Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kfr Yok, Yaasn arklar

no NAME - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Hatay

Standart Kfr Yok, Yaasn arklar

TRABZONSPOR SEYRCS ve B.M.N. YES olan bizleri, bakalarndan ayracak nemli zelliklerimizin olmas gerektiine inanyorum. Bu balda uzun zamandr amay dnryordum . Biliyoruzki hangi sebeple olursa olsun, mantkl bir insann verecei tepkiyi hakaretle yada kfr yoluyla dile getirmesi ASLA tasvip edilmez. bu tarz ifadeler hem kullanana yakmayan, onun hakllna glge drp bykln azaltan; hem kullanlan rahatsz eden, hemde kitleleri idare etmekle megul kiilerin, insanlara, hakl olabilecekleri noktada "ifadelerinden tr olumsuz tepki vermek" zorunda kalmalarna sebep olur-ki bu durumdan herkes rahatsz olur.benim yapmak istediim herkesi rahatlatacak birzm yolu bulmak ve bunu yapaken mzik repertuarmz zenginletirmek ayrca mizahi ynmz ortaya karp ne kadar "ta gediine koyan" insanlar olduumuzu belli etmek. yapmamz istediim eye gelince ;kime yada neye olduu farketmez, vermek istediimiz olumlu yada olumsuz tepkilerimizi ilgili yerlere ark szleriyle ulatrmak.Asla hakaret yada kfr kullanmadan. Ufak bir hatrlatma, kullanacamz arknn szlerini yazarken sadece o ksm alp, hangi arkda olduunu ve arky syleyenin ismini de belirtelim. bazen "ulan unun bir kelimesi yle olsayd ne muhteem olurdu" diyeceiniz anlarda ise arknn kullanacanz ksmn yazn, yanna arknn adn ve syleyenini de ekleyin, deiecek ksm renklendirip altn izdikten sonra en sona parantez iinde renklendirip altn izdiiniz km ve oraya ne getirmek istediinizi yazn. Fakat bunu yaparken arknn szlerini olduu gibi deil sadece ok ufak bir ksmn deitirelim. ne dersiniz. al olmas bakmndan girii ben yapaym,
    ----------------------------------------------------
    TRABZONSPOR: oktan unuturdum benseni oktan, ah bu arklarn gz kr olsun (ah bu arklar-Z.Mren) (arklar: bunu ifade edecek kelime yok

NUR A. : Hadi git , ok ge olmadan vakit (hadi git-O. Gencebay)
    ZYA D.: e bu mendili icat edene yalca ya ya(ankara rzgar-E.Koray (bu mendili icat edene:sana grev verene)
    TARAFTAR : ekin uaklar ekin, ekin uaklar ekin (gemiciler- TRABZON yresi)
    .

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

kel kel kel kel kafalar
    birdenbire oaldlar.
    zkan SMER

no NAME - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Hatay

arky kime yada neye yolladn,szlerin orjinal halini, ve kimin sylediini yazp deitirdiin ksmn renklendirsen ve nasl deitirdiini yazsan daha ho dururdu sanrm
    ne dersin
    SELAM VE HRMETLE
    .

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

evet forumdaki btn kfr konulu balklar hortlatyorum. ltfen ocuklar ve bayanlar da var burada bouna ceza alnyor
    ltfen biraz daha zenli olalm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)