Sayfa 21 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 SonuncuSonuncu
Toplam 529 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 5. Eleme Turu 1. Maç | Sivas Bld. 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Dandik bir maçta konuyu Onur'a nasıl getirdiniz anlayamadım..

Kesin fanboylarından biri ortalığı velveleye vermiştir..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (04.12.2018 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta as kadronun yorulmaması çok iyi bir hamle.

İyi sonuç alındığı kanaatindeyim. Trabzon' da rövanş maçını 2-0 alır turu geçeriz bence.

Takımı tebrik ederim bu arada...

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yorumsuz..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Üstünden kaç hafta geçmesine rağmen ve bu süreçte takım ivme yakalamasına rağmen hala bu konuda Onur konuşuluyorsa bence Onur’u Trabzonspor’dan daha çok seviyorlar. Onur zamanında iyiydi hırslı idi ama o hırsı ve ona olan sevgimizi yanlış kullandı bence. Benim nezdimde formayı çıkardığı an bitmişti ama devam edildi gelinen nokta da doğru bir karar alındığını düşünüyorum. Onurun bu saatten sonra konuşmasını da anlamsız buluyorum.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence bu maç için bu kadar yoruma gerek yok

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımda fuzuli adam dolu. Biliyorduk zaten de bu maçla beraber iyice ortaya çıktılar. Hüseyin ve Murat Cem hariç diğerlerinin hepsini göndereceksin, yerlerine yenilerini alacaksın a takıma.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

11 dakikalık özeti izledim şimdi. Maç ortadaymış gibi. Normal şartlarda 5 atıp dönmemiz gerekirdi. Bu sene kupayı alamazlarsa güzel laflar hazırladım.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim bu hocalara rotasyon denen şeyin komple tüm takımı değiştirmekle olmayacağını, maksimum 3 oyuncuyla olması gerektiğini öğretmemiz lazım. Böyle yapmalıyız ki yeni oyuncular sudan çıkmış balığa dönmesin. Muhtemelen ömrü boyunca bugünkü 11 oyuncu bir daha bir arada oynamayacak. Nasıl bir performans bekleyebiliriz ki oyunculardan? Ya da iyi performans sergileyen oyuncu ilk 11'in as oyuncularıyla da aynı performansı sergileyebilecek mi? Tüm kadroyu değişmeyi geçtim, sağ bek orjinli bir oyuncu sağ açıkta, diğeri orta sahada; orta saha orjinli bir oyuncu da stoperde başladı maça. Bunun adı rotasyon değil. Bunun adı çorba..
    Konu Adem Akyüz' tarafından (04.12.2018 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim bu hocalara rotasyon denen şeyin komple tüm takımı değiştirmekle olmayacağını, maksimum 3 oyuncuyla olması gerektiğini öğretmemiz lazım. Böyle yapmalıyız ki yeni oyuncular sudan çıkmış balığa dönmesin. Muhtemelen ömrü boyunca bugünkü 11 oyuncu bir daha bir arada oynamayacak. Nasıl bir performans bekleyebiliriz ki oyunculardan? Ya da iyi performans sergileyen oyuncu ilk 11'in as oyuncularıyla da aynı performansı sergileyebilecek mi? Tüm kadroyu değişmeyi geçtim, sağ bek orjinli bir oyuncu sağ açıkta, diğeri orta sahada; orta saha orjinli bir oyuncu da stoperde başladı maça. Bunun adı rotasyon değil. Bunun adı çorba..
    Bugünkü maç biraz istisna. İki ayaklı eleme maçına göre, rakibin seviyesine göre ve son maçtan sadece 64 saat geçmesinin ardından oynanan maçta kadro tercihi doğruydu bence. Klasik bitse de gitsek maçıydı.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugünkü maç biraz istisna. İki ayaklı eleme maçına göre, rakibin seviyesine göre ve son maçtan sadece 64 saat geçmesinin ardından oynanan maçta kadro tercihi doğruydu bence. Klasik bitse de gitsek maçıydı.
    Çift maçlı bir sistem olması böyle bir olanak sunuyor doğrudur ama burada Ünal Hoca'nın ilk düşüncesi neydi acaba? "As oyuncular dinlensin" mi? Yoksa "Şu gençlerin durumu nedir acaba" mı? Eğer birincisiyse bugünkü kadroyu anlarım ama ikincisiyse bugünkü kadro ve oyun hiçbir şekilde doğru veriler vermeyecek.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özevlatcılık ne zaman tehlikeli biliyormusunuz ??
    Semih Karadeniz,Zeki Yavru,Batuhan,Parmak gibi 23-24 yaşlarına gelmiş 1. lig seviyesinde bile olmayan futbolcuların Trabzonspor kadrosunda bulunduğu zaman..
    Aynen
    En büyük Trabzon

