Sayfa 8 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2192 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

son dönemde bjk bizden daha iyi takımdı ve maçları kazandı. şimdi devir döndü maçı bizim kazanmamız gerekiyor.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kenan Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deplasmana organizasyon var mı eyy yönetim ?
    Doğruysa bilet fiyatı 130 TL.

Bilet kalırsa almaya çalışacağım.

Benim gibi yeni İstanbullu olan biri için birilerinin yol göstermesi iyi olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısa kısa .....

- sosa sakat veya cezalı olduğu zaman , o bölgeyi kim çekip çevirecek ? aynı performansı olmasa bile ona en yakın performansı kim verecek ? kadroda var mı böyle bir eleman ? ben söyleyeyim yok . bırak ünal hoca'yı , yönetimin bile bu konuda (yani sosa'ya takviye konusunda ) bir b planı olduğunu sanmıyorum .unutmayın , komutanını kaybedersen , kesik başlı tavuk gibi oradan oraya dolanır durursun . ve bu sosa denilen herif , senin takımın en değerli parçası ve sen , sosa'sız zor maç kazanırsın .
    kadroda sosanın alternatifi varmı diye sormuşsunda ben sana sorayım ligde var mı bu kalitede birisi bazı futbolcuların alternatifini bulamazsin xavili iniestalı zamanda dünyanin en iyi takimi olan yuzde 80 lerle topla oynayıp rakibe top göstermeyen barca bile bu iki oyuncunun alternatifini bulamadı henüz.

maçla ilgili görüşüm ise beraberlik bjk icin iyi sonuç olacaktır.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biletlerin satış zamanıyla ilgili elle tutulur duyumu olan benimle paylaşabilir mi alıntılayıp?

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğruysa bilet fiyatı 130 TL.

Bilet kalırsa almaya çalışacağım.

Benim gibi yeni İstanbullu olan biri için birilerinin yol göstermesi iyi olur.

Ne zaman çıkacağı belli mi ? Perşembe oluyor genelde

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben yarın bekliyorum açıkçası ama avrupa maçları varmış.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Perşembe 14:00 diye okudum biryerde.

Ama yazdıkları bilet fiyatına ve satışa çıkacağı tarih ve saate güvenilir mi bilemiyorum.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geçen sezon 3 dakikada tükenmişti alamamışyık. Bu yıl alabiliriz inşallah. Toplu bir organizasyon olursa güzel olur ama pek bir girişim yok sanırım şuana kadar

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslarim hafta ici oynayacak les gargalar bu dogru fakat yorgunluktan söz eden renktaslarim böyle bisey olmaz bende uzun yillar futbol oynadim keske hergün macimiz olsaydi antromanlar yorucu oluyordu mac günleri cok neseli olurdum mac oynayan sonra yorgunluk felan ilk defa duyuyorum böyle seyleri galiba bu sadece süperligde var avrupada böyle birseyi hic duymadim ben .... ben futboldan milyon eurolar kazanmadim yinede yorulmazdim galiba zenginlik yoruyor oyunculari ....oynadiklari her mac bonus gibi olaylar var dünya paralar kazaniyorlar yorgunluk felan olmaz bu islerde yapamiyorsan birakacaksin , yapamiyorsan antromanda calismiyorsun yapamiyorsan yaslandin kendine bakmiyorsun eger sagligin yerindeyse hergün mac oynayabilirsin sonra cay keyfini yaparsin evinde kontonda milyonlar da var ...
    besiktasi rahat gececegiz tek zorlanacagimiz olay besiktasin taraftarlari olacak bunlari susturmak icin ilk yarida iki gol atmaliyiz ben rakip olarak les gargalari degil bu les gargalarin taraftarlarini görüyorum onlari susturudugumuz anda maci aldik demektir ...ayrica beraberlik felan hikaye böyle birsey düsünmemeliyiz tek hedef var galibiyet .
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı kazanıp Rize maçını 40 bin kişinin önünde oynamanın hayalini yaşıyorum..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Nwaekeye olmasın diyoruz da o olmadığında g.g. şerefsizi daha çok destek vermez mi ileriye?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwaekeye olmasın diyoruz da o olmadığında g.g. şerefsizi daha çok destek vermez mi ileriye?
    Nwakeme'nin oynamaması taraftarıyım bu maç 11'de ama işin bu yönü de var...

İki ucu sivri değnek...

