Sayfa 11 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1145 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Kasýmpaþa 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
    Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
    Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
    Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
    Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

ben kendi içerisinde deðerlendirdim. diðer oyuncularýmýza bakýyorum ve bu yaþýna kadar on numara ve kanat oynamýþ bir oyuncuya göre ikili mücadeleye giriyor, diri kalýyor, pas arasý yapýyor. buna dair aklýmda pozisyonlar kalmýþ. bazý pozisyonlarda gereksiz kaymalarý da var. çok iyi pozisyon alýp savunma önünü halletmesini zaten bekleyemeyiz. yanýnda önliberosuz oynamasý kolay birþey deðil. dorukhan mesela atiba ile oynuyor. parmak bu þekilde öne doðru oynayabilir.

öyle iki de bir pas hatasý yapan, sürekli eksilen kolay geçilen bir oyuncu izlenimi almadým ki maçlarý dikkatli izlerim. hatta canlý izlerken fazla dikkat etmem bazen izlemem tekrarýna dikkatli bakarým. o þekilde genel deðerlendirme yapmak çok daha saðlýklý oluyor. canlý izlerken bir pozisyona takýlýp kalabiliyorsun.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ümraniye maçýndan sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalýþtým. Takýmýn dalgalanma yaþamasýný fýrsata çevirmeye çalýþanlar görüyorum. Bu insafsýzlýktýr. Ýstediðiniz þeyler normal þartlarda bile hiç kolay þeyler deðilken þartlarýn hiç nromal olmadýðý þu ortamda -bu þekilde konuþmak yerine- en azýndan susmak zor olmamalý...

Bu akþam Kasýmpaþa'yý rahat geçeriz aslýnda ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayýþý can sýktý biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasýl bir þey yapacak merak ediyorum.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Üstümüzdeki ve altýmýzdaki rakiplerin puan kaybettiði haftayý iyi deðerlendirmeliyiz.

Kupa'nýn þokunu ve üzüntüsünü bir nebze olsun atlatmak için 3 puan þart
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

muhtemel 11 im

uðurcan

türkmen--zargo---macid---ibanez
    yazýcý----parmak--sosa----novak
    -------------envekame----------
    --------------ekuban-------------

saðbekte türkmen olduðu için yazýcý hücum olarak daha özgür olacaktýr.en azýndan stoperlerin arasýna girip top çýkarmaya çalýþmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadý iyi þekilde kapatacaklardýr.zaten iki oyuncuda ayný zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar deðil ama pas oyunu için katký verirler.sertlik açýsýndan dezavantajlarý var.

envekame kesinlikle serbest takýlmalý.onu en çok belçika milli takýmýndaki rolü olan lukaku olarak düþünüyorum.sýrtý dönük pas alýp topu saklayacak ve hücuma çýkýþlarda zaman kazandýracak.

artýk ekuban ý tek santrafor olarak oynatmanýn zamaný geldi.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Altýmýzdaki ve üstümüzdeki 2 takým puan kaybetmiþ, Kasýmpaþa bilmem kaç haftadýr maðlup oluyor. Puan kaybý için tüm þartlar oluþmuþ, benim bildiðim TS bu fýrsatý kaçýrmaz

Þaka bir yana böyle fýrsatlarý deðerlendiremiyoruz, Ýnþallah bu sefer farklý olur ama Kamil'in olmamasý kötü oldu, bakalým bek kim oynayacak?

Her halükarda takým ve hoca bu sene desteði hak ediyor, kýsýtlý imkanlarla bu kadar olayýn yaþandýðý sezonda baþta hocaya desteðimiz tam olmalýdýr..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu firsat haftasinda sevindir bizi trabzon'um
    alttakilerle ayari açmak, gs ve bjk'ye yetiþmek için hayati önemli bu maç
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ümraniye maçýndan sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalýþtým. Takýmýn dalgalanma yaþamasýný fýrsata çevirmeye çalýþanlar görüyorum. Bu insafsýzlýktýr. Ýstediðiniz þeyler normal þartlarda bile hiç kolay þeyler deðilken þartlarýn hiç nromal olmadýðý þu ortamda -bu þekilde konuþmak yerine- en azýndan susmak zor olmamalý...

Bu akþam Kasýmpaþa'yý rahat geçeriz aslýnda ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayýþý can sýktý biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasýl bir þey yapacak merak ediyorum.

