Sayfa 33 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 14. Hafta | Kayserispor 0 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yasin196761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluğa oynayacak kadro dedim. Ayrıca hosseini dışındaki kişiler nasıl gelecek vaad eden oyuncular oluyor yaşlarına bir bakın. Kötü transfer demiyorum ama genç değiller.
    Alintaligim mesajinda Rodellaga bu takimin forveti olamaz dedin..Eee Burak da yok artik..forvetsiz bir kadro sampiyonluga oynayabilir öyle mi??

bu kadro sampiyonluga oynayabilecek durumda degil ama futbolcusundan maksimum verim alabilecek bir teknik direktör yukarda tutabilir bu kadroyu..hatta bir hava yakalanirsa yarisin icinde de olur ama bu kadro yeterliginden degil teknik direktörün verim almasindan kaynakli olur..Senol Günes bunu en iyi yapan teknik direktör Türkiye de..Bana kalirsa Ünal daha iyisini yapabilir..

Takim avrupa kupalarina katilamasa dahi benim icin Ünal Karaman basarilidir..Takimda ruh var artik, arkadaslik var..Mücadele eden, yenilse de dik duran bir takim var..Futbolcular Ünal in adaletine inaniyorlar..Bu acikca belli..Ünal Karaman simdi gönderilsin isler kötü gittiginde ilk takimin basina getirilecek adamdir..Senol Günes in teknik direktör olarak Trabzonspor a özgü islevini aldi bana kalirsa..4 kere gönderilse de 5 kere geri cagrilir..

Önceden yaptigimiz hatalari yapmayalim..sonrasini defalarca yasadik..Ünal düzgün bir adam..iyide bir teknik direktör..Siralamada yere bakmazsizin uzun vadeli takimin basinda yer almalidir..Zaten taraftar akli selim olursa ve sabrederse basari kacinilmaz..bu sene olmaz, seneye olmaz..ondan sonraki sene olmaz ama sonra üst üste sampiyonluklar gelir..
    Konu AyhanPe tarafından (02.12.2018 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Şampiyonluğa oynayacak kadro dedim. Ayrıca hosseini dışındaki kişiler nasıl gelecek vaad eden oyuncular oluyor yaşlarına bir bakın. Kötü transfer demiyorum ama genç değiller.
    Ben de onu diyorum.
    Geçen sene 20 puan fark yemiş, en önemli orta saha elemanlarından birini kaybetmiş, boşlukları doldurmak için aldığı adamlar belirsiz adamlar...
    Ekuban, Hüseyni, Toure, Amiri, Nwakaeme...

Bunların hiçbiri öyle takımı kurtaracak isimler falan değil.

Bu kadro, şu takviyelerle nasıl geçtiğimiz 2 yılda ortaya koyduğu performans ortada iken şampiyonluğa oynayacak kadro oluyor??

Ünal Hoca bir fark koyduğu için, sana öyle geliyor.
    Başka biri olsaydı görürdüm ne topu oynuyorduk.
    Hele bu yıl ortaya çıkan meydan savaşı gibi bir lig varken.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç bitti, serinin devam etmesi önemli. Sezonun ilk yarısında şu ana kadar fazlasıyla puan kaybı yaşandı, galibiyetler devam etmeli eğer ciddi bir hedef varsa.
    Konu Royal Heart tarafından (02.12.2018 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

şu oynadığımız oyuna bakmadan hala burda Ünal'a laf söyleniyor ya Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alintaligim mesajinda Rodellaga bu takimin forveti olamaz dedin..Eee Burak da yok artik..forvetsiz bir kadro sampiyonluga oynayabilir öyle mi??

bu kadro sampiyonluga oynayabilecek durumda degil ama futbolcusundan maksimum verim alabilecek bir teknik direktör yukarda tutabilir bu kadroyu..hatta bir hava yakalanirsa yarisin icinde de olur ama bu kadro yeterliginden degil teknik direktörün verim almasindan kaynakli olur..Senol Günes bunu en iyi yapan teknik direktör Türkiye de..Bana kalirsa Ünal daha iyisini yapabilir..

