Sayfa 86 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86 87 88 SonuncuSonuncu
Toplam 2192 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Beþiktaþ 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

daha önceki sayfalarda yazýldýmý bilmiyorum ama bu gs store olayýnýn iç yüzü nedir acaba o anda orda olan varmý aramýzda

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2 puanýn uçtuðu an:

Trabzonspor Kulübü @Trabzonspor<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>

64' Takýmýmýzda zorunlu oyuncu deðiþikliði: #TSLive Batuhan Artarslan - Jose Sosa
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Trt spor ds sabah program yapan ismini vermek istemedigim spor yorumcusu arkadas " oldu mu simdi dorukhan uzuldu" boyle VAR mi olura getirdi isi. Bu adalet mi oldu besiktasin temposu dustu diyor.

Neresinden tutsan elinde kaliyor. Kokusmus bir futbol atmosferi var.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trt spor ds sabah program yapan ismini vermek istemedigim spor yorumcusu arkadas " oldu mu simdi dorukhan uzuldu" boyle VAR mi olura getirdi isi. Bu adalet mi oldu besiktasin temposu dustu diyor.

Böyle bir açýklama olabilir mi ya gerizekalý mý bu adam o zaman oyuncu Uðurcan yediði golden sonra çok üzüldü bu gol iptal olsun daha yaþý çok genç çocuðun bu kadar salakça bir açýklama olabilir mi ya..
    Konu Enes Baþkaya60 tarafýndan (17.12.2018 Saat 15:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bugün medyaya göz attým.kimse bjk nin hakemleri 1 puan aldýðýndan bahsetmiyor.trabzon yerel medya bile sus pus.maçta 2 çok net kýrmýzý ve 1 penaltý olabilecek pozisyon.gol öncesi olmayan faul ile 90+7 de beraberliði aldýlar.ey trabzonspor yönetimi öyle sadece amiri resmi koymak la olmaz o iþ.çýkýp adam gibi açýklama yapacaksýn.hatta görüntülü.korkmayýn bu kadr Þenol ibiþi üzülecek diye.eðer bu açýklamayý yapmazsan daha çok hakkýn yenir bu ligde.
    Konu emre6117 tarafýndan (17.12.2018 Saat 15:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bu 8esikasli oyuncularin resmen salyanlari akiyordu Dolunay olsaydi Pektemek herhalde werwolf'a dönüsecekti.
    Evlerinde bizimle berabere kaldiklari icin CL kazanmis gibi sevindiler. Bu hosuma gitti. Iyi yoldayiz.
    TRABZONSPOR 1967

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Gunese fazla takilmayin girdigi kabin seklini alan bir karakter bizden uzak dursun yeter trabzonda ayri bursada ayri istanbulda ayri konusuyor onun karakteri zaten ugruna canlarin gittigi 96 sezonunun hemen akabinde þikebahceyle anlasmasi ridvanin olur vermemesiyle ali sen in son anda anlasmadan caymasindan bellidir..

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Adamlar halen daha maðdur. Türkiye'de bu iþler böyle yürüyor demek ki. Trabzonspor un medyasý yok arkadaþ. Medyasý olan istediði her þeyi istediði gibi söyleyebiliyor. Onlarýn gözünde beþiktaþ iki puan kaybetti. Sosa oyundan çýkmasa görürdüm ben onlarýn artistliðini. Yönetim bu konuda sessiz kalmamalý. Baðlan akþam aspora bunlar niye konuþulmuyor de. Rakibimiz kim olursa olsun hakkýmýz yeniyor arkadaþ var mý böyle bir þey

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

önce kaçan galibiyete yandým ama medyada iyi temsil edilmemek daha çok acýtýyor. sesimizi kýsýyorlar kafalarýna göre devam ediyorlar.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

abdllh.29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ýlyas Özdemir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    daha önceki sayfalarda yazýldýmý bilmiyorum ama bu gs store olayýnýn iç yüzü nedir acaba o anda orda olan varmý aramýzda
    Biletim yoktu.Trabzondan tanýdýklarým gelecek diye taksime gittim olayý bizzat görenlerin anlattýðý maðzada çalýþanlarýn taraftarýmýzýn oradan geçtiði anda gs marsýnýn sesini açtýðý dýþarý cýkýp atký bayrak salladýðý o kalabalýkta kaný kaynayan çok kiþi olduðu içinde arbede yaþanmýþ çok büyütülecek bi durum yok bence

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    85.izleyisim yazmýþ birisi hala topun arkaya geçmesini bekliyorum demiþ
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

-Maçý 9 kiþi tamamlamasý gereken Beþiktaþ.....

