    BU ADAMLAR BU TAKIMI BOR BATAGINA SOKUP KAACAKLAR.......
    SONRADA TV LERE IKIP E biz marcelinho yu aldk,Musampay aldk
    daha ne yapacaktk deyip kendilerini savunacakalr...

Keske yanlsaydm....
    Ama gelinen nokta dediklerimin doru olduunu gsterdi...
    3 sene nce ACZ YNETM STEMYORUZ....diye bagranlar bugn nerede...
    Ogn hakl veyahaksz yere bagranlar bu gn neden tek aklama yapmyor...

Trabzonda ULUSOY A DESTEK MTNG YAPANLAR.....
    kEND TAKIMINIZ FEDERASYONDAN DAHA Y HALDEM...
    oLAYI PROTESTO EDENLER aLBAYRAK I NEDEN PROTESTO ETMEZ....
    Bunlar aklanmadan ne desek bo...
    NE DESEK....

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Genel Kurulda Bu Ynetme Gvenoyu Verld Demekk Herkes Hayatindan Memnun.. Bzm Burda Hayiflanmamizinda Fazla Br Manasi Yok.. Adamalr Gtnmyor te....

geenlerde trabzonda bir yaknm ile konutum... nasl ibra edilir diye de sordum?
    ibra edilmemesi durumunda kulb mfettilerin teftie balayaca, btn heasplarn alaca ve bunun istenmediini, kulbn itibar iin genelde gvenoyu verildiini duyduunu syledi.

ben hayretler iinde izliyorum.. mfetti teftiinden korkacak ne yapyor bizim kulbmz?
    mafya yazhanesi mi oras?
    btn hesaplarn almamasn pislik yapanlarn dnda kim istemez ki?
    bunca olaydan sonra da ne itibarmz kaldysa kaybedecek.
    onu da verseydik mfettilere bari bi umudumuz olurdu.

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Ksa ve net:Ynetim bu ii bilmiyor.Zaten ynetim baa gelirken paradan ok sz ediyordu.Yani srf paral olduklar iin baa geldiler.Ama onu da yapamadlar.Battka battlar.Bu durumda ancak sportif baaryla kurtuluruz.Yoksa onu sat bunu satla olmaz bu i.

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster

kLBN TBARI N VERLD...
    kESKE VERLMESEYD VE BU ADAMLARIN KEPAZELKLER FA OLSAYDI...
    Ayn hata 2, kez yapld...
    MAY n son dneminde de ayn hata yapld...Sonra da camia tp tp o paralar demek zorunda kald....
    Simdi de ayn hata ....
    Bakalm bunlarn pisliklerini kim temizleyecek...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

tabiki sonuta i bi ekilde biz taraftara kalacak... bor olduu iin oyucu alnamayacak... bilet fiyatlar artacak..... vs vs sonucu BA-A-RI-SIZ-LIK olarak geri dnecek.....

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Karadenizin azgn sularnda gemimiz su ald batyoruz, engel olan yok. Herkes kendi derdine dm. Allah yardmcmz olsun
    "Ben TRABZONSPOR kaptanym, baka kaptanlarn arkasnda sahaya kmam." Dozer Cemil

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

marcelinho 3,3 milyon euroya m satld? yok daha neler... 2,7 milyon euroya satld.
    saydklarn sadece bir iki tane sabit rek. kiki musampaya verilen pein para,lazaroni facias daha bir sr ey. bor 6-7 trilyon olsa keke. son mali kurulda yanl hatrlmyorsam 20 ksr milyon dolard.
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt golasaliyim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    marcelinho 3,3 milyon euroya m satld? yok daha neler... 2,7 milyon euroya satld.
    saydklarn sadece bir iki tane sabit rek. kiki musampaya verilen pein para,lazaroni facias daha bir sr ey. bor 6-7 trilyon olsa keke. son mali kurulda yanl hatrlmyorsam 20 ksr milyon dolard.

22 milyon dolar diye aklanmt...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

kulb bu kadar borca sokan bu ynetim azck zoru grmeye balasn kap gidecek . gelecek olan yeni ynetim bir 3 sene bu borlar temizlemekle urar, kulp hedef kltr ve taraftara seslenerek bizden 2 sene birey beklemeyin denilir, falan filan..sonra borlar kjapanrt kulp dzle kar, kurumsallama hamleleri vs...sonra kulpten nemalanmak isteyen yeni insanlar kar...
    bu dng byle devam eder gider..

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

dediiniz aidatlar aldnz biletlerin paralar

size YOL-SUZ-LUK olarak geri dnecektir......

klbn trilyonlarca liras bouna heba edilmitir sorumlularnn bu zarar scebinden karlamalarn yada itibarn kurtarmak iin geldikleri siyasi partinin emsiyesi altna acilen gitmelerini talep ediyorum...

