Sayfa 32 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Trabzonspor 0 - 0 Ümraniyespor | Maç Sonucu

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

1. kupayý ciddi almalýlar bu sezon t. kupasý bizim için en önemli þey lig bizim için bitti ilk 4 hedef ama bu sakatlýlar vs. etkenlerden iþimiz zor o yüzden kupa en önemlisi. futbolcular böyle bir þey düþünmüþseler ki ihtimal vermiyorum büyük hata etmiþler. gs maçýndan daha önemli maç bu.
    2.19 yaþýnda daha abduþ ne evlenmesi, okulunu okusun, burakdan uzak dursun, menejerine kendini çok kaptýrmasýn düzelir.
    3.yusufa kýzmamýzýn nedeni bazen çok zorluyor 3 kiþinin içine dalýyor basit oynamayý alýþkanlýk haline getirmeli. bir de bazen imkansýz yerlerden gereksiz þut deniyor(kornerler dahil) ama bugün iyi mücadele etti hakkýný yemeyelim.

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    renktaslarim bu telas nedir böyle oyuncularimiz ümraniyesporu ciddiye almamis bunu görmüyormusunuz , gs macini düsünüyorlardir
    abdülkadir ömür konusuna gelince gercekten bir düsüs var bu cocuk fitnes yapmali ayakta duramiyor veya acil olarak evlenmeli kendisine ceki düzen vermek icin ..
    yusuf yazici ön libero oynuyor 10 numara oynuyor 8 numara oynuyor yeri geliyor stoper bile oynuyor daha ne etsin bu cocuk oda bir insan motor degil ..
    ümraniye macinda yusuf yazici olmasaydi sonuc ne olurdu kim bilir birde böyle düsünelim yusuf gibi bir elmasimiz var onu bile elestiriyoruz bu cocuga bu kadar elestiri nasil yapilir anlamiyorum yusuf brazilyali olsaydi yere göge sigdiramazdik ........ikinci macta novak sosa tekrar takima katilir ve maci rahat sekilde aliriz panik yapmaya gerek yok kupa maclarinda böyle sonuclar cok dogaldir

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Abdülkadir için liverpool falan yazýlmýþ yukarýda okurken gözlerim kanadý. Yokluðunda aðladýðýmýz onazi sezon baþýnda ingiltere championship e çalýþma izni alýp gidemedi neyin kafasýný yaþýyorsunuz? Þu görüntüsüyle liverpool antrenmanýna seyirci olarak almazlar...
    trabzonspor bir sevdadir...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yenemiyorsan yenilmeyeceksin

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

benim de aklýma ilk bu geldi. zaten saha içinde de o problemi yaþýyor 2 maçtýr.
    sorumluluk almaktan iyice vazgeçti. bugün 1-2 pozisyon harici bindirmeleri yok top almak yok süratli oyunu yok tek yaptýðý kendine gelen toplarý 2 sn ye oyalayýp etrafýndaki birine aktarmak o kadar.
    3-4 maçtýr çok zorluyordu gereksiz top kaybý yapýyordu kendini birilerine mi göstermeye çalýþýyordu bilemiyorum, transfer sezonu da kapandý , þimdi 1-2 maçtýr hiç bir þeye bulaþmýyor sýradanlaþtý iyice. bu ikisinin ortasýný bulursa yeniden iyi abduþu izleriz. kafa olarak toparlamalý kendini. ayrýca orta sahada deðil kanatta devam etmeli. bu fiziðiyle zaten ya kanat oynarsýn ya da sadece yedek. acil önlem almalý.

Alýntý chener Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hoca Abdülü büyük ihtimalle taraftar yuhalamasýn diye çýkartmadý.umarým abdül bu günleri atlatsýn, biz onu önlümüzde messiyle eþ tuttuk.

TSLIEMRE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Kupaya ligten daha önemli vermeli takým hiç beðenmedim takýmý.böyle oynarsak rövanþta adamlar yener ve turu atlarlar.Ligte zaten iddiamýz bence kalmadý bu hafta Gsye yenilirsek tamamen zaten iddia biter.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý selimcoban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir için liverpool falan yazýlmýþ yukarýda okurken gözlerim kanadý. Yokluðunda aðladýðýmýz onazi sezon baþýnda ingiltere championship e çalýþma izni alýp gidemedi neyin kafasýný yaþýyorsunuz? Þu görüntüsüyle liverpool antrenmanýna seyirci olarak almazlar...
    Abdulkadir tüm milli takýmlarda Onazi'den kat kat üstündür rahatlýkla izin alýr..

