Sayfa 94 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 84 92 93 94 95 96 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2451 adet sonuctan sayfa basi 2,326 ile 2,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21.Hafta | Galatasaray 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım dün aksamki orta alanla çıksın haftaya alanyada yener bizi bunda dogru söyledi baskan.Söylemedigi birsey daha var Toure denen sıgırı oynatıncaya kadar parasını ödedigin olcayı boylesine bir kepaze haldeyken oynatmayıp beslemek neyin izahı neyin kafası.Insan istedigi kadar okusun is adamı olsun vs zeka baska birsey olmayınca olmuyor bizdende olmayacak hicbir zaman.
    Alanya'nın arka tarafı da folloş durumda. Gol yeriz ama bi sepetlik yapmazsak 3-4 tane de atarız.
    Olcay konusunda Ünal hocanın affedilmez derecede tasarrufu olduğu söyleniyor. Şu yoklukta sezon sonuna kadar etinden sütünden faydalansak kötü olmaz. Avrupa yolunda köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek şart.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olcay işi biz bilmesek de takım içinde bilinen bir şey. Futbol ve diğer bütün sporlar gönül ile oynanır. Sadece realist yöntemlerle takımlar yönetilseydi takımın başında Ünal Karaman değil x bir firmanın ceosu olurdu. Her anlamda takımı yönetebilmek teknik direktörün asli görevidir. Ben böyle yaparsam sonuçları böyle olur diye düşünmek zorundadır hoca. Hoca olcayı affettiği takdirde, olcayın yaptığı şey her ne ise başka bir futbolcunun yapmasının önünü açarsın. Sonra onu da affetsen takım çiftliğe döner affetmezsen kaos başlar. Elbette Olcay yaşı itibariyle ayrı görülüyor olabilir futbolcular içinde. Hatta dönmesini isteyenler de olabilir. Fakat ya biri bundan faydalanırsa ihtimali size bu keskin kararları aldırır ve geri döndürmenize engel olur.

İnsanlar da çeşit çeşittir. Takım içi arkadaşlığı hatta abiliği hoş görenler olabileceği gibi hiyerarşiyi düzeni disiplini önde gören insanlar da olabilir. Örneğin sosa bana böyle bir imaj veriyor. Olmaya da bilir pekala. Demem o ki hocanın bu konuda net bir tasarrufu varsa bence artık üzerine düşünmemek gerekir. Bu yoklukta sırf egosunu tatmin etmek için takımı zor duruma sokmak isteyecek bir adam değil Ünal hoca. Aksi ihtimal daha tehlikeli ki böyle bir yol tercih etmiş. Saygı duymak gerektiğini düşünüyorum

Nereden
    Bursa

Alıntı BordoMaviAskim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benfica maçinda sonuna kadar benficayi destwklemeliyiz....
    ben yıllardır destekliyorum.eminim benfica daha fazla türk takımıdır gözümde. yahu şu maçtan sonra bir tane bile adam çıkmaz koca gs camiasından.hakemle yendik hakkınız bariz şekilde yendi diyecek bir tane bile yok mu.ne kadar karaktersiz camia bunlar böyle.benfica şöyle 5 atsın.hemde bariz hakem hatalarıyla yensin şu fransız takımını.yok tff açıklamasıymış,yok bunların da hakkı yenmiş.hatta bu maçta hakem tsnin bazı sarı kartlarını vermemiş diyen uğur karakulluşçu gibi süzme o.çocuklarıda var.yahu birazcık utanın ya.çok birşey istemiyoruz sizlerden.

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öylede basaksehir sampiyon olacak boylede basaksehir sampiyon olacak yavsak gs nin bizi hakemle yenmesi hicbir bokada yaramayacak bu bir.........
    açık ara başak şampiyon olsun zaten.ne bjk camiası ne gs ne fb camiası utanmazın karaktersizin önde gideni.en azından başağın traftarı yok.traftarları şerefsiz değil en azından.

