Sayfa 11 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1145 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Kasımpaşa 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
    Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
    Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
    Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
    Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

ben kendi içerisinde değerlendirdim. diğer oyuncularımıza bakıyorum ve bu yaşına kadar on numara ve kanat oynamış bir oyuncuya göre ikili mücadeleye giriyor, diri kalıyor, pas arası yapıyor. buna dair aklımda pozisyonlar kalmış. bazı pozisyonlarda gereksiz kaymaları da var. çok iyi pozisyon alıp savunma önünü halletmesini zaten bekleyemeyiz. yanında önliberosuz oynaması kolay birşey değil. dorukhan mesela atiba ile oynuyor. parmak bu şekilde öne doğru oynayabilir.

öyle iki de bir pas hatası yapan, sürekli eksilen kolay geçilen bir oyuncu izlenimi almadım ki maçları dikkatli izlerim. hatta canlı izlerken fazla dikkat etmem bazen izlemem tekrarına dikkatli bakarım. o şekilde genel değerlendirme yapmak çok daha sağlıklı oluyor. canlı izlerken bir pozisyona takılıp kalabiliyorsun.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ümraniye maçından sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalıştım. Takımın dalgalanma yaşamasını fırsata çevirmeye çalışanlar görüyorum. Bu insafsızlıktır. İstediğiniz şeyler normal şartlarda bile hiç kolay şeyler değilken şartların hiç nromal olmadığı şu ortamda -bu şekilde konuşmak yerine- en azından susmak zor olmamalı...

Bu akşam Kasımpaşa'yı rahat geçeriz aslında ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayışı can sıktı biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasıl bir şey yapacak merak ediyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Üstümüzdeki ve altımızdaki rakiplerin puan kaybettiği haftayı iyi değerlendirmeliyiz.

Kupa'nın şokunu ve üzüntüsünü bir nebze olsun atlatmak için 3 puan şart
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muhtemel 11 im

uğurcan

türkmen--zargo---macid---ibanez
    yazıcı----parmak--sosa----novak
    -------------envekame----------
    --------------ekuban-------------

sağbekte türkmen olduğu için yazıcı hücum olarak daha özgür olacaktır.en azından stoperlerin arasına girip top çıkarmaya çalışmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadı iyi şekilde kapatacaklardır.zaten iki oyuncuda aynı zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar değil ama pas oyunu için katkı verirler.sertlik açısından dezavantajları var.

envekame kesinlikle serbest takılmalı.onu en çok belçika milli takımındaki rolü olan lukaku olarak düşünüyorum.sırtı dönük pas alıp topu saklayacak ve hücuma çıkışlarda zaman kazandıracak.

artık ekuban ı tek santrafor olarak oynatmanın zamanı geldi.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kocaeli

Altımızdaki ve üstümüzdeki 2 takım puan kaybetmiş, Kasımpaşa bilmem kaç haftadır mağlup oluyor. Puan kaybı için tüm şartlar oluşmuş, benim bildiğim TS bu fırsatı kaçırmaz

Şaka bir yana böyle fırsatları değerlendiremiyoruz, İnşallah bu sefer farklı olur ama Kamil'in olmaması kötü oldu, bakalım bek kim oynayacak?

Her halükarda takım ve hoca bu sene desteği hak ediyor, kısıtlı imkanlarla bu kadar olayın yaşandığı sezonda başta hocaya desteğimiz tam olmalıdır..

Nereden
    Zonguldak

Bu firsat haftasinda sevindir bizi trabzon'um
    alttakilerle ayari açmak, gs ve bjk'ye yetişmek için hayati önemli bu maç
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümraniye maçından sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalıştım. Takımın dalgalanma yaşamasını fırsata çevirmeye çalışanlar görüyorum. Bu insafsızlıktır. İstediğiniz şeyler normal şartlarda bile hiç kolay şeyler değilken şartların hiç nromal olmadığı şu ortamda -bu şekilde konuşmak yerine- en azından susmak zor olmamalı...

Bu akşam Kasımpaşa'yı rahat geçeriz aslında ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayışı can sıktı biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasıl bir şey yapacak merak ediyorum.

