Sayfa 42 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1279 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 Aytemiz Alanyaspor | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

en çok ciddiyetsizlik koyuyor bana. hangi takım hangi takıma bu kadar kolay ilk gol şansı veriyor allah aşkına? göztepe maçının aynısını yaşattılar. sanki başkaları oynadı o maçta. yani bir biz akıllıyız sosa yusuf'tan ortasaha kuruyoruz. city'lerde madrid'lerde teknik ortasaha bitti, fernandinho casemiro falan oynatıyorlar. sergen 'i büyük hoca yaparsın tabi bu kafayla. adam kendi silahından vazgeçiyor maçı basit bir şekilde kazanıyor.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çıkarsınlar o zaman her boka kapa bildirim yapmak zorunlu ama bununla ilgili sadece laf da şeyler var..
    belgeyi çıkarsınlar ben rezil olayım önemli değil.
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işin bencesi mi olur. Bir belge çıkarırlar rezil olursun. 1461den bile topçu alamadık zaten.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olumlu bakan birisiyim ama bu ligin bir düzeni var. Bu düzeni şap diye yıkmak kolay değildir. Muharrem Bunu denemeye çalıştı sonumuz ortada. Ali Koç bunu profesyonellik diyerek denemeye çalıştı Fenerbahçe'nin durumu ortada. Bizde bu kuralları yok sayarak öze dönüş gibi anlamsız bir şeye bulaşırsak sonumuz giderek rezil bir hal alır.

Bakın Yusuf Erdoğan dün Bursaspor tribünleri tarafından yuhalandı. Aynı Yusuf bizde olsaydı hala daha alt yapı yıldız adayı diyerek kendisini oynatmaya çalışacaktık. Süper Ligin kurallarını bilerek oynamalısın. Pozitif futbol, gençler yarınlarımız falan fasa fiso. Bu rezil algının sonucu çok ağır bir fatura çıkar ortaya.

Sezonun ilk yarısı dile getirmiştim. Tekrar ediyorum. Şuan toplanan puanlar bir sistemin getirisi olan puanlar değildir. Şuan toplanan puanlar futbolcuların ilk yarıda özveri ile mücadelesi sonucu topladığı puanlardır. Süper ligde bu özverini kaybettiğinde gerçek kadro değerin ortaya çıkar ve insanlar tarafından şamarlanmaya başlarsın.
    +1

altına imzamı atıyorum

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Amiri denen futbol yoksunu parmak denen yeteneksiz abidesi afutbolcu nasıl olmuş hayret ettiğim insanların bu takımda olmasını kaldıramıyorum. Berkay denen vitaminsiz kimin torpillisi kovun bunlari. Bu amiri denen beyin yoksunu pas atamaz durarak oynar antony yalnız kaldı gerizekalı bir kere kaç birsey yap. Parmak durarak oynar. Sosa denen adamı gönderin hacı takımı bıraktı. Su maçta bi Ekuban yusuf arda oynadı helal olsun.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kaçan penaltıya kadar herşey çok iyi gidiyordu.Skora göre yorum yok. Alanya hata yapmamızı bekledi. Başkada sahada yoktu.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç rode ve Ünal hocaya yazar maalesef...
    Ağaoğluna yazmaz mı? Sen boksörsün ve ben senin ellerini iş yapamaz hale getirsem sen nasıl hamle yapacaksın?

Nereden
    Trabzon

Kullandığı penaltıların yarısından fazlasını kaçıran adam panenka deniyor hem de maç 0-0 iken..gerizekalı herif.. üstelik 2.yarının hemen başı..belki de o moralle çok rahat bir maç izleyecekken tam tersi oldu ve takım dağıldı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep aynı oyunu oynuyoruz bu mantıklı değil. Artık çözdüler bizi.
    Kalenin önünde top döndür. ilk yarı %66 ile oynuyoruz ama netice yok.

Rodeyega o vuruşu yapmakla çok hata yaptı. O gol olsa bile hoş değil. Rakiple dalga geçilmesi çok çirkin.

Penaltıdan sonra dağıldı takım. Ne kadar kolay gardımız düşüyor inanılır gibi değil.

Rahat rahat kazanabilecekken kaybettik.
    "çınlasın gökyüzü karadeniz ağlasın yıldızsın aysın eren iyi ki varsın"

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transferi kapalı olup transfer yapamayan iki tane takim var biri biz biri bursa iki takimda tepetakla olduk ikinci devre.
    devre arası transfer donemini iyi geciren takimlarin yuzde 90 ı karsiligini aldılar

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu mactan derslerini cikarmasi lazim Unal hoca'nin. Elimde oyuncu yok bahanesine siginmamasi lazim.

