Faydalý bir hazýrlýk maçý oldu,zaman zaman güzel performanslar izledik.

Ekuban çok saðlam bir görüntü verdi,rakip savunmayý daðýttý.Maçýn adamý oldu.

Yusuf yazýcý da sosa oynayamazsa ben burdayým sekiz numarada da en iyisini yapacaðým mesajýný verdi.

Gençlerden bahsedersek,genç stoperlerde hocanýn ilk tercihi yunus emre gibi göründü fena görüntü vermedi ama geniþ alan verdiðimiz,yüksek tempolu maçlarda zor duruma düþebilir.

Benim beðendiðim stoper ise oðuzhan oldu potansiyeli en yüksek stoper o bence boyu çok uzun deðil ama bayaðý kalýplý ve son derece fit bu yaþta böyleyse bir iki yýl profesyonel idman yaptýktan sonra omuz omuza hiçbir pozisyonu kaybetmez,oynadýðýmýz sisteme de uygun bir oyuncu.Sonlara doðru giren stoper galiba ali olandý onun hakkýnda net fikir edinemedim biraz daha izlemek lazým.Kaleci hakkýnda da net fikrim olmadý ama sanki yedeðe daha saðlam bir kaleci alsak daha iyi olacak.

Orta sahadaki gençlerden berkay sefa iyi görüntü verdi.Sistemimize uygun bir oyuncu hem hareketli,hem de pas tekniði iyi özellikle orta saha da serbest adam olarak oynayýnca çok faydalý olacak görüntüsü veriyor,kapalý savunmalarý açmada,Abdülkadirden sonra en faydalý oyuncumuz olabilir tabi þýmarmaz ise.

Forvette koray hakkýnda da net bir fikrimiz olmadý böyle hazýrlýk maçlarýnda gençlere daha fazla þans tanýmak lazým izleyemediðimiz gençlerde oldu keþke onlarýda görebilseydik.