Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 469 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haydi Safları Sıkıştıralım | Biz Şampiyon Olacağız!

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu ara Trabzonlu & Trabzonsporlulara karşı tahrik edici söylemler aşırı şekilde arttı. birisini bi gün fena benzeteceğim çok zorlanıyorum ama bir kıytırıktan futbol için kavga etmiş olmak da istemiyorum.
    #

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendimce bir kaç simülasyon yaptım minumum 10 galibiyet gerekiyor. 12 galibiyet ise %100 ihtimal ile şampiyoluk getirir.
    adamlar alismis sikeye pislige 17 de 17 yaptilar

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bu fırsatı iyi değerlendirelim. Takımımız iyi, ligdeki durumumuz da iyi, ayrıca fb'yi yenerek hem puan, hem de psikolojik üstünlük olarak avantaj sağladık. Şükürler olsun ki Ömür'den başka sakatımız yok. Uğurcan gibi bir kaleciye, Sorloth gibi bir golcüye, Nwakaeme gibi bir sihirbaza ve Sosa gibi de bir maestroya sahibiz. Ndiaye ile Guilherme de geldiler. Elbette şampiyonluğa en çok biz inanacağız. Yalnız Hüseyin Hoca'nın yerinde olsam yeni stoperlerin ikisini de Erzurumspor maçında belirli bir süre de olsa oynatırım ki uyum süreci hızlansın.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fırsatı iyi değerlendirelim. Takımımız iyi, ligdeki durumumuz da iyi, ayrıca fb'yi yenerek hem puan, hem de psikolojik üstünlük olarak avantaj sağladık. Şükürler olsun ki Ömür'den başka sakatımız yok. Uğurcan gibi bir kaleciye, Sorloth gibi bir golcüye, Nwakaeme gibi bir sihirbaza ve Sosa gibi de bir maestroya sahibiz. Ndiaye ile Guilherme de geldiler. Elbette şampiyonluğa en çok biz inanacağız. Yalnız Hüseyin Hoca'nın yerinde olsam yeni stoperlerin ikisini de Erzurumspor maçında belirli bir süre de olsa oynatırım ki uyum süreci hızlansın.
    Alıntı KARAGOZLUM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar alismis sikeye pislige 17 de 17 yaptilar
    Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendimce bir kaç simülasyon yaptım minumum 10 galibiyet gerekiyor. 12 galibiyet ise %100 ihtimal ile şampiyoluk getirir.
    Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerde 6 maçımız var.. Şampiyonluk için hepsini kazanmalıyız taraftarımızla bu 6 maçı da alamaz mıyız ? Kadro kalitesi ve taraftarla 18 puan alırız diyorum..

Dışarda 9 maçımız var.. Malatya, Beşiktaş, Göztepe, Alanya, Galatasaray deplasmanlarından 1 puan alsak yeter..

Geriye 4 deplasman maçı kalır bunlardan da 3 puan alsak 12 puan eder..

Totelde: 73 puan eder.. Bu puanla da şampiyon oluruz gibi duruyor.. Çok ekstrem bir performansa gerek yok.. Sadece içerdeki maçları kayıpsız geçmeliyiz..

Yönetime ve futbolcu grubuna güveniyorum .. O SENE BU SENE...

Şampiyonluk hesabı yapan arkadaşlar bir zahmet Fener'in fikstürüne bakabilirler mi acaba ? Şikeyi şunu bunu geçtim, normal şartlar altında önümüzdeki bu 8-9 maçtan hangisinde puan kaybedebilirler sizce ? Şu takımlardan şunlar Fener'den puan alabilir diyebilir misiniz ? Şu önümüzdeki 9 haftadan fener çok rahat 23-25 puan çıkartabilir (belki antalya-konya deplasmanları).. Hele de önümüzdeki ilk 5 haftayı çok rahat 5'te 5 yaparak geçebilir.

