Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kamuoyu Duyurusu | Transfer Yasaðýyla Ýlgili Açýklamamýzdýr

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Kamuoyu Duyurusu | Transfer Yasaðýyla Ýlgili Açýklamamýzdýr

Kulübümüzün içinde bulunduðu güç durum tüm camiamýzýn ve spor kamuoyunun malumu. Mevcut durumda birçok borç ve ekonomik sorunla baþa çýkmak zorunda olan ve son perdede bir dönem transfer yasaðýyla karþý karþýya kalan kulübümüz, geçmiþ dönemlerde yürütülen yanlýþ transfer politikalarýnýn ve lüzumsuz harcamalarýn tabiri caizse kurbaný olmuþtur.

Son þampiyon olduðumuz 2010-2011 sezonu ardýndan tekrar güzel bir tempo yakalamýþ ve zirve yolunda iddialý bir konuma gelinmiþtir. Bu da haliyle baþarýyý özlemle bekleyen taraftarlarýmýzda heyecan çýtasýný biraz daha yukarý çekmiþ ve özellikle kritik mevkideki oyuncularýmýzýn sakatlýklarýyla birlikte bu mücadelenin sürdürülebilmesi noktasýnda bir beklenti meydana gelmiþtir. Ýþte bizim sözümüz de tam da bu noktayý iþaret etmektedir!

Saygýdeðer Trabzonspor taraftarlarý... Teknik ve taktik tüm deðerlendirmelerden uzak þekilde söylemek isteriz ki bizleri tekrar heyecanlandýran bu kadrodur, bu oyunculardýr. Hepsinin emeðine teker teker saygý duyuyoruz. Verilmiþ olan bir transfer cezasý, bu desteðimizi ancak ve ancak daha da saðlamlaþtýrabilir.

Zor zamanda samimiyetle mesai harcayan tüm futbolcu kadromuzun, teknik heyetimizin ve yönetimimizin yanýndayýz ve destekçisiyiz!

Geçmiþ dönemlerde yapýlan hatalar tekrarlanmadýðý ve bu samimi çabayý gördüðümüz sürece de destekçisi olacaðýz...

Bizim sevgimiz birkaç yeni transfer haberine deðil, yeþil çim üzerinde emekle ýslanan kutsal TRABZONSPOR formasýnadýr.

Kamuoyuna, saygýyla arz ederiz...

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Þimdi hikaye çok daha güzel ve anlamlý olacak. Bu takýmýn, bu baþkanýn ve bu hocanýn atacaðý her adýmýn arkasýndayýz.

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

FÝFA nýn yasak bildirim yazýsýný görmeden inanmam.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bizim sevgimiz birkaç yeni transfer haberine deðil, yeþil çim üzerinde emekle ýslanan kutsal TRABZONSPOR formasýnadýr.

BU CÜMLE HER ÞEYE DEÐER
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

KALKSIN ARTIK ÞU TRANSFER TAHTASI
    Ah USTA ve ÝHO Ah
    Mahvettiniz bizi
    Hep sizin eseriniz bu sonuç
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Hicbir anlami olmayan bir aciklama avrupa potasindan disari ciktigimiz da ne olacak peki

Insanlari duygusal yönlerinden vurmaya calismak bilemedik 29 puanla ikinci siradasin uzun yillar sonra basariya bu kadar yakinsin ama hala magdur edebiyati gercek yoneticiler böyle anlarda ortaya cikar tahta mahta hikaye bunlar bu yonetimin yaptigi ya beceriksizlik ya da basiretsizliktir
    Konu batuhanTs tarafýndan (17.01.2019 Saat 12:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Desteðimiz tabi ki sürecek biz Trabzonsporu her þartta seven bir taraftar grubuyuz lakin elimizde de böyle bir fýrsat varken deðerlendiremicek olmamýz bir hayli üzücü bir daha ne böyle bir sezon yakalayabiliriz nede böyle bir hava nitekim mevcut kadro ligi sonuna kadar götüremez ilk 5 e dahi giremeyeceðimizi düþünüyorum gerçekten yazýk oldu. Alýnacak 1-2 seri maðlubiyetle fatura gevþek davranýlarak ödenmeyen o 2.2 milyona yani yönetime kesilir malesef. Umalým ki gençler iyi bir performans sergilesin ve en azýndan takýmý üst sýralarda tutmaya çalýþsýn yoksa bi iþ çok baþ aðrýtýr.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Allah kimseye sonradan utanacaðý cümleler kurdurtmasýn.