Bakalım Ünal hoca ne düşünecek...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şenol hoca rakiplerin defansif oyunundan şikayet eder ara sıra. bu yüzden kapanıp çıkmaya çalışmamalı. elde ne var ne yok artık pas oyununu oynamalı. öyle olsun ki bizde rahat bir şekilde topu kapıp hızlı geçişlerle işi bitirelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Beşiktaş pas yapan takımlara karşı, tam kadro iken dahi perişan oldu.
    Atiba güçten düştüğünden bu yana Beşiktaş orta sahası aps oyununa direnemiyor.
    Zaten Quaresma ile aynı bizdeki Burak Yılmaz sendromu var takımda savunma anlamında...

Ben ümitliyim.

Orta alanda Oğuzhan da oynarsa daha da dirençleri azalır.

Benim tek korkum, Medel'in Yusuf ve Sosa yı bezdirmesi.

Adam sert, gerçekten sıkı.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

İyi oynayıp kazanacağımız bir maç olur inş.
    Rakibimizin güçlü olduğunu kabul ediyorum. Fakat bizim de güçlü bir takımımız var. İyi oynarsak kazanabiliriz.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu maç bizim şampiyonluk hayalleri kurup kuramayacağımızı belirleyecek maç olacak

Eğer BJK ı yenersek 2. yarıya Başakşehiri de ezerek lige başlarız ve o zaman şampiyonluk şarkıları söyleriz BJK ı yenemezsek zaden Avrupa'da olalım hayalleri kurarız gibime geliyor

Şahsi fikrim rahat yeneceğimiz yönünde ve Abdülkadirin bu maçta yıldızlaşacağını düşünüyorum büyük takımlarda orta sahada yalandan savunma olur ve Abdüş dikine oynarsa çok zor anlar yaşatır
    @ okşoholu

Recko4161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yıllar sonra foruma geri döndüm inşallah kartalın kanatlarını kıracağız.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısa kısa .....

- birisi ünal hoca'ya , maç sonu aykut'a neden içtenlikle sarıldığını (hem de iki kere , bi sağdan bi soldan ) sormalı . (siz olsanız sarılır mıydınız ? ) hem de bir hırsıza . öyle bir sıkı sarıldı ki , ben askerlik arkadaşıma bile bu kadar samimi sarılmadım . bu hırsızla bırak teması , aynı havayı bile solumamak lazım .

- bize gelen kalecilerin hepsinin mi ayağı kötü birader ? bunlar antrenman da çalıştırılmıyor mu ? bu kalecilere hep mi şut kurtarma , hep mi yan top , hep mi ceza alanı çalıştırılıyor ? oyun geriden nasıl başlar , kaleci ayakla oyuna nasıl müdahil olur , iki ayağını da nasıl kullanır ? hiç mi gösterilmiyor ? açın uğurcan'ın önüne neuer videoları , baka baka ezberlesin . işi ne ? bizim kalecilerde ki bu topu oyuna sokma özürü , bize bir gün çok pahalıya patlayacak .

- tüpçünün planı tıkır tıkır işliyor . plan şu . trabzonspor'un ağzına biraz bal sür , ağzı tatlansın . o gazla iki üç maç alsın . bir umut pompalansın , ileriye umutla bakılsın . yani şimdi iyi polis oynama zamanı . sonra yavaş yavaş (hakem denen tetikçilerini devreye sokup ) tam can çıkacağı zaman , gerçek yüzünü tekrar ortaya çıkaracaktır . takıma güvenen , yok öyle bir şey olmaz diyen arkadaşlar , yılların tüpçüsünü tanıyamadıysanız , bundan sonra da tanıyamazsınız zaten . bu haftadan itibaren ayak oyunlarına hazır olun .

- sosa sakat veya cezalı olduğu zaman , o bölgeyi kim çekip çevirecek ? aynı performansı olmasa bile ona en yakın performansı kim verecek ? kadroda var mı böyle bir eleman ? ben söyleyeyim yok . bırak ünal hoca'yı , yönetimin bile bu konuda (yani sosa'ya takviye konusunda ) bir b planı olduğunu sanmıyorum .unutmayın , komutanını kaybedersen , kesik başlı tavuk gibi oradan oraya dolanır durursun . ve bu sosa denilen herif , senin takımın en değerli parçası ve sen , sosa'sız zor maç kazanırsın .

