Sayfa 92 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 42 82 90 91 92 93 94 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2451 adet sonuctan sayfa basi 2,276 ile 2,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21.Hafta | Galatasaray 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence olayın sebebi korku.

Bu hakemin Ekuban'ın pozisyonunu izlerken penaltı olduğunu bilmemesi gibi bir durum söz konusu değil.

O ekran başında düşündüğü tek şey, çalarsam ne olur, çalmazsam ne olur düşüncesidir. Acaba çalmazsam bir şey demeden sıyrılabilir miyim düşüncesi, uzayan sürelerin sebebi bu.

Peki kim bu ne diyecekler?

Tabi ki sen ben değil. Kitleler ve onları yönetenler...

Dün akşam yaşanan şeyi hakem özelinde düşünmek saflık olur.

Biz 8. sınıf sıradan bir ülkeyiz, zamanında yok olması gerekirken sonra benim şahsi düşüncem bir mucizeyle kurtulan, fikri ve vicdanı özgür kesimi belirli bir süre boyunca çoğaltan, şimdi de onlardan kurtulmak için her türlü pisliği yapmayı kendine ahlak edinmiş bir ülke.

Trabzonspor taraftarının büyük bir kesimi haksızlığa uğradığını düşünen ve bunun karşılığında da kendisine ayrıcalık tanınmasını isteyen bir taraftar kitlesidir.

Diğer takımlar gibi...

Trabzonun özündeki o gerçek ruh ise, gerçek adaleti isteyen marjinal bir kesimdir. BordoMavi.net de bu marjinal kesimin bir uzantısıdır. O yüzden buradaki düşüncelerin genel Trabzon ve Trabzonspor kitlesini yansıttığını düşünmüyorum.

Örnek vermem gerek bu savım ile ilgili. Yarın Alanya maçında lehimize bir penaltı verilse, olmaması gereken bir penaltı, Trabzonspor taraftarının büyük bir kesiminin ağzından "ne oldi geçen hafta da bize yaptiler" gibi bir düşünceye hakim olacağını buradaki kesimin için ise düşüncenin "bize de olmasın arkadaşım, adalet bu şekilde sağlanmaz" şeklinde oluşacağını düşünüyorum.

Bu durum, düzelecek ancak üzgünüm biz görmeyeceğiz.

Çünkü yeni fikirler, yenilikler, genelden çıkmaz... Azınlıktan çıkar... Genelden çıkan değişim zaten çoooooook geç kalmış bir durumun ifadesidir.

Şimdi bizim söylediğimiz noktalar yıllar sonra gerçekleştiğinde biz futboldan çoktan soğumuş olacağız.

Örneğin bu ülkede futbolun modası eridiğinde atıyorum 50 yıl sonra bir anlamı olmadığında kupa bize verilecek olması gibi...

Buradan zeki ve ahlaklı bir insan için en mantıklı çözüm bunu söylerken bile elim klavyeye zor gidiyor, futboldan Trabzonspor'dan kopmaktır. Bu uyuşturucuyu bırakmaktır.

Yapılacak en devrimci yaklaşım ise ki bunun için halkı desteği gerekir ki imkansız - kulübün sanatçısıyla, milletvekiliyle, yönetimiyle her zerresiyle çıkıp, kulübün kapatıldığını açıklamasıdır.

Sezon sonuna kadar takımın maçlarını devam ettirip, yıl sonu bütün futbolcuları serbest bırakması ve Trabzon merkezli, önce sadece amatörlerden oluşan temiz futbol liginin kurulmasına başlanmasıdır.

Olacak olan şey ise, benim bu yazımın yukarıda da tarif ettiğim şekilde uyuşturucu olarak beni tatmin etmesi ve hiç bir şeyin değişmeyecek olması ve yine fenerli gsli ve bjkli çocukların gençler güne mutlu başlamasdır

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Dün akşamdan sonra radikal bir değişiklik yaşanmazsa Türk Futbolu'nda, maç izlemeyi bırakma kararı aldım, bu operasyon çocukları yüzünden kendimizi harap ediyoruz.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fuck off diyen soldado haklı değil mi şimdi abi fb camiası haklı değil mi tepkisinde.. dün akşamki tiyatro da nagatomo da dedi dediğiyle kaldı..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence olayın sebebi korku.

Bu hakemin Ekuban'ın pozisyonunu izlerken penaltı olduğunu bilmemesi gibi bir durum söz konusu değil.

O ekran başında düşündüğü tek şey, çalarsam ne olur, çalmazsam ne olur düşüncesidir. Acaba çalmazsam bir şey demeden sıyrılabilir miyim düşüncesi, uzayan sürelerin sebebi bu.

Peki kim bu ne diyecekler?

Tabi ki sen ben değil. Kitleler ve onları yönetenler...

Dün akşam yaşanan şeyi hakem özelinde düşünmek saflık olur.

