Sayfa 12 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 469 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haydi Saflarý Sýkýþtýralým | Biz Þampiyon Olacaðýz!

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Bizim takým olarak avantajýmýz her futbolcudan skor alabilme ihtimalimizin olmasý. Fenerde böyle bir durum yok. Gs bu açýðý onyekuru ile kapatacak gibi duruyor. Bjk nin de iþi zor bu anlamda. Baþak iyi. Sivas zaten hesaba dahil deðil. Ben gs yi fb den tehlikeli görüyorum. Dahasý fenerin ayarlarý sene baþýndan beri bozuk. Mutlu bir ortam yok sene baþýndan beri. Hoca ile baþkan kopuk sinirler hep gergin. Ben fb nin bu süreci atlatabileceðini hiç ama hiç sanmýyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor bu sene þampiyon olamazsa en az bir 20 yýl daha þampiyon olamaz!

Diyen birisi net .................... çocuðudur!!!
    Konu yatmaztara tarafýndan (04.02.2020 Saat 19:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

- Trabzon bu sene olamazsa 30 sene daha olamaz diyenler

- Trabzon gerginliði/stresi kaldýramýyor diyenler....

Çok Yanlýþ yapýyorsunuz. Bu tür söylemler Kendi kendini strese sokmaktan baþka iþe yaramaz ve faydasýzdýr, kulübe zararlýdýr. Her daim olumlu düþünün ve güçlü durun.

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Alýntý ffýrtýna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben son 4 haftayý saymýyorum olur da zirvede olursak o 4 maçtan çok rahat 12 puan çýkarýrýz. Geriye kalýr 11 karþýlaþma bizim kaderimizi belirleyecek maçlar bunlar.. Fener de biz de ya da herhangi bir takým 7-8 maçlýk bir seri yapamaz, yapamayacak.. Hiç beklenmedik anda puan kayýplarý olabilir. Bu hafta bizim için fýrsat haftasý mesela böyle haftalarda kesinlikle 3 puan almalýyýz. Fener Alanya maçýnýn kolay geçeceðini sanmýyorum..
    Son dört hafta o dört takim için lig bitmis olur zaten.
    fb'nin fikstür avantaji sadece içeri disari meselesi.
    Yok düsme adaylariyla yakinda oynayacaklar bu da avantaj degil bana göre.
    Biz sampiyon olacagiz insallah.
    Ama maç maç gitmeliyiz.
    Ve artik taraftar su statta maç vermeyecek rakibe.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Adana

Sampiyonluk sayaci geri gelsin lutfen

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý kayseriliyiz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son dört hafta o dört takim için lig bitmis olur zaten.
    fb'nin fikstür avantaji sadece içeri disari meselesi.
    Yok düsme adaylariyla yakinda oynayacaklar bu da avantaj degil bana göre.
    Biz sampiyon olacagiz insallah.
    Ama maç maç gitmeliyiz.
    Ve artik taraftar su statta maç vermeyecek rakibe.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    ÞÝKE ve TEÞVÝK OLMAZSA
    O SENE BU SENE
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Trabzon bu sene olamazsa 30 sene daha olamaz diyenler

- Trabzon gerginliði/stresi kaldýramýyor diyenler....

Çok Yanlýþ yapýyorsunuz. Bu tür söylemler Kendi kendini strese sokmaktan baþka iþe yaramaz ve faydasýzdýr, kulübe zararlýdýr. Her daim olumlu düþünün ve güçlü durun.
    Katýlýyorum.
    Bu tür rakamsal ve olumsuz hedef koymalar bize zarar veriyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Adým adým inþallah
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Orkun 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim notumda sizinkine cevaben burada dursun bunu baþtan bir yazayým .

Adamlar 2 hafta ,sadece 2 hafta biraz kýpýrdandýlar diye bir anda favori gösterilmeye baþlandýlar ve basýn öyle bir pompalýyor ki bu algýyý cidden ilginç

Yanýlmýyorsam deplasman maçlarýna göre hazýrlanan tablonun lideri biziz. Bu 1 !

Þu paylaþtýðýnýz fikstürlere bakýnca Fener'in Ankaragücü,Antalya ve Kasýmpaþa maçlarý hiç de kolay geçmeyecektir diye düþünüyorum.

