Sayfa 87 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 SonuncuSonuncu
Toplam 2192 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Beþiktaþ 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakem olayina takilmiyorum nedense, Batuhan o topu atacakti. Atsaydi kimse benim gibi takilmayacakti.

Simdi gercekler; Sosa olmadan ne hala geldigimizi gördünüz degil mi? Üstelik de bu adamin son senesi, keza Pareria da öyle... Bu ikisi gitti mi dön basa, yine de siradan takimiz.

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

sosa 2 sene daha oynamalý bizde

yerine biri gelene kadar gitmemeli

pereira gibi olmasa da bir sað bek de bulmalýyýz. kamil iyi aslýnda ama sakatlanýyor

roda nýn akýbeti belli deðil

ama ne olursa olsun uðurcan,hüseyin,yusuf ve a.kadir 2-3 sene daha kalmalý bizde

bu takým bu sene olmasa seneye þampiyon olur

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakem olayina takilmiyorum nedense, Batuhan o topu atacakti. Atsaydi kimse benim gibi takilmayacakti.

Simdi gercekler; Sosa olmadan ne hala geldigimizi gördünüz degil mi? Üstelik de bu adamin son senesi, keza Pareria da öyle... Bu ikisi gitti mi dön basa, yine de siradan takimiz.
    Ikisinin de son senesi deðil.
    Seneye de sözleþmeleri devam ediyor.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sosa'nýn kontratý 2020 Haziran ayýnda sona erecek.

Bunun dýþýnda malzeme yetersizliðinden oyun olarak direkt futbola, mücadele gerektiren anlayýþa yöneldik.

Halihazýr Sosa sahada bulunduðunda %40'lýk topla oynama süremiz, geçiþ oyunumuz vs.. daha efektif oluyordu.

Onun çýkmasý ile birlikte top kullanma oranýmýz %25'e, rakip yarý alana geçme ümidimiz de sýfýrlanmýþ oldu.

Ünal'ýn 1.bölgede pas trafiðini etkin kullanacak organizasyon ve yerleþimi bol bol çalýþtýrmalý.

Öncelikle Liverpool'un Alison ve Van Dijk transferinde yaptýðý gibi kaleci-sol bek-iki yönlü orta saha oyuncusu alýnmalý.

Elbette bütçe ne kadar elverir muamma ama kelepir fiyatlara Ekuban muadilinde olduðu gibi kaliteli oyuncular bulabiliriz.

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ikisinin de son senesi deðil.
    Seneye de sözleþmeleri devam ediyor.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa'nýn kontratý 2020 Haziran ayýnda sona erecek.
    Son senden kastim bu; bu seneyi bitmis sayiyorum.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    VAR'ý keyfe keder kullanýrsan hiçbir þeye müdahale etmeyebilirsin sonuçta bu mantýk açýsýndan bakarsak iþ sadece keyfe bakýyor. Medel'in topla sýfýr alakaydayken Abdülkadir'e uyguladýðý bariz þarj için VAR'a bile gerek yok , tekrarýna bakma ihtiyacý duymuyorum dönüyorum götümü VAR makinesine bak gördünmü keyfim böyle istiyor vermiyorum ne güzel dimi.

2. yarýnýn 2.bölümünden sonra bjk'nin oyundan düþeceðini bjk'yle biraz alakasý olan 12 yaþýndaki çocuk bile bilirken tam da bu bölümde VAR sisteminin Adriano ve Caner'in atladýðý kýrmýzýlarda baya baya tesadüf olmalý. Yine Medel'in þarj uygulamada 2 yýldýr vukuatlý olduðunu bilmeyen bile yokken Roda'yla beraber hareket ederken yine topla hiçbir bað kurmadan Roda'yý bozacak þarjý uyguluyor buna da bir kýlýf bulalým vermeyelim penaltýyý nasýl olsa olaya hep tarafsýz gözle bakacaðýz diye kýrým kýrým kýrýlacaðýz.
    VAR'ýn keyfe keder kullanýldýðý doðrudur ama VAR protokolünün yeteri kadar bilinmediðini düþünüyorum. Örneðin hâla Ankaragücü maçýndaki Kucka'nýn pozisyonunda niye VAR'a gidilmedi denilip duruluyor. Hatta Aðaoðlu da ayný hataya düþtü. Faullerde VAR'a gidilme diye bir þey sözkonusu deðil. Ha atak kesilmeden bir gol olduðunda, VAR hakemi öncesinde faul olduðunu düþünüyorsa oraya geri dönülebiliyor. Nitekim Ankaragücü'nün BJK'ye attýðý gol bu þekilde iptal olmuþtu.

