Sayfa 10 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2192 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz berabere kalıp, Başakşehir galatasarayı yenerse lig biter.. Tek temennimiz bizim 3 maçta 9 puan yapıp puanı 34e çıkarmak. Başakşehirde maksimum bu 3 maçtan 4 puan almalı. Onların da 37 olur. Ancak böyle bir senaryo olursa şampiyonluktan bahsedilebilir.
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş kötü
    Beşiktaş kötü
    Beşiktaş kötü
    Beden olarak, zihinsel olarak bitik durumdalar. Evlerinde oynuyor olmaları elbet bir avantaj lakin bu galip gelmemize engel olacak bir durum değil.
    Beraberlik cepte.
    Galibiyet ise uzak değil Allah'ın izni ile.
    Hamiş

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş kötü
    Beşiktaş kötü
    Beşiktaş kötü
    Beden olarak, zihinsel olarak bitik durumdalar. Evlerinde oynuyor olmaları elbet bir avantaj lakin bu galip gelmemize engel olacak bir durum değil.
    Beraberlik cepte.
    Galibiyet ise uzak değil Allah'ın izni ile.
    Trabzonspor çok dengesiz.
    Gol pozisyonuna gireriz. Ama gol atana kadar kalemizde tehlike de görürüz. Eğer atamazsak yeniliriz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Thedoors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanmamız için bütün şartlar müsait değil arkadaşlar,evet bazı şartlar müsait ama hepsi değil.Rakip takımın son haftalarda kötü performansa sahip olması bize karşı da doğru orantıyla aynı şekilde devam edeceği anlamına gelmez,kendimizden pay biçin yahu, gidip Alanyaya,Malatyaya yenildik ama daha zor olan Konya ve her ne olursa olsun en azından psikolojik olarak zor addettiğimiz fener maçını aldık,bu işler böyle. Prestij işleri bunlar biraz,onlar için de öyle,alelade bi oyun oynayacaklarını zannetmiyorum, umarım öyle olur orası ayrı tabi.

Mamafih çok zor maç,ben her üç sonuca da açığım,bence ilk devre kapanmak üzereyken hiç fena bi yerde değiliz,ve en önemlisi takımda bazı şeyler oturmak üzere,bi de bu açıdan bakın.
    Bu sezon İstanbul takımlarının ortak sorunu; orta sahalarında iskeletleri bozuldu, golcü sorunu yaşıyorlar ve baskılı/tempolu oyuna ayak uyduramıyorlar.

Golcü sorunu kısmen bizde de var ama geri kalan kısımda ciddi bir avantajımız var. İlk haftalarda yaşanan puan kayıpları geçmişten gelen alışkanlıkların sonucuydu. Onları yıkmak kolay değil. Hala da atlatmış değiliz ama şu an -en azından oyun olarak- beşiktaş'tan üstün olduğumuz kesin.

Umarım her şey istediğimiz gibi gider.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biletler ne zaman satışa çıkar?

sinex52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz berabere kalıp, Başakşehir galatasarayı yenerse lig biter.. Tek temennimiz bizim 3 maçta 9 puan yapıp puanı 34e çıkarmak. Başakşehirde maksimum bu 3 maçtan 4 puan almalı. Onların da 37 olur. Ancak böyle bir senaryo olursa şampiyonluktan bahsedilebilir.
    3 maçtan birini bizimle oynayacaklar zaten. Kazandığımızı düşünüyoruz ve 3 puan kaybettiler. gs ya da alanya maçlarından birinden beraberlikle ayrılmaları lazım ama çok zor. bu senaryoda puan farkı 5 olur. İyi bir senaryo

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

zamanında ersun'a destek veren ,
    gözü dönmüş şekilde ( hastalık derecesinde ) savunan arkadaşlara sesleniyorum !

acaba vicdanınız hiç sızlıyor mu ?
    ''ne yaptım ben , bu tıynette bir canlıyı ben nasıl destekledim ? ''
    diyebiliyor musunuz kendinize ?

sanmam .
    her zaman ki gibi 3 maymunu oynayacaksınız .

hatta iki dakikada en azılı ersun düşmanı bile oluverirsiniz hemen .
    .