Takim avrupa kupalarina katilamasa dahi benim icin Ünal Karaman basarilidir..Takimda ruh var artik, arkadaslik var..Mücadele eden, yenilse de dik duran bir takim var..Futbolcular Ünal in adaletine inaniyorlar..Bu acikca belli..Ünal Karaman simdi gönderilsin isler kötü gittiginde ilk takimin basina getirilecek adamdir..Senol Günes in teknik direktör olarak Trabzonspor a özgü islevini aldi bana kalirsa..4 kere gönderilse de 5 kere geri cagrilir..

Önceden yaptigimiz hatalari yapmayalim..sonrasini defalarca yasadik..Ünal düzgün bir adam..iyide bir teknik direktör..Siralamada yere bakmazsizin uzun vadeli takimin basinda yer almalidir..Zaten taraftar akli selim olursa ve sabrederse basari kacinilmaz..bu sene olmaz, seneye olmaz..ondan sonraki sene olmaz ama sonra üst üste sampiyonluklar gelir..
    Burak Yılmaz bu takımın 1. Forvetidir. Şampiyonluğa oynayan takımın forveti senede 20 gol barajını geçmelidir. Burak olmayınca şampiyonluğa oynamamız zor tren zaten kaçtı. Kulübün bir futbol kültürü oturtması lazım. Sırf yerliden oluşan bir kadro değil üstüne koyan ucuza mâl edip iyi fiyata satabilen bir kulüp olmalıyız. Tabi bunlar için sabır sistem gerek. Bizim en büyük handikapimiz şampiyonluğu ucundan kaçırınca veyahut elimizden alınınca sonraki sezon saçmalıyoruz. Devamlı kovalayan takım olmalıyız.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de onu diyorum.
    Geçen sene 20 puan fark yemiş, en önemli orta saha elemanlarından birini kaybetmiş, boşlukları doldurmak için aldığı adamlar belirsiz adamlar...
    Ekuban, Hüseyni, Toure, Amiri, Nwakaeme...

Bunların hiçbiri öyle takımı kurtaracak isimler falan değil.

Bu kadro, şu takviyelerle nasıl geçtiğimiz 2 yılda ortaya koyduğu performans ortada iken şampiyonluğa oynayacak kadro oluyor??

Ünal Hoca bir fark koyduğu için, sana öyle geliyor.
    Başka biri olsaydı görürdüm ne topu oynuyorduk.
    Hele bu yıl ortaya çıkan meydan savaşı gibi bir lig varken.
    Üstündeki takimlara bak ve hocalarına bak bir de ellerindeki kadroya bak ona göre karşılaştır. Bir insanı sevebilirsin ki ben de Onur'u fazlaca seviyorum ama Uğurcan ondan daha iyiyse kalede o Uğurcan oynamalıdır. Başarı endeksli olmalıyız.

Nereden
    Almanya

Burak Yılmaz bu takımın 1. Forvetidir. Şampiyonluğa oynayan takımın forveti senede 20 gol barajını geçmelidir. Burak olmayınca şampiyonluğa oynamamız zor tren zaten kaçtı. Kulübün bir futbol kültürü oturtması lazım. Sırf yerliden oluşan bir kadro değil üstüne koyan ucuza mâl edip iyi fiyata satabilen bir kulüp olmalıyız. Tabi bunlar için sabır sistem gerek. Bizim en büyük handikapimiz şampiyonluğu ucundan kaçırınca veyahut elimizden alınınca sonraki sezon saçmalıyoruz. Devamlı kovalayan takım olmalıyız.
    Nasil olacak bunlar peki? Simdi olumlu giden bi süreci baltayalamak mi? Bence önceliklerimizi iyi belirlememiz gerekir..eger böyle düsünüyorsan basari kistasi önümüzdeki zaman ligdeki siralama ve skor tabelasi olmamali..takim isik veriyorsa destek olmaliyiz..simdi bi kac basarisiz sonuctan sonra Ünal in hakkini yersek ki bu cok büyük olasilik o zaman bu senin dediklerin hicbir zaman gerceklesmeyecektir..On yilda iki kere iyi kötü zirve yarisi yapan bir takimdan öteye gidemeyiz..

