Sayfa 90 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90 91 92 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2451 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21.Hafta | Galatasaray 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmn adina utancdir bu olay hala ozur dilemedi bu arkadas..hakem aglakligi yapiyoruz ha dunden beri agzini bicak acmiyor humanizmin doruklarinda yasayan yonetici arkadasimizin..
    Abi selamlar, BMN adına utanılacak bir durum değil. Yazdığım mesaj beni bağlar, burada yöneticilik yapan birçok arkadaş ve bundan önemlisi binlerce üyemiz var. BMN adına utanç dersen hepimizi birden hesaba katmış olursun, ondansa sadece beni hedef almanı daha doğru buluyorum nacizane.

Yazdığım mesaj, her seferinde böyle yaptığımız ile alakalıydı. Bundan önce yine birçok kez hakem açıklanır açıklanmaz yine o hakem yine bu hakem diye kendi kendimize hayıflandık durduk, ama mesela o maçlarda bazen vura vura kazandık, bazen çok etkisiz olup kaybettik. Demek istediğim hakemi bu anlamda kullanmak bize uzun vadede bir şey getirmiyor.

Örnek veriyorum ; 3 hafta öncesinde ana avrat sövdüğümüz Halil Umut Meler Fenerbahçe'yi içerde oyun olarak paramparça ettiğimiz maçın da hakemiydi, orada kazanmıştık. Bu hakemin sırf ismine göre ah ulan yine o yine bu diyerek yorum yapmamızı ben doğru bulmuyorum. Sen buluyor olabilirsin, mesela biz bu Ümit Öztürk ile maç falan kazanabiliriz hakemliğine engel bir şey çıkmazsa . Ben 2-3 hafta maç almayacağını düşünüyorum.

Dün akşama gelirsek oyuna ezilerek başladık, ilk 20 dakika. Penaltı pozisyonuna bir şey demiyorum, öyle penaltılar olabiliyor. İlk izlediğimde öncesi ofsayt mı dedim sadece 1 kez gösterdi, bir şey diyemedim. Nagatomo'nun küfrü net kırmızı, Diagne'nin pozisyonu 2.sarıdan kırmızı, Ekuban'ın pozisyonu penaltı. Hakemin kesinlikle çok kötü (yanlı) bir maç yönettiğini ve birkaç hafta maç alamayacağını düşünüyorum.

Bana karşı kinin var ise, "üyeleri galeyana getirmekten" ceza talep edebilirim yönetici arkadaşlarımdan. Sinir katsayılarında etkim oldu ise özür dilerim.
    Konu Faruk BERBER tarafından (11.02.2019 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakem 2-3 hafta mac almaz sonra yine sahneye cikar.

Düzen byöle arkadas, biz kicimizi yirtalim, göz yaslari akitalim. Adamlar dizayn ediyor iste istedikleri gibi.

Yapacak birsey yok, zerr-i miskal yapilan islerin hesabi Mahser-i Kübra'da verilecek.
    Ne desek bos !!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü tüm kepazelikler , skandallar bir yana.

Takımdan umutluyum. Huzurluyum. Keyifliyim. Takımı seviyorum. Kötü oyuncularımız var ama tırmalayan oyuncumuz yok. O gençlerimizi izlemenin keyfini hiçbir şey vermiyor. Gelişimlerini, duruşlarını karakterlerini görmek müthiş mutluluk veriyor. Ardanın soğuk kanlılığı, yusufun onu telkin etmesini, parmağın kendini yırtmasını. Bu takım tüm düzene karşı hemen hemen herkese çok değişik şeyler hissettiriyor.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi selamlar, BMN adına utanılacak bir durum değil. Yazdığım mesaj beni bağlar, burada yöneticilik yapan birçok arkadaş ve bundan önemlisi binlerce üyemiz var. BMN adına utanç dersen hepimizi birden hesaba katmış olursun, ondansa sadece beni hedef almanı daha doğru buluyorum nacizane.

Yazdığım mesaj, her seferinde böyle yaptığımız ile alakalıydı. Bundan önce yine birçok kez hakem açıklanır açıklanmaz yine o hakem yine bu hakem diye kendi kendimize hayıflandık durduk, ama mesela o maçlarda bazen vura vura kazandık, bazen çok etkisiz olup kaybettik. Demek istediğim hakemi bu anlamda kullanmak bize uzun vadede bir şey getirmiyor.

