Sayfa 26 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2192 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

350 misafir nedu

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (16.12.2018 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Allah Utandırmasın FIRTINAM çıkın oynayın şans da bizden yana olursa alırız inşallah bu maçı cidden dönüm noktası bir maç bizi bekliyor...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Abdülkadir'in kanatta topu alıp cezasahasının hemen dışında sahayı enine koşması rakip savunmayı dağıtıyor umarım yarın bunu çokça yapar.

Ayrıca, Abdülkadir-Sosa-Yusuf ve Pereira 4'lüsünden bolca üçgen kurmalarını bekliyorum Bu işi ligde en iyi yapan onlar.
    Konu B.Yiğit tarafından (16.12.2018 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yarın 20:55;

"Taraftara selam işlem tamam"

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-0 olsun bizim olsun. Oyun olarak bjk nin taraftar destegine ragmen bizle basa cikabilecgine ihtimal vermiyorum. Hem cok genis hemde cok uzun mesafede oynuyorlar. Biz ise tam aksine. 2 sene once bu iki takim bu oyun yapisinin tam tersini sergiliyordu. Tek cekincem huseyin ve ugurcan ' in atmosfer karsisinda ki reaksiyonlari... Bir de abdulkadir bu mac icin de verimli olabilecek mi cunku antremani tamamlayamadigi soylenmisti onun diri olmasi cok buyuk bir silah oyle bir silahki esi benzeri olmayan bir silah bizim icin. Tum bunlarin disinda bjk nin bize oyun olarak zorluk cikartabilecegini sanmiyorum. Tek bir avantajlari var o da kendi sahalarinda oynayacak olmalari ama o da yiyecekleri gole kadar... Bu ligde suan basak dahil bizimle biy olcusebilecek bir oyun ortaya koyan takim yok. bu kez baskayiz hemde cok baska daha onceki kirilgan yapinin sebebi burakti. Onunla 10 kisi oynuyorduk ve kurgumuzu dizilisimizi degistiryorduk ben bu oyun yapisina pas oyunun ve bu dizilise sivas macindan sonra inaniyordum takim bu oyunun ustune birde takimdaslik olarak cok ust seviyeye cikti. Bu kez krtik maclarda puan kaybi yasayacak bir Trabzonspor yok renktaslar tek cekincem ugurcan ve huseyinin reaksiyonlari... Hatirlayan olur belki tolga cok gencken gs macina cikmisti 4 gol yemisti. Bir tek boyle abasurd olabilecek seylerden cekiniyorum.
    Konu yasinylmz tarafından (16.12.2018 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

şampiyonluk hayalinden vazgeçin arkadaşlar, bu söylem her zaman zarar verdi gidişata.

yarın kazanacağımızı düşünmüyorum ama kazanırsak seneye şampiyonlar ligi ön elemelerini ciddi şekilde geçebileceğimizi düşünüyorum.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Malum yıllardır ölüyü diriltme huyumuz vardır. Fener maçı bizim için de neredeyse son şans olduğu için onu tam sayamıyorum ama kayseri maçı bence takım olma ve takıma güven anlamında psikolojik bir eşikti. Kayseri tüm hafta kenetlendi, yemekler yendi, oyuncular affedildi, bize ekstra bir motivasyonla hazırlandılar. Maçta da aslında baya bi çabaladılar. Ancak takımca çok iyi karşı tepki verdik ki nerdeyse pozisyona bile giremediler. Geçmişte bu tür maçlarda psikolojik olarak ezilen hep biz oluyorduk ve genelde yeniliyorduk. Bu anlamda kayseri maçını önemsiyorum. Şimdi başka bir psikolojik eşikteyiz. Geçmişte görece favori olup rahat çıktığımız büyük maçlarda gevşekliğimiz saha içine de yansıyor yenilip dönüyorduk. Genelde bizden beklentinin düşük olduğu zamanlarda iyi işler çıkardık bu sezon da dahil. O nedenle bu maçta sahaya koyacağımız karakter bence çok önemli. Yine görece favoriyiz, şarkılarla türkülerle yola çıktık, tüm şartlar lehimize. İnşallah saha içinde gerekli tepkiyi koyup son dönemdeki dik oyunumuzu tekrarlarız. Bu maçı alırsak hele çok ama çok umutlanacağım. Ağzıma almak istemediğim hayal için...
    There is no spoon...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul basınının Ts taraftarını gazlama yöntemleri

1- Ts 2-3 maç arka arkaya kazanır
    2- İstanbul basını: "Ts zirve yarışına ortak oldu, böyle devam ederlerse şampiyon olabilirler"
    3- Ts taraftarı: "Ula harbiden şampiyon olacaz heralde 3 maç üst üste kazandık"
    4- Maç kaybedilir, takıma ve hocaya sövülür.

her sezon bu döngüyü yaşıyoruz en son erzurum maçından önce bu ortam vardı sonuç 0-0

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pepe pazartesi gidiyor. Maçta sahada anlaşılan

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uçağı 00:10'da.