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burada iþin teknik yönünü tartýþýyoruz ama Baþkan hiç iç açýcý konuþmamýþ bugün.Ýflasin eþigindeyiz, çýktýk mý kurtulduk mu bilemiyoruz.FIFA yine uyardý, demiþ.
    Önümüzdeki günler/aylarda transfer yasaðýnin ardýndan baþka þeyler çýkarsa þaþmayacagim...
    bu fifa o kadar oç ki, hem bize transfer yapamazsin diyor hem de borçlarini öde diyor, en azindan 1 transfer hakki verseydi o da olurdu, be geri zekâli serefsiz pust yalaka fifa ve uefa, ulan borçlari ödemek için gelire gerek var, gelir için avrupa kupasina katilmaya ihtiyaç var, be Istanbul cücüslerinin lobisine yalakalik yapan serefsiz 2 kurum, be pislik köpekler, amaciniz ne lan ? don alamayan takimlar transfer yaparken biz eldekilerle sakatlarla kalip avrupa kupalarina katilmadigimizda nasil ödeyecegiz o borçlari lan ??
    kim fifa iyilik yapiyor diyorsa, safidigonun önde gidenidir, bu kadar da saflik olmaz, iyilik yok fuski yapiyor, kimi kandiriyorsunuz yaa ???
    yasak olayi tartisilirken Sosa sakatti bir süre olmayacakti, Onazi sezonu kapatti, be halden anlamayan oç fifa, de ki 1 transfer hakki veriyorum hattâ sözlesme süresi kisitlamasi bile ver, hattâ sâdece kirâlik olur de, ona da râziyiz, serefsiz köpekler,, ali koç zibidisinin yalakalari ve köpekleri sizii...
    açik ve net, ya bizimkiler yalan atti/yasak kalksin diye ugrasmadi, ya da fifa cücüs lobisinin baskisiyla bizi uçuruma sürüklüyor basarisiz olup isin içinden çikmamamiz için ugrasiyor,,,, baska bir seçenek baska bir ihtimal yok...
    yok abartiyorsun yok paranoyaksin diyenler gitsin toz pembe dünyâlarinda oynasin futbol konusmasin, saf saf seyler yazanlardan biktik lan burda, safidigolar sizi...
    hee fifa eyilugumuzi düsunuyi heee, melektuler melek, sevgi pitircigi fifa hee,,, ssssiktirin gidin
    Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiyede borcu olan tek kulüp Trabzonspor mu yani ben birþey anlamadým bu iþten.Gs,Fb ve Bjknin inanýlmaz borçlarý var adamlarýn baþkanlarýnýn bir kere bile medyaya bu tür demeçler verdiklerini görmedim.
    fifanin oçççlugu, net
    Konu Sefer A. tarafýndan (06.02.2019 Saat 04:14 ) deðiþtirilmiþtir.

fatihaltun08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Türkiyede borcu olan tek kulüp Trabzonspor mu yani ben birþey anlamadým bu iþten.Gs,Fb ve Bjknin inanýlmaz borçlarý var adamlarýn baþkanlarýnýn bir kere bile medyaya bu tür demeçler verdiklerini görmedim.
    Sýcak para döngüsü var...

-Iþadamlarýmýz bile sahip çýkmýyor..
    -Fifa bizi nerede uyarýyor 2 sene önce aldýðýmýz oyuncularýn bonservisleri ödemediðimizden dolayý
    - Ýstanbulda herhangi bir takýmýn maçýna gitmeye kalktýðýnda en ucuz bilet 100 TL onuda bulabilirsen, ciddi bir gelir getiriyor.
    -Forma satýþlarýndan iyi girdisi var
    -Isadamlarindan saðlam sponsor çalýþmasý var bizimkiler ise parayý vermeyi býrak kendi reklamýný yapýp batýrýyor.
    -Efsane dediklerimizý yönetimin hatalarý yüzünden tazminata hukmettiriyor

Bunun gibi binlerce neden sayabilirim. Burada en onemli kural; Ekonomi de sýcak para giriþini saðlarsan borcun büyüðü küçüðü demeden çarký döndürür. En basit olay Beþiktaþ 'ýn kasasýna devamlý para giriyor ama borcu azalmiyor çünkü sýcak para hareketinden dolayý çarkýn dönmesini saðlýyor. Bizde ise 2 sene önce ki aldýðýmýz topçularýn bonservislerini ödemeyip þikayet üzerine uyarý üstüne uyarý alýyoruz

SM-N920C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

DÜNYANIN HER YERÝNDE
    kýrmýzý kart verilecek pozisyon
    SARI KARTLA
    geçiþtirildi.

