Akcamimarlik
Sayfa 99 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99
Toplam 2454 adet sonuctan sayfa basi 2,451 ile 2,454 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21.Hafta | Galatasaray 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAR bizde işe yaramıyor çünkü art niyet var gözüne baka baka yalan söylüyorlar.bu kadar pişkin Türk hakem ve Türk mantığı..Bunların alayı yalancı.Bence yetenekle ilgisi yok bro tamamen art niyet başka bir şey değil zaten bu sene baya art niyetli kararlar verildi kimse ses çıkarmıyor şu olay avrupa veya amerikada olsa istifa ederlerdi.skandal çünkü kameralar önünde olmuş mevzular
    Reis uzun zamandır görünmüyorsun

Hakemler kimine göre artniyetlidir kimine göre yeteneksizdir..Bu kişiden kişiye değişir..Bana göre hem yeteneksizler hem de kriz ve stres yönetiminden yoksunlar..Nedenini onlarca argüman geliştirerek örneklemelerle yazabilirim, uzatmayalım..

Çözüm nedir ona bakalım..Bana göre çözüm VAR'ın başına yabancı hakemleri getirmektir ya da bizzat sahada yabancı hakemlere görev vermektir..MHK'nın başına eski kaşar Türk hakemlerini getirmişler yine..Hiçbir şeyi çözmez bunların yönettiği sıçıp sıvadığı maçları da biliyoruz hepsi vasat hakemdi..Geçenlerde bir haber okudum, Uleinberg (Aston villa maçımızın hakemiydi) gelecekmiş seminer verecekmiş bizim hakemlere...Bu tür işler doğru işlerdir mesela..Mhk'yı da yabancı eski elit hakemlerden oluşturacaksın..

Sonuç olarak her mesleğin uzmanı allamesi duayeni vardır..Hakemlik müessesesinin de var...Göndereceksin eğitim aldıracaksın...Bu işler sen de bilirsin böyle yürür..

Hakemlik dediğin haftada 90 100 dakikalık bir iş..Dolgun da maaş veriyorlar..Sen hakemsen haftada 90 dakikalık işi iyi yapacaksın kardeşim..Hem de verdiğin kararları yeniden test edebileceğin VAR imkanı verilmiş sana..İstediğin kadar git bak..Bütün bunlara rağmen bu işi beceremiyorsan yapmayacaksın bu işi...Bu kadar basit, açık ve net..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maç ilk değildi, ne doğranmalar gördük, izah edilir değil.

bu ne rezillik yaa,,, riera katliâmi resmen
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize ceza yayına koşan oyuncuyu orta sahadan takip eden yok şimdiye kadar. Oradan gol yiyeceğiz.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Dostum selamlar yazılarını arada takip ediyorum hepsine yazamadım ama okuyorum eline sağlık zamanım olmuyor eskisi kadar elimden geldiğince doğru söylüyorsun ama bizimkiler perpektifi avrupa değil yani bakış açıları sığ hani ruhunda yok bunların asıl sorun burada analizlere devam eline sağlık bro
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis uzun zamandır görünmüyorsun

Hakemler kimine göre artniyetlidir kimine göre yeteneksizdir..Bu kişiden kişiye değişir..Bana göre hem yeteneksizler hem de kriz ve stres yönetiminden yoksunlar..Nedenini onlarca argüman geliştirerek örneklemelerle yazabilirim, uzatmayalım..

Çözüm nedir ona bakalım..Bana göre çözüm VAR'ın başına yabancı hakemleri getirmektir ya da bizzat sahada yabancı hakemlere görev vermektir..MHK'nın başına eski kaşar Türk hakemlerini getirmişler yine..Hiçbir şeyi çözmez bunların yönettiği sıçıp sıvadığı maçları da biliyoruz hepsi vasat hakemdi..Geçenlerde bir haber okudum, Uleinberg (Aston villa maçımızın hakemiydi) gelecekmiş seminer verecekmiş bizim hakemlere...Bu tür işler doğru işlerdir mesela..Mhk'yı da yabancı eski elit hakemlerden oluşturacaksın..

Sonuç olarak her mesleğin uzmanı allamesi duayeni vardır..Hakemlik müessesesinin de var...Göndereceksin eğitim aldıracaksın...Bu işler sen de bilirsin böyle yürür..

Hakemlik dediğin haftada 90 100 dakikalık bir iş..Dolgun da maaş veriyorlar..Sen hakemsen haftada 90 dakikalık işi iyi yapacaksın kardeşim..Hem de verdiğin kararları yeniden test edebileceğin VAR imkanı verilmiş sana..İstediğin kadar git bak..Bütün bunlara rağmen bu işi beceremiyorsan yapmayacaksın bu işi...Bu kadar basit, açık ve net..
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)