Nereden
    Bursa

gs ümit öztürkün bundan sonraki maçlarda çok eksikliğini hissedecek.benfica maçına da ümiti mi oynatsalar.diagneden çok daha faydalı adam.yahu böyle amigo gsli bir adamı sen nasıl derbi maçına verirsin ki ümit öztürk geçen sene gomezle beraber gsyi şampiyon yapan adam.(alanya ve akhsar faciaları sonrası).Allahım bize böyle karaktersiz şampiyonluklar nasip etme.en azından bu kirli futbolda temiz kalalım.tertemiz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Habertürk'te Fatih Altaylı ile gs programı yapıyorlar Altaylı'nın yüzü kıpkırmızı havlayıp duruyor Bildiğiniz gs tv şu anda
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Sakarya

Şimdi şöyle düşünüyorum fck off dediğin zaman yabancılar çok kullanıyor diye küfürden sayılmaz düşüncesi hakim bazılarında, ama yabancı film dizileri ya da talk showları izleyen varsa bilir orda insanlar birbirlerine çok rahat soon of a btch derler Türkçe mealini biliyosunuz bi Türk futbolcu kalkıp haleme s. Git veya operasyon çocuğu derse ceza almayacak mı?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Habertürk'te Fatih Altaylı ile gs programı yapıyorlar Altaylı'nın yüzü kıpkırmızı havlayıp duruyor Bildiğiniz gs tv şu anda
    Dingilin onde gideni 3 dakika dayanabildim sadece daha bildiriye kac klup imza atmis ondan haberi yok onun gazeteciligi alo fatih kaldir su yaziyi kadardir..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın ikide bir hakem kararları olmadan da gs bizi yenerdi hatta fark atardı sözlerine fazlasıyla rencide oldum. Ne demek fark atarlardı arkadaş, yönettiğin kulüp koskoca Trabzonspor. O.... doğurduğu ilk yarıda haybeye penaltı vermeyip 2 kırmızıyı verse s.... s.... aslan çoğaltirdik arenalarinda. Insan kelimelerini biraz seçer de konuşur. Biz bunları kafeslerinde etek giydirip az oynatmadık. Akşam akşam harbiden kıllandım şimdi. Şu yosma heriflere şirin görünecem ayağına bu laflar edilmez. Eden de bu camiayı layıkıyla temsil edemez.
    Ben de ayar oldum bu sirinlik yapma cabalarina bu ulkenin anlayacagi dilden konusacaksin boyle yaptikca sirtimiza binen cok olur adam gibi bir hakem olsa asla yenilmezdik galip bile gelirdik eksik kalan rakip karsisinda..tff ye mhk ye istanbul eziklerine ve taraftarlarina siyasilere yalanarak elimize gecen birsey olmadi son 8 senede gunu kurtarmalik onumuze 3 5 kemik atcaklar diye bu kadar egilmeye bukulmeye gerek yok ..bizi bu ekonomik duruma bilerek dusurduler guclu borcunu dondurebilir az borclu bir trabzonspor su kosullarda bile yaptiklarimiz ortadayken islerine gelir miydi hic..dogrulmamizi kafa kaldirmamizi sistem istemiyor cunku islerine gelmiyor ne tff ne yayinci kurulus ne istnbul eziklerinin ne de siyasilerin..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

"İngiltere'de normalmiş o kelime." Tamam da burası ne İngiltere ne de Nagatomo ingiliz. Nagatomo o kelimeyi kullanırken karşılığını bilerek kullanıyor. Japonca sövseydi o zaman. Veya Soldado niye İspanyolca sövmüyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ey aptallar diyor.ey fatih altaylı piçi.piç oğlu piç.şerefsiz oğlu şerefsiz.evet gsye 3 penaltı daha verilmeli.hatta 2 tane de tsye kırmızı vermeliydi. ne bildiriymiş be mübarek.ey utanmazlar.hakkaten bu insanlara ne oldu ya.neye yönelik bildiri yapmışlar.konya maçı sonrası.çok ama çok tartışmalı pozisyon (onyekurupenaltıysa konyanın ki elli kere penaltıdır).bunlar insan filan olmaz.şeytana pabucunu ters giydirir tarzda insanlar.malesef türkiyedeki futbol camiasının %99u karaktersizin önde gideni.sağlıklı kalmak isteyenlerin düzgün insan olmak isteyenlerin türiyedik futbol ikliminden olabildiği kadar uzak durmaya çalışmalıdır.tedavi mi olsak ne yapsak.nasıl kurtulacaz bu illetten.adalete insanlığa doğruluğa güvenimiz her geçen gün azalıyor malesef futbol nedeniyle

Nereden
    Bursa

ilk gs-ts maçında gsnin hakkı yenilmiş.mehmet demirkol foto filan atmış.abi cidden bu insanlara birşey anlatmaya bile değmez.ğrençsiniz yavşaklar.fotoyuda gösterdiler.yahu o maç ilk yarıdaki maç bile değil.allahtan bir foto bulmuşlar. fuck off mehmet demirkol.fuck off fatih altaylı. atın şu gs camiasını ligden ya.fransız ligine mi giderler nereye gideler.gs oyunu bozuyormuş.