Alanya
    Ankaragücü (d)
    Galatasaray
    Antalya (d)
    Denizli
    Konya (d)
    Kayseri
    Kasımpaşa (d)
    Göztepe

Şimdi bir de bizim önümüzdeki haftalara bakalım mesela:

Gençlerbirliği (d)
    Sivasspor
    Beşiktaş (d)
    Rizespor
    Gaziantep (d)
    Başakşehir
    Göztepe (d)

Önümüzdeki 7 haftayı listeledim. Şurada ben Sivas ve Rize dışında garanti maç göremiyorum. Kalan hepsi potansiyel puan kaybı. Aradaki malatya deplasmanı da dahil.

Arkadaşlar geçen haftaki fener galibiyeti biraz zafer sarhoşluğu yaptı sanırım. Galip gelmiş olabiliriz ama kötü oynadık, ve fener de çok iyi oynadı. Atanımız ve tutanımız günündeydi, o yüzden kazandık. Ama bu futbolla bu fikstürden geçemeyiz. Öte yandan fener iyiydi. Trabzon maçında gününde değillerdi o kadar, ama bu şekilde oynarayak , biraz da şike mike yardımlarıyla, önümüzdeki 8-9 haftayı domine edebilirler. Eğer öyle olursa işte puan tablosu çok farklı bir hal alır, o noktadan sonra da fener hayatta bırakmaz şampiyonluğu.

Bu not burada dursun bakalım, iki ay sonra bakarız tekrardan...
    Konu muratt tarafından (04.02.2020 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    İnadına Trabzonspor !

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sportif olarak sampiyonlugun en güclü adayi oldugumuz herkes tarafindan biliniyor, ancak bu türk futbol tiyatrosu´nda bizi sampiyon yapacaklarina hic inancim yok maalesef.
    egerki tersini düsünen renktaslar var ise bana kesin bir bilgi versinki, ona göre mayis ayi ucak biletimi ve iznimi ayarliyayim.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şampiyon olmak ölüm kalım meselesine dönüştürülmemeli. Bizim amacımız her sene Avrupa'ya gitmek olmalı, yani ilk 3. Bu yolla borçları azaltıp diğer takımların önüne geçmek olmalı. Adamlar her türlü batacak, bu fırsatı kaçırmayalım. Maksimum 5 sene içinde tek başımıza kalabiliriz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gençlerbirliği,Sivas,Malatya maçlarından 9 puan çıkarırsak büyük avantaj elde ederiz. Fb-gs maçı berabere biter. Puan farkını biraz açmış oluruz. Bu da olası kayıplarda bize esneklik sağlar.

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnanmadan olmaz
    Bizim taraftar kadar ezik taraftar yoktur heralde. Tutturmuşlar fenerin fikstür avantajı var şampiyon olamayız, birisi de amacımız ilk 3 olmalı diyor.
    La havle yav arkadaşlar, ligin en iyi takımı biziz bunu bekleyin bu takımı yenecek takım yok! En fazla beraberlik alırlar bizden o da çok nadir gerçekleşir.
    Hırslı inançlı olun..
    Konu talsuv61 tarafından (04.02.2020 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk hesabı yapan arkadaşlar bir zahmet Fener'in fikstürüne bakabilirler mi acaba ? Şikeyi şunu bunu geçtim, normal şartlar altında önümüzdeki bu 8-9 maçtan hangisinde puan kaybedebilirler sizce ? Şu takımlardan şunlar Fener'den puan alabilir diyebilir misiniz ? Şu önümüzdeki 9 haftadan fener çok rahat 23-25 puan çıkartabilir (belki antalya-konya deplasmanları).. Hele de önümüzdeki ilk 5 haftayı çok rahat 5'te 5 yaparak geçebilir.

Alanya
    Ankaragücü (d)
    Galatasaray
    Antalya (d)
    Denizli
    Konya (d)
    Kayseri
    Kasımpaşa (d)
    Göztepe

Gençlerbirliği (d)
    Sivasspor
    Beşiktaş (d)
    Rizespor
    Gaziantep (d)
    Başakşehir
    Göztepe (d)

Önümüzdeki 7 haftayı listeledim. Şurada ben Sivas ve Rize dışında garanti maç göremiyorum. Kalan hepsi potansiyel puan kaybı. Aradaki malatya deplasmanı da dahil.

