Hesaplipazar
Sayfa 58 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58
Toplam 1436 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,436 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ZTK eyrek Final 2.Ma | mraniyespor 3-1 Trabzonspor | Ma Sonucu

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt asilhamsi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocaya sezon sonuna kadar frsat verilmeli.Takm avrupa kupasna gtremezse kibar bir ekilde veda edilmeli.

mraniyeye hemde one gectiin macta elenmeyi kadro bilmem ne diye acklayamazsn.

Acklasan da kimse inanmaz.
    Kusura bakmayin ama btn bu olumsuzluklarina ragmen dsmeme hattina yakin olmamizin tek sebebi nal Karamandir.
    Nefsin icin sevme

emrahtuna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

u man znts byk oldu yahu bende bide gidip canl izledik ondan daha fazla etki brakt herhalde..

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Hakemin umraniye lehine verdigi penalti karari gibi bu hafta su ana kadar 4 pozisyon oldu maclarda hepsine de devam dedi hakemler..

Uur KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    30

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hakemin umraniye lehine verdigi penalti karari gibi bu hafta su ana kadar 4 pozisyon oldu maclarda hepsine de devam dedi hakemler..
    Olan bize oldu maalesef.
    Zaten futbolun tabiatina aykiri. Futbol bu, temas olacak tabii.
    Goztepe ve Umraniye macindaki iki pozisyon da bana gore penalti degildi zaten.

Uyarilmis demek ki hakemler. Bu tarz pozisyonlara penalti calmiyorlar artik.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEML USTA'' SEZONU AMPYONU

ANI,EREF,DK DURUU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olan bize oldu maalesef.
    Zaten futbolun tabiatina aykiri. Futbol bu, temas olacak tabii.
    Goztepe ve Umraniye macindaki iki pozisyon da bana gore penalti degildi zaten.

Uyarilmis demek ki hakemler. Bu tarz pozisyonlara penalti calmiyorlar artik.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Uyari falan oldugunu sanmiyorum bize geldi mi ucuz ucuz penaltilar caliniyor malesef senelerdir boyle..gecen alanya macinda verilen ve atamadigimiz penalti disinda da lehimize verilmis boyle haksiz ucuz bir penalti karari yok yillardir olmasinda zatn ama alehimize inanilmaz kararlar var boyle tabii ki tesaduf degil bunlar..

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olcay burda bir yapmsa nal hoca 10 yapmtr.
    Olcayn 11 olarak maa kt bir durumda kaptan olarak Uurcan i cikarirsan ben de Olcay yerinde olsam o pazubandi almam.

Yiidi ldr hakkn yeme, Olcay a yaplan bu tavr rezilliktir kimse bunu konumuyor vay efendim Olcay pazubandi almad.
    E peki nal hoca sen alr mydn ayn durumda olsan? 30 yan devirmissin 19 yandaki yeniyetmeyi kaptann olarak sahaya karyorlar dalga geer gibi. Ayptr, kendine yaplmasn istemediin eyi bakasna yapma.

nal hoca burda saygszl olcaya yapmtr, ilk nce kendi zr dilemeli.

Bu forumda ayn durumda olsa sahaya kmayacak adamlar kalkm ahkam kesiyor Olcay byk terbiyesizlik yapt diye.
    Azck empati, ok deil azck

Hocam kusura bakmayn ama bu kaptanlk mevzusunda sizinle ayn fikirleri paylaamyorum.
    Zira Olcay'n Trabzonspor kariyeri 2. yln yeni dolduracak. Uurcan ise senelerdir burada futbol oynuyor. Bu takmn eti kemii...
    Hepsi bir kenara hocann tasarrufu bu ekilde ise deil Olcay, hi bir futbolcunun bu tercihi sorgulama hakk yoktur.
    Kald ki tm bunlar o kaptanlk bandn yere savurmay hakl karmaz. Orada fiziki bir eylemden ziyade zihniyet k olmutur.
    O nedenle bu meselede Olcay' haksz buluyorum. Fakat bu meselenin bu denli uzatlmasn da doru bulmuyorum.
    Zira Olcay zr diledi. Hatasn kabul etti. Ve takma bir eyler vermek istediini aka belirtti. Affedilmesi gerekirdi.
    Konu Mehmet BA tarafndan (04.03.2019 Saat 08:24 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Trabzonspor'un her manda hakemler samalyor. mraniyespor ma da onlardan biri olmutur.
    Trabzonspor penalt kazanaca zaman uyar vermeyen VAR, aleyhimize olunca en ufak harekette dahi aktif ediliyor.
    Mesele burada mraniyespor mandaki verilen veya verilmeyen penaltlar deildir. Mesele bu kirli zihniyettir.
    simler deiiyor fakat bu kirli zihniyet hi bir zaman deimiyor. Her sene istedikleri takm hakem marifetiyle lider yapyorlar.

yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    https://www.transfermarkt.de/luis-ib.../spieler/73623

futbolcu olmayan ibanez cl de avrupa liginde malara km ilk 11 de . oh enteresan.

novak sahada yryorsa spiker adn mata sylemiyorsa formsuzsa fizik olarak bitikse ibanez rahat ekilde oynar .net

Hocam isterse ampiyonlar ligi finali oynasn. Trabzonspor performans ortada...
    Brakn futbol oynamay sahada ayakta dahi duramyor. Alt lig takmlarna kar dahi fiziki mcadele edemiyor. Ktk gibi yuvarlanyor.
    Size bu konuda asla katlmyorum. banez'in herhangi bir Sper lLig takmnda baarl olma ihtimali yok. Denedi olmad.

chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Foruma girip bu bal grnce acayip moralim bozuluyor.Koca sezonun heba edildii ma.
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt chener Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Foruma girip bu bal grnce acayip moralim bozuluyor.Koca sezonun heba edildii ma.
    Aklma geldike kahroluyorum.
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    27.09.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Ben de hala; ''Trkiye kupas mamz ne zaman yaa, baya ara verildi'' diye dnyorum. imdi aklma geldi. Elendik ya Umut garip bir ey. Hele k Trabzonsporluluun umudu bambaka

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)