Zira bu takýmlarýn hepsi düþme potasýnda olacak. Ankaragücü de Kasýmpaþa da bir dünya transfer yaptý lig 1.yarýdan çok farklý geçecek.

Fenerin içerideki Alanya ve Göztepe maçlarý da bana göre çok kolay geçmeyecektir. Alanyanýn ligde þu an ki durumunu ve formunu,

tam bir deplasman takýmý olduðunu söylememe gerek yoktur sanýrým.

"Fener'in fikstür avantajý var" muhabbeti tamamen kendi medyasýnýn oluþturmaya çalýþtýðý algýdan baþka biþey deðildir.

Kabul ediyorum bizimde zorluk derecesi çok yüksek maçlarýmýz var ancak ortada avantaj filan olduðunu düþünmüyorum.

Sivas ve Baþakþehir gibi zorluk derecesi nispeten daha yüksek olan maçlarý evimizde oynayacak olmamýz bizim için avantaj.

Beþiktaþ ve Galatasaray deplasmanýmýz hariç ben puan býrakacaðýmýz deplasman olacaðýný sanmýyorum.

Son 5 haftaya yarýþýn içinde girersek Galatasaray ve Göztepe deplasmaný korktuðumuz gibi olmayabilir.

Kendi adýma ben þahane bir transfer dönemi geçirdiðimizi ve bunun bize korkunç faydasý olacaðýna inanýyorum.

Kadro derinliði olmayan fener yatsýn kalksýn sakatlýk yaþamamak için dua etsin !

Bu notlar burada dursun bakalým, iki ay sonra umarým unutmayýz da döner bir bakarýz. Geriye dönük enteresan bir tartýþma olabilir...

Notlarýnýzda katýldýðým yerler var, katýlmadýklarým var. Ýki ay sonra daha iyi görmüþ oluruz dediðim gibi.

Ama özellikle Fener'in þiþirildiði konusuna itiraz etmek istiyorum. Her maçýný izlemedim tabi ama sene baþýndaki Real'den beþ yedikleri hazýrlýk maçý dahil hangi maçlarýný izlediysem beðendim genel olarak. Pres ve tempoya dayalý, topa bir þekilde sahip olmak isteyen bir anlayýþla oynadýlar genelde. Kaybettikleri maçlarýn bile çoðunu domine ettiler aslýnda. Bence fenerin þiþirilen tek konusu Vedat Muriç. Bence sadece vasat üstü bir anadolu takýmý golcüsü o kadar. Jahovic'ten bir fazlasý yok mesela. Hatta þöyle düþünün, Sorloth Fener'de, Vedat bizde olsa ne olurdu ? Bence Fener 8-10 puan önde olurdu. Bu da aslýnda fenerin daha iyi futbol oynadýðýný gösteriyor, bireysel yeteneklerle deðil daha çok takým oyunu ile gidiyorlar. Bizde baþta Sosa, Sorloth ve Ugurcan olmak üzere bireysel yetenekler ön planda. Yani demek istediðim o ki, Sorloth her maçta gol atabiliyor ama þampiyonluk hesabýnýzý Sorloth'un her maçta gol atacaðýna baðlayamazsýnýz, bir yerden sonra iyi oynamak da zorundasýnýz.

Neyse, dursun bakalým notlarýmýz burada. Ýki ay sonra tartýþýrýz tekrardan. Ben unutrsam da siz hatýrlatýn lütfen
    Ýnadýna Trabzonspor !

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Trabzonda gerginliði Türk oyuncular kaldýramýyordu, bu sene takým nerdeyse yabancý. Yabancýlar da gerginlikten etkilenmiyor.
    Rahat olun, inanýn. 30 senedir þampiyonluklarý çalýnmasýna raðmen bu þehri ve takýmýný terketmeyen camia bu sene fedakarlýklarýnýn karþýlýðýný alacak, inanýyorum buna.
    Bizden iyi kadro olsa neyse ama o da yok. Fenerde, Trabzonda olmasýný isteyeceðiniz oyuncu sayýsý ikiyi geçer mi?
    Birde fenerlilere sorsanýz Trabzon'dan kimleri fenerde istersiniz diye. Takýmýn yarýsýný sayarlar.
    Bizim þanssýzlýðýmýz kaçan penaltýlar ve Denizli maçý oldu. Yoksa fark atmýþtýk...

