Sayfa 51 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 SonuncuSonuncu
Toplam 1279 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22. Hafta | Trabzonspor 0 - 2 Aytemiz Alanyaspor | Maç Sonucu

cdgtscdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dunku degisiklikler sonrasi takima olumlu yansiyan bir tane ornek yoktu.Onun icin adam yargilamaktan once sistem uyumu yok bunu tartismak daha mantikli.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Ünal Hoca için mazeret formsuz Sosa (hazır değil), Pereria ve Novak'la bek yoksunluğu mazeret olabilir....
    Ama hiç kimse hocanın hazır olmayıp sahaya sürülen Sosa ve ona eklemli A.Parmak ve Ekuban'dan " doğru faydalanamamayı" açıklayamaz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cdgtscdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkay sefa su haliyle sahanin hicbir mevkisi icin ilk onbir oynayamaz bunu kabullenmek zorundayiz.Ayrica bir mac iyi oynayip diger mac batirabilir bunu goz onunde bulundurmak gerekir.
    Eğer yakaladığı ilk pozisyonu yan ağlara değilde kalenin içine soksaydı şu an Abdülkadir'i tartışıyor olurduk. Ve Ünal hocayı eleştirmezdik. Eğer sahaya çıktığında ayakları titremese Berkay da olacak inşallah.

BMN KOCAELİ--BMN ANKARA
    Lazanat' lı

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar sinirlenseniz de Batuhan ve Murat Cemden başka tercih şansı yok Parmak o bölgeyi kaldiramaz..

Batuhan elindeki tecrübeyle kullanılmalıdır ve defans kabiliyeti ile ve top dağıtmasi ile... Ama ne zaman bence şu anda takım iyi gidiyor yeni sisteme alışmak kolay degil sezon başı gibi düşünün. Ama aklıma gelen başka şey şu bu sistemi bozduk ve onazi dönünce yine bozacagız bunun yerine eski sistemde gidebilirdik ne kadar tecrübe o kadar iyi gibi..

Maç yorgunluklar olacaktir takimin ilk yarıdaki iyi oyununu görmeliyiz ,, sezon sonuna dogru açılacagızdır çünkü sistem degişince alışması kolay degil umarım öyle olur olmazsa biraz zorlanır ve hedefsiz kalabiliriz 4. Lük kaptırılmamalıdir umut edebilmek için..

Yusufun gelişmeye ihtiyacı var ,, takımın birlikte oynamayaa BİREYSELLİKLE HİCBİR ŞEY BAŞARAMAYIZ

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden sürekli kışkırtıyorsun.

Küfür yemek hoşuna mı gidiyor?
    Haahahahahahahahahahahaha.

Berkay'ı sağ beke yazan adam konuştu.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şahsen ben ekuban in eğer as forvet olarak düşünüluyorsa sene sonu alınmaması taraftarayim
    Çünkü ekuban as forvet olabilecek nitelikte değil sonradan girip çok gol atabilir, yani yeni alınacak forveti yedekleyecekse alınmalı
    Aksi takdirde burda herkes ekubana saldırır ekubanin artıları: kuvvetli kolay yıkılmaz, topu alıp gidebilecek yeteneği gücü var.
    Eksileri: pası zayıf, savunmaya arkası dönük top oynayamiyor, verkaç filan yapamıyor, çalım atma becerileri de çok gelişmiş değil, nispeten şutları da çok üst düzey değil. Sıkışmış oyunda stoperleri yorarak hem gol artırır hem de atar. Fakat asıl forvet olarak oynayıp takımın gol yükünü asla çekemez. Yani Burak in golculugu yok adamda.
    Umarım planlar bunun üzerine yapılıyordur yoksa bir henriqe vakası daha geliyor ..
    Konu halilaziz61 tarafından (18.02.2019 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haahahahahahahahahahahaha.

Berkay'ı sağ beke yazan adam konuştu.
    Yahu neden abicim neden kendine küfür ettirmeye ugrasıyorsun.

Kimi nereye yazacagımı sana mı soracagım.