Arkadaşlar geçen haftaki fener galibiyeti biraz zafer sarhoşluğu yaptı sanırım. Galip gelmiş olabiliriz ama kötü oynadık, ve fener de çok iyi oynadı. Atanımız ve tutanımız günündeydi, o yüzden kazandık. Ama bu futbolla bu fikstürden geçemeyiz. Öte yandan fener iyiydi. Trabzon maçında gününde değillerdi o kadar, ama bu şekilde oynarayak , biraz da şike mike yardımlarıyla, önümüzdeki 8-9 haftayı domine edebilirler. Eğer öyle olursa işte puan tablosu çok farklı bir hal alır, o noktadan sonra da fener hayatta bırakmaz şampiyonluğu.

Ben son 4 haftayı saymıyorum olur da zirvede olursak o 4 maçtan çok rahat 12 puan çıkarırız. Geriye kalır 11 karşılaşma bizim kaderimizi belirleyecek maçlar bunlar.. Fener de biz de ya da herhangi bir takım 7-8 maçlık bir seri yapamaz, yapamayacak.. Hiç beklenmedik anda puan kayıpları olabilir. Bu hafta bizim için fırsat haftası mesela böyle haftalarda kesinlikle 3 puan almalıyız. Fener Alanya maçının kolay geçeceğini sanmıyorum..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben son 4 haftayı saymıyorum olur da zirvede olursak o 4 maçtan çok rahat 12 puan çıkarırız. Geriye kalır 11 karşılaşma bizim kaderimizi belirleyecek maçlar bunlar.. Fener de biz de ya da herhangi bir takım 7-8 maçlık bir seri yapamaz, yapamayacak.. Hiç beklenmedik anda puan kayıpları olabilir. Bu hafta bizim için fırsat haftası mesela böyle haftalarda kesinlikle 3 puan almalıyız. Fener Alanya maçının kolay geçeceğini sanmıyorum..
    Evet son dört hafta işimiz kolay ama mesele zaten o son dört haftaya zirvede girebilmekte.
    Ligde dengeler biraz ayrıldı bence, ilk 10-12 sıradaki takım ile alt taraf arasındaki denge açıldı. Fener'in önündeki fikstür öncelikli kolay takımlardan geçiyor, veya zorlu takımlar Kadıköy'de. Bizim aksimize fener kendi evinde maç vermiyor. Alanya maçı o yüzden çok zor olmaz onlara diye düşünüyorum. GS de aynı şekilde. deplasmanlarda nispeten alt sıra takımları hep. O yüzden fener fikstürü 7-8 maçlık bir seriye müsait. Zaten lig fikstürü genel olarak bu tip serilere müsait. Sivas ve Alanya benzeri seriler yaptı mesela. Önümüzdeki dönem de aynı fener böyle bir seri yapabilir.

Burada tabi önemli olan bizim ne yapacağımız. Ben Beşiktaş ve Göztepe maçlarından 0 puanı göze aldım açıkcası. Ama bu haftaki gençler ve içerdeki sivas ve başakşehir maçları dahil, diğer maçları kayıpsız geçmemiz şart. Kendi bağımızı kendimiz kesmek istiyorsak bu 7 maçtan 5 galibiyet çıkartmak zorundayız, yoksa fener bu işi bize bırakmaz.
    İnadına Trabzonspor !

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GS 71 puanın yukarısına çıkamaz. FB 73 puanı yukarıya çıkamaz. Bu olasılıklar da ancak takımların olağanüstü seri yakalamaları durumunda geçerli olabilir. Yukarıda yazdığım 12 galibiyet %100 şampiyonluk getirir ifadesi, buna dayalıdır. Şayet federasyon ve mhk'nin operasyon yapmasına izin verilmezse 10 galibiyet de yetebilir.