- hadi burak gitti diyelim . onur efendi ne olacak ? dayamış kapı gibi sözleşmeyi . farzet ki , satacaksın. iyi de bir daha o parayı ona kim verir , bu kaleciyi kim alır ? bir kere ayakları sıfır , yan top sıfır , takımı sahiplenme sıfır . ama atarlanma , yöneticiye posta koyma , müritleriyle algının Allah'ını yapıp sonra da sazana yatma ise on numara . karşıyaka'lı olduğu için göztepe bile almaz bu adamı. o derece irrite birisi . bu herif elde kalır demedi demeyin . (bana göre eski , size göre yeni ) çıbanbaşımız hayırlı olsun !

-maç oynanırken çekim yapıp sonra youtube kanalına video gönderen arkadaşlar ! attığınız videoların hepsi mi leş olur ? hepsinden mi bi kalitesizlik akar ? bunu başarmak için çok mu çabalıyorsunuz ? ne görüntü adam gibi , ne de ses düzeni ! maç videoları gurbetteki taraftarların hasretini dindirmek için çok önemli bir aktivite iken , sizin bu attığınız videolar , kusura bakmayın da bulaşık suyu berraklığında . biraz daha özen , biraz daha kalite lütfen !

hepiniz mi 500 liralık vestel venüs kullanıyorsunuz anlamıyorum ki ?

- son olarak İstanbul'dan 1 puanla dönmek iyidir .
    tabi maçın hakemi bülent yıldırım gibi eyyamcı bir katil olmazsa .
    Ünal Hoca mutluluktan ne yaptığını şaşırmıştır.O anda maç sonunda bunları düşündüğünü sanmıyorum.

Her mevkide olduğu gibi kalecilikte de primer ve sekonder özellikler vardır.Uğurcanın şuan primer özelliklerinde geliştirmesi gereken eksik yönler var.Birebirlerde daha iyi pozisyon alması ya da çıkacağı zamanı ayarlaması gerekiyor.Primer açıdan hala tam istediğimiz seviyede olmayan,kendisini geliştirmesini beklediğimiz bir oyuncunun sekonder özelliklerini konuşmanın çok da fazla bir anlamı olmaz.Modern futbolda bir kalecinin ayaklarının iyi olması büyük avantaj sağlar bu açıdan beklentinizi anlıyorum ama bu tür kaleciler bulmak gerçekten zor.

Sosanın yerini tam olarak doldurabilecek adam bulmak imkansız ancak eğer ciddi anlamda karakter problemi yoksa Beşiktaştan Tolgay kısmen de olsa Sosanın yerini geçici olarak doldurabilir.Tolgayın top kontrolü iyidir ve pas oyununda da faydalı olur.

Burak ve Onuru ne yapıp edip bir şekilde göndermek lazım.Adamlar kadro dışı kaldıktan sonra takımın motivasyonu yükseldi,çok daha tempolu oynamaya başladık.

İstanbulda zorlu bir atmosfer olacak bu nedenle bir puan iyi gibi görünüyor ancak şunları da söylemek lazım.Beşiktaşta skora en yakın oyuncular Adem Ljajic ve Güven Yalçın olarak gözüküyor.Babel gibi şut tehdidi olan adam oynamayacak.Quaresmanın bitiriciliği çok zayıf.Ortasahada eğer forma şansı bulursa Oğuzhanın da şut becerisi zayıf.Savunmada Pepe gibi önemli bir isim olmayacak.Beşiktaş karşısında akıllı bir futbol oynarsak ve iyi paslaşırsak pozisyon bulmakta çok zorlanmayacağımızı ve istanbuldan galibiyetle dönebileceğimizi düşünüyorum.

Var sistemi olduğu müddetçe çok absürt kararların verilemeyeceğini düşünüyorum.Hakemler bu sisteme rağmen saçma sapan kararlar vermeye tenezzül ederlerse o zaman bizim için gerçekten sıkıntı olabilir.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.12.2018 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bilet en az 50 saniyede biter