İlla senin kışkırtmalarına uyup,küfür edip ceza mı alayım?

İnsanları kışkırtmak ya da trollemek neden seni bu kadar mutlu ediyor?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hakankurt1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer yakaladığı ilk pozisyonu yan ağlara değilde kalenin içine soksaydı şu an Abdülkadir'i tartışıyor olurduk. Ve Ünal hocayı eleştirmezdik. Eğer sahaya çıktığında ayakları titremese Berkay da olacak inşallah.
    Ben türk futbolcusunu anlamıyorum, 5 dakka önce girdiği oyuna vücudunun dengesini koruyup düzgün bir şut yerine yorgunluktan ölmuşcesine bir şut çıkarıyorsa bunu anlayamıyorum. Ya mental sorunlar var ya da hakkaten yetenek yok biz çok abartiyoruz. Eğer idmanda da benzer pozisyonda aynı tarz vuruş yapıyorsa boşuna üstünde durmaya gerek yok.
    Birde oyunculara futbolun temel niteliklerinin öğretildiğini düşünmüyorum. Misal vücudunu hangi pozisyonda tutarsan rakip seni kolay geçemez, hangi durumda durursan ortayı engellersin, vücudu topa vurmak için nasıl konumlandirmalisin gibi öğretilen şeyler öğretilmiyor.
    Bir oyuncu doğuştan hızlı olabilir diğeri olmayabilir bunlar öğretilmesi ama hızlı atağa çıkarken bostaki adama çok beklemeden pas atmanın savunmanın dengesini daha çok bozacağı öğretilebilir.

Yusuf yazıcı GS maçında bir pozisyonda o hatayı yaptı pas atmak için çok bekledi pozisyon heba oldu. Ama sosa hiç beklemeden o pası atıyor, teknik heyetin özellikle bu meseleler üzerinde durması lazım
    Basit oynamak ve temel futbol bilgileri
    Konu halilaziz61 tarafından (18.02.2019 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Bilmiyorum katılırmısınız ama ligin 2. yarısıyla beraber ruh gitti.. Buna sakatlar deyin başka şeyler söyleyin ama Bizim Trabzonspor olduğumuzu herkes unutuyor kadro yapılanmasında herşey düşünülerek hareket edilmeliydi. Trabzonspor artık bahaneler üretilecek takım olmamalı ozaman sorsan onur'a bahanesi vardır yaptıklarının sorsan olcay bahanesi vardır sorsan kucka, burak bahaneleri vardır. Gençler gençler diyoruz kaç haftadır kötü oynayan abdüşe sorsan bahanesi vardır iyi de arkadaş biz taraftar olarak suçumuz ne bir rahat maç izleyemeyecekmiyiz .. ?

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı delfino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum katılırmısınız ama ligin 2. yarısıyla beraber ruh gitti.. Buna sakatlar deyin başka şeyler söyleyin ama Bizim Trabzonspor olduğumuzu herkes unutuyor kadro yapılanmasında herşey düşünülerek hareket edilmeliydi. Trabzonspor artık bahaneler üretilecek takım olmamalı ozaman sorsan onur'a bahanesi vardır yaptıklarının sorsan olcay bahanesi vardır sorsan kucka, burak bahaneleri vardır. Gençler gençler diyoruz kaç haftadır kötü oynayan abdüşe sorsan bahanesi vardır iyi de arkadaş biz taraftar olarak suçumuz ne bir rahat maç izleyemeyecekmiyiz .. ?
    bence giden ruh degil yetenekli ayaklar.orta sahada kendisini elestirsekte kadroda onazinin yaptigini yapabilen yok.komik pas hatalari vardi ama sok presleri yapan top kapan bir tane orta sahamiz yok..pereira-novak bu takimin hucum gucunun yarisiydi..biri orta yapip digeri gol atiyordu.bu bir kac macta tekrarlanmisti.pereira-novak ikilisi gidince sadece onlar gitmis olmadi onlerinde oynayan tony-abdulkadir gibi isimlerde siritmaya basladi..
    ayni sekilde sosa.adam tam form tuttu sakatlandi son macta gorduk ki eski sosa'ya daha vakit var..bu adamlar oldugu zaman takimi oynatiyorlardi,cunku topa hukmeden yapilari vardi.simdi dordu birden gidince yerlerine oynayanlara bakin.arada buyuk degil cok buyuk fark var.mevcut kalanlarla bir yere kadar gidersin.