Maçýn kader anýydý.
    Aklý evvel Yaþar Kemal UÐUR-suz
    Çapraza hareketlendi iþareti yapýyor
    Yahu Abdüþün gerisindeki adam en az 3 m geride
    ABDÜÞ DÜÞÜRÜLMESE
    Kaleciyle karþý karþýya kalacak.

VAR HAKEMÝ ALPER ULUSOY
    Seni Allah kahretsin
    Yeter artýk
    BAÞAKÞEHÝR maçýn dan beri VAR bize YOK

ÝBANEZ Novak'ýn alternatifi olamýyor, olamaz.
    Maytýs'ta gönderilmeli
    Arda çok kritik 2 kurtarýþla belki de turu Ýstanbul'a taþýdý
    H.Türkmen de yüreðimizi aðzýmýza getirdi.
    Ümraniye sahasýnda da bu kadar katý savunma yapamaz.

Ýnþallah bir kaza bela olmadan
    Gurbetçilerin de desteðiyle yarý finale kalýrýz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

@fatihaltun08
    dünyanin en büyük saçmaligi iste o
    borç artiyor ama neymis girdi varmis, sanki çikti yok anasini satayim
    borçlari bizim 3 katimiz ama neymis çark dönüyor nasil dönüyorsa, bilet pahaliymis da falan filan tamâmen hikâye fifa istedigi gibi yorumluyor ondan biz de öyle saniyoruz... sâdece topçulara verdikleri maas bizim toplam borcumuzun yarisi, döndürdükleri çarka siçsinlar

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý tsliemre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kupaya ligten daha önemli vermeli takým hiç beðenmedim takýmý.böyle oynarsak rövanþta adamlar yener ve turu atlarlar.ligte zaten iddiamýz bence kalmadý bu hafta gsye yenilirsek tamamen zaten iddia biter.
    2.yaridaki oyunun ilk yari yarisini oynasaydik 1-0 da olsa avantajli dönerdik.
    Türkmen'in sakatlanma ani gecenin en kötü kabusuydu. Neyse ki döndü
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rahat turlarýz sýkýntýya gerek yok
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

2.maç Olimpiyatta olsa da rekor kýrsak
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

ikinci mac turlarýz sorun yok.
    a.ömür mutlaka klubeye donmeli.
    amiri kanat dýsýnda oynayamýyor.Sol bek oynamasý akla yatkýn geldi bana.
    eku sag acýkta a.ömür yerinde oynamalý.
    en önemli sýkýntý merkez ortasaha.
    a.parmak su an o bolgenin en iyi oyuncusu.Yusuf geride oynayýnca etkisi tamamen düþtü.
    Batuhan bu mac ozelinde cok iyi baþlamýþtý.Sakatlýk kotu oldu.
    Hocanýn o bolgeye iceriden bir care bulmasý þart.Ben ýsrarla kerem diyorum.Fizik olarak hazýr,teknik ve oyun gorusu ust dýzey.Diðer alternatif tunahan.
    Bu arada berkay sefa mutlaka daha fazla süre almalý.
    husaini as stoper olmasý gerektiðini bir kez daha gösterdi.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

--------------ugurcan/arda---------------

toure-----hüseyin-------husaini--------amiri

--------a.parmak----kerem/tunahan----yusuf---------

ekuban---------roda-------------tony

kamil hem defansif hem ofansif berbat bir oyuncu.Sezon sonu vedalaþalým.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

umitçebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yorumlarý hakikaten þaþkýnlýkla okuyorum...Arkadaþlar bu çocuklar 21 günde 7. maçýna çýktýlar..

Takýmýn en önemli 5 oyuncusu direk sakat..Gerçekten iyimisiniz siz?Saðlýklý yorum yapýn biraz..