-11 futbolcu , 3 hakem ve 1 VAR hakemi olmak üzere 15 kiþi ile birlikte beraberliðe getirdi.....

Yine de maçý kazanabilirdik azýcýk akýllý davranabilsek....

Sonuç bizim için üzücü , Beþiktaþ için gayet sevindirici olabilir ancak Türk Futbolu için sadece YENÝ BÝR faciadýr....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Gollerde þanslý olduðumuz yanlarý da unutmamak lazým. Sosa öyle bir pasý her istediðinde atar ama ne öyle kýsa stoper kolay kolay denk gelir ne öyle zamanlama hatasý yapar ne de necip gibi saðý solu izleyen mal denk gelir. Ýkinci gol bütün futbol hayatýnda bir defa karþýlaþacaðýn saçma bir taç ile baþlýyor. Anthony mükemmel gol atýyor ama onun öncesinde Onazi pozisyonun içine ediyor aslýnda. Yani þu futbol þansý bir süre bizim yanýmýzdaydý ama biz deðerlendiremedik.

CÝVELEK.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Benim burnuma çok pis kokular geliyor.Ben Trabzonsporun doðrandýðý çok maç izledim fakat bu maça inanýlmaz derecede takýk vaziyetteyim.
    Þöyleki
    Trabzonspor tarihinde bu denli bariz bi þekilde hakkýnýn yendiði çok maç var ama gerek ulusal gerek yerel medyada yönetim,baþkan,teknik heyet,taraftarýn önemli bi kýsmý hatta ve hatta sahadaki futbolcularýn bile bu denli tepkisiz olduðu bir maç daha yok.
    Sanki birileri bu topluluklarý ve bu mecralarý bilinçli bir þekilde susturmuþ.
    Bu konuda beni eleþtirsenizde kusura bakmayýn bi açýklama yapýlmadýðý ve bu konularla ilgili herhangi bi hassasiyet gösterilmediði sürece fikrim deðiþmez.
    Daha evvelde söylediðim gibi bazý þeylerin "Þenol hocaya ayýp olmasýn" düþüncesiyle üzeri örtülüyorsa bu herkesten çok Þenol hocaya zarar verir.
    Buna en iyi örnek þahsýmdýr.Hayatýmda Þenol Güneþi eleþtirmeyen ben,þu anda nefret derecesinde kendisinden tiksiniyorum.
    Geçmiþte "Trabzonspor efsanesi" olmasý da zerre umurumda deðil.
    Bu sezon ligde hakkýmýzýn çok daha az yendiði bi çok karþýlaþmada bas bas baðýran aspor kanalý,yerel basýn,yerel spor yazarlarý,trabzonsporlu ulusal ve yerel spor yorumcularý nedense hep sus pus.
    Ortada bir ihanetmi yoksa kanýksamýþlýk mý var?
    Ýþin içinden çýkamýyorum...

Nereden
    Tokat

Alýntý umutberna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle bir demeci varsa spor kompleksinin adýný deðiþtirmek gerekir
    Arkadslar Twitter'dan Þenol Güneþ kompleksinin adý degissin diye bütün TS taraftarlarý kampanya baþlatalým rakibimizin hocasýnýn adýný taþýyan statta þampiyonluk mücadelesi veriyoruz bu bile motivasyon kaybýdýr ayriyetten Þenol güneþin rakip diye bahsetmesi ve sacma sapan elestirileride bardaðý taþýran son damla oldu