bu arada yusuf-abdulkadir gibi isimlere umarim fazla guvenmemisizdir.kendilerine fiyat bicemiyorduk ama son bir kac mactir yoklari oynuyorlar..belki takim oyunu kotulesince onlarda kotulesti bilemem ama bazen oyle basit pozisyonlarda oyle salak tercihler yapiyorlar ki butun umutlarimiz ucup gidiyor.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı delfino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ruhla felan alakası yok. Trabzonsporun sadece ismi var.Kadro kalitesi ne rizespordan,ne malatyadan,ne konyadan ne alanyadan iyi degil o yüzden bu halde. İlk yarı diger takımlar kötüyken 29 puan gibi düşük bir puan bile iyi gözüktü şimdi millet takviye yaptı sen 3.ligde anca oynayabilecek futbolcularını yıldız sandın sonuç bu. Dedigim gibi bu kadro ve hocaya göre normal sonuç 47 puandan fazlasını alamaz bu takımda insallah 47 puanıda alabilir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kabullenemiyorummmm
    kaleyi bulan 1 şut nedir arkadaş.
    90.dakika boyunca.

tekrar tekrar izliyorum
    eminim şimdi bizlerden kat kat daha fazla üzülüyorsun roda
    be kardeşim
    sen şartlanmıssın böyle vurmaya
    şimdi tekrar yine izledim topa vurmadan haydara baksan sağına hamle yaptığı göreceksin.
    ne diyeyim sana
    fayda etmeyecek.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

akçaabat kadar nüfusu olan alanya senelerdir içerde dışarda yeniyor bizi saygı duymak lazım.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akçaabat kadar nüfusu olan alanya senelerdir içerde dışarda yeniyor bizi saygı duymak lazım.
    Sorun Akçaabat kadar nüfusu olan Alanya'nin yenmesi değil, sorun Trabzonspor takiminin Alanya kadar mücadele etmemesi!
    Aptalca kaçirilan bir penalti sorasinda yenen bir gol ile dağilan bir takim, oyun disiplininden tamamen kopan bir takim...

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alanya maçindaki tek olumlu olay Arda Akbulut'un iyi performansi...Özellikle (eli ile) topu hizli oyuna sokmasi ve bire birlerde açi kapatmasi iyi...ayaği de anlatildiği gibi kötü değil. Komple olarak Arda Akbulut'u Uğurcan'dan bir adim önde görüyorum.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Berkay Sefa’nın futbol aklı takımdaki on beş adamdan daha iyi iki gol kaçırdı topa vuramadı diye oyuncuyu gömmüş herkes... ama çocuktaki oyun görüşünü topu alınca vücudunu kullanmasını oyunu açmasını kimse görmemiş madem 10 dakikalık süreyle adam değerlendirilmez ama bu çocuk sağlam. Topçu olacak belli

Nereden
    Ankara

2011'den beri kötü yönetiliyoruz. Sadri Başkanın 1-2 yılı dışında öncesinde de kötü yönetiliyorduk. Bu kadar kötü yönetime iyi bile dayandı kulüp. Şimdi de batmanın eşiğinde zaten
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sadece 1 tane pozisyonumuz var ya....

abdülkadir ömür kardeşim,canımızsın,ciğerimizsin,seni el üstünde tutuyoruz bunların farkında olduğunu da biliyoruz.

haftalardır ciddi anlamda formsuzsun,

sağlıklı bir ömür;

o pozisyonda direk o topa vurmazdı...

vursa dahi haydarın kapattığı köşe değil zıt köşeye vururdu

veya sağ ayağıyla vurur gibi yapar önündeki ve haydarı yanıltır boş kaleye veya yazıcının önüne yuvarlayarak boş kaleye gol atmasını sağlardı.

eminim sende bizler gibi o pozisyonu yüzlerce izleyip üzülüyosundur.

toparla kendini ömür kardeşim ihtiyacımız var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bursaspor taraftarı, alt yapısıyla övünen değil, zirvede mücadele eden bir takım ile övünmek istiyor. Ben söylemiyorum, genel kanaat bu. Kimse kimseyi kandırmasın."