Abdulkadir ömür e yuklenýlýyor..Çocupun ne suçu var??Garip garip yorumlar yapmayýn..Arkasýnda Sosa Onazi gitti..Adamýn top alýp top vereceði ona guzel paslar atan kimse yok..Pas verdiðinde alacaðý adam da kalmadý..Ayrýca tum takýmýn yukunu kaldýrmaya çalýþýyor..Kendýnýze gelin saçma sapan yorumlarla ýnsaný soðutmayýn..

Ümranýye maçýna gelýrsek de bu maçta çocuklarýn aklý GS maçýndadyý..O maç oncesý býr sakatlýk yaþamak istemedýler..Abdulkadýrý tutan umranýyelýlerý gormedýnýz mý..Az top geçmeye çalýma rýske gýrese ayak býlek elýne alacaktý..Gs maçýnda gorursunuz bu çocuklarý..

Ama yenýlrýlerse de canlarý saðolsun..Hakem artý 55 býn azman seyýrcý ve saldýrgan gs ye karþý dýreneceklerdýr ama..

Sosa gelsýn,yanýnda abdulkadýr parmakla býz yýne ýlk 3 te ýoluruz Allahýn ýznýyle..Futbaol takým oyunu býraz mantýklý yorumlar yapýn abdulkadýr e falan yuklenýp durmayýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ali Koç 70 milyon dolar para bayýldý ama defalarca geçmiþ yönetim ve borca dair þikayetlerini duydum. Hatta hibelere raðmen nisan ayýný finansal olarak göremediklerini defalarca tekrarladý.
    Mehmet Cengiz FFP diye diye her kongrede yoruldu.
    Son mali kongrede bile "suçlamýyorum ama keþke arazi satýþýndan gelen paranýn en azýndan yarýsý ile borçlarý kapatsaydýnýz" diyerek tekrarladý.
    Fikret Orman'ýn birþey söylemesine gerek yok. (söyleyemez zaten, son 4 sene kendisi var, kimi þikayet edecek?)
    Takýmýn yüksek maliyetli oyuncularýný komple temizledi. Ödeme gecikmeleri yüzünden yaþanan þikayetler ortada.
    Maliyetine katlanamadýðý için gönderdiði adamlarýn listesi orada.

Biz ise bu takýmlarla ne yayýn geliri, ne tribün, ne marka satýþ, ne sponsporluk ne de avrupa gelirleri olarak yarý yarýya dahi yarýþamadýðýmýz halde gittik fahiþ faizlerle borçlanarak olmayan paralarý yedik.

Baþkan bunu söylediði için mi suçlu?

Ne isterdiniz?
    Susacak, hiçbir þey yokmuþ gibi davranacak, hatta þampiyonluk sözü mü verecek?

Tabii ki finansal durumdan þikayet edecek.

Adamýn teslim aldýðý bir sýkýntý var.
    Bu sýkýntý ile ilgili bir planý var, plana uyduðu için adama giydiriliyor.
    Verdiði sözü tuttu diye adamý tefe koyanlar var.
    Burasý hadsizler memleketi.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (06.02.2019 Saat 08:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Bir kupa maçýný daha geride býraktýk. Performans ve istek açýsýndan söylenecek bir þey yok ama... (Amasý var!)
    Yetenek, son pas, bitiricilik açýsýndan Trabzonspor elindeki bu kadro ile ciddi sýkýntý yaþýyor diyebiliriz.
    Ýlk yarýda neredeyse sahada hiç yoktuk. Ýkinci yarýda ise tam tersi saldýrdýk, pozisyonlar bulduk. Ahmakça harcadýk!
    Tabi rakibe saldýrýrken arkada pozisyonlar da verdik...

Dün akþam Trabzonspor adýna öne çýkan isim yine Yusuf Yazýcý oldu. Sosa'nýn yokluðunda orta sahada muazzam iþler çýkarýyor.
    Ýþin hem savunma hem de hücum yönünü oldukça iyi yapýyor. Temposu ve sahadaki saðlam duruþu ile takýma örnek oluyor.
    Tabi tüm bunlarý yaparken zaman zaman topu fazla ayaðýnda tuttuðu, geç pas verdiði de oluyor. Ama bunlar çok çok az!
    Bazý arkadaþlar Yusuf'un iyi futbolunu görmek yerine yaptýðý ufak hatalarý görüyorlar. O kadar insafsýz olmayýn. Lütfen.
    Þu gerçeði kabul etmek lazým. Takýmýn geri kalan 10 kiþisi þu an Yusuf'un temposuna ayak uyduramýyor.

