Sayfa 34 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 44 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2643 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Trabzonspor 2 - 4 M.Başakşehir | Maç Sonucu

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekonomik sıkıntılarla boğuşan, FIFA’dan aldığı yasakla devre arası transfer de yapamayan Trabzonspor Yönetimi yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen mücadeleden vazgeçmeden emin adımlarla ilerliyor. Başakşehir maçı öncesinde futbolcuların maaşlarını ve Çaykur Rizespor maçının primlerini de yatıran Trabzonspor Yönetimi, oyunculara “Biz gereğini yaptık artık top sizde” dedi. Eski yönetimde 2-3 ay süreyle maaş alamayan kulüp çalışanlarının maaşları da Ahmet Ağaoğlu döneminde ilk kez 18 gün gecikmeli ödendi. Futbolcuların yanında personel maaşları da hesaplara yatarken Trabzonspor Yönetimi’nin önümüzdeki hafta yeni kaynaklar yaratarak kulübe sıcak para getirmek için yoğun bir çaba içerisinde olduğu belirtildi

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzo...l-h612411.html

61SAAT.COM
    Transfer olmuş olmamış boşverin.Mesele bu.

En iyi takımı da kursan maaş ödeyemezsen hiç bir işe yaramaz.

Ben hala kulübün hangi parayla döndüğünü anlayamıyorum .Bütün gelirler temlikli değil mi ?Oyuncu maaşları, bonservisler, diğer gider kalemleri nasıl karşılanıyor?Milyonlarca liradan bahsediyoruz yönetim cebinden karşılasa karşılasa ne kadarını karşılayabilir?

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu mac ozelinde iyi oyun umrumda degil. Kazanmak icin sahada futbol anlaminda var gucumuzu ortaya koyalim. Rakibin savunmasi zor gol yiyor. Zor mac olacagini tahmin etmek zor degil.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ikinci devrenin kalan 17 maci onliberomuz Kamil Ahmet olacak.
    Zaten Eskisehir de oynarken, 2 sezon boyunca 20 maça yakin bu mevkide oynadi. Yabanci değil oraya.
    Altyapisi da Ingiltere olunca benim o mevkiden korkum yok.

Alışkanlığı var, ayağı düzgün, Onazi kadar olmasa da şok presleri yapabilen birisi.

Bu macta arayacagimiz adam Sosa olacak maalesef ancak Yusuf o eksiği kapatabilecek olgunluğa ulaştı.

Seyirci desteğiyle kolay olmasa da 3 puan alacagimizi düşünüyorum.

Sivas macini da iyi bir skorla atlatirsak; Sosa, Amiri ve Hosseini'nin de dönüşüyle beraber kulübemizde bir nebze düzelecek.

Bu maçı koparacak 11 budur ve hoca da bu kadroyla sahaya cikacaktir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (19.01.2019 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 17 mac onliberomuz Kamil Ahmet olacak.
    Zaten Eskisehir de oynarken, 2 sezon da 20 maça yakin bu mevkide oynadi. Yabanci değil oraya.
    Altyapisi da Ingiltere olunca benim o mevkiden korkum yok.

Alışkanlığı var, ayağı düzgün, Onazi kadar olmasa da şok presleri yapabilen birisi.

Bu macta arayacagimiz adam Sosa olacak maalesef ancak Yusuf o eksiği kapatabilecek olgunluğa ulaştı.

Seyirci desteğiyle kolay olmasa da 3 puan alacagimizi düşünüyorum.

Bu maçı koparacak 11 budur ve hoca da bu kadroyla sahaya cikacaktir.