hani meşhur bi laf var ya ! yavaş dön hocam . ümmet yetişemiyor .
    ha bu cümleye harfiyen uyuyorsunuz .

hadi yönetimler gaflet içindeydi . ( hem de 3 kere ) kalktı getirdi .

peki ya sen ey taraftar ! ortamlarda kulübün sahibiyim diye bik bik konuşup duruyorsun !
    sen ne yaptın bu konuda ?
    bu ''teferruat '' için ne yaptın zamanında ?

sen bu herifin zihniyetini hiç mi çözemedin ?
    bizim altımızı oymaya geldiğini ,
    ocağımızı dinamitlemeye and içtiğini hiç mi göremedin ?

ne demeye bu ajanı bağrına bastın ? nasıl içine sindirdin ? sesini neden çıkarmadın ?
    ( benim gibi anti-ersuncuları ) düşmana vurur gibi , nasıl da alaşağı etmiştiniz , hatırlarsanız !
    bu şeytanı nasıl da savunuyordunuz ! ne oldu şimdi ? ne değişti ?

tv'lere utanmadan '' fenerbahçe mutluluktur '' diye demeç verirken ,
    meşhur boltvari deparını atarken , alper boğuşlu'yu zorla kovdururken ,
    hugo'ya racon keserken , nasıl da arkasında durup destek veriyordunuz !
    yönetimi parmağında oynatıp ( hem sahada , hem mahkeme koridorlarında ) rencide ederken , sesiniz bile çıkmıyor , hatta basiretsiz yönetimleri suçluyordunuz .( kendiniz hariç tabi )

sonra şunu da dediniz .

'' artık bizim teknik direktörümüz olmuşsa , bize kendisini desteklemek düşer '' açın bakın geriye doğru . neler yazılmış neler .

bu ajanın içimize zehrini akıtmasını , arabistanlı lawrence gibi bizi birbirimize düşürmesini göre göre , zulme kayıtsız kaldınız ve (sevdiğinizin gözünüzün önünde eridiğini görmenize rağmen ) gıkınızı bile çıkarmadınız .

ve hala utanmadan savunmaya devam ettiniz . yalan mı ? değil .

( zamanında ) bu provakatörü desteklediyseniz ( ki en azılı destekçisi oldunuz) , önümüze üç şık çıkıyor demektir .

bir - bu kulüp veya takım , ya senin umrunda falan değil , tufan kopsa oralı olmazsın .
    iki - ya ortamdan nemalanıyorsun , kaostan besleniyorsun , flu ortam işine geliyor ,
    ya da

bu ''teferruatçı canlının '' ne yapmaya çalıştığını görememişsen ,
    verdiği zararı hissedememişsen , yaptığı sabotajı sineye çekmişsen ,
    geleceğini ( hem de üç defa ) bu haysiyetsize teslim edip , bu rezilliğe alkış tutmuşsan aklıma başka bir sıfat gelmiyor .

senin geliyor mu ?

not : anti ersuncu yoldaşlar . kalbim sizinle . safları sıkı tutun . birazdan saldırmaya başlarlar.
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (12.12.2018 Saat 09:26 ) değiştirilmiştir.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilerde basıp topun peşinde koşturmak lazım ilk yarı yorup 2. yarı şamarlamak lazım

Nereden
    Trabzon

Genel bir değerlendirme ile başlarsak ikinci ile yedinci arasında makas çok dar öncelikle hedefimiz ilk yarıyı bu üst grubun en iyi noktasında bitirmek olmalı.Hesap kitap işlerini bırakıp futbola sadece odaklanmalıyız ihtiyacımız olan tek şey sinerji.

Bu hafta yine güçlü bir rakip ile deplasmanda karşılaşacağız hata oranımızı en aza, mücadele gücümüzü en yukarıya çıkarabilmek için yüksek motivasyon ile sahaya çıkmalıyız.

