Sayfa 5 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 769 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Forumun en karamsar yazarlarından biri olarak, alanaya maçını 4-0 alırız gibi hissediyordum.

Şimdi Göztepe maçı için korkunun ecele faydası yok diyorum sadece...

anadolu takımlarının averaj takımı olmak kanıma dokunuyor

Nereden
    Trabzon

Zor bir süreç bizi bekliyor. İkinci yarının ilk virajını dönmekte başarısız olduk.Şimdi ikinci keskin virajdayız.Üst üstte iki lig bir kupa olmak üzere üç deplasman maçına çıkacağız ve kaybetme lüksümüzün olmadığı maçlar oynayacağız.

Bu periyottan nasıl düzlüğe çıkarız sorusuna cevap bulmak gerekirse öncelikle moral motivasyonumuzu diri tutmalıyız.Oyuncuları kadroda doğru yerlere yazıp, bir sistem dahilinde doğru ve sabırlı bir oyun oynamalıyız.Takım savunmasını iyi yapmak önceliğimiz olmalı,bireysel hataların önüne geçmeliyiz.Özellikle ikili mücadelelerde ayakta kalan taraf olmalıyız.Final paslarında da doğru tercihler yaparsak istediğimiz sonuçları alırız.

Özellikle hafta içi genç oyunculara yönelik toplantılar yapıp Trabzonspor da hedeflerin hiçbir zaman bitmeyeceğini her maçı kazanmanın bir hedef olduğunu gösterip mental açıdan yüklemeler yapmalıyız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısa kısa ...

- ünal hoca yedek kulübesindeki ısıtıcıda ellerini ısıtmaya çalışırken , el kadar sabileri kısa kollu formalarıyla seremoniye çıkartmışlardı . hepsi de milli marş bitene kadar tir tir titrediler . kim gördü ? hiç kimse . ama elin izlandalı bebelerine eşofman üstü verirken , ne kadar da insancıl , ne kadar da merhametli bir davranış deniliyordu . milli takım , yerel takım fark etmez benim gözümde . el kadar bebeleri kim o şartlarda oraya çıkardıysa ve gerekli tedbiri almadıysa , o bu kepazeliğin ana sorumlusudur . bu bizim kulüp olsa bile .

- sergen hoca'nın maçtan sonra yaptığı açıklamada '' oyuncu değişikliğine gerek duymadım . çünkü hepsi mükemmele yakın oynadıkları için değişiklik bir anlam ifade etmeyecekti . '' demesi kadar benim ağırıma giden bir şey olmadı . ne takımın rezil oyunu , ne de disiplinsizliği , benim gözümde sergen hocanın yaptığı tespit kadar acıtıcı ve incitici olamaz . büyük laf koydu . anlayana tabi !

- abdülkadir ömür denilen çocuğun kaç maçtır devam eden rezil performansına sabır gösteren camia , neden bu batuhan artaslan'a sırtını döner ? neden günah keçisi ilan eder ? ne yaptı ulan bu çocuk size ? kaç maçınızı yaktı ? bir , iki , beş , on ? beşiktaş maçında ara pasını atamadı diye çocuğu defterden sildiniz . kimler neler yapıyor , haftalardır görüyoruz . biraz adaletli olun adaletli !

bu eleman ne yaptı da , vebalı gibi davranıyorsunuz ? geri kalanlar batuhan'dan çok mu iyi ? neyini gördünüz de bu çocuk değil on biri kadroda bile olmamalı hükmüne vardınız ? bu kadar mı çöp bu çocuk ? hiç yararlanamayacak kadar da mı leş yani ? eğer sizin tabirinizle batuhan leş ise , o zaman abdülkadir ömür'e ne diyeceğiz ?

ikiyüzlülük iyi bir şey değil .

- ey ünal hoca ! vahid amiri den sol bek olur mu ? aklını peynir ekmekle mi yedin ? ibanez'i neden sol beke koymuyorsun ? sal gitsin abi . bırak oynasın , hata yapsın . yaparsa da sol bekimiz hata yaptı deriz . o kötü yetersiz , bu kötü bitmiş , şu hiç olmaz laflarıyla nereye kadar ? bırak oynasın adam yahu ? belki yapacağı bir orta sana maçı kazandıracak ? nereden biliyorsun yapamayacağını ? üç maç ısrar et bakalım . belki yüzünü kara çıkartacak . bilemezsin ki . milyon yuro para veriyorsun ama ömür boyu yedek bekletiyorsun . nasıl bir açmaz bu ? futbolcuna sen değersizsin demenin farklı yolu bu olsa gerek .aynı batuhan'da olduğu gibi .

ibanez ve batuhan'a yapılan tam anlamıyla ayıptır . ikisinin de ilk on bir de olmasını bekliyorum . performansları iner , çıkar . tartışılır . ama mevkilerinin asıl oyuncuları onlarsa , ( devşirmeler değil ) onlar oynar kardeşim . hata yapsalar bile . bu kadar net .

