Sayfa 32 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 14. Hafta | Kayserispor 0 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hakikaten öyle puanlar kaybettik ki düşününce içim acıyor. Parçalanmış sakat cezalı gs bile 1 maçı eksik hala 2 puan önümüzde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her maçta fener maçı gibi 30 pozisyon bulamayız. Bu maçta da gayet iyi oynadık deplasman olmasına rağmen.
    Özet görüntüleri izleseniz bile çok net pozisyonlarımız direkten dönen toplarımız var. Rakibe pozisyon bile vermedik.
    Nasıl yusufa abdüşe hüseyine vs. Sabır gösteriyorsak Ünala da sabır göstereceğiz. Vurarak kırarak söverek hiç bir şey olmuyor arkadaşlar. Ünal da yeni ve tecrübesiz o da sabır görmeyi hak ediyor. Yolun sonunda başarısız olursa gider zaten. O zamana kadar bu genç jenerasyona hocaya ve yönetime destek vereceğiz.
    Sadece kazandığımız zaman değil. Kaybettiğimiz zamanlarda da.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onurspor ve Buraksporlular size de günaydın.
    Günaydın Buraksporlu olarak mutluyum adamım 37500 euro kazandı oynamadan.

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç izlemedim. Özeti izledim. İki haftadır gol atmamızın nedeni ceza sahasındaki pozisyonlarda en az 4 oyuncunuz ceza sahasında. Ama iki hafta öncesine kadar sadece Burak vardı. Ünal hocamı tebrik ediyorum. Bu anlayış hagi dönemi gs de vardı. Sol ve sağ bekler mümkün olduğunca ceza sahasında olurlardı. İnşallah bu anlayış umarım hep devam eder gerisi oyuncu kalitesine bağlı.

Euzjad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı yasin196761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın Buraksporlu olarak mutluyum adamım 37500 euro kazandı oynamadan.
    Onu sozlesmesine koyan adamlara diceksin. ama buragin kadroya girmesi sart. Eger devre arasina kadar kadro disi kalirsa, iyi para alamayiz.

Unala laf edenlerde bi dursun, bu adamin sucu ne, roda tony abdus kalenin dibinde kacirsin, unal beceremiyo denilsin sonra. Playstation sanki, o basiyo dugmelere.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Euzjad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu sozlesmesine koyan adamlara diceksin. ama buragin kadroya girmesi sart. Eger devre arasina kadar kadro disi kalirsa, iyi para alamayiz.

Unala laf edenlerde bi dursun, bu adamin sucu ne, roda tony abdus kalenin dibinde kacirsin, unal beceremiyo denilsin sonra. Playstation sanki, o basiyo dugmelere.
    Burak’ın kadroya girmesi tüm havayı söndürür. Öyle bir ihtimal yok artık.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulkadir 10 numara oynayamaz suan görduk bunu dün. Kaleciyle ilgili olayi anlamadim adam her yan topu aldi daha ne yapsin ?
    Çıkıp alabileceği çok top oldu bence çıkmadı...

Abdül dün nerede 10 numara oynadı?

Yusuf ile 8'i paylaştılar. Sosa'nın önünde...

Arkasında Sosa, Onazi olursa öyle izlemek gerek.

Nereden
    Ankara

Sidoberler için bir iki kelam edeyim.
    Bence hüseyinin pas kalitesi çok iyi. Öyle bam güm vurmuyor, bilinçli ve görerek güzel paslar çıkarıyor orta sahaya.
    Oyun tecrübesi kazandıkça savunma özelikleri de yükselecek diye düşünüyorum.
    Zargo reis ise çok ağır, güven vermiyor, hızlı bir forvet bu arkadaşı servet-şevçenko sendromuna sokabilir.
    Bu nedenle defans hattı gelecekte iki hüseyinle oluşturulacak gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdülkadir mevcut fiziksel kapasitesi ile orta sahada, göbeğin hiçbir yerinde oynayamaz.
    6-8-10 farketmez.
    Sol iç - sağ iç de oynayamaz.