Herkes rakip yaşlı bir takım diyor ama son üç dört maçtır onlarda da gençlik aşısı denemelerini ve dinamizmi arttırma çabalarını belirtmek lazım mesela son maçta güven,dorukhan,pektemek,necip gibi genç ve orta yaş oyuncularıyla fizik güçlerini daha yukarıya çıkardıklarını, pres gücünü ve ikili mücadele kazanma oranını daha da arttırdığını görebiliriz.Maçın büyük maç oluşu ve kendi sahalarında oynayacak olmaları sebebiyle yapacakları presin gücünü daha da arttırabilirler dolayısıyla zor duruma düşmemek için önce rakibe fiziksel anlamda üstünlük kurmalıyız,vücudumuzu iyi kullanıp topu iyi saklamalıyız,pas bağlantısını en iyi şekilde işletmek için daha hareketli olmalı topun olduğu yerde daha fazla çoğalmalıyız.

Son maçlarında kalecilerinden yüksek performans aldılar gireceğimiz pozisyonları çok iyi değerlendirip onun yüksek motivasyona ulaşmasına izin vermemeliyiz.Stoper Vida sert ve iyi bir kesici özellikle hugonun onun karşısında çok güçlü bir şekilde kalması lazım.Quresmanın ortalarına dikkat etmeliyiz her ortası adrese teslim olduğu için bek ve açık birlikte onu etkisiz hale getirmeli.Adem ljahic ise teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu ona karşı da valbuenaya yaptığımızı yaparak oyunun içine girmesine izin vermemeliyiz.Lens oynarsa o da tehlikeli bir oyuncu özellikle iki kanadı çok iyi kapatmalıyız çünkü hem bekleri hücum beki hemde açıkları efektif açıklar kanatları kapatıp oyunu orta alana sıkıştırmalıyız.Forvetleri kim olur tam belli değil dolayısıyla hafta boyunca tüm forvetleri oynayacakmış gibi hepsini iyi analiz ederek hazırlanmalıyız.Özellkle genç oyuncu güven çok olumlu sinyaller veriyor yaşına göre yaptığı gol vuruşları çok üst düzey, topun dibine de giriyor aşırtma da atıyor çocukta bişeyler var belli o yüzden böyle oyuncular her zaman çok tehlikeli olur genç olduğu için fiziksel açıdan eksikliği var bu eksikliğinden faydalanıp yakın markajla top almasına izin vermemeliyiz.

Duran topları çok iyi savunmalıyız tehlikeli yerlerde kolay faul yapmamalıyız.Korner atışlarında hava hakimiyeti iyi olan vida,pektemek gibi oyuncuları iyi kontrol etmeliyiz.

Biz hücumda neler yapmalıyız sorusuna gelirsek öncelikle forvet Hugo stoperlerin arasında kaybolmamalı.Antony bu maç vücudunu iyi kullanıp topu iyi saklayıp topu rakip saha da tutup arkadaşlarının kendisine yaklaşmasını beklemeli.Abdülkadir yine dikine gitmeye devam etmeli daha fazla sertlik olacağı için daha dikkatli olmalı.Yusuf ve sosa ise kilit oyuncular onlar kötü oynarsa kazanma ihtimalimiz olmaz ikisininde maksimum performans göstermesi gerekiyor.Onazi de yere sağlam basarak onlara destek olmalı.

Uğurcan,Hüseyin,Abdülkadir ve Yusufa mesaj vermem gerekirse birşeyler başaracaksak bu ancak sizinle olabilir.fb maçında gösterdiğiniz o asi ruhu tekrar ortaya koyun herkese bir daha gösterin bu topraklardan neler çıkıyormuş.

Nereden
    İstanbul

Onur mal mal goller yemeseydi puan tablosu farklı olurdu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanında ersun'a destek veren ,
    gözü dönmüş şekilde ( hastalık derecesinde ) savunan arkadaşlara sesleniyorum !

acaba vicdanınız hiç sızlıyor mu ?
    ''ne yaptım ben , bu tıynette bir canlıyı ben nasıl destekledim ? ''
    diyebiliyor musunuz kendinize ?

sanmam .
    her zaman ki gibi 3 maymunu oynayacaksınız .

hatta iki dakikada en azılı ersun düşmanı bile oluverirsiniz hemen .
    inanın bukalemun sizi görse , tövbe istiğfar eder , hayvanlıktan istifa ederdi herhalde .