Yiðit insanlarda vicdan olmayýnca saðlý sollu vurmak da zor olmuyor. Ömürlerinde bakkal iþletmemiþ insanlar söz konusu futbol olunca acýmasýzca eleþtirme haddini kendilerinde görüyorlar. Aslýnda çok da fazla söyleyecek bir þey yok. Bu kadro ile harika iþler çýkaran Ünal Karaman'ýn dahi istifasýný talep eden bir güruha bir þeyler anlatmanýn mümkün olmadýðýný düþünüyorum. Zira vicdanlarý yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Kesin almalýyýz, o sahada 8 kiþi kalsak bile almamýz gerekir bu maçý...

Adamlarýn son 6-7 maç galibiyeti geçtim beraberliði yok...

Puan kaybedersek çok yazýk olur...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    muhtemel 11 im

uðurcan

saðbekte türkmen olduðu için yazýcý hücum olarak daha özgür olacaktýr.en azýndan stoperlerin arasýna girip top çýkarmaya çalýþmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadý iyi þekilde kapatacaklardýr.zaten iki oyuncuda ayný zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar deðil ama pas oyunu için katký verirler.sertlik açýsýndan dezavantajlarý var.

envekame kesinlikle serbest takýlmalý.onu en çok belçika milli takýmýndaki rolü olan lukaku olarak düþünüyorum.sýrtý dönük pas alýp topu saklayacak ve hücuma çýkýþlarda zaman kazandýracak.

þu ilk 11 de muhtemelen kanatlardaki küçük üçgenler soldan gerçekleþir.yani novak ibanez sosa ve envekame dörtlüsü sola kayar.

bu durumda ceza alanýna süpriz koþularý parmak ve yazýcý yapar ve ekubaný yalnýz býrakmazlar.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

ÝHO ve USTA'nýn býraktýðý borç enkazý
    Sakatlar
    Transfer tahtasýnýn kapanmasý (geçen hafta açýldý)
    TFF ve MHK'nin ligde ve kupada bizi doðramasý

Bu kadar zor ve kýsýtlý þartlarda 2011'den sonra heyecan veren, iyi futbol ve iyi futbolcular doðurdu Ünal Hoca

Alkýþý hak ediyor Ünal KARAMAN ve takým
    Lütfen destek olalým
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    muhtemel 11 im

uðurcan

Türkmen bek oyuncusu deðil. Býkmadýk þu oyuncularý farklý yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansýný gördükten sonra akýllandýk diye umuyordum. Ayrýca ibanez de oyuncu deðil
    Konu serdaracýl tarafýndan (04.03.2019 Saat 09:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkmen bek oyuncusu deðil. Býkmadýk þu oyuncularý farklý yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansýný gördükten sonra akýllandýk diye umuyordum. Ayrýca ibanez de oyuncu deðil
    sanki keyfi olarak oyuncularý mevki dýþýnda oynatýyormuþuz gibi konuþuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatýyoruz ne yapalým.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tiyatro tam gaz devam olmayan penalti verildi basaksehir lehine yine bu turk futbolu duzelmez arkadas siyasete bulasmis dibine kadar..

Bu duruma iliþkin yýllar önce söylediðim bir söz var.
    Eðer ki Trabzonspor memleketim, özüm, ruhum, hasretim olmasýydý Türkiye'de bir kere bile futbol izlemezdim.
    Bu denli kirli iliþkilerin olduðu, kayýrma ve haksýzlýðýn olduðu kirli bir ligi neden izleyeyim? Dediðiniz gibi bu bir tiyatro...
    Sýrf Trabzonspor nedeniyle haftada bir kez maç izliyorum. O da dediðim gibi sevdamýz olduðu için mecburiyetten(!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

galip geliriz mustafa denizli gider....