Nereden
    Ankara

Uğurcanı değerlendirmek için çok erken. İlk izlenim birebir toplarda ayakta kalması iyi, jahoviçin ilk pozisyonda yere yatmayınca jahoviç afalladı ve saçma bi şut çıkardı. Bu hafta baskı yiyeceğiz mutlaka orda belli olur kalitesi.
    Beşiktaş hala bizden tecrübeli ve iyi takım. Her zamanki gibi akıllı sert oynayacaklar. Beşiktaşın ne oynadığı belli. Geçtiğimiz yıllardaki gibi atiba gibi bir hayvanları yok ve talisca gibi yoktan varedenleri yok. Oyunu sağda quaresma solda caner kuruyor. Caner muhtemelen etkisiz olur, yine quaresmaya dikkat etmeliyiz. Biz ne oynayacağız önemli olan o
    Konu Selim Çoban tarafından (10.12.2018 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.
    trabzonspor bir sevdadir...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Mutlak 3 puan için çıkmalıyız, kimseden korkacak durumumuz yok, Hoca zaten gerekli tedbiri alır, şampiyonluk için oynuyoruz artık ne olursa olsun.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

burada takımımızın her zaman arkasında duruyoruz 3 puan her şeyi yerinden oynatır...

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene 5 maçlık bir galibiyet serimiz olmuştu. Daha geriye gidersek süper finalin oynandığı sezon da ligi 3. bitirmiştik ve seriler yakalıyorduk. Ama bunlar belli bir oyun sistemine bağlı kalınarak alınan galibiyet serileri değildi. Harala gürele işte yetenekli oyuncuların sahne almasıyla olan serilerdi.

Ama... Aldığımız 3 galibiyete bir bakalım. Tamamında sabırla oynanan bir oyun var belli bir dakikaya kadar sonuç alınamasa da. Bunun dışında saha içinde bulunan ciddi yetenekli ve karakterli oyuncularımız. Ve oynadığımız futbol. Kesinlikle bam gümden olabildiğince uzak, pozitif futbola olabildiğince yakın. Konya maçının 2. yarısında Pereira'nın ortasında Novak'ın kaçırdığı gol pozisyonunu en başından bir izleyin. En son ne zaman böylesine akılcı ve hızlı oynadığımızı gördünüz? Kendi açımdan bakacak olursam 2010-2011'den beri ben görmedim.

Bu ligde şu an ne oynadığını bilen 2 takım var. Biz ve ibfk. Biz kesinlikle onlardan daha pozitif, hücum ağırlıklı bir futbol oynuyoruz. Onlar biraz daha dengeli. Daha defansif. Takımlar onlarla maça çıkarken bir korkuyla çıkmayacaklar. Çünkü üzerlerine fazla gelmeyeceklerini biliyorlar. Daha yavaş bir oyun stilleri var. Ama bizim oynadığımız top böyle değil. Daha hızlı, daha hücumcu daha korku salan.

Evet, korku salan. Geçmişte bizimle oynayan takımların her zaman yaşadığı o korkuyu ben eminim ki bundan sonra göreceğiz. Gördünüz değil mi hafta sonu? Nasıl korkarak oynadılar... Ben böylesine bir korkuyu en son 2012 Şampiyonlar ligi Barcelona - Chelsea yarı finalinde görmüştüm.

Kendi açımdan özlediğim şey buydu işte. Galibiyetler, seriler, şampiyonluklar... Bunlar zaten gelecektir bu kültürü sürdürürsek. Önemli olan şey; Trabzonspor'un ne olduğunu bu ligdeki diğer 17 takıma hatırlatmak, ileride de Avrupa'da bunu göstermek...

Maça gelecek olursak 1 puan kabülümdür, 3 puan biz buradayızdır.
    Konu Aydın Tiryaki tarafından (10.12.2018 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selimcoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcanı değerlendirmek için çok erken. İlk izlenim birebir toplarda ayakta kalması iyi, jahoviçin ilk pozisyonda yere yatmayınca jahoviç afalladı ve saçma bi şut çıkardı. Bu hafta baskı yiyeceğiz mutlaka orda belli olur kalitesi.
    Beşiktaş hala bizden tecrübeli ve iyi takım. Her zamanki gibi akıllı sert oynayacaklar. Beşiktaşın ne oynadığı belli. Geçtiğimiz yıllardaki gibi atiba gibi bir hayvanları yok ve talisca gibi yoktan varedenleri yok. Oyunu sağda quaresma solda caner kuruyor. Caner muhtemelen etkisiz olur, yine quaresmaya dikkat etmeliyiz. Biz ne oynayacağız önemli olan o
    Caner yok.. adriano, necip, vida, gönül defansıyla oynayacaklar.. babel, pepe yok; umarım lens de dönemez.. Eksikler ve perşembe maç oynayacaklar. Daha kötü yakalayamayız bunları.. İnşallah şansımız da yaver gider.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Lens oynayacak sakatlığı geçmiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)