Biz maç maç ilerleyeceğiz elbette ancak görünen, lig sonunda üst grubun 60-70 puan aralığında olacağı şampiyonun ve ikincinin de bunun ancak bir kaç puan üzerinde olabileceğini düşündürüyor. Pek kopma olmaz sanıyorum, stresli ve bol kavgalı bir dört ay bekliyor bizi.
    Konu Serdar A tarafından (04.02.2020 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

1-cok iyi oyunculardan kurulu bir ekibimiz var,takim olsak da olamasak da,iyi oynasak da oynamasak da her maçı kazanmaya buyuk adayız.O yüzden şampiyonluğun en buyuk adaylarindaniz.Fener onla oynamış Galatasaray bunla oynamış cok bozmaz Trabzonspor gercegini
    2-Stresi doğru yönetelim,mantalite ve güç olarak gecen senenin bir tik üstüne cikmak da şampiyonluk yürüyüşünün devamı sayılır.Bu ekonomik düzen bir günlük degil bir yıllık degil.Iyi ve istikrarlı bir Trabzonspor tez gec kesinlikle bu şampiyonluğa ulaşacaktır.Istanbullularin dertleri dag gibi ve düzelmeye degil bozulmaya gidiyorlar

Son olarak bu basligi Denizlispor faciası gecesi acmistim.Yine Boyle günlerimiz olacak,esas şampiyonluk atilimi o anda doğru tepki verip sakin olmakla saglanacak ,taraftar olarak bizim sinavimiz o gun olacak.Herkes o durumda basta kendine sonra etrafına hakim olsun.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı talsuv61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmadan olmaz
    bizim taraftar kadar ezik taraftar yoktur heralde. Tutturmuşlar fenerin fikstür avantajı var şampiyon olamayız, birisi de amacımız ilk 3 olmalı diyor.
    La havle yav arkadaşlar, ligin en iyi takımı biziz bunu bekleyin bu takımı yenecek takım yok! En fazla beraberlik alırlar bizden o da çok nadir gerçekleşir.
    Hırslı inançlı olun..
    helal sana toprağam
    inaniyorum ben de takima
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-cok iyi oyunculardan kurulu bir ekibimiz var,takim olsak da olamasak da,iyi oynasak da oynamasak da her maçı kazanmaya buyuk adayız.O yüzden şampiyonluğun en buyuk adaylarindaniz.Fener onla oynamış Galatasaray bunla oynamış cok bozmaz Trabzonspor gercegini
    2-Stresi doğru yönetelim,mantalite ve güç olarak gecen senenin bir tik üstüne cikmak da şampiyonluk yürüyüşünün devamı sayılır.Bu ekonomik düzen bir günlük degil bir yıllık degil.Iyi ve istikrarlı bir Trabzonspor tez gec kesinlikle bu şampiyonluğa ulaşacaktır.Istanbullularin dertleri dag gibi ve düzelmeye degil bozulmaya gidiyorlar

Son olarak bu basligi Denizlispor faciası gecesi acmistim.Yine Boyle günlerimiz olacak,esas şampiyonluk atilimi o anda doğru tepki verip sakin olmakla saglanacak ,taraftar olarak bizim sinavimiz o gun olacak.Herkes o durumda basta kendine sonra etrafına hakim olsun.
    Yanarım yanarım da
    Denizli'ye sahamızda yenildikten sonra Mehmet efendinin düşüşe geçmesine yanarım
    Fırsat haftasıydı
    Kısmet böyleymiş, bi de biz çakarız Mehmet efendiye, rövanşı alırız
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İkinci devre daha yeni başlamış. Fenerin bizden tek artısı içerde oynadıkları Başakşehir maçı. Sende gider Malatyayı dışarıda yenersin 4 puan önüne geçer, avantajı cebine koyarsın. Fikstür dengelenir. Adamları gözünüzde çok büyütüyorsunuz. Fenerbahçe kaos futbolu oynuyor. Baskıdan faydalanıp golleri buluyor. Sakin kalabilen, hızlı hücum oyuncularına sahip her takım onlardan puan alabilir. Kayseri'ye ve içerde Antalya'ya yenilen takım için kesinlikle beş maç seri yaparlar düşüncesi biraz ütopikçe... İlk onbir oyuncuları iyi olsa da kadro derinliğine sahip değiller. Bir, iki adamları sakatlansa yerine koyabilecekleri aynı kalibre de adamları yok. Takım içi dengeleri bozulur. Çok bahsedilmese de özellikle ben bu husus nedeniyle ligin sonunu getiremeyecekleri kanaatindeyim. Umarım yanılmam..
    BMN TRABZON