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu notlar burada dursun bakalým, iki ay sonra umarým unutmayýz da döner bir bakarýz. Geriye dönük enteresan bir tartýþma olabilir...

Notlarýnýzda katýldýðým yerler var, katýlmadýklarým var. Ýki ay sonra daha iyi görmüþ oluruz dediðim gibi.

Ama özellikle Fener'in þiþirildiði konusuna itiraz etmek istiyorum. Her maçýný izlemedim tabi ama sene baþýndaki Real'den beþ yedikleri hazýrlýk maçý dahil hangi maçlarýný izlediysem beðendim genel olarak. Pres ve tempoya dayalý, topa bir þekilde sahip olmak isteyen bir anlayýþla oynadýlar genelde. Kaybettikleri maçlarýn bile çoðunu domine ettiler aslýnda. Bence fenerin þiþirilen tek konusu Vedat Muriç. Bence sadece vasat üstü bir anadolu takýmý golcüsü o kadar. Jahovic'ten bir fazlasý yok mesela. Hatta þöyle düþünün, Sorloth Fener'de, Vedat bizde olsa ne olurdu ? Bence Fener 8-10 puan önde olurdu. Bu da aslýnda fenerin daha iyi futbol oynadýðýný gösteriyor, bireysel yeteneklerle deðil daha çok takým oyunu ile gidiyorlar. Bizde baþta Sosa, Sorloth ve Ugurcan olmak üzere bireysel yetenekler ön planda. Yani demek istediðim o ki, Sorloth her maçta gol atabiliyor ama þampiyonluk hesabýnýzý Sorloth'un her maçta gol atacaðýna baðlayamazsýnýz, bir yerden sonra iyi oynamak da zorundasýnýz.

Neyse, dursun bakalým notlarýmýz burada. Ýki ay sonra tartýþýrýz tekrardan. Ben unutrsam da siz hatýrlatýn lütfen
    Hay hay

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

þikecilerin iyi top oynadýðý falan yok bizim maça bakarak konuþuyorum mesela kýrýlgan takýmlar ama ersun bol bol hücum çalýþtýrýyor takýmý bu belli. bizim maçta ikinci yarý baþýnda oyundan düþmüþlerdi basit top kayýplarýda yaptýlar az biraz pres,baský görünce ama hakem en az 15 dakika dokunduðumuz her pozisyona faul çalýnca onlarý oyunda tuttu ve yeniden oyuna dahil etti.

yani agresif pres yapan takým gustavo-ozan orta sahasýný sindirir þikecilerin oyunuda çöker. ama hakem ndiaye'ye nasýl kart gösterdi hemen gördünüz izin vermiyorlar iþte ona. sonra kruse'yi kitlersen yine çökerler bi kanatlarý tolga yahu.

bizde öyle deðil mesela hangi birini durduracaksýn,sörloth,nwakaeme,sosa? sturridge girer oyuna,ekuban var,aha guilherme geldi,daha abdüþ gelecek.

ama sadece saha içinde kazanýlmýyor bu ülkede þampiyonluk bunu defalarca gördük. bu sene þampiyon olacaðýmýza hep inandým bunu dile getirdimde forumda ama laf olsun diye deðil inanarak gerçekten. saha dýþýnda hakkýmýzýn yenmesine müsade edilmesin yeter. baþkan bu konuda iyi gidiyor þimdilik. yinede tff ve hakemler hala ist. kulüplerinin avuçlarýnda
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Þikecilerin taraftar forumunda sezon sonu puan tahmininiz þeklinde bir konu açýlmýþ.. konuyu açan kiþi tarafýndan fener kalan 14 maçýný da kazanýp 79 puana ulaþýyor.. bize ise ertelenen Malatya maçý hariç 14 maçta 7G 7M yazmýþ ve 59 puanda kalmýþýz

