Akcamimarlik
Sayfa 46 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46
Toplam 1145 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,145 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Kasmpaa 2 - 2 Trabzonspor | Ma Sonucu

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Bir hocann ayana, her hatasna ramen bir frsat,sezonda 10 defa gelir mi? Geldi. Sonu yine hsran yine hsran
    ONUR RECEP KIVRAK

yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

bastan soyleyeyim, bu sene bu takimi aldigi skorlardan dolayi elestirmem ama bazi seyler skorun onune geciyor.ki bu bazi seyler yillardir sikayet ettigimiz seylerdi.unal hocayi ve agaoglu'nu destekleme sebebim takimin isirganligiydi giren cikan her topcunun canini disine takmasiydi, herkesin bireyselden cok takim olarak bir sey yapmaya calismasiydi.simdi bakiyorum bunlardan eser yok..ne oynamak istedigini bilmeyen,birbirinden bagimsiz her hafta sonu hali saha macina cikar gibi cikan takim turedi..

sahaya bakiyorsun bazi topcular kotu bile degil bildigin les anasini satayim..defansin son haftalarda bu kadar hata vermesinin tek nedeni orta saha denen olayin bizde tam olarak rafa kaldirilmasi.sosa dondu diyoruz ama sahada olan sosa keske boyle donmeseydi.herif 295083569 tane pas hatasiyla maci tamamladi..yusuf diyoruz bu haliyle kadro disi kalmayi hakediyor..baslarda elestirmeyelim soyle yapmayalim diyorum ama bir insan evladi gerizekali degilse her mac her pozisyonda adamin icinden gecmeye calismaz..bide topu ayagina aldiginda musait arkadasina pas vermek yerine agir agir kendi ekseni etrafinda donmeye calisip topu kaybetmesi, resmen gel benim kafami gozumu patlatin diyor.

bazi ataklarimizda topu kaybettigimizde ekuban-waka-yusuf-sosa-rodallega'yi ozellikle izledim, bu adamlar bazi ataklarda topu kaybedince resmen durdu..lan biriniz geriye donun,donmeye calisin.butun hafta tasmi tasiyorsunuz bu neyin yorgunlugu..abdulkadir parmak disinda canini disine takan bir seyler yapmaya calisan bir allahin kulu yok.
    unal hoca bunlari nasil gormuyor.tamam dar kadro eyvallah ama o kadar alt yapiyla ovunup alt yapidaki cocuklara sans vermemek nedir..bu cocuklardan kasit 24 yasindaki batuhan degil..son macta en az yusuf-sosa kadar oynayabilecek alt yapi topcusu yok mu?kotu olabilirsin ona eyvallah ama mucadeleyi birakan adama tahammul edilmez.yahu abdulkadir parmak gibi mucadele edecek 2-3 tane daha topcu olsa dun kasimpasa ikinci yari o kadar kolay gelemezdi..

ozellikle ikinci yari kasimpasa'da karim hafez denen misirli topcu girdikten sonra kasimpasa resmen akmaya basladi ve biz ekran basinda oraya onlem alinmazsa bu mac kopar diyoruz ama her nedense saha kenarindaki teknik ekip bunu 90 dakika izledi killarini kipirdatmadilar ve novak'in resmen katledilisini izlediler..bu macta bir insanin ilk mudahelesi parmak'i cikarmak olabilir mi?bu hamle karsisinda nutkum tutuldu, yani simdiye kadar hep savundugum hoca'ya kufurler yetersiz kaldi.bide mac sonu diyor ki orta sahada pas oyununu yapamadik..lan arkadas pasi gec yusuf ve sosa o kadar les atarken senin tek dusuncen pas oyunumuydu?lan skoru tutacak hamleler yapsana.abdulkadir sahada tony ile beraber cikmasi gereken en son adamdi..yusuf-sosa-ekuban-rodallega hepsi cikabilirdi ama parmak dunku macta sahada kalmaliydi..amiri'ninde topcu oldugunu dusunmuyorum ama parmakla beraber en azindan orta sahada kosan iki tane adam olurdu.kasimpasa bu kadar rahat edemezdi.cunku yusuf ve sosa dun kotu degil les oynadilar..