Yiğit insanlarda vicdan olmayınca sağlı sollu vurmak da zor olmuyor. Ömürlerinde bakkal işletmemiş insanlar söz konusu futbol olunca acımasızca eleştirme haddini kendilerinde görüyorlar. Aslında çok da fazla söyleyecek bir şey yok. Bu kadro ile harika işler çıkaran Ünal Karaman'ın dahi istifasını talep eden bir güruha bir şeyler anlatmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Zira vicdanları yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kesin almalıyız, o sahada 8 kişi kalsak bile almamız gerekir bu maçı...

Adamların son 6-7 maç galibiyeti geçtim beraberliği yok...

Puan kaybedersek çok yazık olur...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemel 11 im

uğurcan

sağbekte türkmen olduğu için yazıcı hücum olarak daha özgür olacaktır.en azından stoperlerin arasına girip top çıkarmaya çalışmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadı iyi şekilde kapatacaklardır.zaten iki oyuncuda aynı zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar değil ama pas oyunu için katkı verirler.sertlik açısından dezavantajları var.

envekame kesinlikle serbest takılmalı.onu en çok belçika milli takımındaki rolü olan lukaku olarak düşünüyorum.sırtı dönük pas alıp topu saklayacak ve hücuma çıkışlarda zaman kazandıracak.

şu ilk 11 de muhtemelen kanatlardaki küçük üçgenler soldan gerçekleşir.yani novak ibanez sosa ve envekame dörtlüsü sola kayar.

bu durumda ceza alanına süpriz koşuları parmak ve yazıcı yapar ve ekubanı yalnız bırakmazlar.

Nereden
    Zonguldak

İHO ve USTA'nın bıraktığı borç enkazı
    Sakatlar
    Transfer tahtasının kapanması (geçen hafta açıldı)
    TFF ve MHK'nin ligde ve kupada bizi doğraması

Bu kadar zor ve kısıtlı şartlarda 2011'den sonra heyecan veren, iyi futbol ve iyi futbolcular doğurdu Ünal Hoca

Alkışı hak ediyor Ünal KARAMAN ve takım
    Lütfen destek olalım
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemel 11 im

uğurcan

Türkmen bek oyuncusu değil. Bıkmadık şu oyuncuları farklı yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansını gördükten sonra akıllandık diye umuyordum. Ayrıca ibanez de oyuncu değil
    Konu serdaracıl tarafından (04.03.2019 Saat 09:26 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkmen bek oyuncusu değil. Bıkmadık şu oyuncuları farklı yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansını gördükten sonra akıllandık diye umuyordum. Ayrıca ibanez de oyuncu değil
    sanki keyfi olarak oyuncuları mevki dışında oynatıyormuşuz gibi konuşuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatıyoruz ne yapalım.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tiyatro tam gaz devam olmayan penalti verildi basaksehir lehine yine bu turk futbolu duzelmez arkadas siyasete bulasmis dibine kadar..

Bu duruma ilişkin yıllar önce söylediğim bir söz var.
    Eğer ki Trabzonspor memleketim, özüm, ruhum, hasretim olmasıydı Türkiye'de bir kere bile futbol izlemezdim.
    Bu denli kirli ilişkilerin olduğu, kayırma ve haksızlığın olduğu kirli bir ligi neden izleyeyim? Dediğiniz gibi bu bir tiyatro...
    Sırf Trabzonspor nedeniyle haftada bir kez maç izliyorum. O da dediğim gibi sevdamız olduğu için mecburiyetten(!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

galip geliriz mustafa denizli gider....

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son dönemde futbolda bence en büyük yanılgı (bu biraz barça ve brezilya efektidir) dediğin gibi mevki devşirmedir.ama bunun farkında değilsin

günümüzün bekleri ne kadar bek oyuncusu.bu soru sorulmuyor.açık oyuncularından bek e devşiriliyor oyuncu.haliyle defans yapmasını bilmeyen bekleri hücum açık oyuncuları haşat ediyorlar haşat.novak ibanez devşirmedir.misal.

kafamdaki ideal sistemlerden biride simione nin 4-4-2 sidir.çok sağlam 4+4 ü kurguluyor.2 oyuncu serbest takılır.