Burak suan ki kafa yapisiyla bu takiminda olmamali..onun olmadigi maclarda takim cok daha üretken..devre arasina onca eksiklerimize ragmen yukarlarda girersek iki nokta transferi ve takim oyununu aksatmayacak bir Vugrinec gibi bir forvetle bir süpriz neden olmasin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Üstündeki takimlara bak ve hocalarına bak bir de ellerindeki kadroya bak ona göre karşılaştır. Bir insanı sevebilirsin ki ben de Onur'u fazlaca seviyorum ama Uğurcan ondan daha iyiyse kalede o Uğurcan oynamalıdır. Başarı endeksli olmalıyız.
    Bak üstteki kadrolara!!!
    Başakşehirden mi iyi senin kadron geçen seneki oyuncu performansları ile, yoksa Başakşehir'in, Gs'nin, Bjk'nin hatta Kasımpaşa'nın kadrosu mu daha iyi?

Geçen sene aynı kadron varken, madem çok iyi kadromuz var, ne diye 20 puan fark yedin?

Ben kimseyi takıma faydası yoksa sevmem.

Ünal yokken bu takıma oynatılan oyun ortada.

O oyun ortada iken, bugün Ünal gelip bu takıma biraz kalbur üstü top oynatınca bu oyunun sanki önceden var olan bir şeymiş gibi, Ünal'dan payeyi almanın hiçbir adil tarafı yok.
    Üstteki takımların kadrolarının bizden bir eksiği yok.

Onur ve Burak'ın bu takıma bir katkısı da yok uzun zamandır. Kendi istatistiklerine katkı yaptıkları doğrudur.

Başarı endeksli isen de Ünal.

Öncekilerin tamamından daha iyi top oynatıyor bu takıma.

Bu futbolu son 25 senede kaç kere oynadı bu takım?

1995-1996, 2004-2005, 2010-2011...
    Bunların dışında bu sezon oynadığın topu oynadığın bir dönem var sanki!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Burak Yılmaz bu takımın kadro dışı bırakılmış çöpüdür artık.
    Kendisinden beklenen ivedilikle kendine takım bulması, masrafsız gitmesidir.

Bu kulübün başında, daha dün seçilmiş bir yönetim var.

Elinizde alternatif yönetim yok zaten.
    Bu yönetimin yaklaşımı bu!!

Futbolcuya dayalı kulüp olmayacak.

Olmayınca ortaya çıkan takım oyunu da ortada.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel bi 3 puan oldu. ama iki maçtır kötü oynayan sınırlı yetenekli ve kapasiteli takımları yeniyoruz. her maç kalemizde kabulsar görüyoruz. devamı gelir mi bilmem ama bu sonuçlara aldanmamalı ünal hoca. sürekli biiler değiştirmenin denemenin bi anlamı yok. pereira abdülkadir ikilisini bozmanının bi anlamı yoktu. yani ekuban olmasa bu maç 0 0 dı.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gömmeyi çok sever bizim taraftarımız. Yine rahat durmamışlar kadrolu memnuniyetsizler.

Ayaklarımız yere basmalı yine de. Şimdiden şampiyonluk hesapları vs yapılmamalı.

Henüz olmadık, ama oluyoruz iyi yoldayız.

Hocamız da henüz tam olmadı bana göre ama oynatmaya çalıştığı futbol gayet memnun edici. Oyunu okumada ve oyuncu değişikliklerinin zamanlamasında biraz daha doğru tercihler yapılmalı sanki.

Kalecimiz de olmadı henüz. Daha önünde çoook iş var. Ama tahminimden daha iyi oynadığını söylemem lazım.

Hüseyin gittikçe daha sakin daha sağlam basıyor yere. İki önemli maç iki önemli tertemiz hamle,bravo. Ara ara yerini kaybediyor ama olacak,umut veriyor.