Nereden
    Bursa

tüm gs camiası 2 gündür googledan foto arayıp duruyorlar.hiç gsnin hakkı yenmiş mi diye.bula bula bir foto bulabildiler.iğrendim tüm gs camiasından.gerçekten boşuna demiyorlar en pislik takım gs diye.bizim en büyük düşmanımız gs dye.boşuna değilmiş bunlar.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

UEFA kupası dedi Altaylı...almasından korkuluyor...vs.
    Bizim U21'in yarısı A takımda, zor yendiler UEFA kupasını alacaklarmış...alsınlar belki bir miktar vergi borçlarını daha silerler...Gassaray adası gibi bir ada daha peşkeş çekilir....

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biri gariplik var.

Akşamdan beri düşünüyorum.
    1. Diagne nin el ile oynaması çok amatörce yani sanki sarı versin diye yapmış gibi. Roda ya yaptığı faule bakıyorum. Adam müdahalesi yumuşak değil sanki iyice belirgin olsun diye sertçe vurmuş. Yani pozisyonda roda son adam olsa neyse ama değil gereksiz sanki hakem atmayacak ama ortalık karışsın diye yapılmış gibi.

2. Penaltı verilmeyen pozisyonu defalarca izledim. Gs li oyuncu aslında topa müdahale etmesi ekubana hamle yapmasından daha kolay. İyice izlediğinizde ben gs li olsam topa müdahaleyi seçerim. Yani gereksiz sanki bilerek yapılmış bir faul.

3. Nagatomo hakemin kendisine baktığını gördüğü halde ve abdüle faul yaptığı bariz olduğu ve haksız olduğunu bildiği halde bir değil hem de iki defa göstwre göstere küfrediyor.

4. Dün akşam ahmet çakar tarafından servis edilen ümit öztürk ve f.terim buluşması.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yani demem o ki garip bir tezgah var gibi. Yani birileri olay çıksın diye bilerek geriyor. Daha önce bahsedilen derin futbolun elemanları mı devrede.

Bu yazdıklarım sizlere abartı gelebilir. Hiç düşündüğüm gibi de olmayabilir. Ben diyorum ki acaba!?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Fatih Altaylı futbol cahili bir adam kayda değer biri değil..Zaten Türkiye'de futbol konuşsunlar diye ekrana çıkarılan adamların yüzde 90'ı hayatında top falan oynamamıştır..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

TSunami_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt

Yazılacak çok şey var aslında. Ben doğma büyüme Bayburtluyum. Kendimi bildim bileli de Trabzonsporluyum.çevremdeki insanlar hep niye Trabzondporu tutuyorsun tarzında sorular sorarlar hep. Dün oynanan maç bu sorulara bence en güzel cevap. İşte bu yüzden Trabzonsporluyum sonuna kadar. Burdaki ve çevremdeki bazı Trabzonlu arkadaşlara bakıyorumda artık maç izlemem takip etmem tarzı ifadeler. bence inatçı Karadeniz uşağına yakışmıyor bırakıp kaçmak. Hele bu gencecik fidanlarımızı bu kalleş düzende yanlız bırakmak zulüm gelir bana. normalde katliam maçından önce bir sonra Alanya maçına gelmektr kararsızdım.hem kış yolu hem pazar öğlene kadar işlerim var zor yetişirim diye Bayburttan. Ama bu gayse maçından sonra kararsız değilim artık. Alanya maçında orda olacagım ve genc fidanlarımızı yanlız bırakmayacağım.ne olur sizde yanlız bırakmayın.saygılar
    Türk futbolunun en büyük marka değeri TRABZONSPOR

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın ikide bir hakem kararları olmadan da gs bizi yenerdi hatta fark atardı sözlerine fazlasıyla rencide oldum. Ne demek fark atarlardı arkadaş, yönettiğin kulüp koskoca Trabzonspor. O.... doğurduğu ilk yarıda haybeye penaltı vermeyip 2 kırmızıyı verse s.... s.... aslan çoğaltirdik arenalarinda. Insan kelimelerini biraz seçer de konuşur. Biz bunları kafeslerinde etek giydirip az oynatmadık. Akşam akşam harbiden kıllandım şimdi. Şu yosma heriflere şirin görünecem ayağına bu laflar edilmez. Eden de bu camiayı layıkıyla temsil edemez.
    Ağaoğlu neden öyle konuştuğunu Hacisalihoğlu çoook güzel izah ediyor!