Çocuğun yeri belli.

Messi Ronaldo gibi adamlar da orada oynuyor. Niye sanki atıl bir vazife gibi muamele ediliyor anlamadım.

Şu anda on bölgede 10 numaraya en uygun adam Yusuf.

Oraya birşey aramaya gerek yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Bu arada Burak tan para gelecek diye adamı tekrar takımın içine el bombası gibi sokmaya gerek yok.
    Bedava gitse de yeter.

Ama gitmeyecek.

Bizden aldığının yarısını bile veren çıkmayacaktır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sidoberler için bir iki kelam edeyim.
    Bence hüseyinin pas kalitesi çok iyi. Öyle bam güm vurmuyor, bilinçli ve görerek güzel paslar çıkarıyor orta sahaya.
    Oyun tecrübesi kazandıkça savunma özelikleri de yükselecek diye düşünüyorum.
    Zargo reis ise çok ağır, güven vermiyor, hızlı bir forvet bu arkadaşı servet-şevçenko sendromuna sokabilir.
    Bu nedenle defans hattı gelecekte iki hüseyinle oluşturulacak gibi.
    Zargo özelinde eleştirilere genel anlamda katılmıyorum. Biz iyisini buldukça mükemmelliyetçi kesiliyoruz. Allah aşkına 2011 kadrosunda Giray- Egemen ikilisi helalinden 82 puan toplarken çok üst düzeymi oynuyorlardı hayır. Hatalar elbet olacak yeter ki standardı bulalım. Zargo'nun sıfır hatayla oynayanı EPL ya da standart Avrupa liglerinde yıllık 2 milyon avronun altına oynamıyor, biz bu arkadaşa 600 bin avro civarı maaş ödüyoruz. Takımı sahiplenmesi, mağlup olduğumuzda yerlilerin bile cesaret edip tribünden özür dilemeye çekindiği yerde tüm samimiyetiyle taraftarların huzurunda özür dilemesi son dönemde parayla bile satın alınamayacak türden. Biz vasatıyla, yeteneklisiyle en önemlisi iş ahlakını benliğinde hisseden oyuncu grubuyla helalinden 82 puan toplarız. Aynı şekilde Majid sezon başından beri en istikrarlı oyuncularımızdan biri. Şimdi de kuruş para harcamadan Hüseyin gibi pırlantaya sahip olduk. Stoperlerin eksikliğinde stopersizlikten kıvranırken Hüseyin'in katılımıyla belki de devre arası milyonlarca avro maliyetten kurtulduk. İşini iyi yapmak işte böyle birşey. İyi yönetim, özverili teknik heyet, işini ahlaklı yapan oyuncu grubu. Başarı kendiliğinden gelecektir...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir mevcut fiziksel kapasitesi ile orta sahada, göbeğin hiçbir yerinde oynayamaz.
    6-8-10 farketmez.

Çocuğun yeri belli.

Messi Ronaldo gibi adamlar da orada oynuyor. Niye sanki atıl bir vazife gibi muamele ediliyor anlamadım.

Katılıyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zargo özelinde eleştirilere genel anlamda katılmıyorum. Biz iyisini buldukça mükemmelliyetçi kesiliyoruz. Allah aşkına 2011 kadrosunda Giray- Egemen ikilisi helalinden 82 puan toplarken çok üst düzeymi oynuyorlardı hayır. Hatalar elbet olacak yeter ki standardı bulalım. Zargo'nun sıfır hatayla oynayanı EPL ya da standart Avrupa liglerinde yıllık 2 milyon avronun altına oynamıyor, biz bu arkadaşa 600 bin avro civarı maaş ödüyoruz. Takımı sahiplenmesi, mağlup olduğumuzda yerlilerin bile cesaret edip tribünden özür dilemeye çekindiği yerde tüm samimiyetiyle taraftarların huzurunda özür dilemesi son dönemde parayla bile satın alınamayacak türden. Biz vasatıyla, yeteneklisiyle en önemlisi iş ahlakını benliğinde hisseden oyuncu grubuyla helalinden 82 puan toplarız. Aynı şekilde Majid sezon başından beri en istikrarlı oyuncularımızdan biri. Şimdi de kuruş para harcamadan Hüseyin gibi pırlantaya sahip olduk. Stoperlerin eksikliğinde stopersizlikten kıvranırken Hüseyin'in katılımıyla belki de devre arası milyonlarca avro maliyetten kurtulduk. İşini iyi yapmak işte böyle birşey. İyi yönetim, özverili teknik heyet, işini ahlaklı yapan oyuncu grubu. Başarı kendiliğinden gelecektir...
    +61