Yusuf hala top eziyor ama eskiye göre daha iyi. En azından bir gelişim gösteriyor.

Abdulkadir de toparlanmaya başlayanlardan ama ayağında daha az top tutmalı.

Bu çocukları bugün göklere çıkarıp yarın hata yaptıklarında yerin dibine sokmamak,yerden yere vurmamak lazım.

Sezonu iyi bir yerde bitirmeyi hedefliyorsak, sezon başındaki transfer politikasıyla az maliyetli 1 kaleci, 1 stoper, 1 orta saha, 1 Santrafor şart.

Ha yok biz ligi 5. yada 6. da bitirsek sorun yok diyorsak alt yapıdan yada türkiye genelinden genç yerlilerle yola devam. İkisine de hayır demem şahsen.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler takım

Nereden
    Kocaeli

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil olacak bunlar peki? Simdi olumlu giden bi süreci baltayalamak mi? Bence önceliklerimizi iyi belirlememiz gerekir..eger böyle düsünüyorsan basari kistasi önümüzdeki zaman ligdeki siralama ve skor tabelasi olmamali..takim isik veriyorsa destek olmaliyiz..simdi bi kac basarisiz sonuctan sonra Ünal in hakkini yersek ki bu cok büyük olasilik o zaman bu senin dediklerin hicbir zaman gerceklesmeyecektir..On yilda iki kere iyi kötü zirve yarisi yapan bir takimdan öteye gidemeyiz..

Burak suan ki kafa yapisiyla bu takiminda olmamali..onun olmadigi maclarda takim cok daha üretken..devre arasina onca eksiklerimize ragmen yukarlarda girersek iki nokta transferi ve takim oyununu aksatmayacak bir Vugrinec gibi bir forvetle bir süpriz neden olmasin...
    Ya onun olmadığı maçlarda üretkenlik vs diye birşey dolamışsınız ağzınıza. Bu adam bu ligin en iyi golcüsü. Madem aldın takıma kullanacaksın. Hoca gidiyor Bursa maçında Burak Yılmaz'ı kenara alıyor yahu rakip gol arıyor sen maçı alabilecek adamını kenara alıyorsun. Sen basında Roda formda diye Burak Yılmaz'la çift oynatmaya başlıyorsun. Roda kulübe adamıdır gerideysen son 20 dk alır atmasını beklersin. Geçen yıl Roda'ya en ıhtiyaç olduğu zamanda amatörce davranıp kırmızı kart alıp gs maçında bizi yalnız bıraktığını hatırlatmak isterim. Ünal Karaman gitse kim gelecek ? Madem alındı sezon sonu duruma göre bakılır.2 maçla hocayı yerden yere vurup 2 maçla hocayı göğe çıkartan zihniyetten değilim.

Nereden
    Kocaeli

Bak üstteki kadrolara!!!
    Başakşehirden mi iyi senin kadron geçen seneki oyuncu performansları ile, yoksa Başakşehir'in, Gs'nin, Bjk'nin hatta Kasımpaşa'nın kadrosu mu daha iyi?

Geçen sene aynı kadron varken, madem çok iyi kadromuz var, ne diye 20 puan fark yedin?

Ben kimseyi takıma faydası yoksa sevmem.

Ünal yokken bu takıma oynatılan oyun ortada.

O oyun ortada iken, bugün Ünal gelip bu takıma biraz kalbur üstü top oynatınca bu oyunun sanki önceden var olan bir şeymiş gibi, Ünal'dan payeyi almanın hiçbir adil tarafı yok.
    Üstteki takımların kadrolarının bizden bir eksiği yok.

Onur ve Burak'ın bu takıma bir katkısı da yok uzun zamandır. Kendi istatistiklerine katkı yaptıkları doğrudur.

Başarı endeksli isen de Ünal.

Öncekilerin tamamından daha iyi top oynatıyor bu takıma.

Bu futbolu son 25 senede kaç kere oynadı bu takım?