Oyuncularin kafasinda "yedek oyuncu mu var, forma zaten garanti" dusuncesi var. Rodallega, Burak'in arkasinda oynarken boyle miydi?

Goztepe macinda Rodallega ve Ekuban'i oturt kenarda; yerine Koray'la Ebrar'i oynat. Yiyorsa tabi.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İstanbul

bu takım her maç ilk yarı gol atamazsa fiziken ve mental olarak çöküyor rakip ise ateşleniyor.
    çift forvetli takım daha çok yoruluyor. o yüzden hocamız çift forvet fantazine devam edebilir ama o zaman ilk yarı gol atmalıyız yoksa her maç yalan olur.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 hafta üst üste deplasmana gidiyoruz Göztepe ve Kasımpaşa. Böyle devam ederse ŞB ve Rize bile geçer bu takımı acil silkelenmesi lazım herkesin başta hoca olmak üzere.

Nereden
    İstanbul

50 defa yazdım bursa sahada oz evlat izlemek isteyenler gitsin hekimoğlunu 1461 i izlesinler iyi futbol iyi oyunla oynanır.

maden maden diye diye ilk yarı barca gibi top oynayan takımı bu hale getirdiler oyuncu sakatlandı ne gerek var tahtayı actirmaya alt yapi maden oyuncu satildi ne gerek var transfer 1461 in yarisi trabzonsporda ilk 11 oynar

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Higuito defolup gidebilir
    Futbolda ve normal hayatta affedemeyeceğim tek şey ciddiyetsizlik
    Takımın büyüsü bozuldu bir dakikada
    Kolej takımından acıların çocuğu takımına evrildik bir dakikada

Nereden
    İstanbul

kimse kadroda felaket kötü bahanesine yatmasın..
    alanyada messi ronaldo mu var adamlar çatır çatır oynadı..
    4-5 tane yedekle gelmişler stoperleri komple yedek ama o stoperlere karşı atak yapamadık maç boyu..

bizimkiler kafalarında bitirmiş gibiydi maçı herkes kendine oynadı. yusuf abduş çalım sevdasına devam etti.
    zaten aklıyla oynayan iki kişi var. sosa yorgundu maç eksiği var ve sonlara doğru takımdan bi halt olmayacağını anlayınca top almaktan da vazgeçti saldı.(gerçi bu iyi bir şey değil eski sosa tarzıydı)
    nwakame de tek başına denedi birşeyler ama adam tek yanında oyun yapabileceği ikinci bir isim yok.
    ekuban ve roda kendine oynuyor ama ekuban roda dan daha iyidir en azından fizik ve hız olarak rodadan 2-3 kat iyidir.

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya birak sen de yaaa dalga mi geçiyorsun aklinca
    yediler bizi dogradilar 3 hafta, bu hafta bir sey olmadi diye bu gerçekli es mi geçelim ?

ki bugün bile ceyhun kirmizi görebilirdi

nedense 48 satte ve 24 saatte kurallar degisiyor, her zaman da aleyhimize

yeter
    Evet hakemler bizi doğradılar! Ama sürekli bahanelerin arkasına sığınıyoruz!

Çatır çatır oynayıp hakemide ezeceksin. Kendimi bildim bileli fakir edebiyatı yapıyoruz. Transfer yasağı oldu, oyuncular sakatlandı, para yok, hakemler ezdi; bu mu yani takım yönetmek? Geçen hafta hakem hataları olmasaydı çok net bir galibiyet mi alacaktık sanki, şerefsizler nefes aldırmadılar bize.

3.sınıf futbolcuları toplamışız altyapıdan çıkan çoluk çocuktan medet arıyoruz. Bugün bir Papis Cisse geldi içimizden geçti. Neymiş efendim transfer yasağı varmış, olmasaymış arkadaş yönetici değilmisiniz siz? Fabrikamız var üretim yapmamız gerekiyor fakat dışardan mal alamayız elimizdekiler yeterse yeter yetmezse hayırlısı. Bu mu yani profesyonellik?

Ömrüm boyunca bahaneler bitmedi benimle dalga geçildi bu renklere gönül verdiğim için, bırakta bir kere de ben dalga geçeyim.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıkarsınlar o zaman her boka kapa bildirim yapmak zorunlu ama bununla ilgili sadece laf da şeyler var..
    belgeyi çıkarsınlar ben rezil olayım önemli değil.
    Simdiye kadar herhangi bir kulüp yasak aldık diye açıkladı mi? Ben hatırlamıyorum.
    ( ゚д゚)

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız ilk yarıyı ikinci sırada bitiren Ünal Karaman başarısız. Ama siz başarılı bir yorumcusunuz.

