Sayfa 51 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51
Toplam 1270 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 17. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Ç.Rizespor | Maç Sonucu

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemesek de olurdu
    @İ. SARAL
    Dedik o kadar...
    4-0 demişsin, bırak bu işleri.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

Güzel bir galibiyet aldık emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Maçın analizini yaparsak orta saha göbeğinde yaşanılan sakatlıklar birbuçuk maçtır pas oyunumuzu etkiledi ama takımımızda istim üstünde olan form grafiği yükselen oyuncular olunca sonuca gitmeyi başardık.Sosa-onazi ikilisi oyun temposunu ayarlamada güzel işler yapıyordu onlar olmayınca maçta istekli,çoskulu ama kontrolsüz bir hücum etme anlayışımız vardı bundan kaynaklı olarak arka tarafta da ciddi açıklar verdik.Hüseyin Türkmenin çabukluğu ve uğurcanın kalesinde sağlam duruşuyla rakibin öne geçmesine izin vermedik sonrasında da novak,antony arasındaki güzel bir uyum ile rakibin kilidini açtık.

Abdülkadirin goller atması çok iyi oldu.Fb maçından başlayan puanların hepsinde Abdülkadirin büyük emeği var artık başka seviyede oynuyor,yeteneklerini yeni yeni keşfetmeye başladı ve artık bu özelliklerini daha verimli kullanıyor.

Maçın Abdülkadir ile birlikte diğer yıldızı da antony idi.Oda gs maçıyla fb maçı arasındaki süreçte sallantılı bir dönem geçirdi fakat fb maçından sonraki süreçte ritmini buldu.Hocanın ve sistemin ondan ne istediğini artık daha iyi kavradı ve bu durumda futboluna yansıdı.

Tüm oyuncularımız başarılı bir maç çıkardı.Sadece kötü olarak kamil Ahmeti söyleyebiliriz henüz hazır değil devre arası kampında kendisine özel bir çalışma programı hazırlanmalı ve idmanlarda üstünde durarak tekrar eski temposunu kazandırmalıyız kendisine.

Kaptanımız Yusuf bir sosa etkisi yaratmasa da elinden geleni yaptı,iyi mücadele etti,hem hücum organizasyonlarına hemde orta sahaya yardımcı oldu onuda tebrik ediyoruz.

Puan sıralamasında güzel bir konuma geldik fakat bunun çok bir önemi yok beni asıl mutlu eden takım halinde gösterdiğimiz mücadele ve gençlerimizin gösterdiği duruş.

Onazinin durumu bizi üzdü.Genç oyuncu olduğu için bu sakatlığı atlatıp sezon başına yetişecektir geçmiş olsun onazi.

Gelelim transfer meselesine futbolcularımız ilk yarıda görevini yaptı şimdi sahne yöneticilerin onların mesaisi başlıyor.Gidecek oyuncuların kaderlerini biran önce çizmeliyiz.

Üç transfer ihtiyacımız var defansif orta saha,stoper ve forvet fakat yönetim üç adam alacak durum yok diyorsa transfer önceliğimiz onazinin sakatlığından dolayı defansif orta saha oldu.Alt yapıdan biri gelse bile oraya sağlam bir adam almamız gerek çünkü o mevki takımın en kritik mevkisi.Fizik gücü yerinde oyun içi devamlılığı yüksek basit oynamayı seven bir oyuncu ile onazinin boşluğunu doldurabiliriz.Ünal hoca sakın ola kucka ile orayı kapatırım hatasına düşmesin biz artık başka oyun oynuyoruz onun sitili daha farklı ayrıca devamlılığı yüksek değil.

Onazinin yerine sağlam bir adam aldıktan sonra alt yapıda gelecek vaad eden oyuncu varsa onuda aldığımız oyuncunun arkasına koyup yedekleyebiliriz.Gitmesi gereken oyuncularımız için fikrim aynen devam ediyor onazi sakatlandı şu isim kalmalı dediğim bir oyuncu yok orta sahaya taze kan ihtiyacı var.

halukozcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazi'nin sakatlığından dolayı Kucka'yı gönderemeyiz.2 adam daha alırsak inşallah Şampiyon oluruz.
    FOREVER

TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine kritik eşikte bir müsabakayı kazasız belasız atlattık. Eskiden bu tip maçları kazanmayı hiç beceremiyorduk artık işler değişti. Sahada artık takım seyrediyoruz oyuncuların hep beraber hareket ettiklerini atılan her pasta kazanılan her topta ben gözlerimle gördüğüm kadar yüreğimle de hissediyorum. Burak ve Onur'un gidişi takıma fazlasıyla yaradı Ünal Karaman ipleri elinde aldı ve sonuç ortada ligin belki de en az kazanan Teknik Direktörlerinden birisi ancak işini isteyerek, severek ve büyük bir özveriyle yaptığı o kadar belli ki en önemli olan da bu yıllardır özleminin çektiğimiz buydu ve oldu.