45 dk oynayıp, hızlıca havaalanına geçecek.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2- İstanbul basını: "Ts zirve yarışına ortak oldu, böyle devam ederlerse şampiyon olabilirler"

her sezon bu döngüyü yaşıyoruz en son erzurum maçından önce bu ortam vardı sonuç 0-0
    Kadro dışı kararları sonrası Trabzonspor farklı, bunu görmek lâzım. Bu kadro dışı kararlarıyla Ünal Karaman'ın yönetmekte zorluk çektiği kadro yönetilebilir hâle geldi, yönetim ve taraftar da kararın arkasında durdu, kritik eşik atlatıldı. Bu maç o kriz maçı değil, kazanılsa da kaybedilse de ki Trabzonspor'un adil maç yönetimi olduğu takdirde yine üstün futbolla ve hatta farklı skorla kazanacağını düşünüyorum. Eleştirdiğimiz Ünal Karaman alınan radikal kararlar sonrası takımda otoriteyi sağlayarak başka bir Trabzonspor seyrettirdi, hatalar eleştirilmek kaydıyla bu futbol desteklenmeli.
    Konu Royal Heart tarafından (16.12.2018 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kazanırsak 2. sıraya geliyoruz. Bunun gazla ne alakası var?

Zorlama bir ileti olmuş.

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Bu maç bizim sahamızda olsaydı kesin galibiyet gözüyle bakılacak maçtı. Tek artıları taraftar. En iyi iki oyuncuları yok. Babel ve Pepe. Stoperde Necip oynarsa işimize gelir, eğer Medel stopere gelirse yine işimize gelir orta sahada üstünlük açısından. İlk 15-20 dakika taraftar baskısıyla saldırmaya çalışacaklar biz de pas oyunuyla oyunu tutmaya çalışacağız gibi geliyor. Gol atamadıkları her dakika strese girecekler, taraftar baskısı terse dönecek. İlk 20-25 dakikada gol yemezsek kazanmayı geçtim fark atacağımız bir maç olacaktır.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gol yesek bile sakin kalmamız lazım. gs'ye gol attıktan sonra geri çekildi bjk ve iyi bir kapalı savunma yapamadı. golü attık rahatladık diye düşünüp oyunu tamamen kaybedebilir. yani son dakikaya kadar kendimize güvenip oyunu zorlamamız lazım. bjk'de o piskoloji yok.

ilk golü biz atarsak buradan kazasız belasız ayrılalım deyip oyunu bırakmamalıyız. o anlarda bjk ne var ne yok saldırır. topu alıp oyunu kontrol edecek gücümüz var. hatta tempoyu da düşürmeden her pozisyonda tehlikeli atak yapabiliriz.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyin-Toure ve Onazi-Sosa iyi oynarsa bir şekilde galip geliriz

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın kız arkadaşımla yıl dönümümüz. kendisini ilk kez bir Trabzonspor maçına götürmek istiyorum. biletini ücret karşılığında devredebilecek yada devredecek birini tanıyan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oyuncularda ufak da olsa rehavet oluştuysa, kaybederiz.

carrier61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın kız arkadaşımla yıl dönümümüz. kendisini ilk kez bir Trabzonspor maçına götürmek istiyorum. biletini ücret karşılığında devredebilecek yada devredecek birini tanıyan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.
    Maalesef bu maçta devir olmuyor renkdas.
    Perşembe gunü saat sabah 8’den itibaren biletler satışa cıkana kadar sürekli bilgisayarın basındaydım sayfa acıldıgında ise misafirtakım, bilet adeti ve blok seçimimi maksimum 10 saniye içersinde yaptım fakat nafile. Bilet alabilmek için 3 gündür belkide 1000 in üzerinde dememe yaptım. Artık psikolojimi bozdu bu bilet olayı . Maç bileti için dahi torpil arar olduk , sebep olanlara selamlar

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok arkadaş heyecan yapacak bişey yok diyorum. Uyuyamıyorum bütün marşları besteleri dinledim hala tık yok aksine dahada dirildim. Zamanda geçmiyor.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçer geçer sakin ol aç yenildiğimiz maçları izle heyecanın gider rahatlarsın
    biraz sinirlenirsin ama o ayara dikkat et.
    gidip fb maçı ve sonrasını izler foto görür yada müzik dinlersen heyecanlanırsın gerek yok
    Alıntı edimurphy_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaş heyecan yapacak bişey yok diyorum. Uyuyamıyorum bütün marşları besteleri dinledim hala tık yok aksine dahada dirildim. Zamanda geçmiyor.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Maci alalim hesaplari sonra yapalim.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Orta Doğu

2010-2011 sezonu sonrasında ilk kez bir maç için net şekilde favori olduğumuzu ve sorunsuz atlatacağımızı düşündüğüm bir maç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://youtu.be/tWMwseL3zzo

Sosa'si olan kazanacak insallah.
    Vurduğun gol olsun Trabzonsporum.

Yensen de yenilsen de, sahada bu mücadeleyi gösterdiğin sürece taraftarin arkanda.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

0-3

Yusuf, Rodeyega, Ekuban
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)