Adriano olayý büyük fiyasko nasýl atlandýðýný anlamak mümkün deðil. Caner'in ise doðrudan kýrmýzý kartlýk bir pozisyonu yok. 2 ayrý sarý kartlýk hareketi vardý. VAR'da sarý kartlara karýþmadýðýndan orada da maðdur olduk ama yapacak bir þey yok...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    VAR'ýn keyfe keder kullanýldýðý doðrudur ama VAR protokolünün yeteri kadar bilinmediðini düþünüyorum. Örneðin hâla Ankaragücü maçýndaki Kucka'nýn pozisyonunda niye VAR'a gidilmedi denilip duruluyor. Hatta Aðaoðlu da ayný hataya düþtü. Faullerde VAR'a gidilme diye bir þey sözkonusu deðil. Ha atak kesilmeden bir gol olduðunda, VAR hakemi öncesinde faul olduðunu düþünüyorsa oraya geri dönülebiliyor. Nitekim Ankaragücü'nün BJK'ye attýðý gol bu þekilde iptal olmuþtu.

Adriano olayý büyük fiyasko nasýl atlandýðýný anlamak mümkün deðil. Caner'in ise doðrudan kýrmýzý kartlýk bir pozisyonu yok. 2 ayrý sarý kartlýk hareketi vardý. VAR'da sarý kartlara karýþmadýðýndan orada da maðdur olduk ama yapacak bir þey yok...
    Sahadaki topçu bilmiyor taraftarýn bilmemesi normal. Top taca çýkýyor benden çýkmadý VARa bak diyor topçu
    ( ゚д゚)

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

VAR konusunda la liga da maç baþlamadan önce video hakemin hangi pozisyonlara bakacaðý yazýlýyo.bizde de maç öncesi yazýlýrsa kafa karýþýklýðý gider de, geriye fesat hakemler kalýr.bizim maçta ilk yarýda abdüþe de sert hareket vardý. Hakemler çok uyanýk.var'a gitmicek pozisyonlarda doðramaya devam ediyor.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

yeri deðil ama þu Erzurum gibi takýmlar defolup gitsinler artýk,bize gelince topu yiyen elemanlar sahada 3 top yapamýyorlar,bize yatsýnlar demiyorum kesinlikle ama insan bize oynadýklarýný görmek istiyor.

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Efsane gazozumuz bizden rakip diye bahsetmiþ biz sahiden ne yaptýk bu adama... bir uður demirok kadar bile olamadý.. traBzonspor senin neyin oluyor ey Þenol...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ne maçtý ama..

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bütün futbolcularýmýzý sakatlamýþ kasaptaþ, zaten baþka türlü puan alamazdýlar, hakem kartlarý vermeyince rahat rahat doðradýlar bizi.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

penaltý mýz verilmedi.iki kýrmýzý verilmedi.golleri öncesi faul yok.iki tane ciddi sakat verdik.çýkýn konuþun be yönetim.korkmayýn bu kadar.bu arada ... Þenol Güneþ.en az Aykut Kocaman kadar.zaman mi geçirmiþiz bak bakalim.iki sakatimiz var.nedir bu içimizden çýkýp bizi paraya güce satanlar hali.bu tipler gereken cevaplar aðýr bir biçimde yüzlerine vurulmali.umarým Trabzonda ki maça kadar bjk baþýnda kalýrsýn.traftar sana hakettiði muameleyi yapar.bir ara havaalanýnda hakettiði ni yaptýklarý gibi.bn karþýlama bekliyorum ÞenolunTrabzonda.
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (18.12.2018 Saat 13:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý bilgehan83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsane gazozumuz bizden rakip diye bahsetmiþ biz sahiden ne yaptýk bu adama... bir uður demirok kadar bile olamadý.. traBzonspor senin neyin oluyor ey Þenol...
    uður Demirok adamdýr.güce karþý bizi seçti.uður ile Þenol un ayný cümlede kullanýlmasý uðura hakarettir.

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

þöyle bir oylama düzenledim renktaþlar.
    oy kullanýp retweet edin.

https://twitter.com/Last__Saga/statu...22326297337856

Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý bariskaratas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þöyle bir oylama düzenledim renktaþlar.
    oy kullanýp retweet edin.

https://twitter.com/Last__Saga/statu...22326297337856

eline saðlýk umarým gören birileri çýkar.yönetimin aramadigi hakký traftar aramaya çalýþýyor ya.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

güzel sayfa teþekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þunlara nasýl 2 puan býraktýk aklým almýyor.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Abdülkadir saçmalamýþ bu maçta...