Biz 8. sınıf sıradan bir ülkeyiz, zamanında yok olması gerekirken sonra benim şahsi düşüncem bir mucizeyle kurtulan, fikri ve vicdanı özgür kesimi belirli bir süre boyunca çoğaltan, şimdi de onlardan kurtulmak için her türlü pisliği yapmayı kendine ahlak edinmiş bir ülke.

Trabzonspor taraftarının büyük bir kesimi haksızlığa uğradığını düşünen ve bunun karşılığında da kendisine ayrıcalık tanınmasını isteyen bir taraftar kitlesidir.

Diğer takımlar gibi...

Trabzonun özündeki o gerçek ruh ise, gerçek adaleti isteyen marjinal bir kesimdir. BordoMavi.net de bu marjinal kesimin bir uzantısıdır. O yüzden buradaki düşüncelerin genel Trabzon ve Trabzonspor kitlesini yansıttığını düşünmüyorum.

Örnek vermem gerek bu savım ile ilgili. Yarın Alanya maçında lehimize bir penaltı verilse, olmaması gereken bir penaltı, Trabzonspor taraftarının büyük bir kesiminin ağzından "ne oldi geçen hafta da bize yaptiler" gibi bir düşünceye hakim olacağını buradaki kesimin için ise düşüncenin "bize de olmasın arkadaşım, adalet bu şekilde sağlanmaz" şeklinde oluşacağını düşünüyorum.

Bu durum, düzelecek ancak üzgünüm biz görmeyeceğiz.

Çünkü yeni fikirler, yenilikler, genelden çıkmaz... Azınlıktan çıkar... Genelden çıkan değişim zaten çoooooook geç kalmış bir durumun ifadesidir.

Şimdi bizim söylediğimiz noktalar yıllar sonra gerçekleştiğinde biz futboldan çoktan soğumuş olacağız.

Örneğin bu ülkede futbolun modası eridiğinde atıyorum 50 yıl sonra bir anlamı olmadığında kupa bize verilecek olması gibi...

Buradan zeki ve ahlaklı bir insan için en mantıklı çözüm bunu söylerken bile elim klavyeye zor gidiyor, futboldan Trabzonspor'dan kopmaktır. Bu uyuşturucuyu bırakmaktır.

Yapılacak en devrimci yaklaşım ise ki bunun için halkı desteği gerekir ki imkansız - kulübün sanatçısıyla, milletvekiliyle, yönetimiyle her zerresiyle çıkıp, kulübün kapatıldığını açıklamasıdır.

Sezon sonuna kadar takımın maçlarını devam ettirip, yıl sonu bütün futbolcuları serbest bırakması ve Trabzon merkezli, önce sadece amatörlerden oluşan temiz futbol liginin kurulmasına başlanmasıdır.

Olacak olan şey ise, benim bu yazımın yukarıda da tarif ettiğim şekilde uyuşturucu olarak beni tatmin etmesi ve hiç bir şeyin değişmeyecek olması ve yine fenerli gsli ve bjkli çocukların gençler güne mutlu başlamasdır
    Koyulaştırdığım şu cümleye asla katılmıyorum. Bu yaşıma geldim, ben daha bize pozitif ayrımcılık tanınsın, bize de kıyak yapılsın diyen bir Trabzonspor taraftarına rastlamadım.
    Abartmıyorum, görmedim...
    Adalet herkese eşit dağıtılsın, kimse kayırılmasın dedik hep...

BMN dışındaki kitle de dahil...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı emrahtuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuck off diyen soldado haklı değil mi şimdi abi fb camiası haklı değil mi tepkisinde.. dün akşamki tiyatro da nagatomo da dedi dediğiyle kaldı..
    Sonuna kadar haklılar...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay Cakir'i burada cok ama cok elestirdik.

Ama yigidin hakkini da vermek lazim, Beinsport'dan kovulursa sasirmayin

https://twitter.com/sarigelinler/sta...71758387539968

:
    İlk defa doğru düzgün konuştu. Bu konuşma sonucunda muhtemelen kovulacak zaten. Barındırmazlar orada.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başkan trtsporda

Nereden
    Bayburt

allah belasını versin bu sistemin..hiç bir zaman bizi şampiyon yapmayacaklar..bu ligden çekilip rusya liginde oynayalım..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkan, Bahri Havadır'ı iyi sıvıyor...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Başkan konuşuyor. Hakem tabiki hatalı. Burada zaten yazıyorum.

Ama Başkan sendede büyük hata var. Koskoca sezon çoluk çocukla götürülmez. Senin yanında adam akıllı kimse yokmu sana bunu söyleyecek!!!!!

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

suan izleme imkanim yok, ne diy baskan tv de tam olarak???
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama Başkan sendede büyük hata var. Koskoca sezon çoluk çocukla götürülmez. Senin yanında adam akıllı kimse yokmu sana bunu söyleyecek!!!!!
    Çoluk çocuk ile mi oynuyor kimin ile oynayacak Allah aşkına Onazi gitmiş Sosa yok novak yok pereira yok ne yapacak adam Kimmiş çocuk Abdus mu Yusuf mu Hüseyin mı???