Dün Ümit Öztürk sahada neden büküldü ise, Ağaoğlu da sahadişinda ayni nedenden büküldü!

KORKUDAN!

BIRI MHK'DAKI SISTEME MAHKÛM, DIĞERI TFF'DEKI SISTEME!...

Ne demek "hakemler iyi eğitilmiyor mu", "Trabzon gençlerinin katledilişini izledik"???

Ağaoğlu kendi söylediklerine inaniyor mu? Trabzonspor Başkani'nin görevi nedir? Televizyon televizyon gezip açiklama yapmak mi? Bunu için bir Başkan'a gerek yok, bir basin sözcüsü yeterlidir!

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakeme veya federasyona veryansın edenleri anlamıyorum...
    Onlar görevlerini yapıyor...
    Siz daha kafanızı kuma gömün...
    "atı alan Üsküdar'ı geçeli" çok oluyor...
    Gölgelerle savaşmazsın...
    Ama bizim taraftara müstahak diyorum bir yandan... Hırsızlığı meziyet sananlar tarafından yönetilen bir ülkede puanlarının çalınması hakkının gaspedilmesi devede kulak kalır...
    Çalan bizim hırsız oynamaya devam.
    ***GeNÇ***

Nereden
    Bursa

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri gariplik var.

Akşamdan beri düşünüyorum.
    1. Diagne nin el ile oynaması çok amatörce yani sanki sarı versin diye yapmış gibi. Roda ya yaptığı faule bakıyorum. Adam müdahalesi yumuşak değil sanki iyice belirgin olsun diye sertçe vurmuş. Yani pozisyonda roda son adam olsa neyse ama değil gereksiz sanki hakem atmayacak ama ortalık karışsın diye yapılmış gibi.

2. Penaltı verilmeyen pozisyonu defalarca izledim. Gs li oyuncu aslında topa müdahale etmesi ekubana hamle yapmasından daha kolay. İyice izlediğinizde ben gs li olsam topa müdahaleyi seçerim. Yani gereksiz sanki bilerek yapılmış bir faul.

3. Nagatomo hakemin kendisine baktığını gördüğü halde ve abdüle faul yaptığı bariz olduğu ve haksız olduğunu bildiği halde bir değil hem de iki defa göstwre göstere küfrediyor.

4. Dün akşam ahmet çakar tarafından servis edilen ümit öztürk ve f.terim buluşması.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yani demem o ki garip bir tezgah var gibi. Yani birileri olay çıksın diye bilerek geriyor. Daha önce bahsedilen derin futbolun elemanları mı devrede.

Bu yazdıklarım sizlere abartı gelebilir. Hiç düşündüğüm gibi de olmayabilir. Ben diyorum ki acaba!?
    alakası yok hocam.maç başlamadan emin olun.f.terimden futbolculara kadar ümit öztürkün gsli olduğunu biliyorlardı.ne yaparlarda yapsınlar bu maçı ümitin onlara kazandıracakların biliyorlardı.tespitler şöyle doğru gsli futbolcular ve f.terim bunun rahatlığında ve şımarıklığındaydılar.helal olsun ama bizim topçulara hi. gerilmeden mücade verdiler o it hakeme karşı ancak maç sonu hakemin ve gsli oyuncuların ellerini sıkmalar ve forma değişmeleri doğru olmadı.karı taraf insanca muameleyi haketmediler. dün akşam asla olmazda bizim başımıza gelenler gsnn başına gelse sizce maç sonu nelr olurdu.f.terim ve futbolcular o hakemi hm döverdi hemde enaz 4-5 kırmızı yerdiler maç sonu. (örnek gs-fb maçı.ki maçta bariz hakem hataları yok denecek kadar azdı)

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

ulan 7 kisiyi zorla uyduruk penaltiyla yendiler onu da mi unuttular serefsiz köpekler ?

demirkol nerde hangi fotoyu paylasmis ?