- arda'nın sağ plonjon , ömür'ün ve amiri'nin sağ ayak , ekuban'ın son vuruş , hugo'nun penaltı , türkmen'in kafa topu , sosa'nın defansif katkı , kamil'in hız ve kondisyon çalışması lazım . bunlar ancak çalışmayla düzeltilebilecek şeyler . futbola yeni başlasan da , emeklilik yaşın gelse de . aksi takdirde laubalilik herkese zarar verir . gerçi gördüğünüz gibi veriyor da zaten .

- göztepe maçında iyi bir skor alamazsan ( ki ben milletin aksine , puan ve puanlar alacağımızı düşünüyorum ) takımda stres başlar . yokuş aşağı yuvarlanır . ondan sonra tv programlarında trabzonspor için şubat'dan beri maç kazanamıyor geyiklerini çok duyarız . bunlar kırılma maçları . hedefimiz geri kalan maçlarda (ne yapıp edip) 42 puan yapmak olmalı . yoksa işimiz gerçekten yaş .

aman dikkat !

**
    Yazınızın altına imzamı atıyorum.

Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamil,a.ömür,rodallega kesinlikle 11 başlamamalı.
    Sahada genç isimleri görmek istiyorum.Bize şu şartlarda mücadele gücü yüksek adamlar gerekli.
    aynen.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Hoca'nın rakiplerin etkili kanat oyuncuları karşısında çaresiz kalan Kamil'den sonra Hüseyin'i sağbekte kullanacağını tahmin ediyorum. Yasin ve Serdar Kayseri maçında cezalılardı. İşin trajikomik tarafı ikisi de bizdeyken doğru dürüst adam eksiltemiyorlardı ama bize karşı oynadıklarında şov yapıyorlar nedense...
    oyuncuların yerlerinin değişip durmasından bıktım. Stoper stoperde oynar. forvet forvette. onu sağa çek, bunu sola çek olmaz. iki haftadır bunu nasıl göremiyoruz. önce toure ön liberoda saçmaladı, geçen hafta da vahit sol bekte arkasındaki adamı kaçırdı. yeter artık
    En büyük Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Abdülkadir Ömür'ün Abdülkadir Parmak kadar yetenekli olduğunu düşünmüyorum. Parmak'ın oyun görüşü, top kullanma kalitesi, şutları Ömür'e göre çok daha iyi. Parmak'ı Fatih Tekke'ye benzetiyorum. Korkarım ki Abdülkadir Ömür kendini geliştiremeden piyasadan kaybolup gidecek. Trabzonspor'un menfaati gereği Ömür dışarı Parmak içeri.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyuncuların yerlerinin değişip durmasından bıktım. Stoper stoperde oynar. forvet forvette. onu sağa çek, bunu sola çek olmaz. iki haftadır bunu nasıl göremiyoruz. önce toure ön liberoda saçmaladı, geçen hafta da vahit sol bekte arkasındaki adamı kaçırdı. yeter artık
    İbanez'e güvenmiyor aklınca Ünal, yahu en azından adamın mevkisi orası
    Toure'ye de aynı yanlışı yaptı
    2 haftadır bu yanlışları göremeyen bir Hoca
    %50 PENALTI ATMA BECERİSİ OLAN BİR OYUNCUYA TAKIMIN GOLCÜSÜ DİYE PENALTI ATTIRAN BİR HOCA

Yeter artık üzmeyin bizi
    TS sahasında yenilince uyku haram, gülmek haram, hafta haram
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hocanın yapması gereken bir tane farklı bir genç oyuncu oynatıp, skora odaklanmayı bırakın top oynayın mesajı vermesidir. bütün mevkileri kaydırıp takıma stres yüklemeye gerek yok. faruk veya kerem belki tunahan. göztepe maçında olmayabilir bu ama gelen süreçte bunu yapmak lazım. içeride alanya'ya kaybettikten sonra üçüncülük kovalayacağımızı sanmıyorum artık, bu konuda yeterince tecrübe edindik, bari bir faydası olsun. yeni bir oyuncuyla akan bir oyun oluşturursak lig sonuna doğru tekrar çıkış yaşanır.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma valla Sefer gerçek Trabzonsporlu derken çakma olayını düşünmeden yazmışım.

