Faydal bir hazrlk ma oldu,zaman zaman gzel performanslar izledik.

Ekuban ok salam bir grnt verdi,rakip savunmay datt.Man adam oldu.

Yusuf yazc da sosa oynayamazsa ben burdaym sekiz numarada da en iyisini yapacam mesajn verdi.

Genlerden bahsedersek,gen stoperlerde hocann ilk tercihi yunus emre gibi grnd fena grnt vermedi ama geni alan verdiimiz,yksek tempolu malarda zor duruma debilir.

Benim beendiim stoper ise ouzhan oldu potansiyeli en yksek stoper o bence boyu ok uzun deil ama baya kalpl ve son derece fit bu yata byleyse bir iki yl profesyonel idman yaptktan sonra omuz omuza hibir pozisyonu kaybetmez,oynadmz sisteme de uygun bir oyuncu.Sonlara doru giren stoper galiba ali oland onun hakknda net fikir edinemedim biraz daha izlemek lazm.Kaleci hakknda da net fikrim olmad ama sanki yedee daha salam bir kaleci alsak daha iyi olacak.

Orta sahadaki genlerden berkay sefa iyi grnt verdi.Sistemimize uygun bir oyuncu hem hareketli,hem de pas teknii iyi zellikle orta saha da serbest adam olarak oynaynca ok faydal olacak grnts veriyor,kapal savunmalar amada,Abdlkadirden sonra en faydal oyuncumuz olabilir tabi marmaz ise.

Forvette koray hakknda da net bir fikrimiz olmad byle hazrlk malarnda genlere daha fazla ans tanmak lazm izleyemediimiz genlerde oldu keke onlarda grebilseydik.