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alakası yok hocam.maç başlamadan emin olun.f.terimden futbolculara kadar ümit öztürkün gsli olduğunu biliyorlardı.ne yaparlarda yapsınlar bu maçı ümitin onlara kazandıracakların biliyorlardı.tespitler şöyle doğru gsli futbolcular ve f.terim bunun rahatlığında ve şımarıklığındaydılar.helal olsun ama bizim topçulara hi. gerilmeden mücade verdiler o it hakeme karşı ancak maç sonu hakemin ve gsli oyuncuların ellerini sıkmalar ve forma değişmeleri doğru olmadı.karı taraf insanca muameleyi haketmediler. dün akşam asla olmazda bizim başımıza gelenler gsnn başına gelse sizce maç sonu nelr olurdu.f.terim ve futbolcular o hakemi hm döverdi hemde enaz 4-5 kırmızı yerdiler maç sonu. (örnek gs-fb maçı.ki maçta bariz hakem hataları yok denecek kadar azdı)
    Katkıların için teşekkürler. Çok rahat olmaları beni böyle düşündürttü. Hem maçı alalım hem de ortalık karışsın gibi geldi bana.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ayar oldum bu sirinlik yapma cabalarina bu ulkenin anlayacagi dilden konusacaksin boyle yaptikca sirtimiza binen cok olur adam gibi bir hakem olsa asla yenilmezdik galip bile gelirdik eksik kalan rakip karsisinda..tff ye mhk ye istanbul eziklerine ve taraftarlarina siyasilere yalanarak elimize gecen birsey olmadi son 8 senede gunu kurtarmalik onumuze 3 5 kemik atcaklar diye bu kadar egilmeye bukulmeye gerek yok ..bizi bu ekonomik duruma bilerek dusurduler guclu borcunu dondurebilir az borclu bir trabzonspor su kosullarda bile yaptiklarimiz ortadayken islerine gelir miydi hic..dogrulmamizi kafa kaldirmamizi sistem istemiyor cunku islerine gelmiyor ne tff ne yayinci kurulus ne istnbul eziklerinin ne de siyasilerin..
    Aynen öyle. Kaldı ki fransız dallamalariyla doğru dürüst ticari veya gönül bağımiz bile söz konusu olamazken isimlerini zikrederken bi kivirmalar, bi naif olma çabaları falan yerin dibine girdim yemin ederim
    Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağaoğlu neden öyle konuştuğunu Hacisalihoğlu çoook güzel izah ediyor!

Dün Ümit Öztürk sahada neden büküldü ise, Ağaoğlu da sahadişinda ayni nedenden büküldü!

KORKUDAN!

BIRI MHK'DAKI SISTEME MAHKÛM, DIĞERI TFF'DEKI SISTEME!...

Ne demek "hakemler iyi eğitilmiyor mu", "Trabzon gençlerinin katledilişini izledik"???

Ağaoğlu kendi söylediklerine inaniyor mu? Trabzonspor Başkani'nin görevi nedir? Televizyon televizyon gezip açiklama yapmak mi? Bunu için bir Başkan'a gerek yok, bir basin sözcüsü yeterlidir!
    Bu kahpe sisteme büktüğü boynu elbet korkudan değil mecburiyetten fakat kurduğu cümleleri sarfetmeden önce ya iyi düşünüp tartacak ya da kendisi konuşmayip ekipten en kallavi yöneticiyi seçip gereken cevap sahibine iletilecek.

Nereden
    Eskişehir

Diagne'nin Roda'ya çelme attığı pozisyon sonunda kaptanlik sorumluluğu verilen Yusuf'a bakıyorum daha maçın ilk devresi kart seceresini kafasına kaziyip Diagne'nin hareketine hakemin yakasına yapışması gereken yerde geriden arkadaşlarını duran top için ceza alanına davet ediyor. Ya arkadaş haftalardır dile getiriyorum, biz bu lig için birilerine yaranmamiza gerek yok. Ağlamayan bebeye emzik vermezler, saracaksin hakemin etrafını s..... yedi sülalesini olay bu kadar basit. Artık gençliğiniz mençliğiniz kalmamış yıllardır bu maçların havasıni yemiş yutmuş olmanız lazım, koyun gibi seyrediyorsunuz size yapılanı. Hocanın bu mevzuyu antremanlarda özellikle çalıştırması lazım. Hakemin başına bir kaç kişi üşüştünmü göt korkusuna kartta veremez. Çalışın şunları kardeşim çalışın.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan bu gs liler f..off un küfür oladığını iddaa ediyorlar. bunlara f.oo diye hitap edecem undan sonra
    Fuck off si.tirin ingilizcesi. Bundan sonra sende onlara si.tir çek. Nasıl olsa küfür saymıyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)