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Angry

Alnt desertstrom61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    22 milyon dolar diye aklanmt...
    nuri ynetimi gelmeden nce borlar 4 trilyona kadar inmidi . yine batrdlar kulb .bkdm bu sama ynetimden . doru dzgn yrtemiyorlar grevlerini ...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt Fanatik Ozi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nuri ynetimi gelmeden nce borlar 4 trilyona kadar inmidi . yine batrdlar kulb .bkdm bu sama ynetimden . doru dzgn yrtemiyorlar grevlerini ...
    bi de buna fatih ten gelen 14-15 trilyonluk net paray da ekle.
    nceki ynetimler enayiydi sanki satmadlar fatih i gkdeniz i..
    bi akll bunlar ...

mer Gedikli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2006

Tek nedeni dardan oyuncu almaya almak deperi yksek olan oyuncu sperdir diye dnyorlar.Trabzonu arasan btn trk kuluplerine yetecek topcu karrsn hemde ucuza.Biz Artk sperstar, dnya yldz istemiyoruz.Fatihler, Aliler, enollar istiyoruz.Altyapdan gelen taraftar heyecanlandracak futbolcu istiyoruz.
    Taraftar, Futbolcu, Ynetim, Elele Versin,
    ampiyonluk Kupalar Trabzona Gelsin...

Akmz Kimseye Deil, Sadece Trabzonspor'adr...

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

ama alttan gelen oyuncuya da sabredemiyoruz! byle ynetici istemediimiz gibi tayfunlara kfr eden taraftarda istemiyoruz!!!
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Erdal abi gzel konuya deindin.
    Bor olaynda tamamen ynetimin basiretsizliini ve beceriksizliini gryoruz. Bu ynetime bandan beri destek veren birisi olarak en byk korkumdu bu tablo. Yine poplist transfer politikalar yine sen, ben kavgas. Halbu ki hi gerek yoktu bunlara, btn gleri ile stad projesine younlasaydlar. Fatih Tekke'den gelen para bu uurda haycansayd fena m olacakt. Trabzonspor'un bu tablosu ve hala devam eden ynetimin basiretsizlii bize pahalya patlyor. Olurya Nuri ve ekibi istifa felan ederse Trabzonspor'a verdikleri zararlar demek zorundalar. Uradmz manevi zararlar saymyorum bile. Trabzonspor'u uurumun eteine sreklemeye kimsenin hakk yok. Sezon banda dengeleri bozmayacaz diyenler feleimizi artt. Bunu haketmiyoruz, bu aclar belki stad uruna ekilebilirdi fakat o projede yalan olmak zere. Bu ii dzetemezlerse istifa edip giderlerse dnyada ve ahirette iki elimiz yakalarnda olacak.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

paso topcu satiyoz ustelik bi yatirimimizsa yok topcu aldigimizda yok yine borclu cikiyoruz ne oldu da bu kadar borca girdiler yediler mi parayi karilarla kizlarla 30 trilyon parada kariyla kizla yemeyle bitecek para degl ki kardasum

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    48

ya bu paralar nereye gittigi belli degilmi fatihden gelen paralar nereye uctuhani marcelinhonun parasini szde baskan verecekti yoksa hepsi gibi oda laftan ibaretmiydi. Ya bu szde ynetim bizi hem maddi hem manen batirmak icin eindn geleni yapiyor ama bizim elimizdende hic bir sey gelemiyor ancak bakiyoruz.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Klubn ciddi bir bor yk altnda olduunu ben de sadan soldan duyuyorum. Ama bunun detay hakknda bilgim yok. Ama uras bir gerek ki, bu i byle devam ederse, ileride TS'u ynetecek kiiler bulmakta zorlanrz. Bu modelden can yanm bir camiann, dnp ayn yanla sarlmasn izah etmek g.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

WERTHeR
    Ziyareti

Trabzonspor kulbne ye olmak bir ereftir. stelik delege olup ynetim kurulunun seiminde falan oy kullanmak daha byk bir ereftir. Bu yelik insanlara hava atmak iin kullanlmamaldr. Gerekleri yerine getirilmelidir. Eminim aramzda yeler belkide delegeler vardr. Bu ynetimi onlar seip getirdiler. Bata hakl olabilirlerdi. Yalnz bu ynetimi def etmek yine onlarn grevidir. Ben kulbe yeyim demekle kulp yesi olunmaz. Hele hele bu kulp trabzonspor ise hi olunmaz. Grevinizin ve onurunuzun gereklerini ltfen yapnz ve harekete geiniz...

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt Sefaenes Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya bu paralar nereye gittigi belli degilmi fatihden gelen paralar nereye uctuhani marcelinhonun parasini szde baskan verecekti yoksa hepsi gibi oda laftan ibaretmiydi. Ya bu szde ynetim bizi hem maddi hem manen batirmak icin eindn geleni yapiyor ama bizim elimizdende hic bir sey gelemiyor ancak bakiyoruz.
    marcenin parasn bakan verecek olsayd fatihin transfer paras geldikten sonra marce alnrmyd?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan ye(ler) : 0

u anda listelenecek ye yok.