"Bursaspor'un uğraşması gereken sadece alt yapıdan oyuncu çıkarmak değildir. Tek çözüm alt yapıymış gibi lanse etmek bu takıma yapılan en büyük haksızlıktır. Şimdi soruyorum; son 25 yılda alt yapıdan kaç oyuncu, bu takıma ne kazandırdı?"

Takim isimlerini degistirerek bu sorulari Ahmet Ağaoğlu ve yonetimine sorarlar yakinda.

Hoca kadar transfer yasağını kaldirtamayan yönetim de suçlu bu is de.

Yonetimi gereginden fazla cok sert elestiren bazi arkadaslara yüklendik ancak hakli olduklari noktalar vardi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Günde 500 bin tl faiz ödeyecek durumdayız başkan soylemişti yıl başı. Ve fb gs bjk de oyle diyip işin içinden çıkamayız çünkü onlar daha kalabalık daha güçlü parasal olarak. Bu noktada yonetime yapılacak tek eleştiri ilerde şu olacak :

Neden Sosa Kucka ve diğerleri ile sözleşme fesh etmedin sene başında ve teklifleri türkler için dahil degerlendirmedin? Bunun bize faturası 200 milyon tl civarlarında ama mutlu olduk galibiyetlerle fena degildi,, acaba daha düşük bütçeyle kümede kalma savası vermek daha dogru degil miydi sorgulanması gereken bu olacak bence

Nereden
    İstanbul

Adamların sahası jilet gibi sen de suni çim de başarı bekliyorsun

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

E54B7017-0202-4464-B192-57D5E2ABADAD.jpeg

Bu pozisyona tv deki yorumcular penaltı değil diyorlar. Bence futbol yorumculuğunu bıraksınlar.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamların sahası jilet gibi sen de suni çim de başarı bekliyorsun
    ne alâka yau... hem bizimki sûni çim degil ki

üstteki penalti olayinda da bence rakip bayagi çakalca faul yapmis, buna penalti vermek çok zor, 100% penalti olsa dahi saha hakeminin bunu görmesi tespit etmesi zor, kameralarla bile bir sey anlasilmiyor...
    "evet gördüm temas var" diyen bile kendini avutuyor birçok zaman, 3d olmadigi sürece kesinlikle birçok olayi net göremiyoruz, tvnin içine giriyorum belli olmuyor arkadas, bende sorun yok herhalde,,, bâzen gerçekten kameralar açilar falan bile yetmiyor
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakip bayagi çakalca faul yapmis
    Evet

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet
    yaptigi an bile elleri havaya kaldirmasindan anlasilir bence... tam çakal...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne alâka yau... hem bizimki sûni çim degil ki

üstteki penalti olayinda da bence rakip bayagi çakalca faul yapmis, buna penalti vermek çok zor, 100% penalti olsa dahi saha hakeminin bunu görmesi tespit etmesi zor, kameralarla bile bir sey anlasilmiyor...
    "evet gördüm temas var" diyen bile kendini avutuyor birçok zaman, 3d olmadigi sürece kesinlikle birçok olayi net göremiyoruz, tvnin içine giriyorum belli olmuyor arkadas, bende sorun yok herhalde,,, bâzen gerçekten kameralar açilar falan bile yetmiyor
    Ahmet Suat Ozyazıcı Stadının doğal çim olduğunu düşünmüyorum, 1461 i kastettim A takımdakiler çok kötü değil zaten..

Kastettiğim şey daha karışık ama şimdilik haklı gibiymişsin :d
    Konu Çağatay96 tarafından (19.02.2019 Saat 17:49 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)