artik alt yapidaki cocuklari kullanmanin vakti gelmedi mi?bu cocuklar bu kadar kotu oynayan takimda forma bulamayacaksa ne zaman bulacaklar..arda ve huseyin disinda alt yapi oyuncularina sans vermiyoruz ama her nedense hep alt yapiyla ovunuyoruz..sakatliklar olmasa abdulkadir parmak'ta forma bulamayacakti.ben artik kendini kadroda her daim garanti goren adamlari gormek istemiyorum..

reisolu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.09.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt Full HD Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Canin sagolsun Trabzonum.
    2011-2012 sezonundan beri canin sagolsun diyoruz, ama artik yeder da. nekadar kisitli kadro olsa bile, mraniye ve kasimpasa maclarinda can sagolsun demiyorum...
    Sen byk takim isen iki farkli ne gectigin zaman nasil oynamasini bilecesin...
    stanbul kartelini yedi kez yktk, yine ykacaz !
    BORDO kanmzla MAV gklere Trabzonspor yazacaz !..

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

Alnt reisolu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2011-2012 sezonundan beri canin sagolsun diyoruz, ama artik yeder da. nekadar kisitli kadro olsa bile, mraniye ve kasimpasa maclarinda can sagolsun demiyorum...
    KUPADAN ELENMENN OKUNU TAM ATIYORUZ DERKEN 89.DAKKADA GELEN PENALTI 2.BR TRAVMA YARATTI.

6 matr dip yapm takm 2-0'dan dndrmeyeceksin
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

onuR AKYZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Ligin en ok gol atan 3.takm, en ok gol yiyen 6.takmyz.

Son 3 resmi mata 3 penalt yaptran bir savunmamz var. Savunmamz ok ok kt. 3-0 nde olsak yine de rahat ma izleyemeyiz.
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

Alnt onuR AKYZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ligin en ok gol atan 3.takm, en ok gol yiyen 6.takmyz.

Son 3 resmi mata 3 penalt yaptran bir savunmamz var. Savunmamz ok ok kt. 3-0 nde olsak yine de rahat ma izleyemeyiz.
    Szn bittii yer
    Sosa kt
    Novak kt
    Toure ok ok kt
    Hosseini ok ok kt
    Daha nolsun
    TRABZONSPOR

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Oru Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Sokaa atacak paramz yok".
    Sokaa atmiyorlar kadro d braktklar oyuncuya oynatmadan veriyorlar.
    Bi akll ynetim gelmeyecek

Gozlerimiz bunu grmeden lp gideceiz
    "Ben Avrupa'ya giderken kafam nmde eik gitmiyorum. nk ocuk, kadn ve ihtiyar ldrmedik. nk hibir kutsal yere saldrmadk. Oysa onlar bunlarn tamamn yaptlar. Hem de Bat'nn gz nnde; Bat medeniyeti adna."
    Alija zetbegovic

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Parol itim kesmedi
    majezik biraz olsun ba arm ve gerginliimi hafifletti dn akam.

ahhh nal hoca ahhhh

adamlar novak n kolidorunu yol geen hanna evirdi
    gol bara bara geliyorum dedi
    ama sen gremedin nal hoca
    dn man ikinci yarsnda gzne perdemi indi nal hoca
    niin oraya ibanezi alarak destek destek olmadn
    beynin durmu gibi izledin ma
    sonra kms sn tv ye sama sapan son dakikada gol yedik diyorsun
    yapma bunlar nal hoca yapma ltfen.

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

Alnt UUR DURTA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Parol itim kesmedi
    majezik biraz olsun ba arm ve gerginliimi hafifletti dn akam.

ahhh nal hoca ahhhh

adamlar novak n kolidorunu yol geen hanna evirdi
    gol bara bara geliyorum dedi
    ama sen gremedin nal hoca
    dn man ikinci yarsnda gzne perdemi indi nal hoca
    niin oraya ibanezi alarak destek destek olmadn
    beynin durmu gibi izledin ma
    sonra kms sn tv ye sama sapan son dakikada gol yedik diyorsun
    yapma bunlar nal hoca yapma ltfen.
    mraniye man unutmak iin byk frsatt.
    2.devre takmn acizlii yani Hoca'nn akl tutulmas bizi sinir krizine soktu.
    Yahu bu nasl bir basiretsizliktir
    Daha ne kadar zleceiz, ne getiimiz 2 ma ellerimizle teslim ettik
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    20.02.2011
    Nereden
    Trabzon

ma kazannca haftann oyuncusunu seiyoruz kaybedince hayatta kalma rehberi paylalmal. zellikle byle garip puan kayplarnda.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Ankaragc, Bursa, Bjk, mraniye, Kasmpaa bu sezon son dakikalarda ykldmz malar, atladm ma olabilir ilk aklma gelenleri yazdm. Malarn ortak noktas, son blmlerde rakibe kar ezilmemiz.