"Bordo klavyelileri zorlamayacak bir soru" olarak düzeltiyorum

Bu abimiz Şampiyonlar Liginde gruptan çıkmamıza engel olan İnter - CSKA maçının hakemi. Genelde İnter yedek ağırlıklı çıktığı için suçlanır ama bu hakemin CSKA'ya katkısı büyüktür.

dk 13:30

Video için yandex'e teşekkür ediyorum. Arama kısmında yüzüstü bırakmaz
    O pozisyon net penaltıydı diye hatırlıyorum el çok açıkta ve yukarıdaydı ama kamerada o kadar net görülmüyor biraz şüphe ettim hafızamdan

Bu hakemi bilmeniz gerçekten iyi , yani pozisyon olarak ve maçı net hatırlıyorum hakeme kinliydim ama ismini araştırma geregi duymamışım galiba dün akşam aydınlandım...

2012 de şampiyonlar liginde koyacagız Real Madride bestesine de yaklaşmıştık

Ayrıca ufak bir rastlantı > Lucescu iki defa maç sonu elinde telefonla bu hakeme pozisyonları izletmiş, biri Ukrayna Türkiye maçı, adam da kinli
    Konu Çağatay96 tarafından (19.02.2019 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

___kamil__hüseyin__kio___ibanez
    _________parmak__sosa
    ______abdül___yusuf___waka
    ____________ekuban

kio: kim oynarsa oynasın

Amiri ve Rodallega yı uzun süre izlemesek iyi olacak, ilk 11 den uzak olsunlar. Parmak ve Sosa oyun kursunlar, önce merkez düzelsin takım belki top oynamaya başlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

takımı kadro, dizilim ve motivasyon olarak ilk devredeki malatya maçı sonrası ayarlarına döndürmeli hoca. illa çift forvet oynayacağım diyorsa en azından ekuban-nwakaeme, yusuf-nwakaeme gibi ikililer denemeli. hedef santrforla oynanacaksa bu isim mevcut kadro yapımızda rodallega'dan başkası olamaz bence. tek santrfor ekubanlı oyunlarda rakip stoperler ortasahaya kadar çıkar, önliberolar yay üzerinde at koşturur... bunun en güzel örneği diagne'ye kadar kanat forvetten bozma santrforlarla oynayan gs'dir. formsuz da olsa, sistematik olmadığı sürece yer yer sorumsuz davranışları da bulunsa tek santrforlu oyunlarda hugo'da vazgeçme lüksümüz yok.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    İstanbul

Bir gerçek var ki Ünal Hoca Ibanez'i kaybetmiştir. Siz futbolcu olsanız bir daha şevkle oynayasınız gelmez

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gerçek var ki Ünal Hoca Ibanez'i kaybetmiştir. Siz futbolcu olsanız bir daha şevkle oynayasınız gelmez
    Hani manevi oğlu ibanez'di
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani manevi oğlu ibanez'di
    Etkilenmiş demek ki eleştirilerden , adamı dışladı

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basaksehirdeki irfancan denen isimsiz adamın verdigi katkının 10 da birini yusuf veya abdus veriyor mu yusufla abdus yıldız hemi hadi ordan.
    Altyapıdan bireysel isimler çıkabiliyor ama birlikte oynama denilen gerçek altyapı denilen şeyler çıkmıyor temel eğitim avrupalılarda olan yok..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımı kadro, dizilim ve motivasyon olarak ilk devredeki malatya maçı sonrası ayarlarına döndürmeli hoca. illa çift forvet oynayacağım diyorsa en azından ekuban-nwakaeme, yusuf-nwakaeme gibi ikililer denemeli. hedef santrforla oynanacaksa bu isim mevcut kadro yapımızda rodallega'dan başkası olamaz bence. tek santrfor ekubanlı oyunlarda rakip stoperler ortasahaya kadar çıkar, önliberolar yay üzerinde at koşturur... bunun en güzel örneği diagne'ye kadar kanat forvetten bozma santrforlarla oynayan gs'dir. formsuz da olsa, sistematik olmadığı sürece yer yer sorumsuz davranışları da bulunsa tek santrforlu oyunlarda hugo'da vazgeçme lüksümüz yok.
    Tek olması gereken bu. Sakatlardan sonra birkez dahi denemedik tutan dizilişi. İnadına herkesin yerini değiştiriyor hoca. Oynat işte herkesi yerine, yedekte artık kim varsa koy onun yerine bir kez görelim şu şekilde.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

novak ve ibanez antrenmanda sakatlanmış doğru mu acep??