Uğurum zor da olsa kazaniriz mı diyorsun bencede bu kadro ile çıkacak Ünal hoca...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurum zor da olsa kazaniriz mı diyorsun bencede bu kadro ile çıkacak Ünal hoca...
    Millet televizyondaki Istanbul spikerlerinin gazina gelip, gönderdiğimiz kamburlardan ( eski oyuncular ) sonra, gücümüzü kaybettigimizi ve pespese maglubiyetler alacağımizi düşünüyor Enes kardesim
    Giden adamlar icinde 1 gram faydasi olan oyuncu da yoktu ama.
    Onazi sakatlandi, evet eksikligini hissedebiliriz ancak ben Kamil Ahmet'e cok guveniyorum. Insallah bir sakatlik yasamaz. Tek korkum o.
    Onazi'nin oynadığı bölgeyi cok rahat dolduracak. 4 - 5 hafta sonra herkes bu da neymis diye konusacak burada Allahin izniyle.

Bu sene Basaksehiri cok izledim. Cok ağır top ceviriyorlar. Evet iyi organizeler, iyi hucum yapip, iyi defans yapiyorlar ama bizim hizimiza imkani yok karsilik veremezler.

Futbol sansi yanimizda olsun. Benim icim rahat bu mactaki skordan yana.

Pazar gecesi ümitsiz olan arkadaslar saat 21 sularinda sampiyonluk sarkilari söyleyecek burada. Görürüz hep beraber Allah izin verirse.

Ilk 4 benim icin bu sene basaridir. Sezon basindan beri bu lafi söylüyorum.

Ama Basaksehir maçı bizimdir.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (19.01.2019 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet televizyondaki Istanbul spikerlerinin gazina gelip, gönderdiğimiz kamburlardan ( eski oyuncular ) sonra, gücümüzü kaybettigimizi ve pespese maglubiyetler alacağımizi düşünüyor Enes kardesim
    Giden adamlar icinde 1 gram faydasi olan oyuncu da yoktu ama.
    Onazi sakatlandi, evet eksikligini hissedebiliriz ancak ben Kamil Ahmet'e cok guveniyorum. Insallah bir sakatlik yasamaz. Tek korkum o.
    Onazi'nin oynadığı bölgeyi cok rahat dolduracak. 4 - 5 hafta sonra herkes bu da neymis diye konusacak burada Allahin izniyle.

Bu sene Basaksehiri cok izledim. Cok ağır top ceviriyorlar. Evet iyi organizeler, iyi hucum yapip, iyi defans yapiyorlar ama bizim hizimiza imkani yok karsilik veremezler.

Futbol sansi yanimizda olsun. Benim icim rahat bu mactaki skordan yana.

Pazar gecesi ümitsiz olan arkadaslar saat 21 sularinda sampiyonluk sarkilari söyleyecek burada. Görürüz hep beraber Allah izin verirse.

Ilk 4 benim icin bu sene basaridir. Sezon basindan beri bu lafi söylüyorum.

Ama Basaksehir maçı bizimdir.

Sen öyle diyorsan öyle olur Uğurum Toteme devam Pazar 21.45 de güzel şeyler olacaktır inşallah
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi güzel kamil ahmet belki de onazinin yerini rahat doldurabilir sıkıntı yok.
    ama sosanın yerini kim dolduracak bence onazinin mevkisinden ziyade sosaya yönelelim.

sonuçta onazi yerine belki toure belki hüseyin belki husseini belki amiri vs. alternatif üretiriz. savaşan oyuncu sayımız fazla.
    ama sosa yerine ikinci bir isim yok. eğer 2-3 hafta sahada olmazsa büyük sıkıntı yaşayabiliriz.
    başakşehir-sivas-ankaragücü-gs 4 maçın 3ü zor. özellikle gs maçında çok ihtiyacımız olacak.
    tabi yusuf beni şaşırtıp onun bölgesinde iyi oynarsa (ki düşük ihtimalli bence) lafım yok.
    yani takımı yönlendirecek 2. isim yok ve bu sıkıntılı durum. sosa ne olur yetiş kaptan.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Bu maçta yusuf iyi oynasın uzaktan sit çeksin artık Ne olur bu sene gol atamadı Ya
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Gökhan Baymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

2-1 alacağız goller Hugo ve Ekuban..
    Şampiyon Trabzonspor..