hani meşhur bi laf var ya ! yavaş dön hocam . ümmet yetişemiyor .
    ha bu cümleye harfiyen uyuyorsunuz .

hadi yönetimler gaflet içindeydi . ( hem de 3 kere ) kalktı getirdi .

peki ya sen ey taraftar ! ortamlarda kulübün sahibiyim diye bik bik konuşup duruyorsun !
    sen ne yaptın bu konuda ?
    bu ''teferruat '' için ne yaptın zamanında ?

sen bu herifin zihniyetini hiç mi çözemedin ?
    bizim altımızı oymaya geldiğini ,
    ocağımızı dinamitlemeye and içtiğini hiç mi göremedin ?

ne demeye bu ajanı bağrına bastın ? nasıl içine sindirdin ? sesini neden çıkarmadın ?
    ( benim gibi anti-ersuncuları ) düşmana vurur gibi , nasıl da alaşağı etmiştiniz , hatırlarsanız !
    bu şeytanı nasıl da savunuyordunuz ! ne oldu şimdi ? ne değişti ?

tv'lere utanmadan '' fenerbahçe mutluluktur '' diye demeç verirken ,
    meşhur boltvari deparını atarken , alper boğuşlu'yu zorla kovdururken ,
    hugo'ya racon keserken , nasıl da arkasında durup destek veriyordunuz !
    yönetimi parmağında oynatıp ( hem sahada , hem mahkeme koridorlarında ) rencide ederken , sesiniz bile çıkmıyor , hatta basiretsiz yönetimleri suçluyordunuz .( kendiniz hariç tabi )

sonra şunu da dediniz .

'' artık bizim teknik direktörümüz olmuşsa , bize kendisini desteklemek düşer '' açın bakın geriye doğru . neler yazılmış neler .

bu ajanın içimize zehrini akıtmasını , arabistanlı lawrence gibi bizi birbirimize düşürmesini göre göre , zulme kayıtsız kaldınız ve (sevdiğinizin gözünüzün önünde eridiğini görmenize rağmen ) gıkınızı bile çıkarmadınız .

ve hala utanmadan savunmaya devam ettiniz . yalan mı ? değil .

( zamanında ) bu provakatörü desteklediyseniz ( ki en azılı destekçisi oldunuz) , önümüze üç şık çıkıyor demektir .

bir - bu kulüp veya takım , ya senin umrunda falan değil , tufan kopsa oralı olmazsın .
    iki - ya ortamdan nemalanıyorsun , kaostan besleniyorsun , flu ortam işine geliyor ,
    ya da
    üç - kusura bakma ama sen malın önde gidenisin .

bu ''teferruatçı canlının '' ne yapmaya çalıştığını görememişsen ,
    verdiği zararı hissedememişsen , yaptığı sabotajı sineye çekmişsen ,
    geleceğini ( hem de üç defa ) bu haysiyetsize teslim edip , bu rezilliğe alkış tutmuşsan aklıma başka bir sıfat gelmiyor .

senin geliyor mu ?

not : anti ersuncu yoldaşlar . kalbim sizinle . safları sıkı tutun . birazdan saldırmaya başlarlar.
    **
    *
    İsminizle hitap etmek isterdim,Anaokulu TERK;

çok ön yargılısın çokkkk,
    Buradan size yazılacak cevabın ne olacağını bilmeden,
    tarafıma zarar verecekler diyorsun,
    kırıcı olacaklar diyorsun,
    yıkıcı olacaklar diyorsun,
    sert eleştiri yapacaklar diyorsun,
    vs vs

*
    *
    Beşiktaş’ın içerisinde bir gurup salatalık Şenol Güneş isminin Teknik direktörlük için adı anılmaya başlayınca
    Bu herif Trabzonludur, İstanbula yakışmaz, bize hiçbir faydası olmaz dedi.
    Arkasında duruldu ve iki sene şampiyonluk ve avrupada başarılar geldi.
    Olmadık isimleri vitrine taşıdı.
    Eğer ki içlerindeki koyu şenol karşıtlığını bir tarafa bırakmasalardı bu başarı gelmezdi.

Bizde de her gelene laf eden bir kalabalık olduğu için başarı gelemiyor !
    Şenol’a saldırıp gönderen ile ersun’a karşı çıkıp gitmesine neden olan kitlenin farklı olduğunu düşünmüyorum.