Biz hiç kurmadýk...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Hiçbir maç oynanmadan kazanýlmaz veya kaybedilmez. Söz konusu Trabzonspor ise inanmaya, desteklemeye devam edeceðiz.
    2 koyun güdemeyecek kadar bilgi sahibi olmayan taraftarlarýn içi boþ eleþtirilerine kulaklarý týkayýp desteðe devam edeceðiz.

Bu yasak alttan gelen filizlere güç olacaktýr inþ.
    Konu voldamirin tarafýndan (17.01.2019 Saat 14:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Iho ve Usta ya tsk ederim 2 sahte Trabzonspor taraftarý azizin yapamadýðýný yaptý. Bu sahtekârlarý hala destekliyen ler var utanmadan. Ya benim anlamadýðým bu serefsizler yüzünden borçumuz arttý ama bu 2 þeref siz hiç bir transfer 0aralari ödemedi, ozaman bu paralar nereye gitti
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Be adam. Transfer yasaðý diyorsunuz. Elindeki mevcut kadroda orta saha futbolcun yokki. Onazi sakatlanmýþ sen gidip tek alternatif olacak Kuckayý gönderiyorsun!!! Hangi akýla mantýða sýðar bu davranýþýnýz?

Ýlkokul öðrencisi bile yapmaz bu hatayý.

Bu açýklamanýzla resmen kulübümüz zirveden uzaklaþacak diyorsunuz. Bize kýzmayýn yanite getiriyorsunuz.

Beni kandýramazsýnýz. Ligin ilk yarýsýný ikinci bitirmiþken elimize fýrsat gelmiþken hata yapýyorsunuz.

istifa edin. Defolun.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Be adam. Transfer yasaðý diyorsunuz. Elindeki mevcut kadroda orta saha futbolcun yokki. Onazi sakatlanmýþ sen gidip tek alternatif olacak Kuckayý gönderiyorsun!!! Hangi akýla mantýða sýðar bu davranýþýnýz?

Ýlkokul öðrencisi bile yapmaz bu hatayý.

Bu açýklamanýzla resmen kulübümüz zirveden uzaklaþacak diyorsunuz. Bize kýzmayýn yanite getiriyorsunuz.

Beni kandýramazsýnýz. Ligin ilk yarýsýný ikinci bitirmiþken elimize fýrsat gelmiþken hata yapýyorsunuz.

istifa edin. Defolun.
    sen Burakla beraber Transfer olmadýn mi hala. Bak sevdiðin umrunda burada ana avrat küfür ettiðin bjk sende giderirsin 1 tiner çeker oraya yakýþýrsýn
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

cellchook - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

benim için öncelik Trabzonspor'un varlýðýdýr.
    yoksa son 35 yýlda çok soydular bizi.

CLT-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Usta'ya neden Mas'ý sattýðýnýzda oradan gelen parayla bonservisinin borcunu ödemediniz diye eleþtirdiklerinde, kulübün çok daha önemli borçlarý vardý onlara kullandýk demiþti. Önemsiz diye gördüðünüz bir borcun, bir camianýn hayallerine nasýl darbe vurduðunu umarým bir gün anlarsýnýz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Þerden hayýr doðacak. Takýmý bu duruma düþürüp etrafta aylak aylak gezenler utansýn
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Sefaenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen Burakla beraber Transfer olmadýn mi hala. Bak sevdiðin umrunda burada ana avrat küfür ettiðin bjk sende giderirsin 1 tiner çeker oraya yakýþýrsýn
    Bana ne Burak tan Murak tan. Benim derdim þampiyonluk. Fýrsat gelmiþken insan kullanýr. Ha sen ve bu açýklamayý yapanlar þampiyonluk bizim neyimize biz sýradan bir takýmýz diyorsanýz orasýný bilemem.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 Milyon Euroya sebep böyle bir fýrsatýn tepilmesini kabul edemem ben. Geçmiþ yönetim suçlu mevcut yönetim hatalýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Gölge etmeyin baþka ihsan istemez.