1995-1996, 2004-2005, 2010-2011...
    Bunların dışında bu sezon oynadığın topu oynadığın bir dönem var sanki!
    Antalya,Kasımpaşa, senden fazla puan toplamış daha ne anlatıym.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Antalya,Kasımpaşa, senden fazla puan toplamış daha ne anlatıym.
    O senin düdükzade Burak efendi için takımın düzenini bozmasaydık 6-7 puan daha fazla alabilirdik.

Bu konuda Ünal Hoca hata yaptı.
    Yedek tutması gereken adamı takıma koyunca, kişiye dayalı oyuna döndük.
    Hocanın hatasına katılıyorum burada.

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya kardesim kör musunuz inadina mi yapiyorsunuz... Adam Tr liginin en iyi golcusuymus peh, isterse 50 gol atsin kendi istatistik kasacak diye etrafindaki adamlar futboldan soguyor anlamiyor musunuz? Takim kendine geldi savunmayi hucumu hep beraber yapiyor, Sosa Abdul Yusuf top oynamaya basladi. Bunu goremiyorsaniz gidin masa tenisi izleyin.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nihat Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kardesim kör musunuz inadina mi yapiyorsunuz... Adam Tr liginin en iyi golcusuymus peh, isterse 50 gol atsin kendi istatistik kasacak diye etrafindaki adamlar futboldan soguyor anlamiyor musunuz? Takim kendine geldi savunmayi hucumu hep beraber yapiyor, Sosa Abdul Yusuf top oynamaya basladi. Bunu goremiyorsaniz gidin masa tenisi izleyin.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Foruma "beğen" tuşu koymak şart oldu
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Kocaeli

O senin düdükzade Burak efendi için takımın düzenini bozmasaydık 6-7 puan daha fazla alabilirdik.

Bu konuda Ünal Hoca hata yaptı.
    Yedek tutması gereken adamı takıma koyunca, kişiye dayalı oyuna döndük.
    Hocanın hatasına katılıyorum burada.
    Başakşehir,Alanya,Ankaragücü,Malatya maçlarını alsaydı ya takım.

Nereden
    Almanya

Bu maclari Burak olsaydi kazanirdik yani ..O maclari Buraksizliktan kaybetmedik..farkli nedenleri vardi..

Erzurum, Antalya ve Bursa ya karsi beraberlik aldik ve Burak oynadi..Daha dinamik oynasaydik o maclari kazanabilirdik..Buraksiz da berabere kalmayi basarirdik bu maclarda..Burak iyi bir golcü ama egosu tavan yapmis, Trabzonspor u umursamayan birisinin faydasi olmaz artik..Takim ahengini bozdugu acikca belli..

Gs ve Fb yi sahadan sildik ve bu maclarda Burak yoktu..oynasaydi oyuna o denli hükmedebilirmiydik? bence hayir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Niye? Burak olmayınca her maçı kazanması mı gerekiyor bir şeylerin anlaşılması için ?

Burak ile her maçı kazandık mı ?

Kendi istatistiği dışında hiçbir halta yaramayan kıymeti kendinden menkul adamların devri bitti.

Istediğiniz kadar ayak direyin ...

Futbolcuya dayalı düzen bitecek

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Burak bu takıma ait değil. Hiçbir zaman da olmadı. Onunla oynamasa bile ekstra para kazanacak sözleşme imzalayanlar yargılanmalı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sanki Burak yok diye tüm maclari kazanacagiz ama farketmez Onur ve Burak sonsuza kadar gitsin de biraz takim olalim Bu bile bana yeter.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Kocaeli

Egolu nasıl oluyor ben onu anlamadım? Ne yapmış? Çıkarken tepki göstermiş. Sanki ilk defa oluyor bu olay dünyada. Rodallega son 7 maçta kaç gol atmış? Bu şekilde nasıl gidicek bu takım?

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

halen daha ne Burağı Allah aşkına yahu sizin derdiniz ne
    sakin olun...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayserispor 0
    Trabzonspor 2

Şurada dursun...
    Şimdi hatırladım
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)