Isko6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    34

O degilde tribunde 5iktasin "musalla tasi" tezahuratinda ne kontra yapmis bizim taraftar be

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Alýntý Isko6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O degilde tribunde 5iktasin "musalla tasi" tezahuratinda ne kontra yapmis bizim taraftar be
    haha aynen öyle

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

vay anasýni ya.siz konuþmadýkça yönetim konusulanlara bak koca futbol medyasýnda.var ile bjk nin golü neden iptal edilmiþ.o kadr geriye neden gidiliyormus.dorukhan üzülmus.hatta bazý at gözlü bjkli ler vidaya penaltý olduðunu pelt emeðin eline carpmadigini bile iddia ediyor.bu futbol camiasý nekadar iðrenç olmuþ böyle.resmen iðrendim.Hýncal Uluç sana helal olsun sený hiç sevmem ama adammissin.artýk þu 3 büyük muhabbeti bitsin.bu sene Baþakþehir þampiyon olsun.seneye kasimpasa.ondan sonra konya.cidden yeter artýk bu medya iyice 3 büyük Yalamasi olmuþ.

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Futbolcularýmýzýn ve hocamýzýn bu maç üzerinden gereken dersleri almasý önem arz etmektedir. Þimdi maçýn kýrýlma anlarýna gelicek olursak;
    1) ilk yarýyý 1-0 geride tamamlayan Beþiktaþ Teknik Direktörü, bizim kendi oyunumuzu býrakacaðýmýzý ve topu rakibe vererek skoru korumaya yönelik geri çekileceðimizi düþünerek (2-0 olmasýna raðmen Nitekim öyle oldu) iki oyuncu birden degistirdi. Biz geri çekildik bjk nin bekleri çizgiye geldi, kanat oyuncularý Caner Lens 18 imizin icindeçevresinde cirit attý Ljajic iydi Güveniydi dahil Var a kadar iyice hýrpalandýk. Kendi oyununu býrakip bu kadar geri çekilirsen, rakibin bek oyuncularýný kendi ortasahasi ile bizim çizgi arasýnda oynatirsan kötü son kaçýnýlmaz olur.
    2)Malesef Ünal hoca ilk defa beni bu kadar endiþelendirdi. Takým geri çekilmiþ Beþiktaþ golü atmýþ 2 3 4 geliyor. Sosa nin yerine Batuhan i oyuna sokarsan, diðer futbolcular ne dusunur. (Ýþler yolunda gitmiyor korkmaya baþladým skoru koruyalým) Zaten ikinci yarý baþýmýza ne geldiyse bu düþünceden geldi.Birde üstüne top saklayan Nwakaeme yi çýkardýn. Teslim olduk. Kalemizda sayýsýz pozisyon oldu.
    Buyuk takýmsan Þampiyon olmak istiyorsan skoru korumak için geri çekilip kontra gibi vb þeyleri aklýndan çýkaracaksýn kendi oyununu kabul etireceksin.
    Birde Mac esnasindan onde olsanda olmasanda Top tutma ve topa sahip olma açýsýndan hem Abdülkadir hem de Nwakaeme sürekli oyunda olmalý. gerekirse bu futbolcularý forvet e al santrafor a al...
    Konu Adem Köse tarafýndan (19.12.2018 Saat 01:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

çok çok yazýk oldu da...2 yarý bu kadar geri çekilmenin anlamý yoktu diyorum..orta sahaya hamle gelebilirdi topu tutamadýk..tutacak adam batuhan olunca sonuçta böyle oluyor..
    kadro kalitesi elbet önemli ama yedek kulubende iyi olmalý

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok çok yazýk oldu da...2 yarý bu kadar geri çekilmenin anlamý yoktu diyorum..orta sahaya hamle gelebilirdi topu tutamadýk..tutacak adam batuhan olunca sonuçta böyle oluyor..
    kadro kalitesi elbet önemli ama yedek kulubende iyi olmalý
    Son saniyede kaçan 2 puaný umarým sezon sonunda aramak zorunda kalmayýz.
    Þu þikebahçe de olmasa neþemiz yerine gelmeyecek, 2-0 ve 2-2
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)