Yönetime karþý ön yargýlý olanlar, önce transfer yasaðý konusunda yönetimi yalancýlýk ile yönetimi suçlayarak baþladýlar mesaiye.

Gerçek olduðu ortaya çýkýnca bu kez 3 mm milyon Euro için ceza mý alýnýr. Bu ceza yönetime yazar. Bu fýrsatý kaçýrmamalýyýz, þampiyon olamazsak kabahati yonetimdedir diye tepiþmeye baþladýlar.

Biz bu sene þampiyonluk beklemiyoruz.
    Yönetim 3 yýllýk planlama yaptý.
    Bu 3 yillik planlamanýn ilk yýlýnda kimseye þampiyonluk sözü vermeyen bir yönetimi fýrsat kaçýrmak ile eleþtirmek hastalýklý kafanýn göstergesidir.
    Öncelik, mevcut kadronun düzenli ödemelerini yapmak.
    Transfer deðil. Kalýnlaþmýþ kafalara yazýn bunu.

Kendi plansýz beklentilerinizi, plan yapan , bundan taviz vermeyen yönetimi sýkýþtýrmak için gene kullanmaya baþladýnýz.
    Usta da benzer sözler verdi, bu kafadaki taraftarýn baskýsýna mukavemet gösteremedi, kamyonu yardan aþaðý saldý.

Ayný þeyi tekrar tekrar deneyip faklý sonuç beklemek ahmaklýk göstergesidir.

Yönetim kurduðu plana göre ilerlerken gölge etmeyin efendim.
    Þampiyonluk gelirse baþ göz üstüne, gelmezse biz yolumuzu baþtan çizdik, o istikamette devam edeceðiz.

Sabretmeye gücü yetmeyen 3 sene mola versin.
    Histeri krizleriniz ile kaybedecek vakti de yok enerjisi de yok bu kulübün.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (18.01.2019 Saat 07:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Yanlýþý da desteklemeye baþlamayýn.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yanlýþ olan ne?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yanlýþ olan ne?
    Bence bir yönetimin büyük bir yanlisi yok. Eski yönetimlerin sorumsuz transferler yüzünden bu hale geldik ve cezasini camiya olarak cekmeli ve ders almaliyiz.
    TRABZONSPOR 1967

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Yönetime karþý ön yargýlý olanlar, önce transfer yasaðý konusunda yönetimi yalancýlýk ile yönetimi suçlayarak baþladýlar mesaiye.

Gerçek olduðu ortaya çýkýnca bu kez 3 mm milyon Euro için ceza mý alýnýr. Bu ceza yönetime yazar. Bu fýrsatý kaçýrmamalýyýz, þampiyon olamazsak kabahati yonetimdedir diye tepiþmeye baþladýlar.

Bu 3 yillik planlamanýn ilk yýlýnda kimseye þampiyonluk sözü vermeyen bir yönetimi fýrsat kaçýrmak ile eleþtirmek hastalýklý kafanýn göstergesidir.

Kendi plansýz beklentilerinizi, plan yapan , bundan taviz vermeyen yönetimi sýkýþtýrmak için gene kullanmaya baþladýnýz.
    Usta da benzer sözler verdi, bu kafadaki taraftarýn baskýsýna mukavemet gösteremedi, kamyonu yardan aþaðý saldý.

Þampiyonluk gelirse baþ göz üstüne, gelmezse biz yolumuzu baþtan çizdik, o istikamette devam edeceðiz.

Kelimesi kelimesine katiliyorum. Bunlari taraftarlarin büyük cogunlugu özümsemedigi sürece basarili olma sansimiz düsük..

Memnun olmayi ögrenmeliyiz..Nerden nereye geldik..Adamlar firsat senesi sampiyonluk diye yirtinmaya basladi..aslinda sene basinda bu tiplere kalsaydik suan fb nin durumunda olacaktik..Adamin birisi Malatya macindan sonra teknik direktör icin istifa basligi acti burda..gözlerime inananadim..