Örnek veriyorum ; 3 hafta öncesinde ana avrat sövdüğümüz Halil Umut Meler Fenerbahçe'yi içerde oyun olarak paramparça ettiğimiz maçın da hakemiydi, orada kazanmıştık. Bu hakemin sırf ismine göre ah ulan yine o yine bu diyerek yorum yapmamızı ben doğru bulmuyorum. Sen buluyor olabilirsin, mesela biz bu Ümit Öztürk ile maç falan kazanabiliriz hakemliğine engel bir şey çıkmazsa

Dün akşama gelirsek oyuna ezilerek başladık, ilk 20 dakika. Penaltı pozisyonuna bir şey demiyorum, öyle penaltılar olabiliyor. İlk izlediğimde öncesi ofsayt mı dedim sadece 1 kez gösterdi, bir şey diyemedim. Nagatomo'nun küfrü net kırmızı, Diagne'nin pzosiyonu 2.sarıdan kırmızı, Ekuban'ın pozisyonu penaltı. Hakemin kesinlikle çok kötü (yanlı) bir maç yönettiğini ve birkaç hafta maç alamayacağını düşünüyorum.

Bana karşı kinin var ise, "üyeleri galeyana getirmekten" ceza talep edebilirim yönetici arkadaşlarımdan. Sinir katsayılarında etkim oldu ise özür dilerim.
    Buyuk lokma ya buyuk soz konusma demisler faruk kardesim dun aksam sana ders olsun cezalik bir durum yok umarim anlamissindir artik bu camiyanin aglak bir camiya olmadigini hakemlerin katiksiz serefsiz oldugunu ve bu serefsizlikten yillardir en fazla cani yanan klup oldugumuzu..gorunen koy kilavuz istemez umit ozturk ismine bundan itiraz ettik elbette bu hakemlerke de mac kazanabiliriz ama ne yapayim o maci butun kritik maclarda tam basimizi ayaga kaldiracakjen bu tetikciler yuzunden oldugumuz yerde kaliyorsak yemisim diger maclari her sene ayni terane..
    Konu Faruk BERBER tarafından (11.02.2019 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu hakem değil ümiz öztürk gider halil umut gelir o gider başkası gelir sistem değişmediği sürece yabancı hakemde gelse verilen talimatı yerine getirecek futbolu yönetenler art niyetli samimi değiller. 4 tane bakanımız var. Siyasetin önünde el pençe duran fedarasyon 4 bakanı olan takımı rahat şekilde doğrabiliyor yıllardır. Nerede olduğumuza iyi bakmak gerekiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ooo bak sen bizim hakemlere. Foto icin siraya giriyor bide.
    https://twitter.com/KartalOrdusu/status/1094735752934641664

TRABZONSPOR 1967

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakemin kötü performansı takımımızın ciddi eksiklikleri olduğu gerçeğinin önünü kapamamalı. Orta sahada alan daraltamamak ve savunmadaki yerleşim hatalarını çok sık yapmaya başladık bu ara. Hücum oyuncuları ile geriden oyun kuran oyuncular arasında ciddi bir kopukluk oluyor çünkü ne ekuban nede roda topu ileri verimli taşıyamıyor. Nwakaeme olmasa adam gibi pozisyona bile giremeyecek duruma düşeriz. Maalesef Amiri ve Toure bu takımın topçusu değil hadi K.Ahmet bi şekilde yerli kontejanından ve rotasyondan bir yer bulur ama diğer iki arkadaş Ptt 1.lig kalitesinde bile değil. Seneye bunların yerini daha verimli oyuncularla doldurabilirsek çok daha başarılı bir noktaya geleceğimize inanıyorum. Kaleci Arda için bir iki kelime söylemek gerekirse hüküm vermek için çok erken ayrıca futbolda kaleciliğin ne kadar nankör bir mevki olduğunuda iyi tecrübe eden bir taraftarız o yüzden erken konuşmamak gerek.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Valla Haziranda Federasyon seçimi var, İHO'da Federasyona çemkirip çemkirip Demirörene oy atmıştı, Fb, Bjk, Gs, en çok da biz haklı gereçelerle çeşitli dönemlerde tepki gösterdik, Haziranda görücez kim gerçekten aynı düzenin devam etmesini isteyecek kim bu düzene itiraz edip tepkisini sandıkta gösterecek.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Penaltıyı veremiyor onun bunun çocuğu maç 3-2 olur sonra bir gol atarlar aman Allahım 3-3 felan biter de diye ulan yatacak yeriniz yok yatacak...