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Eyüphan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci devre daha yeni başlamış. Fenerin bizden tek artısı içerde oynadıkları Başakşehir maçı. Sende gider Malatyayı dışarıda yenersin 4 puan önüne geçer, avantajı cebine koyarsın. Fikstür dengelenir. Adamları gözünüzde çok büyütüyorsunuz. Fenerbahçe kaos futbolu oynuyor. Baskıdan faydalanıp golleri buluyor. Sakin kalabilen, hızlı hücum oyuncularına sahip her takım onlardan puan alabilir. Kayseri'ye ve içerde Antalya'ya yenilen takım için kesinlikle beş maç seri yaparlar düşüncesi biraz ütopikçe... İlk onbir oyuncuları iyi olsa da kadro derinliğine sahip değiller. Bir, iki adamları sakatlansa yerine koyabilecekleri aynı kalibre de adamları yok. Takım içi dengeleri bozulur. Çok bahsedilmese de özellikle ben bu husus nedeniyle ligin sonunu getiremeyecekleri kanaatindeyim. Umarım yanılmam..
    Defansı da zayıf şikecilerin
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Alp Yavuz 13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kritik haftalara giriyoruz. BMN olarak eskisi gibi toplu şekilde maç izleme organizasyonu yapsak. Mesela Sivasspor maçı
    EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı talsuv61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanmadan olmaz
    Bizim taraftar kadar ezik taraftar yoktur heralde. Tutturmuşlar fenerin fikstür avantajı var şampiyon olamayız, birisi de amacımız ilk 3 olmalı diyor.
    Hırslı inançlı olun..
    İlk 3 hedef demek ne demek sayın abicim? 3-2-1 bunlardan biri olmak. Şampiyon oldun da istemedik mi?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hadi bir nebze kompakt oynadıkları için ilk 11 leri bizden iyi dedik.
    Bunun sakatlığı var, cezası var.
    Kimi kimle ikame edecekler?

Adamların hamle oyuncusu olarak ellerinde sadece çürütmeye başladıkları Deniz Sürüç, bir de ne zaman selasını okurlar bilmiyorum Ferdi var.
    Ferdiye yazık edecekler.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bir nebze kompakt oynadıkları için ilk 11 leri bizden iyi dedik.
    Bunun sakatlığı var, cezası var.
    Kimi kimle ikame edecekler?

Adamların hamle oyuncusu olarak ellerinde sadece çürütmeye başladıkları Deniz Sürüç, bir de ne zaman selasını okurlar bilmiyorum Ferdi var.
    Ferdiye yazık edecekler.
    İlk 11leri bizden iyi değil. Sörloth. Uğurcan. Sosa. Nwakame. gibi direkt 4 tane net iyi adamımız var şikecilerden. Sadece gustava ve serdar aziz bizim takımdan daha iyi pozsiyonları olabilir. Bizim ilk 11 de yedeklerde açık ara fbden iyi. Bnce ligin en iyi kadrosu devre araaı takviyelerden sonra bizde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk 11leri bizden iyi değil. Sörloth. Uğurcan. Sosa. Nwakame. gibi direkt 4 tane net iyi adamımız var şikecilerden. Sadece gustava ve serdar aziz bizim takımdan daha iyi pozsiyonları olabilir. Bizim ilk 11 de yedeklerde açık ara fbden iyi. Bnce ligin en iyi kadrosu devre araaı takviyelerden sonra bizde.
    Hele Abdülkadir Ömür döndükten sonra...
    Fizik üstünlükleri de kaybolmuş olacak.
    Ama halihazırda takım performansı olarak öndeler.
    Lakin bu daha iyi takım olduklarını göstermez.
    Takım kaleciden santrafora kadar bütün.