Rizespor bizim kalibremizde bir takım değil maça ortak olacak kadar bir baskı dahi kuramadılar bana göre biz dün orta sahasız oynadık ona rağmen verdiğimiz pozisyon sayısı ortada. Gol yeseydik bile bu maç dönerdi zira karşımızdaki takımın kalitesi belli. Tüm bunların yanında erken gelen gol ve bitiricilik fark gösterdi kaleyi bulan top ve gol sayısına baktığımızda bu yönde de gelişme olduğunu görmek mümkün.

Takımı çok beğendim. Maça ayrı bir anlam yüklemenin lüzumu yok zira Rizespor zaten bize rakip olabilecek seviyeye tarihi boyunca ulaşamamış öyle derme çatma bir kulüp. Ne zaman ki taraftarları ve yöneticileri Rizespor'u F.B.'den daha fazla düşünür, daha fazla sahiplenir belki biraz kıpırdanırlar öbür türlü in çık in çık böyle gider bu devran.

BAM BAM BAM !
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakip takımların bir kaçının ya da hepsinin puan kaybettiği son 5 haftada tam 13 puan topladık.....

Beşiktaşta hakem yardımıyla elimizden kaçtı.....

1.sıradaki Başakşehir hariç diğer bütün takımları yakaladık. Onuda ilk hafta yakalama fırsatımız var.

O sene bu sene mi gibi bizi boş yere strese sokan tartışmalara girmek istemiyorum. Bu sene Uefaya katılsak şahsen bana yeterde artar bile....

Çünkü takımın içinde bulunduğu durumuda göznünde tutmak lazım. Kısıtlı bir kadromuz var.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Joao Pereira : Cezalı olmam noele erken çıkmam anlamına gelmiyor. Eşim takımla kalalım maç bittikten sonra gidelim dedi. Bu maç çok önemli bir maçtı takım arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemedim. Önemli bir 3 puan aldık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize bizden fazla isabetli pas yaptı. Sosa-JP ve Onazi takımda olmayınca 350 pasın da altında kaldık.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takım oyunu oynayalım yeter. bu futbol ile ilk dörtte kalacağımız kesin.

Вы попали по адресу!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dakika 85, 3:1 oldu ben mac bitimine kadar korkudan yerimde oturmadim.

Bu kalp nasil dayanacak yahu
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Joao Pereira : Cezalı olmam noele erken çıkmam anlamına gelmiyor. Eşim takımla kalalım maç bittikten sonra gidelim dedi. Bu maç çok önemli bir maçtı takım arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemedim. Önemli bir 3 puan aldık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum.
    Bu tür adamlari futbolu bıraktıktan sonra da kulübün içinde tutmalı ki genç nesile nasıl davranacaklarını ogretsinler.

Adam saf karakter çıktı yaa
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Abdulkadir özelinde bir kaç şey söylemek istiyorum.
    Tipi oyun sitili Messi ye benziyor. Messi ilk piyasaya çıktığında aynı böyleydi hatta şut özellikleri de çok kuvvetli değildi kötü denebilecek düzeyde idi. Ama Messi bunun uzerine düştü ve şutlarını mükemmel denebilecek seviyeye getirdi. Abdulkadir'in de şut özelliği zayıf bunun üzerine düşmesi lazım biraz kuvvetlenir ve şut kabiliyetini yükseltirse Avrupa'da parayla satın alınamayacak bir düzeye yükselir. Abartma dan söylüyorum ikinci Messi olarak Barca transfer eder kendisini.
    Umarım en kısa zamanda topa vurma becerisini geliştirmeye kafa yorar.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un ilk golünde 8 ayrı kişi topa dokundu, 14 pas arka arkaya yapılarak gol atıldı.

https://twitter.com/TSerdarSx/status...51686068785152

twitter: TSerdarSx
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı izleyemedim ama takım kendine yakışanı yaptı..bizi de mutlu etti..buruk bi mutluluk oldu onazinin sakatlık haberiyle..inşallah tez zamanda döner..tebrikler takım..

Nereden
    Almanya

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür adamlari futbolu bıraktıktan sonra da kulübün içinde tutmalı ki genç nesile nasıl davranacaklarını ogretsinler.