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þikecilerin taraftar forumunda sezon sonu puan tahmininiz þeklinde bir konu açýlmýþ.. konuyu açan kiþi tarafýndan fener kalan 14 maçýný da kazanýp 79 puana ulaþýyor.. bize ise ertelenen Malatya maçý hariç 14 maçta 7G 7M yazmýþ ve 59 puanda kalmýþýz
    https://www.worldfootball.net/table_...tur-sueperlig/

Ben de deneyeyim dedim de bu þikecilerin fikstürü ne böyle abi inanýlmaz kolay ya ne yapsam yine bunlar þampiyon oluyor aþýrý rahat fikstürleri var.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

12numara denen güruh þimdi de Trabzonspor'u hangi dýþ güçler destekliyor diye soruyor bunlar nasýl bir kafa yaþýyorlar kendi camiasýný bu kadar aptal yerine koyan bir oluþum daha var mýdýr? var gerçi aynýlar iþte.

fikstürleri nasýl kolay yahu bütün deplasmanlarý kümede kalmak için savaþacak takýmlarla hangi rahat fikstür? bide bjk deplasmaný var iþte.

yeter ki hakemler devre girmesin kayseri gibi hepsi saplar þikecilere
    sadece aþk bizimkisi

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence býrakýn rehavete kapýlsýnlar. Maçlar lafla kazanýlmýyor. Küme takýmlarýyla yapýlan maçlar en tehlikeli maçlardýr. Adamlar ölümüne saldýracak.

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Feneri takip etmeyi býraksanýz daha iyi olacak. Biz maçlarýmýzý kazanalým gerisi hiç önemli deðil.
    Bir de Kayseriye yenilen takýmýn fikstürü kolay olsa ne farkeder

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

Havaya girmeye gerek yok, þu anýn tadýný çýkarmak da çok keyifli.

Ancak 2. olursak isterim ki mali sebeplerden ötürü ceza almasý olasý olan fb 1. olsun þampiyonlar ligine gidelim yine

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Bu baþlýk þampiyonluða inananlarýn baþlýðý. Neden bizi ikna etmeye çalýþýyorsun þampiyon olamazsýnýz diye? Derdin ne?
    Þampiyonluk hesabý yapan arkadaþlar bir zahmet Fener'in fikstürüne bakabilirler mi acaba ? Þikeyi þunu bunu geçtim, normal þartlar altýnda önümüzdeki bu 8-9 maçtan hangisinde puan kaybedebilirler sizce ? Þu takýmlardan þunlar Fener'den puan alabilir diyebilir misiniz ? Þu önümüzdeki 9 haftadan fener çok rahat 23-25 puan çýkartabilir (belki antalya-konya deplasmanlarý).. Hele de önümüzdeki ilk 5 haftayý çok rahat 5'te 5 yaparak geçebilir.

Alanya
    Ankaragücü (d)
    Galatasaray
    Antalya (d)
    Denizli
    Konya (d)
    Kayseri
    Kasýmpaþa (d)
    Göztepe

Þimdi bir de bizim önümüzdeki haftalara bakalým mesela:

Gençlerbirliði (d)
    Sivasspor
    Beþiktaþ (d)
    Rizespor
    Gaziantep (d)
    Baþakþehir
    Göztepe (d)

Önümüzdeki 7 haftayý listeledim. Þurada ben Sivas ve Rize dýþýnda garanti maç göremiyorum. Kalan hepsi potansiyel puan kaybý. Aradaki malatya deplasmaný da dahil.

Arkadaþlar geçen haftaki fener galibiyeti biraz zafer sarhoþluðu yaptý sanýrým. Galip gelmiþ olabiliriz ama kötü oynadýk, ve fener de çok iyi oynadý. Atanýmýz ve tutanýmýz günündeydi, o yüzden kazandýk. Ama bu futbolla bu fikstürden geçemeyiz. Öte yandan fener iyiydi. Trabzon maçýnda gününde deðillerdi o kadar, ama bu þekilde oynarayak , biraz da þike mike yardýmlarýyla, önümüzdeki 8-9 haftayý domine edebilirler. Eðer öyle olursa iþte puan tablosu çok farklý bir hal alýr, o noktadan sonra da fener hayatta býrakmaz þampiyonluðu.

Bu not burada dursun bakalým, iki ay sonra bakarýz tekrardan...

AttilaTheHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyonluk hesabý yapan arkadaþlar bir zahmet Fener'in fikstürüne bakabilirler mi acaba ? Þikeyi þunu bunu geçtim, normal þartlar altýnda önümüzdeki bu 8-9 maçtan hangisinde puan kaybedebilirler sizce ? Þu takýmlardan þunlar Fener'den puan alabilir diyebilir misiniz ? Þu önümüzdeki 9 haftadan fener çok rahat 23-25 puan çýkartabilir (belki antalya-konya deplasmanlarý).. Hele de önümüzdeki ilk 5 haftayý çok rahat 5'te 5 yaparak geçebilir.

Alanya
    Ankaragücü (d)
    Galatasaray
    Antalya (d)
    Denizli
    Konya (d)
    Kayseri
    Kasýmpaþa (d)
    Göztepe

Þimdi bir de bizim önümüzdeki haftalara bakalým mesela:

Gençlerbirliði (d)
    Sivasspor
    Beþiktaþ (d)
    Rizespor
    Gaziantep (d)
    Baþakþehir
    Göztepe (d)

Önümüzdeki 7 haftayý listeledim. Þurada ben Sivas ve Rize dýþýnda garanti maç göremiyorum. Kalan hepsi potansiyel puan kaybý. Aradaki malatya deplasmaný da dahil.

Arkadaþlar geçen haftaki fener galibiyeti biraz zafer sarhoþluðu yaptý sanýrým. Galip gelmiþ olabiliriz ama kötü oynadýk, ve fener de çok iyi oynadý. Atanýmýz ve tutanýmýz günündeydi, o yüzden kazandýk. Ama bu futbolla bu fikstürden geçemeyiz. Öte yandan fener iyiydi. Trabzon maçýnda gününde deðillerdi o kadar, ama bu þekilde oynarayak , biraz da þike mike yardýmlarýyla, önümüzdeki 8-9 haftayý domine edebilirler. Eðer öyle olursa iþte puan tablosu çok farklý bir hal alýr, o noktadan sonra da fener hayatta býrakmaz þampiyonluðu.

Bu not burada dursun bakalým, iki ay sonra bakarýz tekrardan...
    Ankaragücü tonla transfer yaptý Mustafa Reþit Akçay'ý getirdi ve kümede kalma mücadelesi veriyor. Fener Kadýköy'deki Alanya maçýndan sonra Ankara'ya gidecek. Alanya da aslýnda iyi takým ama daha yeni Galatasaray'la oynadýlar. Galatasaray ligde 4 maçtýr kazanýyor, yavaþtan toparladý gibi Kadýköy'e de þampiyonluk yarýþýnda var olabilmek ve büyüyü bozmak için gidecektir. Bakma Alanya'ya yenildi ama a2 takýmý gibi çýktý sahaya. Kasýmpaþaya deplasmana gidiyor, Fenerin deplasmandaki maçlarda biraz sýkýntýsý var. Kasýmpaþa yeni hoca getirdi, Ankaragücü gibi yýðýnla transfer yaptý. Kümede tutunmak için kendini yýrtarsa puan koparabilir. Yani diyeceðim bu maçlar fener için garanti maçlar deðil kanaatimce. Ama þu noktada hemfikiriz fenerin fikstürü bizimkine göre çok kolay. Yine de maç eksiðimizle önündeyiz puan olarak, bizim daha çok deplasmanýmýz var ama deplasmandaki en iyi takýmlardan biriyiz. Bakalým ne olacak...

HUAWEI VNS-L31 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Fenerin, istisnalar varsa da, aþaðý yukarý her maçýný izlemiþ biri olarak hiç katýlmýyorum.
    Ýlk yarýda iç sahada oynadýklarý bazý maçlarda, dýþ sahada oynadýklarý tüm maçlarda oyunu domine falan ettiklerine þahit olmadým.
    Özellikle deplasman oyunlarýnda hiçbir þekilde sonuca gidemiyorlar.