Dün akþam ikinci yarýda oynadýðýmýz futbol ile skor almamýz lazýmdý. Fakat son pas ve vuruþ beceriksizliði nedeniyle olmadý.
    Ligin ikinci yarýsý itibariyle Ekuban ve Abdülkadir de ciddi bir düþüþ gözlemliyorum. Hem mental hem de fiziki olarak düþtüler.
    Bu iki oyuncudan böyle bir düþüþ beklemiyordum. Benim için ciddi ve olumsuz bir sürpriz oldu diyebilirim. Maalesef...
    Amiri'nin dün akþamki performansý da ciddi bir hayal kýrýklýðý oldu. Kamil Ahmet, Ýbanez, Batuhan zaten bu seviyedeler.
    Ama dün akþam Batuhan'ýn çýkýþý takýmý olumsuz etkiledi. Bunu da bir kenara not etmek lazým sanýrým.

Sonuç olarak bunca eksiðe ve formsuz oyuncuya raðmen beceriksizlik nedeniyle dün akþam galibiyeti kaçýrdýk.
    Karþýmýzdaki takým öyle kolay geçilebilecek çerez bir takým deðil. Ümraniye takýmý bence oldukça diri ve birlikte oynamayý biliyor.
    Bu takýmýn çeyrek finale kadar gelmesi beni þaþýrtmadý. Bence çoðu süper lig ekibinden daha iyi oynuyorlar.
    Ýsim deðil takým oyunu oynuyorlar! Tebrik etmek lazým. Bu yönü ile Trabzonspor'a benziyorlar diyebiliriz.
    Tur artýk Ýstanbul'a kaldý. As kadro ile çýkýp dikkatli oynarsak turu geçeriz. Biraz daha ciddiyet diyorum!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Abdülkadir'in golü atamayacaðýný düþündüðü için kýrmýzý kart vermedi bence hakem. Zaten o pozisyonda Abdülkadir istese düþmeyebilirdi kendisini yere býrakmayý tercih etti.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Sezon baþýndan beri en daðýnýk görüntüyü çizdik bu maçta. Kaleci-Defans 5lisi hariç herkes her yerde oynadý.
    Ortasaha batuhan-amiri baþladý olmadý batuhan-yusuf, yusufla-amiri, parmak-amiri, parmak-yusuf. Bu rotasyonlarda olan yusufa oldu ekstra fazla fazla koþtu çocuk.

Abdülkadir ömür için sosa onazi yok güzel paslar alamýyor vs demiþ birisi yukarýda. Þu çocuðu pohpohlamayý býrakýn artýk çok büyük zarar veriyorsunuz geliþimine.
    22 maç 2 gol 4 asist. AMC,AML,AMR mevkilerinde ligde sýralama yapsak son sýralarda. pohpohlanacak bir tarafý yok menejerlerin pr çalýþmalarýna aldanýp balonu þiþirmeyin daha fazla
    trabzonspor bir sevdadir...

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Yusuf Yazýcý kaleye ne kadar uzak oynarsa maçlar bizim için o kadar kýsýr geçecek.
    Sakatlardan dolayý Yusuf'un 8 numara oynamasý ön alandaki etkinliðimizi çok ama çok azaltýyor.

Dünkü maçta da net þekilde gözüktü. Ankaragücü maçý da ayný þekildeydi.
    Ben Ýstanbul'da Ümraniye'yi yeneceðimizi düþünüyorum. Aðýrlýðýmýzý koyup alacaðýz maçý. Dün akþam da 1 gol atsaydýk bambaþka maç olurdu.

Abdulkadir Ömür için de bir kaç þey söylemek istiyorum. 31 yaþýndayým ve lise zamanlarýmý oldukça fazla özlüyorum. Þimdiki düþüncem o zaman olsaydý benim için bambaþka olabilirdi. O dönem için fazlasýyla keþke diyorum.
    Bizim Abdulkadir'e de bu zamanlarýný iyi deðerlendirmesi gerektiðini bizzat söylemek isterdim. Bu zamanlarý öyle bir geçirsin ki özlemesin. Daha iyi olsun.
    Çalýþsýn. 2 yýl boyunca çok ama çok çalýþýr fakat ömrü boyunca o 2 yýlýn meyvelerini yer.

