Hesaplipazar
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2019 TFF Seimleri iin harekete geilmeli!

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

Exclamation 2019 TFF Seimleri iin harekete geilmeli!

Uzun yllardr hakemlerden eken sadece Trabzonspor deil baka anadolu kulpleri de var. VAR sistemi ile bir nebze olsun sisteme gzellik getirildi ama dn akamki Baakehir man izledikten sonra VAR'a da gvenim sarsld. Hakemler hakknda gemie nazaran yle art niyet kastl ma ynetme olaylar olduunu dnmyorum ama kapasite sorunlar olduu ve aleni ekilde yanl karar verdikleri de ak bir gerek.

Kulbmzde kupamzn alnmas noktasnda en byk sorumlulardan biri olan bu zihniyet ynetimine iki kere oy verdi. Bu zaten yeterice korkun. yleyse sayn bakanmz Aaolu'nun artk sorumluluu zerine alarak dier anadolu kulpleriyle dayanma ierisinde ortak bir aday belirlemesi zaruri bir hal almtr. imdiden birini aday olarak belirleyerek desteimizi vermemiz gerekir. Bu rezil ynetimin sonunu ancak ve ancak ikinci bir adayn ortaya kmas bitirir. En ufak bir phe yokki ortak bir aday bunlardan ok daha iyi ynetir. stelik yeni ynetim Merkez Hakem Kurulunu yapsyla birlikte radikal biimde deitirilebilir, hatal hakem kararlarna imza atan hakemlere ivedi ilem yaplarak lisanslar askya alnabilir, bu gibi pek ok gzel hizmet yaplabilir arkadalar bu zor deil.

Yeter artk bu zihniyet deimeli!. Tamamen siyasete ve poplizme dayanm bir federasyon olduu srece, bir anlamda atama yoluyla getirdikleri adamlar canmza okudular resmen. Durmadan man hakemleri neden konuuluyor? Bakn rakip takmlar federasyonu ve merkez hakem kurulunu topa tutarken bizimkiler ma hakemlerini hedef alarak, duygu smrs yapar gibi ifadeler kullanarak kulb savunmaya alyor. Gerekten hibir kymeti yok bunu Deniz Ate Bitnel olaynda da yaadk. Ortada bir kalitesizlik, kapasitesizlik var.

2019 TFF Seimlerinde mutlakaa ama mutlaka kulbmzn delegerle anadolu kulpleriyle i birlii yapp ikinci bir aday karmas arttr. imdiden stratejiyi ona gre belirlememiz gerekir. Bakn aksi durumda seneye yine ayn zntleri ayn depresif durumlar yaamak zorunda kalacaz...

Sayn Aaolu'na armzdr. Sayg ve sevgiler...
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

CEMEFKER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2007
    Nereden
    Bilecik
    Ya
    43

u fotonun ruhu dn VAR odasndayd. objektif bakn.Bu sene Gs'nin n kesildi ku yapld adamlar.Fb bitik, bjk yeni yeni toparlaniyo...
    Bir de ibebeye bakn ka mata var veya hakem hatas yznden puan kaybetti.
    Sadk Albayrak Gumusda kadar fanatik futbol taraftardr.(diyip susuyorum)

Redmi Note 4 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    ''Kk insanlar kiileri, normal insanlar olaylar, byk insanlar fikirleri tartr''Hyman G. Ricover

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Hangi anadolu klupleri yonetimlerinin baskanlarinin en az yuzde 80 ni istanbul takim taraftari olanlar mi..

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Sevgili kardeim son derece iyi niyetle ve safiyane duygularla yazmsn ama kazn aya hi ama hi byle deil.

Her eyden evvel tapeleri incelersen federasyonda ilerin nasl dndn, siyasetin direk mdahil ve de belirleyici etken olduunu greceksin. Tabiri caizse Erdoan'dan/Hkmetten habersiz yaprak kprdayamaz yaprak. (Zaten daha burada olay bitiyor kimsenin totosu yemez)

oumuz gzlerimizi kapamz ve de olup biteni belkide grmek istemiyoruz ama iren bir dzen/sistem iinde mcadele etmeye alyoruz. Dzen onlarn dzeni. imize geliyorsa bu ekilde. Gelmiyorsa glge etmeyin diyorlar bize. Balk batan kokmu.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hangi anadolu klupleri yonetimlerinin baskanlarinin en az yuzde 80 ni istanbul takim taraftari olanlar mi..
    in bir de bu ksm var ki mevzu uzamasun diye girmedim. Taraftar bile deil direk delegesi, ynetici hatta zamann amigosu bilmemnesi vs... Bizden baka bu lkede ok ok az bir kesim kendi ehrinin takmn destekliyor. Geri kalan hazr bir camia, baar, yarn iine kendini cumburlop atyor. Misal Odyakmaz'n eveliyatn bir inceleyin. fb iinden kp Sedat Peker ve Aziz'le birlikte nerelerden nerelere geldii vs... Bizlerden hari herkes fbli, gsli, bjkli
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Demirren, yani Trk futbolunun bana orap ren ahs sadece 1 kii grevinden alabilir..

Kim o?

Tabii ki Erdoan.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Yeter DEMRREN Yeter
    Defol git artk yeter
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    Fatih zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.09.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Seim yok, atama var diye biliyorum.
    Hami

angraf - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

klplerin borlarnn devralnarak borlarnn sfrlanmas ve uzun vadeli ufak meblalarla deme moduna sokulmalar gelecekte bu 4 klbnde katar piyasasna peke ekileceinin en byk gstergesidir. Bu arada baakehiri katarllar alrsa kadro kaliteleri zaten iyi ok daha iyi olacaklardr .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)