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosa'nın yetişmemesi büyük sıkıntı içimde heves de kalmadı beraberlik büyük kazanç olur.. Zaten Başakşehir de sevinir beraberliğe üstlerine gidip açık verip golü yememek lazım..

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yukarıdaki kadro maçı alır.
    BMN TRABZON

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Allah büyüktür.Cehennem buz tutana kadar Trabzonspor.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Kırşehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah büyüktür.Cehennem buz tutana kadar Trabzonspor.
    İyi günde kötü günde abi tabiki Allah Büyüktür dediğin gibi Cehennem buz tutan kadar Trabzonspor...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim tek derdim bulacağımız pozisyonların acemice ya da panikle heba edilmesi.
    Biz hiç bulmasak,her maç en az 3-4 pozisyon buluyoruz.
    Ligde Malatya,Göztepe gibi takımlar ilk buldukları pozisyonu sakinlikle gol yapabiliyor ama biz maalesef şu gereksiz heyecanımızı yenemedik.
    Deli olduğum nokta bu

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehir'in bize Erkan'dan epey borcu var, ödeyeceklerini de sanmıyorum bizimkiler de haciz falan yollamak istemiyor belli ki kaldı o para. Madem bunlarda Dorukhan gibi topçu vardı, 150 bin euro ya kargalara giderken bizimkiler niye öküzün trene baktığı gibi baktı ? Erkan'dan kalan borca karşılık Dorukhan'ı alsaydık şimdi Başakşehir maçı öncesi Salih Dursun mu Fatih Atik mi seçimi yapmak zorunda kalmazdık, taş gibi yerli orta sahamız olurdu.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Erzurum

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir'in bize Erkan'dan epey borcu var, ödeyeceklerini de sanmıyorum bizimkiler de haciz falan yollamak istemiyor belli ki kaldı o para. Madem bunlarda Dorukhan gibi topçu vardı, 150 bin euro ya kargalara giderken bizimkiler niye öküzün trene baktığı gibi baktı ? Erkan'dan kalan borca karşılık Dorukhan'ı alsaydık şimdi Başakşehir maçı öncesi Salih Dursun mu Fatih Atik mi seçimi yapmak zorunda kalmazdık, taş gibi yerli orta sahamız olurdu.
    Kafa lazım kafaaaaa

Nereden
    Sakarya

Başakşehir maçına vip tribünden vip silver dan biletim var gidebilecek birine devredeceğim uygun fiyata ben gidemiyorum boş kalmasın.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Zeki'yi aldık ya. Öyle bir mesaj attığımı hatirliyorum.

Sağbek ve ortasaha oynayabilen dorukhan varken gittik zeki'yi aldık diye. Tabi dorukhan boşa çıkmışti. Boşa çıkınca bjk ikna etti. O ödenen para yetiştirme bedelidir.

Biz kucka'yi satıp gençlere yer veriyoruz diyerek ikna edebilirdik. Tabi o zaman çıkış yapmamıştı. Bizde çok böyle oyuncu şimarikliğina girmişizdir.

SensitiveLord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Arkadaşlar Balıkesir'den maça geldim. Bilet bulamadim ingilenebilecek var mı kombinesi olup maça gitmeyecek olan ?

Nereden
    Erzurum

Alıntı SensitiveLord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Balıkesir'den maça geldim. Bilet bulamadim ingilenebilecek var mı kombinesi olup maça gitmeyecek olan ?
    Yukarıda birisi vip bileti devredecem diyordu özelden yaz o kisiye

Nereden
    Erzurum

Tribun ful olacak heralde 35 bin olur

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Batuhan'i isterüz.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban in içinden canavar çıkacak bu devre bence.