Burada yle nemli bir nokta var, malarda 2. yarlarda yaplan deiiklikleri genelde eletirdik. Hoca genelde 1 deiiklikle ma bitiriyor ya da gol yiyene kadar o deiiklii de yapmyor. Yani hoca var, 2 deiiklikle man seyrini deitirir. Hoca var, 10 dakika kenarda beklettii sol kanad (stelik rakip o kanad otoban yapmken) oyuna sokmaz, o kanattan son dakika gol yedirir.

Hatalardan ders karlmas lazm ama 5 oldu 5, hatrladm kadaryla 5 oldu. TS iin unu anladm, kimseyi vmeyeceksin, ELETRECEKSN. Yoksa iler yolunda gitmiyor, herkes adam gibi iini yapacak, olayn ciddiyetini kavrayacak.
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Rezalet bir mat Yusuf en az be alt kere rakip yanndayken pres bile yapmad ... Takm yryor resmen

Mi MIX 2 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    nce TRABZONSPOR

farozlufatih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.01.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

k.paa bjk a.gc bursa mraniye gz 2 alanya antalya erzurum ilk baak ma malatya say say bitmiyor anasn sataym hocaya yazlan puan kayplarn bu sezon bu kadar kt olmak iin ynetim teknik direktr taraftar el ele verip inanlmaz baardk imdi oturup bu baarszlkla vnelim....

farozlufatih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.01.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Birde u ama hcum futbol oynatyor keyif alyorum diyenlere uyuz oluyorum ulan mazoist bile bu kadar kendine eziyet etmez devir deiti eskiden bir elin parman gemeyen malubiyetlere zlrdk..
    imdiki taraftar neslimiz bir elin parmaklar kadar galibiyetlere seviniyor stelik yenilgilerde bile keyif alabiliyorlar.....

Bilal Karadeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2010
    Nereden
    stanbul

Bak tadic'e tek bana Madrid gibi bir takma neler yapyor. Fark yaratan topu budur takma her an biseyler verebilicek dn Yusuf sama sapan Ronaldinho var pas vericem diye takm arkadana rezil bir pas atp gollk bir pozisyonun iine etti.

Bilal Karadeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2010
    Nereden
    stanbul

Bu sene ka kere ne getiimiz ma verdik ama saolsun hocamz her seferinde bunlar grmezden gelip kendisini hi sorgulamiyor.

Full HD - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2010
    Nereden
    Almanya

Alnt reisolu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Canin Sag olmasin, Geber mi diyeyim? Canin Sagolsun = Her zaman arkandayim!

Onun icin canin sagolsun Trabzonum!

Uur . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2008
    Nereden
    Bursa

yiki ceza almm kupa manda yoksa bu matan sonra herhalde banlanrdm.

Hereyi kabul ederim ama gevek oyunu kabul etmem. Hem mraniye hemde bu mata resmen lakayt oyun oynadk ikinci yar.

Premier ligde haftada 4 ma yapyorlar bizimkiler kadar alamad. Tamam kadro darda haftada iki ma oynamaya yorulacaksa bu takm ne anladk bu iten. Yorulan adam gnder gitsin haftada iki maa alayacaksa.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

freedomforever - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2013
    Nereden
    stanbul

Sezonun en aciz oyunlarndan birini oynamamzn ana nedeni inanlmaz sayda top kayb yapmamz. Son yllarda bu kadar top kayb yaptmz ma var m emin deilim.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

0-2'den man galibiyet frsatn tepmek ok kt oldu.

Avrupa'ya katlma adna takmn daha canl olmas lazm, heyecan yitirildi gibi duruyor bu da taraftar zyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)