Sahi sen kimi detekliyorsun arkadaş, rengini görsek. Bordo musun mavi mi?
    Fatih misin, Mustafa mı?
    Bi söyleyiver bize de o isim geldiğinde desteğini görelim !!!

*
    Not:Gözü dönmüş şekilde,ölümüne savunanlardan değilim.
    Üçüncü geliş aşamasında alternatifler içerisinde iyi olduğunu düşündüğüm
    Kişiydi.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Besiktas gecen sezona göre cok daginik oynuyor. Forvet sikintilarinin oldugunu düsünmüyorum.
    Vagner Love bu lige her zaman yeter ama kullanmasini bilirsen.
    Talisca'nin olmayisi zaten cok büyük bir avantaj rakipler icin.
    Bizde ki bu kolej havasi estigi müddetce her mac favoriyiz. Sadece son 3 mac degil ligin basindan beri Ünal Hoca belirli bir oyun felsefesi oturtmaya calisti durdu.
    Bu öyle ha diyince olacak birsey olmadigi icin; yeni yeni meyvelerini topluyoruz.
    Maclara bu gözle bakan bir tek ben degilim eminim buna ve sabir ile nerelere geleceginin sinyalini veriyordu takim.
    Bu ligi 1. de bitirsek 10. da bitirsek bu oyundan vazgecmememiz lazim. Sampiyonluk olur veya olmaz ama bu güzel oyun istisnasiz hep oynanmalidir.
    Besiktas Senol Günes ile ilk sampiyonlugunu yasamadan önce ki sezon da bunun sinyallerini vermisti misal.
    Besiktas ve Rize'yi yensek dahi sampiyonluk cok uzakta bana göre. Devre arasi bu takima acil takviye yapilmasi lazim. Ancak ondan sonra önümüzde ki yolu sekillendirebiliriz.

Macin ilk 11'i sakatlik olmazsa ayni kalacagini düsünüyorum, ki bu en mantiklisi. Zira hep ayni arada oynayan oyuncularla bir sablon olusturmak sart.
    Besiktas'in Sivas ve Antalya maclarini Ünal Hoca'm iyi analiz edecektir.
    Galibiyet istiyorsak su son 3 macta ki takim savunmasini ayakta tutmamiz gerekecektir. Gol yememek cok önemli.
    Hizli ve isabetli paslarla rakibi yorup ilk golü atarsak farka gidecegizdir.

ALLAH bu macta da insallah yüzümüzü güldürür! Amin!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + Ankara macinda hakem faulümüzü vermeyip dönen top aglarimizda bulustu ve antalya maci son dakikasinda burak a yapilan hareket penalti calinmadi, VAR a bile bakilmadi.
    ve tabiiki ilk macta ibanez i ilk 11 oynatmak ta facia idi.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    Kocaeli

Şenol Güneş'in tek çıkar yolu Vagner Love ile kontra aramak ama bunu yapacağını sanmıyorum. Topa sahip olmak isteyeceklerdir ama bunu yapabilmeleri zor. Kaydederiz kazanırız bu çok mühim değil önce şu oyun şablonumuzu oturtalım.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basarak pres yaparak oynamaya çalışacaklar top yaptırtmamaya çalışacaklar eğer o baskıdan tek paslarla rahat çıkarsak lehimize döner olmazsa...

Her şeye gebe bu maç yok yok ben korkuyorum vallahi korkuyorum her şey güzel giderken illaki bir şey ayağımıza takılacak gibi geliyor bana geçtiğimiz seneler yüzünden ben şu tranvadan çıkmakta çok zorlanıyorum
    -JOSE ERNESTO SOSA-

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Kesinlikle kazanmak zorundayız, olası Beşiktaş mağlubiyeti ile şampiyonluk iddiamız biter maalesef. Bizim için var mısın yok musun maçı. Beşiktaş'ın şu anki durumunu düşününce hem kadro kalitesi hemde zihinsel olarak onlardan üstünüz.