İlk kurban da başşaksehir olur inşallah

Nereden
    İstanbul

3F937BAC-A351-4EF2-AB6D-5102E4F53C5B.jpg

A039D032-69DA-43DE-B503-65B5D3DFF086.jpg

Benimle birlikte böyle çokça yorum okudum burada ama
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Bursa

Basaksehirin bu sene aksayan mevkisi solbek.
    Clichy cok kaçak güreşiyor.
    Puan kaybettiği ve zorlandığı tüm mac özetlerini izleyin, oranın bir maden olacağını görürsünüz.
    Bizim en iyi işleyen yerimizin de sağ taraf olduğunu düşününce, bu konuda avantaj bizde.
    Karsimiza cikacaklari muhtemel kadro da büyük ihtimalle su sekilde olacak.

Mert
    Caceira Mahmut Epruaneu Clichy
    Gökhan Inler Irfan
    Visca Mossoro Robinho
    Adebayor

Bajic sakat. Yetismesi şüpheli bu maça. Eğer tam olarak hazir olursa ilk 11'de birtek Adebayor - Bajic değişikliği olur gibime geliyor. Ki bana göre Bajic bizim stoperleri daha çok hirpalayabilir. Olmamasi bence lehimize.
    Emre artık ilk 11 oyuncusu değil. Yas kemale erdi tabi. Genç Irfan Can'a kaptirdi formayi. O da bu sene fena oynamıyor. Orta alanda kim oynayacaksa Irfan Can'a mümkün mertebe yakin, temasli ve tatli - sert oynamali.
    Eger ileri de Adebayor da oynayacaksa, eskisi gibi gezip, kendi arkadaslarina servis yapicak fiziksel bir gücü yok artık.
    Hüseyin ve Zargo rahatlıkla Adebayor'u futbol tabiriyle kucagina alır ve oyundan düşürür.

Kornerlerde ve savunmada bu sene en etkili silahlari olan Da Costayi kaybettiler.
    Duran top imkanini mümkün mertebe rakibe vermemeye ozen gostermeliyiz.
    Epruaneu ve Adebayor bu konuda bizi üzebilir. Ugurcan tum yan toplari elinden geldiğince cikip almali.
    Son yillarda malum kaleci cizgide armut gibi beklediği icin, hep duran top golleriyle kilidi acti Basaksehir ve üstünlük sağladı bize karşı.

Ve en etkili silahları Visca. Nwakaeme son haftalarda olduğu gibi, sürekli Novak'a yardim etmeli.
    Bu bolgede mac boyu üstünlük bence Basaksehirde olacak.

Caceira ve Visca ikilisine en iyi sekilde karsilik verebilmek icin tipki Rize macindaki gibi Yusuf'u sola yakin oynatip, ataklarimizi Novak - Yusuf ve Nwakaeme üçgeni ile sol taraftan sekillendirmemiz olacaktır. Bunu ne kadar uygulayabiliriz, bende büyük soru işareti.

Gokhan Inler ağır bir futbolcu. Oynarsa Kamil Ahmet cok rahat bir baski ile oyundan düşürebilir bu arkadaşı ve hataya zorlayabilir.

Mert bu sene iyi maclar çıkarıyor. Herkes Basaksehir az gol yedi, savunmasi iyi diye konusuyor ( kismende dogru ) ancak bu sene baya bir maçta da Basaksehir'e maçı getiren adam kalecileriydi.

Rodallega bu maçta sinirlarini zorlamalı. Ekuban'in formda olmasi bizim için avantaj.

Robinho sol kanatta bizi zorlayabilir ancak Sivas'taki gibi özgür olmayacak.

Basaksehiri cok fazla izledim bu sene. Kafamda da oynuyorum maçı. Artilari ve eksileriyle galibiyete yakin olan taraf biziz.

Eğer maçta iyi oynayarak skor bulamazsak, yedekten oyunu çevirecek hiçbir organizasyonumuz olmayacak maalesef.

Bu da büyük sıkıntı.

Seyirci desteğiyle de, insallah 3 puan bizim olacak.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (19.01.2019 Saat 12:22 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)