ayrıca alttan gelen berkay , kerem, koray, behlül, oğuzhan geri gönderilmiş.
    Konu Ahmet Aksu tarafından (19.02.2019 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basaksehirdeki irfancan denen isimsiz adamın verdigi katkının 10 da birini yusuf veya abdus veriyor mu yusufla abdus yıldız hemi hadi ordan.
    etrafında oynayanların kalitesi ve düzenli sistem içerisinde yer almanın pozitif etkileri
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ bekte de Berkay.

Ön liberoda Arda Akbulut.

Ama onun sol ayağı iyiydi, sol stoper de olabilir.
    Forum yöneticisi arkadaşlar bu adam sürekli beni kışkırtıyor.Sırf küfür edip ceza alayım diye.

Sadece küfüremi ceza veriyorsunuz.

Bunun gibi troller ne zaman ceza alacak bu forumda.

Yemin ederim bunun gibiler yüzünden forumdan soğudum.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    novak ve ibanez antrenmanda sakatlanmış doğru mu acep??

ayrıca alttan gelen berkay , kerem, koray, behlül, oğuzhan geri gönderilmiş.
    16 kişiyle maçlara çıkarız artık.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    İstanbul

Yeni Şafak Spor @yenisafakspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>
    Trabzonspor'da sakatlığının ardından takıma dönen Novak, idmanda Rodallega ile girdiği ikili mücadele sırasında sağ ayak bileğinden sakatlandı ve sahayı terk etti.

Bu Hugo tam zarar yazdı son hafta
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lan roda ağzımı bozduracaksın faydan yok bari zarar verme ya
    inşallah düzelir novak ve pereiraya acil ihtiyacımız var. mümkünse onaziye de

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Şafak Spor @yenisafakspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>
    Trabzonspor'da sakatlığının ardından takıma dönen Novak, idmanda Rodallega ile girdiği ikili mücadele sırasında sağ ayak bileğinden sakatlandı ve sahayı terk etti.

Bu Hugo tam zarar yazdı son hafta

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

---------------Arda--------------

-------hüseyin----toure------husaini-------

kamil?------a.parmak----sosa----amiri

---------yazici--------tony-------------

--------------ekuban--------------------

kamilin yerine kadro içerisinden mutlaka bir çözüm bulunmalı.İnanılmaz adam kacırıyor.
    yazici ve tony serbest oynamalı.Geriye cok fazla gelmemeli.
    Aksi taktirde skor üretme konusunda sıkıntı yaşıyoruz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

habu roda'ya sövmeyeni tokatlayasim var
    buna topluca sövsek anca olur
    ugursuz herif
    git bir an önce de rahatlayalim....
    Konu Sefer A. tarafından (19.02.2019 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir mevkide devşirmedense alt yapıdan birinin daha makul olacağını düşünüyorum. Şu an kamil var ve kamil beğenilmiyorsa yerine Hüseyin değil o mevkiye geçme ihtimali olan genç birini koymak mantıklı olandır. Sol bek için de aynı şey geçerli. Novak yoksa ibanez ama o değilse amiri değil Faruk oynamalı. İsimler değişebilir en iyi kimse o işte. Çift forvetli sistemde hızlı olup güçsüz olan bir abdüle sorumluluk sahibi ama yavaş bir Anthony kanatlarıyla oynayamazsın. Bu şekilde biz ekuban hugo Anthony ile sanki üçlü forvet çıkmış gibi görünüyoruz ama ekuban on numara gibi de görünüyor. Bir garabet var ortada. Üçlü veya tekli forvette tonyden kanat olur ama çift forvette bu arkadaş ancak forvet olur.

Örneğin illa ki çift forvet oynayacaksak amiri sol kanat olur Olcay olsaydı sağda o olurdu. Fakat orta ikili zayıf kalacağından bu sistem yine çökerdi.

Abdülkadir oynayacaksa illa pas oyununu yeniden oturtmamız lazım. Bu da tek forvetle ancak olur. Hocadan beklentim adaletli olması. Örneğin hugonun cezasının verilmesi gerekiyor. Her şeyin affı var ama laubalilik nedir? Şartlar oturursa bu takım eskisi gibi oynar yine. Yeter ki ayarlarıyla oynanmasın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)