Bırakın gidin Allah aşkına. Ağır derecede saçmalıyorsunuz. Farkında değilsiniz.
    Bence benim dediklerimi anlamak işinize gelmiyor. Ben ne dedim yazımda ikinci devre yapılan tüm puan kayıplarının sorumlusu ünal karamandır diyorum, sen ilk yarı performansına değinip algı yaratıyorsun. Benim söylediğim şey ilk yarıda ne güzel sistemi bulmuş takımın abuk sabuk değişiklillerle genetiğiye oynuyorsun ve bu saçmalıklarda ısrar ediyorsun o zaman ben bu sistemde takımımın teknik direktörünü değilde kimi eleştireceğim. Sizlerin en büyük yanlışı Trabzonspordaki bazı isimleri ilahlaştırmanız. Zamanında şenol güneşe yapılan bu poh poh ünal karamanada yapılıyor ve bu yanlış diyince ben saçmalamış oluyorum öyle mi?
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neymiş sakat varmış, eksikler varmış. Kim eksik ? Tamam bekler yok diye ölelim o zaman ligden çekilelim. Rakibin sezon başından beri oynayan 2 as defans oyuncusu bugün cezalıydı, yerlerine 2 tane kazma oynadı, Abdülkadir hariç pozisyona giren olmadı. Ne oldu onların da adamları eksikti hemde 2 tane as defans oyuncusu eksikti. Orta sahaya 5 adam koydular biz 3 forvet 2 merkezle maç kazanacağız, mok kazanırsın. Önce orta sahayı ele geçir kendi sahanda oynuyorsun şu oynattığın oyuna bak Ünal Karaman.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İstanbul basının gazına gelip gençlerim şöyle kaliteli,3 kurusa müthis kadro kurdum diye kayığa binersen üsküdara gelmeden o kayıktan aşağı atarlar seni.Sene başınfa 8.ile 6.lık arasında bitiririz diyordum ama durum düşündüğümden de vahim 10.culuk olarak hedefi güncelliyorum.Sana gaz veren o pezevenk istanbul basını gs ye niye öyle kadro kurduyor bjk ye niye alt yapıyla oynasın diyemiyor.Senin borcun 3 katı borcu var heriflerin ah ah ah.
    Konu nakzo tarafından (17.02.2019 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transferi kapalı olup transfer yapamayan iki tane takim var biri biz biri bursa iki takimda tepetakla olduk ikinci devre.
    devre arası transfer donemini iyi geciren takimlarin yuzde 90 ı karsiligini aldılar
    Kayseri de var. Catir catir oynuyorlar.

Is maalesef hocada bitiyor.

Trabzonsporun cok kaliteli genc oyunculari var. Ancak bunlar belli bir sistem icinde ve Sosa - Perreira - Novak gibi oyuncularla takima belli bir sablon ve iskeleti oturtunca faydali oluyorlardi.
    Ligde 5 maclik iyi futbol ve galibiyetlerimizde bu olay vardi.

Hoca oyuncu yok diye once sistemden vazgecti, sonra eldeki oyuncularin hepsini sahaya atayim ve golu bulayim diye dusundu.

Ust uste hakem hatalari yuzunden konusamadik bunlari.

Ikinci yarinin ilk 5 haftasinin sonucu bagira bagira geldi bu maglubiyet.

Ders cikarilirsa cok faydali olur ama hocaya guvenim azaliyor artık.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (17.02.2019 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasımpasa ve bursasporla beraber 2.yarınin en kötü 3 takımından biriyiz.
    3 takımında ortak ozelligi nedir devre arasında oyuncu olarak güç kaybetmişler rakipleri kadrolarina takviye yaparken bu 3lü kan kaybetmiş

Ozan Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çizgi oyuncumuz yok. Pereira ve Novak olmayınca takım ceza sahası içine yığılıyor. Maç boyunca çizgiden bir orta yaptığımızı hatırlamıyorum.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sıradan taraftarın %90 ının bile gördüğünü göremeyip hala 2 santrafor oynayan hocaya yazar bu maç. Olmuyor ışte ne zaman anlayacaksın? Haftaya tek santrafor oynatır simdi. Rodallega denilen eleman tek hareketle maçın içine etti.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

zirve hedefi olmayan takimda sosadan ilk yaridaki ozverili oyunu goremeyiz ya tahtayı açın transfer yapın ya cok sevmeme ragmen sosayida satin yazdik 2. ile 6. arasinda bilmem kac milyon para farki var dediler sanki 2. olacagizda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)