Adam saf karakter çıktı yaa
    Boswingada bu kafaya sahipti sonuc ? Böyle degerleri kaybetmemiz lazim gencler bunlari örnek almasi lazim ne olursa olsun bence külübün icinde olmalari lazim

Nereden
    Ankara

Ünal hoca bu takıma çok şey katıyor. Birliktelik üst seviyede. Forma adaleti dağıtıyor. Herkese şans vermeye çalışıyor, herkesten verim de alıyor. Ve en önemlisi; takımda herkes topa dokunuyor. 5 haftadır maçlara bakın sağdan sola, defanstan ortasahaya, ortasahadan forvete geçişlerde toptan kaçan oyuncu yok sahada herkes topa dokunuyor. Hal böyle oluncada vasat oyuncular bile bu takım oyununda göze güzel geliyor.

Eksikliklerimiz fazla ilk yarı rizeye 3 tane bedavadan yok yere pozisyon verdik. Konya maçında da aynısını verdik. Hüseyin çok genç oyuncu, ilerleyen haftalarda stresi kaldıramayabilir, eğer yukarıda hedefimiz varsa tecrübeli hızlı bi stoper şart. Ortasaha zaten anlatmaya gerek yok 2 tane onazi gibi hamal lazım.
    trabzonspor bir sevdadir...

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulkadir özelinde bir kaç şey söylemek istiyorum.
    Tipi oyun sitili Messi ye benziyor. Messi ilk piyasaya çıktığında aynı böyleydi hatta şut özellikleri de çok kuvvetli değildi kötü denebilecek düzeyde idi. Ama Messi bunun uzerine düştü ve şutlarını mükemmel denebilecek seviyeye getirdi. Abdulkadir'in de şut özelliği zayıf bunun üzerine düşmesi lazım biraz kuvvetlenir ve şut kabiliyetini yükseltirse Avrupa'da parayla satın alınamayacak bir düzeye yükselir. Abartma dan söylüyorum ikinci Messi olarak Barca transfer eder kendisini.
    Umarım en kısa zamanda topa vurma becerisini geliştirmeye kafa yorar.
    Aslında topa vuruş yeteneği çok iyi fakat toplara sert vuramadığı çok net.
    Vurduğu toplar fena yerlere gitmiyor.
    Bu kadar dripling yaptıktan sonra ayağındaki şut gücünün azalması da doğal.
    Bir erkeğin (kondisyondan bahsetmiyorum)kas gücünün en fazla olduğu yaşın 35 olduğunu düşünürsek güç konusunda önünde biraz daha yol var
    Sizinde bahsettiğiniz gibi şut konusunda ekstra çalışmalar yapması devamında da daha fazla şut denemesi rakip defansları çaresiz bırakacağı çok muhtemel.
    Bir de ayakta kalabilme sorunu var ki bunu da hem gücsüzlüğüne hemde hakemlerin artniyetine bağliyorum.
    Alanya maçında futbolu bitmiş kötü bi Arda performansı izledim ve futbolda oyuncunun beden gücünün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.
    Adam o gebermiş haliyle kalçayı bi koyuyo ayağından kimse top alamıyor.
    Böyle güçlü ama çabukluğundan ve seriliğinden de bişey kaybetmemiş bi Abdülkadiri hayal ediyorum.
    Allah utandırmaz inşallah...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serdar @TSerdarSx
    11 dk.11 dakika önce
    Onazi sakatlanıyor Trabzonsporlu oyuncular topu taca atıyor , Rizesporlu oyuncular ise fair play örneği göstermeyip topu taca atıp ön alanda baskı yapıyor.

https://twitter.com/TSerdarSx/status...23971043586048

...

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın tekrarını izleyebileceğim link varmı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boswingada bu kafaya sahipti sonuc ? Böyle degerleri kaybetmemiz lazim gencler bunlari örnek almasi lazim ne olursa olsun bence külübün icinde olmalari lazim
    Kesinlikle katılıyorum, bu adamları bir şekilde klüpte tutacak bir vizyon bu takımda yok.
    Neden? çünkü biz profesyonel görünümlü amatör bir kulübüz de ondan..

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu lafların üstüne bu şarkı gider..
    ayrıca 5 senedir kullandığım profil fotomu çok sevdiğim Adrianın yerine büyük kaptan pereira reis ile değişiyorum.
    10 senede 1 gelir böyle adamlar...
    sağ bek de portekizliden şaşmayalım. bosingwa reise de selamlar..

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu Ahmet Aksu tarafından (25.12.2018 Saat 01:42 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)