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son dönemde futbolda bence en büyük yanýlgý (bu biraz barça ve brezilya efektidir) dediðin gibi mevki devþirmedir.ama bunun farkýnda deðilsin

günümüzün bekleri ne kadar bek oyuncusu.bu soru sorulmuyor.açýk oyuncularýndan bek e devþiriliyor oyuncu.haliyle defans yapmasýný bilmeyen bekleri hücum açýk oyuncularý haþat ediyorlar haþat.novak ibanez devþirmedir.misal.

kafamdaki ideal sistemlerden biride simione nin 4-4-2 sidir.çok saðlam 4+4 ü kurguluyor.2 oyuncu serbest takýlýr.

ben daha da ileri gidip simione nin 4-4-2 sini daha defansif kurgularým.neden? fizikli 4 defans oyuncusu ve önlerin 2 fizikli merkez orta saha ama bunlar kayserideki mensah akhisardaki serginho tarzý oyuncular olacak.

merkez orta sahadaki 2 oyuncuyada hücuma katýlma serbestliði tanýrým.bu durumda göbek boþalacak mý?hayýr.2 stoperden 1 i tek hamleli orta sahaya çýkan tarzda olacak.zaten bekler ileri çýkmayacaðý için geride en az 3 defansif melekeleri yüksek oyuncu bekleyecek.buda rakibin kontralarýnýn önlenmesi manasýna gelir.az adamla yakalanmazsýn.

beklerin ileri çýkmalarý bana hiç mantýklý gelmiyor bro

beklerin geride beklemeleri açýk oyuncusuna daha serbestlik tanýr.

bu durumda þu soru sorulur.nasýl set hücumu yapacaksýn.gayet basit.2 forvet oyuncusu gezen kanatlara açýlan pas alýþveriþi yapan oyuncular olacak.

defansif 4-4-2 diye tabir ettiðim bu sistemde merkez orta saha iklisi ve çift forvet set hücumunda iþin içinde olacaklar aga.

6 oyuncu ile gayet güzel set hücumu yaparsýn.ayný zamanda baskýda yaparsýn.1 stoperde orta sahaya çýkýp baskýya katýlýyor.

beklerin ayaðý iyi stoper özellikli olmasý gerekiyor.hücuma çýkmasý gerekmiyor.zaten oyun kurulumunda orta saha çizgisine açýlýyorlar.

4 saðlam stoperle (2 si bek) bomboþ kaleye yediðimiz gollerin çoðunu yemeyiz.yediðimiz gollerin hepsinde devþirme beklerin hatasý var.izleyin.
    Konu jairzinho tarafýndan (04.03.2019 Saat 09:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

pazartesi günü oynadýðýmýz maçlar

maç galibiyet beraberlik maðlubiyet atýlan yenilen
    bu sezon 2 0 1 1 0 1
    geçen sezon 5 2 2 1 9 6

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Biletler tekrar satýþta almak isteyen acele etsin.

10:24 deki görüntü, az sayýda bilet kaldý.

passo.jpg
    Konu Cagdas Topal tarafýndan (04.03.2019 Saat 10:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Hiç olmazsa bu maçý alalým da

Nereden
    Ankara

Alýntý Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sanki keyfi olarak oyuncularý mevki dýþýnda oynatýyormuþuz gibi konuþuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatýyoruz ne yapalým.
    öyle bir mecburiyet yok. alt yapýnda yetenekli oyuncular var. Yusuf ile Abdüþ'ü zamanýnda sahaya sürenler de ayný mazeretlere sýðýnabilirlerdi. Elinde Faruk Can Genç adlý bir oyuncu varken hala ibanez falan diye sayýklamak tam anlamýyla iþ bilmezliktir.
    En büyük Trabzon

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sporx adam yokluðundan muhtemel 11e nwakame yi iki kere yazmýþ . Ne hallere düþtük yahu

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

büyük takýmsan bu maçý alacaksýn beþiktaþýn dibine giriceksin.

melihergun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Huseyin in sag bek oldugu bir kadro gordum aklima yumlu geldi.Cok merak ediyorum huseyin neler yapar sagda.
    Bordo-Mavi

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Kasimpasa'nin yeni transferleri kaliteli adamlar ancak daha lige ve takimlarina alisamadilar.

Genelde hislerim olumludur ama bu aksam icin icimde iyi bir his yok.

Insallah yanilirim ve kazaniriz.

Denizliyi yollayip, 2 kez galibiyetimizle isine son verdirttigimiz Kemal Ozdes'i Kasimpasa'ya dondururuz umarim bu aksam galip gelerek.

Bu Denizli'ye 2009 yilindan itibaren acaip bir kinim var. Bu aksam sevindirmeyin su sinsiyi.

2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hüseyin saðbek oynamasý konusunda endiþeliyim biraz. iyi oynadýðý mevkiden bozmak doðru gelmiyor. bir yandan da saðbek oynayabiliyor mu bakmak lazým. trezeguet çok ciddi test olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)