Toparla kendini ve cümle aleme Abdulkadir'i göster. Bizler sana inanýyoruz.

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý umitçebi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yorumlarý hakikaten þaþkýnlýkla okuyorum...Arkadaþlar bu çocuklar 21 günde 7. maçýna çýktýlar..

Takýmýn en önemli 5 oyuncusu direk sakat..Gerçekten iyimisiniz siz?Saðlýklý yorum yapýn biraz..

Abdulkadir ömür e yuklenýlýyor..Çocupun ne suçu var??Garip garip yorumlar yapmayýn..Arkasýnda Sosa Onazi gitti..Adamýn top alýp top vereceði ona guzel paslar atan kimse yok..Pas verdiðinde alacaðý adam da kalmadý..Ayrýca tum takýmýn yukunu kaldýrmaya çalýþýyor..Kendýnýze gelin saçma sapan yorumlarla ýnsaný soðutmayýn..

Ümranýye maçýna gelýrsek de bu maçta çocuklarýn aklý GS maçýndadyý..O maç oncesý býr sakatlýk yaþamak istemedýler..Abdulkadýrý tutan umranýyelýlerý gormedýnýz mý..Az top geçmeye çalýma rýske gýrese ayak býlek elýne alacaktý..Gs maçýnda gorursunuz bu çocuklarý..

Ama yenýlrýlerse de canlarý saðolsun..Hakem artý 55 býn azman seyýrcý ve saldýrgan gs ye karþý dýreneceklerdýr ama..

Sosa gelsýn,yanýnda abdulkadýr parmakla býz yýne ýlk 3 te ýoluruz Allahýn ýznýyle..Futbaol takým oyunu býraz mantýklý yorumlar yapýn abdulkadýr e falan yuklenýp durmayýn
    21 günde 7. deðil 6. maç oynadýk. Ümraniye 1 aydýr bizim maç için kampta deðildi. Onlar da 20 günde 6 maç oynadý. Bizden 1 gün daha az.
    Elbette mümkün deðil ama, herþey gönlünüzce olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yusuf - Abdülkadir performanslarýnda Yusuf'a büyük haksýzlýk ediliyor.
    Orta sahanýn her yerini kapatmaya çalýþýyor, geri geliyor, stoperlerin arasýndan top alýp oyunu açýyor, dripplingle orta sahayý geçip dikine mesafe kat ediyor, ileride þut arýyor... Adam þu anda orta sahanýn her þeyi.
    Özellikle Batuhan sahada iken Yusuf dýþýnda orta sahada iþ gören Allah kulu yoktu.
    Amiri ve Batuhan darmadaðýndýlar.
    Parmak girince bir nebze toparlandý.
    Yusuf þu anda takýmýn eksik orta sahasýnýn tek tutunacak dalý.

Abdülkadir menejer deðiþikliði ve Liverpool söylentilerinin peþine daðýldý.
    Soytarýlardan uzaklaþmasý gerektiðini herkes söyledi. Maalesef menejer falan derken bayaðý eklemlenmiþ oraya.
    Sahada hiçbir mücadelesi yoktu dün de, A.gücü maçýnda da.
    Sorun fiziksel sýkýntý kaynaklý mý, yani sakatlýðý mý var, yoksa kafa mý daðýnýk bilmiyorum.
    Ama kendi kendine yazýk ediyor.
    Gerekli psikolojik desteðin verilmesi gerekiyor.
    Böyle bir yeteneðin kaybedilmemesi lazým.

Bence en az 2 maç yedek beklemesi gerekiyor.
    Yoksa kaybedeceðiz çocuðu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

o pozisyonda Abdülkadir istese düþmeyebilirdi kendisini yere býrakmayý tercih etti. Bu gibi anlar karakterini de yansýtýyor insanýn.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Takýmdanda oyundan da memnunum, son maçlarda bir þanssýzlýk var sadece gol olmuyor direk vs. Ömür toparlayacaktýr, Ýstanbulda rahat turlarýz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)