ben daha da ileri gidip simione nin 4-4-2 sini daha defansif kurgularım.neden? fizikli 4 defans oyuncusu ve önlerin 2 fizikli merkez orta saha ama bunlar kayserideki mensah akhisardaki serginho tarzı oyuncular olacak.

merkez orta sahadaki 2 oyuncuyada hücuma katılma serbestliği tanırım.bu durumda göbek boşalacak mı?hayır.2 stoperden 1 i tek hamleli orta sahaya çıkan tarzda olacak.zaten bekler ileri çıkmayacağı için geride en az 3 defansif melekeleri yüksek oyuncu bekleyecek.buda rakibin kontralarının önlenmesi manasına gelir.az adamla yakalanmazsın.

beklerin ileri çıkmaları bana hiç mantıklı gelmiyor bro

beklerin geride beklemeleri açık oyuncusuna daha serbestlik tanır.

bu durumda şu soru sorulur.nasıl set hücumu yapacaksın.gayet basit.2 forvet oyuncusu gezen kanatlara açılan pas alışverişi yapan oyuncular olacak.

defansif 4-4-2 diye tabir ettiğim bu sistemde merkez orta saha iklisi ve çift forvet set hücumunda işin içinde olacaklar aga.

6 oyuncu ile gayet güzel set hücumu yaparsın.aynı zamanda baskıda yaparsın.1 stoperde orta sahaya çıkıp baskıya katılıyor.

beklerin ayağı iyi stoper özellikli olması gerekiyor.hücuma çıkması gerekmiyor.zaten oyun kurulumunda orta saha çizgisine açılıyorlar.

4 sağlam stoperle (2 si bek) bomboş kaleye yediğimiz gollerin çoğunu yemeyiz.yediğimiz gollerin hepsinde devşirme beklerin hatası var.izleyin.
    Konu jairzinho tarafından (04.03.2019 Saat 09:53 ) değiştirilmiştir.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pazartesi günü oynadığımız maçlar

maç galibiyet beraberlik mağlubiyet atılan yenilen
    bu sezon 2 0 1 1 0 1
    geçen sezon 5 2 2 1 9 6

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biletler tekrar satışta almak isteyen acele etsin.

10:24 deki görüntü, az sayıda bilet kaldı.

passo.jpg
    Konu Cagdas Topal tarafından (04.03.2019 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hiç olmazsa bu maçı alalım da

Nereden
    Ankara

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanki keyfi olarak oyuncuları mevki dışında oynatıyormuşuz gibi konuşuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatıyoruz ne yapalım.
    öyle bir mecburiyet yok. alt yapında yetenekli oyuncular var. Yusuf ile Abdüş'ü zamanında sahaya sürenler de aynı mazeretlere sığınabilirlerdi. Elinde Faruk Can Genç adlı bir oyuncu varken hala ibanez falan diye sayıklamak tam anlamıyla iş bilmezliktir.
    En büyük Trabzon

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sporx adam yokluğundan muhtemel 11e nwakame yi iki kere yazmış . Ne hallere düştük yahu

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyük takımsan bu maçı alacaksın beşiktaşın dibine giriceksin.

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Huseyin in sag bek oldugu bir kadro gordum aklima yumlu geldi.Cok merak ediyorum huseyin neler yapar sagda.
    Bordo-Mavi

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kasimpasa'nin yeni transferleri kaliteli adamlar ancak daha lige ve takimlarina alisamadilar.

Genelde hislerim olumludur ama bu aksam icin icimde iyi bir his yok.

Insallah yanilirim ve kazaniriz.

Denizliyi yollayip, 2 kez galibiyetimizle isine son verdirttigimiz Kemal Ozdes'i Kasimpasa'ya dondururuz umarim bu aksam galip gelerek.

Bu Denizli'ye 2009 yilindan itibaren acaip bir kinim var. Bu aksam sevindirmeyin su sinsiyi.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hüseyin sağbek oynaması konusunda endişeliyim biraz. iyi oynadığı mevkiden bozmak doğru gelmiyor. bir yandan da sağbek oynayabiliyor mu bakmak lazım. trezeguet çok ciddi test olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)