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Hüseyin devre arası masrafindan kurtaracak bizi inşaallah.
    Bir Okay benzeri, kabiliyetli defansif orta saha, sene sonuna kadar götürür bizi böyle giderse .

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

1 oyuncunun olmayışı hücumdaki oyun ritmini ve kanat bekleri dahi etkiledi. Çünkü Onazi yerine 1 adam koyup devam etmedik, 3 oyuncunun yerini değiştirdik. Mevkileri fazla kurcalamadan devam etmeliyiz.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

6-8-10 farketmez.

Çocuğun yeri belli.

Senenin başından beri aynı şeyi yazıyorum. Abdülkadir alt kategorilerde göbekte veya oyun kurucu bölgesinde oynamış olabilir ancak bu süper ligde de o bölgede oynayabileceği anlamına gelmiyor. Maalesef bu fizik gücüyle orta bölgede hiçbir şekildenç verimli oynayamaz. oynayabileceği tek mevki sağ açıktır fiziksel temas bu oyuncuya göre değil maalesef. Topu atıp geçecek bu. Yusuf son 2 maçta acayip verimli oynadı umarım böyle devam eder de o bölgede sorun yaşamayız.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6-8-10 farketmez.

Çocuğun yeri belli.

Sene başından beri söylüyoruz, bu fizikle orada oynayabilmesi imkansız.

Çocuğu tekme manyağı yapıyorlar. 360 dereceden müdahale yeme ihtimali var, çizgide olunca bu risk direkt yarı yarıya düşüyor. Kazma defansif orta sahalardan kurtulabilirse bu sefer stoperlerin kucağındasın. Bu kadar hızlı ve seri oyuncu çalımı attığı an işi bitirmesi lazım. O da kenarda olur sol beki geçtin mi ceza sahası veya sıfırdasın.

Çizgiye inerek orta yapma, sola çekerek ayak içi vurma, duran top alma vs bir sürü opsiyonu oluyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur ben sadece ilerde iki hüseyinin stoperde daha başarılı olacağını düşündüğümü söyledim.
    Zargo bazen aşırı yavsş gibi geliyor bana, umarım yanılırım.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bu arada Burak tan para gelecek diye adamı tekrar takımın içine el bombası gibi sokmaya gerek yok.
    Bedava gitse de yeter.

Ama gitmeyecek.

Bizden aldığının yarısını bile veren çıkmayacaktır.
    tekrar takıma dönmesi mucizelere bağlı artık. burak defteri kapanmıştır. oynamadan kazansa bile takıma giremez.onur içinde geçerli bunlar onurun zaten o formayı ve eldivenleri yere bıraktığı maçta bileti kesilmeliymiş.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin devre arası masrafindan kurtaracak bizi inşaallah.
    Bir Okay benzeri, kabiliyetli defansif orta saha, sene sonuna kadar götürür bizi böyle giderse .
    Okayı çok severim, bizde de çok faydalı oldu ama nedense yerleşimde nereye koyacağımı hiç bilemiyorum. yanında kim oynayacak sıkıntısı doğuyor

okay pres yapan koşan bir oyuncu değil. kesici, güçlü,, uzun ve topla arası iyi bir oyuncu

okay-onazi-sosa çok defansif kalır

okay-kucka-sosa çok ağır kalır

okay-sosa- yusuf (abdül) defansif olarak zayıf kalır gibi geliyor

bize onazi gibi biri gerekiyor. tabi daha iyisi. melo, atiba, medel gibi

fakat bu tutan iyi takımı birden bozmadan gençleri monte ederek hem ekonomik hem başarı olarak iyi yerlere gelebiliriz