Bu malum tipler yüzünden forumda akli basinda bir cok arkadasimiz ayrildi aramizdan..Neyseki kalmis tek tük yoksa cekilmez cidden..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Millete hakaret etmeden yazmayý öðrenin önce yazdýðýmý yazana kadar alýntýlayabilirsiniz 3 sene sabredince biþe olacaðýný düþünmek büyük polyana ince kafa ürünü olsa gerek.. Bu kadar genç kadronun neler tapabildiðini ben Antalyada canlý kanlý gördüm kimse gelin buraya istediðiniz gibi yönetin bu kulübü demedi o paralarý bulmak için aday oldular. Önceki yönetim hatalý diye sýyrýlamazsýnýz bu iþten iyi kapatalým kulübü o zaman Usta ve Ýho batýrdý deyip kapatalým kuþübü bahane gerçek ve güzel ne de olsa hastalýklý kafa düþüncelerini hakaret edemeden yorum yapamayan ona buna sataþandadýr..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Millete hakaret etmeden yazmayý öðrenin önce yazdýðýmý yazana kadar alýntýlayabilirsiniz 3 sene sabredince biþe olacaðýný düþünmek büyük polyana ince kafa ürünü olsa gerek.. Bu kadar genç kadronun neler tapabildiðini ben Antalyada canlý kanlý gördüm kimse gelin buraya istediðiniz gibi yönetin bu kulübü demedi o paralarý bulmak için aday oldular. Önceki yönetim hatalý diye sýyrýlamazsýnýz bu iþten iyi kapatalým kulübü o zaman Usta ve Ýho batýrdý deyip kapatalým kuþübü bahane gerçek ve güzel ne de olsa hastalýklý kafa düþüncelerini hakaret edemeden yorum yapamayan ona buna sataþandadýr..
    Önce þu noktalama iþaretlerini bir koyma konusunu hallet ki ne yazdýðýn anlaþýlsýn.
    Baþý sonu birbirine girmiþ cümleleri çözmeye çalýþmasýn insanlar.

3 sene sabredince bir þey olmayacaðýna inanýyorsan, baþkasýný seçecektin.
    Bu yönetimin vaadi de, seçim sözü de bu!
    Bu sözü verdiler, bu sözü verdikleri için seçildiler.
    Sözlerinin arkasýnda da duruyorlar.

Ýstedikleri gibi deðil, söz verdikleri gibi yönetiyorlar.
    Söz verdikleri, ve delegelerin bu söze istinaden kendilerini seçmelerinin altýnda yatan sebepteki gibi.

Bu þekilde yönetecceklerini beyan ederek 2 ayrý seçimi tek aday olarak kazandýlar.

Varsa alternatif bir adayýnýz onun da vaatlerini dinleriz.

Bu yönetimin vaatlerini dinledik, seçtik.

Sözlerinden cayarlarsa sizin istediðiniz yönetim olacaklar anlýyorum.
    Yani meþrebinize uygun, verdiði söz belli olmayan, baþý kýçý ayrý oynayan yönetim arýyorsunuz çok belli.

Zorunuza gidecekse tekrar söyleyeyim.
    Aynen söylendiði gibi yönetecekler.
    Þimdiden hazýr olun.
    Eðer iþinize gelmiyorsa dediðim gibi mola vermeniz ya da baþka aday bulmanýz gerekecek.

Kulübü kapatma konusuna gelince,
    Einstein emicemin dediði gibi ayný ahmaklýðý tekrar tekrar yaparak zaten kapanma noktasýna geldik.
    Devlet el atmasa zaten dönmez duruma geldik ayný Ýstanbul develeri gibi.
    Çok þükür adam gibi sözünü verip arkasýnda duran birileri var.
    Usta ve Ýho'nun batýrdýðýný baþka yöntemlerle ve zamanlama ile temizlemenin yolunu bilen bir yönetim adayýnýz olursa onu aday gösterirsiniz.

Bu yönetim böyle yönetecek.

Ýþinize gelirse.
    Önce mevcut takýmýn personelinin alacaklarý, kýsa vadeli borçlar.
    Fantezi transfer talepleri deðil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)