Vedat konusunda da katýlmýyorum, Sörloth çýtayý öyle bir yükseltti ki, Vedat için orta seviye topçu denmeye baþladý.
    Vedat orta sahada ve özellikle kanatlarda bizdeki gibi Sosa ile , Wakaeme ile oynamýyor.
    Adamýn orta sahasý fizik gücü yüksek kalaslarla dolu. Fenerin abartilmasina en büyük ispat budur. Fizik gücü var, teknik kapasite sýnýrlý.

Sörloth un ardýndan Cisse dahil ligin en iyi santraforu. Epey de para edecektir.

Katýldýðým tek nokta , çok iyi oynamadýðýmýz ...
    Ama onun da þampiyonluk getirmeyeceðini düþünmüyorum. Çünkü Hüseyin Çimþir enteresan bir performans sergiliyor.
    Enteresan bir þekilde elastik oyun anlayýþý var.

Þampiyonluk gelir veya gelmez, ama biz son haftaya kadar potada oluruz.
    Olursak baþ göz üstüne, olamazsak seneye zaten artýk fiþi çekeriz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (06.02.2020 Saat 00:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu FB'nin fikstür avantajý geyiði de kabak tadý verdi. Gören de zanneder ki çok iyi takým da tüm maçlarda favori. Sað beki yok, sol beki yok, kalecisi vasat altý, orta saha Ozan'a emanet, gol umudu sadece Kruse ve Muriç. Bizde ise skora etki edebilecek adamlar sürüsüne bereket. Ýþte en iyi oyuncumuz olmadan yendik. FB medyasý bunlara moral olsun ve ayný zamanda Trabzon da psikolojik baský altýnda kalsýnlar diye bunu söylüyor, en baþta bizim taraftar yiyor. Sanki Antalya'ya kendi sahasýnda yenilen bunlar deðildi.

FB'den bir yol olmaz. Net biçimde kötü bir takým. Bakýn açýk yüreklilikle söylüyorum 2011'deki FB Trabzonspor'dan daha iyi takýmdý. Þampiyon biziz ama onlar daha iyilerdi. Bu takým ise hem kadro hem hoca anlamýnda zayýf. Ve þundan eminim ki kendi evlerinde en az üç maçta puan kaybedecekler.

Laziobass - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Kim daha fazla maça ciddiyetle asýlýrsa o þampiyon olur
    Puan kayýplarý en beklenmedik takýmlara karþý oluyor
    Gidip vansporu yensen fenere kaybetmen önemsiz oluyor
    Fener en güçlü rakibine yenildi yine de önünde onca takým yokmuþ gibi kesin þampiyon havasýna sokuluyor

Biz kiminle oynayacaksak fenerde aynýlarý ile oynayacak
    Onlar oyunlarýnýn zirvesinde, biz ise daha yeni yükselmeye baþlýyoruz.
    Benim gözümde en büyük aday biziz, bizden sonraki ilk aday da kesinlikle fener deðil..
    Yâr için aðyâr ile merdane cenk etsem gerek
    Ýt gibi murdar rakib ölmezse yâr elden gider

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Beni en cok umutlandiran dogru yolda oldugumuz bilincinin güclenmesidir. Bu sene benzer motodlarla sampiyonlugumuz engellense bile biz bu yolda devam edip seneye daha iyisini yapacagiz. Liverpool örnegi gözümüzün önünde. Adamlar gecen sene 97 puanla kaybetti sampiyonlugu. Tabiki Manchester City i sIke ve tüm basin organlirinin algi yönetimleriyle sampuan olmus bir Fb ile kiyaslayamayiz. Kiran kirana gecen harika bir duelloydu ama sonucta oldukca travma olusturabileck bir sekilde kaybetti Liverpool sampiyonlugu. Bu sene ise 100 puani devirecekler. Dogrularinin üzerine koyarak ilerlediler. Bizimde bunu basarabilecegimize inanmak büyük bir rahatlik getiriyor. Sanirim Ist. takimlarini asil ürküten bu. Kutsal ittifaklari bile kurtaramaz onlari artik..

Fb imis. Sampiyonluklariymis. Viz gelir tiris gider..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Kuzeyin oðlu bu maçý da boþ geçmez.

10 gol daha atarsa Þota'nýn 1996'da yakaladýðý 25 golle krallýk rekorunu kýracak.

Nazar deðmesin ahlaklý çocuk
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)