Ayrıca çoluk çocuk dediğin gençlerle bile hakem şerefsizlik yapmasa yenebilirdik Gayseyi...
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (11.02.2019 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

şu bahadır midir ne çocuğu bilmem inan başkan olsam.doverimn Camiasında feto çıkarmış serefsizler hala konuşuyor bizim.iyi oynadığımız maçlar da bile puan kaybettik dün hakem adaletli olsa burçtan en az 1 puan alirdik
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu bahadır midir ne çocuğu bilmem inan başkan olsam.doverimn Camiasında feto çıkarmış serefsizler hala konuşuyor bizim.iyi oynadığımız maçlar da bile puan kaybettik dün hakem adaletli olsa burçtan en az 1 puan alirdik
    Bende onu diyorum çoluk çocuk denilen gençler hakem biraz adaletli olsa en az 1 puan alırdı boş konuşuyorlar bomboş...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

birde başkana çok konuşma ceza alırsın diyor yani otur oturduğun yerde süs konuşma diyor dibini f... off bahadiri
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Kırşehir

Bu arada ben çoluk çocuk denilen o yüreği güzel gençlerimize güveniyorum 3-4 hafta seri galibiyetler alacaklardır sosada dönüyor novakta sıkıntı yok...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Başkan bahriyi fircaladi
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

thehell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşamdan sonra radikal bir değişiklik yaşanmazsa Türk Futbolu'nda, maç izlemeyi bırakma kararı aldım, bu operasyon çocukları yüzünden kendimizi harap ediyoruz.
    Ben Deplasmandaki BJK maçından sonra tek bir maç izlemedim. İzlememde! Bu lig başlamadan şampiyonunun belli olduğu bir lig, izleyip de kendimi yıpratamam.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ya yemin ediyorum bazen oyle mesajlar yaziliyor ki insanin ekrani kirasi geliyor.zeka kupune bak ya..kimmis bu coluk cocuk arkadasim?huseyin,kaleciler ve abdulkadir parmak..bu uc oyuncu haricinde daha once forma bulamayan hangi genc oynuyor.yusuf ve abdulkadir zaten gecen senede forma bulan isimlerdi.kalecilerde de ugurcan'in arda'nin onur'dan cokta asagi kalir yanlari yok..geriye kaliyor huseyin ve parmak..ikiside gayet guzel mucadele ediyor.kaldi ki sosa-novak-pereira-onazi yokken kimlere sans vereceklerdi.herseyi biliyorsunuz ya,ortaya bir kante alinda seyredelim..kulup para yok dedikce iyice zivanadan cikiyorsunuz.cok biliyorsaniz para kaynaginizla beraber yonetime niye aday olmadiniz da boyle ust perdeden ahkam kesiyorsunuz?
    asil sizin yaninizda adam akilli kimse yok mu sizi uyaracak kardesim ayiptir boyle yorum mu yapilir ne laftan anlamaz insansiniz diye.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz olmadıktan sonra kimin şampiyon olduğunun bi önemi yok benim için..tarafsızdım yani düne kadar..inşallah başakşehir şampiyon olur sonuna kadar destekliyorum akbilsporu..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir fotoşok. Zeki bey kupa maçında ne kadar irite ettiyse dün akşamdan sonra bu kapak ile o kadar irite edici.

Nereden
    Ankara

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toure orada maymuna döner. adamın topla ilişkisin sıfır. onu orada oynatınca defansı sağlama mı almış oluyoruz?
    Bir daha böyle hatalar yapmamalıyız.
    En büyük Trabzon

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu maçı fazla kafasına takanlar üzülmesin boşuna... hedefleri de fazla tutmayin derim... Yakıp yıkma ile de olacak iş değil.Anarşi'den beslenecek bir menfaat de yok ortada. Herkes ailesi, ümitleri icin yaşanıyor şu yalan dünyada.Futbol bazılarımız için tek ümit ve neşe kaynağı olabilir, onlara da dua ediyorum.Şu hayatta neşe kaynağı alternatifler üretin. Spor yapın, sosyal projelerde, gruplarda,organizasyonlarda yer alın. Etrafımızda(dünyaya )bakın,yokluklarda varolmanın davası verenler, ailesini kaybedenlere, aşağılara bakın ve şükredin
    Bu kadar vazu nasihatden sonra ...

Erdal Hoş dün gece çok güzel tespit yaptı.Bunların ar, namus eşikleri oldukça düşük, içerde bize şampiyonluk vermezler. Onun için Avrupa'ya gitmeli ve oradaki başarılarla yüzlerini kızartmalıyız. İyi top oynamalı,iyi topçu yetiştirmeliyiz.Bizim için en büyük ve olası başarı bunlar...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkanın söylediklerinden çıkardığım şu: bir daha böyle bir art niyet olursa ortalık fena kopacak. Yani artık hakem değil o na o emri verenler falan ifşa olacak gibi.
    Konu ALDENİRO tarafından (11.02.2019 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)