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý Zafer Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu 8esikasli oyuncularin resmen salyanlari akiyordu Dolunay olsaydi Pektemek herhalde werwolf'a dönüsecekti.
    Evlerinde bizimle berabere kaldiklari icin CL kazanmis gibi sevindiler. Bu hosuma gitti. Iyi yoldayiz.
    ya bu ak çocuklarý böyle zaten köpek gibi sevindi bütün bjkliler. biz galibiyeti kaçýrdýðýmýza üzülürüz onlar berabere kaldýðýna sevinir.. aradaki fark bu iþte. maçýn özetini bile izlemedim izlememde.
    Konu Oðuzhan Fidan tarafýndan (17.12.2018 Saat 16:56 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý ekeser60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadslar Twitter'dan Þenol Güneþ kompleksinin adý degissin diye bütün TS taraftarlarý kampanya baþlatalým rakibimizin hocasýnýn adýný taþýyan statta þampiyonluk mücadelesi veriyoruz bu bile motivasyon kaybýdýr ayriyetten Þenol güneþin rakip diye bahsetmesi ve sacma sapan elestirileride bardaðý taþýran son damla oldu
    Uðurcan için bile rakibin kalecisi çok iyi oynadý dedi adi, çýldýrdým.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý CÝVELEK.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim burnuma çok pis kokular geliyor.Ben Trabzonsporun doðrandýðý çok maç izledim fakat bu maça inanýlmaz derecede takýk vaziyetteyim.
    Þöyleki
    Trabzonspor tarihinde bu denli bariz bi þekilde hakkýnýn yendiði çok maç var ama gerek ulusal gerek yerel medyada yönetim,baþkan,teknik heyet,taraftarýn önemli bi kýsmý hatta ve hatta sahadaki futbolcularýn bile bu denli tepkisiz olduðu bir maç daha yok.
    Sanki birileri bu topluluklarý ve bu mecralarý bilinçli bir þekilde susturmuþ.
    Bu konuda beni eleþtirsenizde kusura bakmayýn bi açýklama yapýlmadýðý ve bu konularla ilgili herhangi bi hassasiyet gösterilmediði sürece fikrim deðiþmez.
    Daha evvelde söylediðim gibi bazý þeylerin "Þenol hocaya ayýp olmasýn" düþüncesiyle üzeri örtülüyorsa bu herkesten çok Þenol hocaya zarar verir.
    Buna en iyi örnek þahsýmdýr.Hayatýmda Þenol Güneþi eleþtirmeyen ben,þu anda nefret derecesinde kendisinden tiksiniyorum.
    Geçmiþte "Trabzonspor efsanesi" olmasý da zerre umurumda deðil.
    Bu sezon ligde hakkýmýzýn çok daha az yendiði bi çok karþýlaþmada bas bas baðýran aspor kanalý,yerel basýn,yerel spor yazarlarý,trabzonsporlu ulusal ve yerel spor yorumcularý nedense hep sus pus.
    Ortada bir ihanetmi yoksa kanýksamýþlýk mý var?
    Ýþin içinden çýkamýyorum...
    Erman TOROÐLU denen adi, Burak'a 95.dak.da yapýlan harekete Antalya'da verilmeyen penaltý dahil ondan sonraki her maçta lehimize olan kararlarda bile suya sabuna dokunmayan yorumlar yapýyor. SEN DE MÝ SATILDIN EY ERMAN. NOLDU DA BU KADAR KIVRAKÇA DÖNDÜN BÝR ANDA.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor zirveye oynayacaksa Sosa ve Onazi'ye alternatif olabilecek bi oyuncu almasý lazým devre arasý.. Sosa sakatlanmasaydý ne o kadar baský yerdik ne de puan kaybederdik.. Ünal Karaman'ýn da oyuna Batuhan'ý sokmasý sývamak oldu resmen.. Sezon baþýndan beri bekliyordum bu Batuhan baþýmýzý ne zaman yakacak diye bu maça nasipmiþ..
    I am not in danger , I am the danger..

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

son 15 dakikayý izlememiþtim þimdi baktým tekrar üzüldüm. ekuban baskýyý tek baþýna kýrmýþ sürekli net pozisyonlarýn eþiðinden dönmüþüz. bu kadar daðýnýk takýma üçüncü golü atacaksýn, yoksa olmayan faullerle topu kalene zorla sokarlar.

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yayýncý kuruluþ da Rodallega'nýn attýðý golün 10-15 defa tekrarýný gösterdi. Yalnýz bu gösterim golün güzelliðinden deðil, topu koluyla aldýðýnýn imasýyla gösterildi. Rakibin kasýtlý faullerinin tekrarlarýný ise es geçti. Özete bile koymamýþlar hiçbirini.
    bu da o yayýncý kuruluþun ne denli riyakar, yanlý ve pislik bir kuruluþ olduðunu bize gösteriyor.. madem bu kuruluþ katarlýlara ait madem bizim sponsorumuz katarlýlar bize taraf olsunlar ama olmaz hepsi birbirinden adi bunlarýn.. trtspordan tut aspora kadar..

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý bilgehan83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu da o yayýncý kuruluþun ne denli riyakar, yanlý ve pislik bir kuruluþ olduðunu bize gösteriyor.. madem bu kuruluþ katarlýlara ait madem bizim sponsorumuz katarlýlar bize taraf olsunlar ama olmaz hepsi birbirinden adi bunlarýn.. trtspordan tut aspora kadar..
    çalýþanlar o.ç mesele o, katarlýlarýn haberi yoktur ne olup bittiðinden
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

hastayým bu adama. son vuruþ ustasý. her hafta çakýyor

https://twitter.com/SKnal2/status/1074545959139467264

https://twitter.com/SKnal2/status/1074545959139467264
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)