Topunuzun Allah belasını versin..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onyekurunun pozisyonu penaltı değil dedi dün Ahmet Çakar ve Mustafa Çulcu. Onyekuru topa vuruyor Arda'nın koluna değiyor top Onyekuru topun kaleye gitmediğini görünce Ardanın yerdeki ayağına takıp bok çuvalı gibi düşüyor.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

maca amiri ve toure yerine, ibanez ve parmak ile baslasaydik, durum buralara belkide hic gelmezdi, rahatlikla bu gs yi ilk 20 dakikada hallederdik...
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çetenin başı;
    Cüneyt çakır
    çete başı yardımcıları;
    mete kalkavan,bülent yıldırım,halil umut meler,fırat aydunuz,ümit öztürk
    çete üyeleri;Volkan bayarslan,halis özkahya,alper ulusoy,deniz ateş bitnel,sülayman abay,çağatay şahan

bu kansızlar bitmediği sürece bizi doğramaya devam edecekler.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onyekurunun pozisyonu penaltı değil dedi dün Ahmet Çakar ve Mustafa Çulcu. Onyekuru topa vuruyor Arda'nın koluna değiyor top Onyekuru topun kaleye gitmediğini görünce Ardanın yerdeki ayağına takıp bok çuvalı gibi düşüyor.
    Artık aslında bu penaltıymış ya da değilmiş gibi maç sonrası yorum yapmaktan bile sıkıldım.Şu şeref yoksunlarının düzenini ortadan kaldıracak bir şeyler yapılmalı.Sinekleri öldürmek değil de bataklığı kurutacak şeyler yapılmalı.Her ne kadar anadolu kulüplerinin başkanlarının çoğuna güvenmesem de yanımızda olanlar çıkacaktır.Gerçek adaleti isteyenlerle ortak hareket etmeliyiz

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT SPOR’a konuk oluyor. Saat 16.20'de başlayacak Gündem Futbol adlı programda Erbatur Ergenekon, Fatih Doğan ve Bahri Havadır soracak, Ağaoğlu cevaplayacak.

Gündem Futbol, 16.20’de canlı yayınla TRT SPOR ve trtspor.com.tr’de.

Nereden
    İstanbul

Bu adilere karşı söylenecek hiçbir söz benim içimi soğutamaz.İcraat lazım.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah çanakkale konusu hakkında gerekli düzeltmeleri yapar haklıyken yanlış duruma düşürmesin bizleri kıyasladığı şeye dikkat etsin,
    birde rica minnet konuşmasın ne gibi önlemler ne gibi eylemler yapılacak onları söylesin..

iho yu hiç sevmem ama bu işlerde iyiydi

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT SPOR’a konuk oluyor. Saat 16.20'de başlayacak Gündem Futbol adlı programda Erbatur Ergenekon, Fatih Doğan ve Bahri Havadır soracak, Ağaoğlu cevaplayacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diagne 2nci sarıdan atlmalıydı,Ekuban ın pozisyonu net penaltı...diğer pozisyonlar temiz.
    gs nin kazandığı penaltı tartışmasız penaltı.öncesinde ofsayt olabilir ama net değil,burada hakem suçlanamaz
    Trabzonsporla gurur duyuyorum.
    **
    gs nin kazandığı penaltı tartışmasız penaltı diyorsunuz.
    ben katılmıyorum,bu penaltı pozisyonu üzerinde saatlerce günlerce tartışılabilecek bir pozisyon....
    dün akşam ahmet çakar ve mustafa çulcu sizin düşüncenizin tam tersini savundu.
    *
    gurur her zaman gurur bur da sorun yok.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu gs kökü hainlikle dolu camia kökeni fransız tohumu fetosaray olan camia hakemlerle kackere şampiyon olmuş şerefsiz camia şikebahçe den daha kahbe olan şerefsiz tohumu. Liseliler dışın da seçilme olmıyan fransız tohumu herşey beklenir.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    İstanbul

Bu ligte 2003 ten beri maçlarımızın %90 ını izlemişimdir.Hiçbir sezon şaibesiz ve temiz değildi.Zaten radar bize tutuldu diyerek itiraf ettiler.Bu adilerin ekonomik olarak batması ve uefadan sağlam cezalar yemeleri tek çaremiz.

Nereden
    İstanbul

Önce UEFA ve FIFA başına sağlam adamlar gelmeli.Oradaki insanlar da skandallarla anılıyor.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Programi ve icerigini sevmesek de Beyaz Futbol'a katilmasi lazim.

Cok daha genis kitlelere seslenmis olur
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maca amiri ve toure yerine, ibanez ve parmak ile baslasaydik, durum buralara belkide hic gelmezdi, rahatlikla bu gs yi ilk 20 dakikada hallederdik...
    istersen maça messi ve ronaldo ile başla dünkü senaryo değişmezdi

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersen maça messi ve ronaldo ile başla dünkü senaryo değişmezdi
    Ümit ve Bülent bizi puansız çıkarmaya şartlanmışlardı. NOKTA!
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Programi ve icerigini sevmesek de Beyaz Futbol'a katilmasi lazim.

Cok daha genis kitlelere seslenmis olur
    Yahu mesai saatinde niye yaparlar bunu
    Yapsana 19.00 veya sonrasında
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)