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Euzjad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ünal Karaman'a bişey dedim mi ben? Madem ki takımın başında en azından sezonu bitirsin. Geçen sene Ersun Yanal'ı göndermenin maliyeti ortada. Rodallega şampiyonluğa oynayan takımın golcüsü olamaz. Ha şampiyonluğa oynamıyorsak götürür . Burak'ı göndereceksek de kulübe zarar vermeden göndermek gerek.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal Karaman'a bişey dedim mi ben? Madem ki takımın başında en azından sezonu bitirsin. Geçen sene Ersun Yanal'ı göndermenin maliyeti ortada. Rodallega şampiyonluğa oynayan takımın golcüsü olamaz. Ha şampiyonluğa oynamıyorsak götürür . Burak'ı göndereceksek de kulübe zarar vermeden göndermek gerek.
    Ünal icin mi en azindan sezonu bitirsin diyorsun?? ne gönderilmesi en azindan 3 senelik sözlesme imzalmasi gerekir..

elinde ki kadroyu son derece iyi kullaniyor..biraz sans yanimizda olsa liderdik suan..bu kadar pozitif futbolu 2011 sezonundan bu yana ilk defa gördük adam bari sezonu bitirsin deniliyor..ilginc..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Kocaeli

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal icin mi en azindan sezonu bitirsin diyorsun?? ne gönderilmesi en azindan 3 senelik sözlesme imzalmasi gerekir..

elinde ki kadroyu son derece iyi kullaniyor..biraz sans yanimizda olsa liderdik suan..bu kadar pozitif futbolu 2011 sezonundan bu yana ilk defa gördük adam bari sezonu bitirsin deniliyor..ilginc..
    Sıralamaya bakarsak Ünal Karaman henüz başarılı olamamıştır. Ha birde şu var 14 maçta 22 puan iyi bir tablo değil fakat lig birbirine çok yakın. Ayrıca kadro şampiyonluğa oynayabilecek bir kadrodur. Takım avrupaya gidemezse yine Ünal Karaman devam etsin diyebilir misiniz? Benim asıl vurgu yapmak istediğim kişiler ile kulüp arasındaki ilişiği keserken maddi boyutunun kulübü zor durumda bırakması.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Sıralamaya bakarsak Ünal Karaman henüz başarılı olamamıştır. Ha birde şu var 14 maçta 22 puan iyi bir tablo değil fakat lig birbirine çok yakın. Ayrıca kadro şampiyonluğa oynayabilecek bir kadrodur. Takım avrupaya gidemezse yine Ünal Karaman devam etsin diyebilir misiniz? Benim asıl vurgu yapmak istediğim kişiler ile kulüp arasındaki ilişiği keserken maddi boyutunun kulübü zor durumda bırakması.

Geçen sene liderden 20 puan fark yemedik mi biz?
    O kadrodan Okay da gitti. Önemli oyuncuydu.
    Gelenler gelecek vaat eden adamlar.

Neye istinaden kadro direk şampiyon olabilecek kadro oluyor?

Nereden
    Kocaeli

Geçen sene liderden 20 puan fark yemedik mi biz?
    O kadrodan Okay da gitti. Önemli oyuncuydu.
    Gelenler gelecek vaat eden adamlar.

Neye istinaden kadro direk şampiyon olabilecek kadro oluyor?
    Şampiyonluğa oynayacak kadro dedim. Ayrıca hosseini dışındaki kişiler nasıl gelecek vaad eden oyuncular oluyor yaşlarına bir bakın. Kötü transfer demiyorum ama genç değiller.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)