Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Küfür Yok, Yaþasýn Þarkýlar

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Standart Küfür Yok, Yaþasýn Þarkýlar

TRABZONSPOR SEYÝRCÝSÝ ve B.M.N. ÜYESÝ olan bizleri, baþkalarýndan ayýracak önemli özelliklerimizin olmasý gerektiðine inanýyorum. Bu baþlýðýda uzun zamandýr açmayý düþünüryordum . Biliyoruzki hangi sebeple olursa olsun, mantýklý bir insanýn vereceði tepkiyi hakaretle yada küfür yoluyla dile getirmesi ASLA tasvip edilmez. bu tarz ifadeler hem kullanana yakýþmayan, onun haklýlýðýna gölge düþürüp büyüklüðünü azaltan; hem kullanýlaný rahatsýz eden, hemde kitleleri idare etmekle meþgul kiþilerin, insanlara, haklý olabilecekleri noktada "ifadelerinden ötürü olumsuz tepki vermek" zorunda kalmalarýna sebep olur-ki bu durumdan herkes rahatsýz olur.benim yapmak istediðim herkesi rahatlatacak birçözüm yolu bulmak ve bunu yapaken müzik repertuarýmýzý zenginleþtirmek ayrýca mizahi yönümüzü ortaya çýkarýp ne kadar "taþý gediðine koyan" insanlar olduðumuzu belli etmek. yapmamýzý istediðim þeye gelince ;kime yada neye olduðu farketmez, vermek istediðimiz olumlu yada olumsuz tepkilerimizi ilgili yerlere þarký sözleriyle ulaþtýrmak.Asla hakaret yada küfür kullanmadan. Ufak bir hatýrlatma, kullanacaðýmýz þarkýnýn sözlerini yazarken sadece o kýsmý alýp, hangi þarkýda olduðunu ve þarkýyý söyleyenin ismini de belirtelim. bazen "ulan þunun bir kelimesi þöyle olsaydý ne muhteþem olurdu" diyeceðiniz anlarda ise þarkýnýn kullanacaðýnýz kýsmýný yazýn, yanýna þarkýnýn adýný ve söyleyenini de ekleyin, deðiþecek kýsmý renklendirip altýný çizdikten sonra en sona parantez içinde renklendirip altýný çizdiðiniz kýmý ve oraya ne getirmek istediðinizi yazýn. Fakat bunu yaparken þarkýnýn sözlerini olduðu gibi deðil sadece çok ufak bir kýsmýný deðiþtirelim. ne dersiniz. açýlýþ olmasý bakýmýndan giriþi ben yapayým,
    ----------------------------------------------------
    TRABZONSPOR: çoktan unuturdum benseni çoktan, ah bu þarkýlarýn gözü kör olsun (ah bu þarkýlar-Z.Müren) (þarkýlar: bunu ifade edecek kelime yok

NURÝ A. : Hadi git , çok geç olmadan vakit (hadi git-O. Gencebay)
    ZÝYA D.: e bu mendili icat edene yaðlýca ya ya(ankara rüzgarý-E.Koray (bu mendili icat edene:sana görev verene)
    TARAFTAR : çekin uþaklar çekin, çekin uþaklar çekin (gemiciler- TRABZON yöresi)
    .

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kel kel kel kel kafalar
    birdenbire çoðaldýlar.
    Özkan SÜMER

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

þarkýyý kime yada neye yolladýðýný,sözlerin orjinal halini, ve kimin söylediðini yazýp deðiþtirdiðin kýsmýný renklendirsen ve nasýl deðiþtirdiðini yazsan daha hoþ dururdu sanýrým
    ne dersin
    SELAM VE HÜRMETLE
    .

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

evet forumdaki bütün küfür konulu baþlýklarý hortlatýyorum. lütfen çocuklar ve bayanlar da var burada boþuna ceza alýnýyor
    lütfen biraz daha özenli olalým

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)