Karius - Uğurcan
    Gökhan Gönül - Pereira
    Necip - Hüseyin Türkmen
    Vida - Toure
    Adriano - Novak
    Medel - Onazi
    Dorukhan - Yusuf Yazıcı
    Quaresma - Abdülkadir
    Ljajic - Sosa
    Mustafa - Wakayeme
    Güven - Rodallega
    Konu B.Yiğit tarafından (11.12.2018 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

forumda herkse rahat
    kazanırız deniliyor
    3 5 atarız devresine geçilmemiş henüz
    durum tehlikeli

içerde tribüne oynayan bir quaresma var bizi seven lens var form tutmaya başlayan lacic var şenol var...
    duran topları tehlikeli bir takım
    ve en önemlisi hakemi de çaktırmadan yanlarına alan bir rakip

bir puan ve dik futbol iyidir
    yenersek o zaman da ona göre hesap yaparız.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tahir61ayas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda herkse rahat
    kazanırız deniliyor
    3 5 atarız devresine geçilmemiş henüz
    durum tehlikeli

içerde tribüne oynayan bir quaresma var bizi seven lens var form tutmaya başlayan lacic var şenol var...
    duran topları tehlikeli bir takım
    ve en önemlisi hakemi de çaktırmadan yanlarına alan bir rakip

bir puan ve dik futbol iyidir
    yenersek o zaman da ona göre hesap yaparız.
    bol gollü 3.4 golle kazanacağımız maç olacak
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Trabzonspor tarafına alacaksan Trabzonspor passo kartına passolig sitesinden müracat et. Kart sana zaten bu süre içerisinde muhtemelen ulaşmayacak fakat cep telefonuna yükleyeceğin passolig uygulamasıyla kart sana ulaşmasa bile içeriye girersin. Tek yapman gereken Passolig sitesinden başvuru yapman ve bilet çıkınca da alman.

Bilet çıktığı an tükeneceği için iyi takip etmen lazım. Passolig kartınla ortada kalabilirsin.Başkasının kartıyla girmeye çalışırsan maça alınmama ihtimalin var. Sana önerim 1461 Trabzon passolig kartını alman çünkü bu durumda trabzonspor tarafına bilet bulamazsan bile beşiktaş tarafına alabilirsin*(Emin Değilim, Müşteri hizmetlerini arayarak sor bence.)
    Alıntı Cemzirih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar cumartesi turkiyeye gelicem maca gitmek istiyorum ama pasolig im yok ve kisa sure icindede alma sansim yok

1 baskasinkn pasolig i ile maca girebilirmiyim
    2 gidebilirsem pasolig ini kiralayabilecek kimse varmi ? Ucretini vermek sartiyla
    3 biletler satistami ?

Cevap veren olursa sevinirim

Iyi forumlar
    Konu B.Yiğit tarafından (11.12.2018 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok zor maç. Takım çok kırılgan. Çok iyi oynayacak dediğimiz maçlarda dökülebiliyor takım.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + Ankara macinda hakem faulümüzü vermeyip dönen top aglarimizda bulustu ve antalya maci son dakikasinda burak a yapilan hareket penalti calinmadi, VAR a bile bakilmadi.
    ve tabiiki ilk macta ibanez i ilk 11 oynatmak ta facia idi.
    onur sporlar sahnede mi halen

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı SiNo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onur sporlar sahnede mi halen
    arkadas, + yazdim görmiymisun? onur´un yedigi goller + benim yazdiklarim neticesinde hala 25 puan dayiz sadece
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşkelere girersek onur burak bu takımda hala birlik olma yolunda puanlar kaybediyor olurduk...

önümüze bakalım

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

yine çabuk gaza gelmişiz. yapmayın, beşiktaş bu maça daha farklı bir havada çıkacak. puan kaybı olabilir. ben şahsen son 3 haftada ki mücadeleyi göreyim yeter. bizim takım orada gol bulacak zaten.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa, onazi ve abdülkadir'i göremedim bugünkü antrenman videolarında. kucka bile salonda vardı ama onlar salonda da yoktu.

yetişirler inşallah maça kadar. en azından yarından itibaren antrenmana katılabilseler iyi olur. maçtan maça top görme olayı iyi değil, geçen sene burak'ta görmüştük bunu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)