Burada bakınca bence de bizden iyi ilk 11 leri falan yok.

Hadi zorladık diyorum. Hep o ilk 11 ler oynayacak halleri mi var?
    Adamlar devre arası Mosses da gitti , bildiğin alternatif ve güç kaybettiler.
    Biz bütün boşlukları doldurduk.

Hele savunmacılardan en azından biri beklenen eksiği doldurursa, seyreyle gümbürtüyü.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fenerbahce macinda gözyaslarina hakim olamayana Renkdasimiz duygularimizin tercümank olmustur. Bu takim, bu sehir, bu taraftar sampiyonlugu coktan hak etmisti, ama bu sezon cok güclüyüz ve en önemlisi yanyanayiz. Istediginiz kadar sike, hile ve isgüzarlik yapin, salaha yatmayin biz sampiyon olacagizbu sefer !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alanya
    Ankaragücü (d)
    Galatasaray
    Antalya (d)
    Denizli
    Konya (d)
    Kayseri
    Kasımpaşa (d)
    Göztepe

Gençlerbirliği (d)
    Sivasspor
    Beşiktaş (d)
    Rizespor
    Gaziantep (d)
    Başakşehir
    Göztepe (d)

Benim notumda sizinkine cevaben burada dursun bunu baştan bir yazayım .

Adamlar 2 hafta ,sadece 2 hafta biraz kıpırdandılar diye bir anda favori gösterilmeye başlandılar ve basın öyle bir pompalıyor ki bu algıyı cidden ilginç

Yanılmıyorsam deplasman maçlarına göre hazırlanan tablonun lideri biziz. Bu 1 !

Şu paylaştığınız fikstürlere bakınca Fener'in Ankaragücü,Antalya ve Kasımpaşa maçları hiç de kolay geçmeyecektir diye düşünüyorum.

Zira bu takımların hepsi düşme potasında olacak. Ankaragücü de Kasımpaşa da bir dünya transfer yaptı lig 1.yarıdan çok farklı geçecek.

Fenerin içerideki Alanya ve Göztepe maçları da bana göre çok kolay geçmeyecektir. Alanyanın ligde şu an ki durumunu ve formunu,

tam bir deplasman takımı olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım.

"Fener'in fikstür avantajı var" muhabbeti tamamen kendi medyasının oluşturmaya çalıştığı algıdan başka bişey değildir.

Kabul ediyorum bizimde zorluk derecesi çok yüksek maçlarımız var ancak ortada avantaj filan olduğunu düşünmüyorum.

Sivas ve Başakşehir gibi zorluk derecesi nispeten daha yüksek olan maçları evimizde oynayacak olmamız bizim için avantaj.

Beşiktaş ve Galatasaray deplasmanımız hariç ben puan bırakacağımız deplasman olacağını sanmıyorum.

Son 5 haftaya yarışın içinde girersek Galatasaray ve Göztepe deplasmanı korktuğumuz gibi olmayabilir.

Kendi adıma ben şahane bir transfer dönemi geçirdiğimizi ve bunun bize korkunç faydası olacağına inanıyorum.

Kadro derinliği olmayan fener yatsın kalksın sakatlık yaşamamak için dua etsin !

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Maşa başı olayları dahil etmezsek,
    Dezavantajimiz zorlu fikstür ve kötü futbolumuz.
    Avantajımız kadro genişliği.
    Fener iyi top oynuyor ancak bu tempoda 1-2 kilit oyuncusunda yaşayabileceği yorgunluk sakatlık vs onları yarışın dışına itebilir.
    Bana göre rakiplerimiz başakşehir ve gs olacak ve bu maçlardan içerde olanı kazanmalı diğerinden de mutlaka 1 puan almalıyız.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erkenden lider olmaktansa ligi uzun süre arkadan sinsi sinsi takipte götürüp son haftalarda vitesi arttırmayı tercih ederim ben, camia maalesef baskıyı kaldıramıyor ve medya da lider olduğumuz an üzerimize oynamaya hazır bekliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)