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ya maçı izleyemedim birb kaç yorum okuyayim diye geldim gene onur muhabbeti sıktı artik bu muhabbet takimin yönetimi bir karar almış zevkine bırakmış belki kadri dışı belki ikili husumet var ama kadro dişimi evet ne uzadı bu muhabbet ya . Bırakın allah aşkına giden gitti kalb sağlar bizimdir
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Nereden
    Kocaeli

Onur meselesi adam akıllı aydınlanmadıkça bu mesele kapanmayacak gibi görünüyor. Diğer mesele de takımın golcü sıkıntısı. Acaba yönetim devre arası Burak Yılmaz ayarında bir golcü bulmayı düşünüyor mu? Yoksa Pawel Brozek kalitesinde bir adam alıp yola devam etmeyi mi düşünüyor?

Nereden
    İstanbul

Onur meselesini okuyamayanlarla burada tartışmaya girmek istemiyorum. Onur farzedelim affedidi kaleye geçti. Her zamanki gibi hatalı goller yedi. Buna tepkiniz ne olurdu? Bana sorar iseniz TRABZONSPOR'da Onur'un kafasında bitmiştir. Bir de Onur'un şike meselesinde her zaman dik duruşundan bahsediliyor. Onur'un artık futbol olarak Trabzonspor'a verebileceği bir şeyi olmadığını kendisi de biliyor. Peki Onur taraftarın gönlünü nasıl kazanacak? Evet şike meselesini savunarak. Kusura bakmayın ama şike meselesini savunarak maçlar kazanılmıyor. Artık yeni sayfalar açma zamanı, taraftar da bu sayfalarda yer almak istiyorsa üzerine düşeni yapmalı ve destek vermeli Trabzonspor'una..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur meselesini okuyamayanlarla burada tartışmaya girmek istemiyorum. Onur farzedelim affedidi kaleye geçti. Her zamanki gibi hatalı goller yedi. Buna tepkiniz ne olurdu? Bana sorar iseniz TRABZONSPOR'da Onur'un kafasında bitmiştir. Bir de Onur'un şike meselesinde her zaman dik duruşundan bahsediliyor. Onur'un artık futbol olarak Trabzonspor'a verebileceği bir şeyi olmadığını kendisi de biliyor. Peki Onur taraftarın gönlünü nasıl kazanacak? Evet şike meselesini savunarak. Kusura bakmayın ama şike meselesini savunarak maçlar kazanılmıyor. Artık yeni sayfalar açma zamanı, taraftar da bu sayfalarda yer almak istiyorsa üzerine düşeni yapmalı ve destek vermeli Trabzonspor'una..
    Sirf BU mesaji onaylamak icin foruma giris yaptim Aynen katiliyorum.

Trabzonspor icin onur onur icin de Trabzonspor bitmistir Trabzonspor u seven artik BU meseleyi kasimaz.

Ayni durum burak icin de gecerlidir BU dosyalar artik acilmamak üzere kapanmistir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

başkan sinyal verdi.burak kalacak galiba
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu maçta da geleneği bozmadık. Direkten top dönmeyen maç mı olurmuş.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan kesinlikle oynamalı. Bu adam böyle tecrübe kazanacak. Daha ne oldu ki rotasyona sokuyorsun çocuğu
    Hoca beni dinledi iyi oldu. Uğurcan şu anda hatasız oynuyor bu tip maçlarda kaleciler dahil takımın hata yapma seviyesi zorluk mücadelesi daha yüksek maçlara nazaran daha fazla olur. Konyaspor maçı bizim için kırılma olabilecek nitelikte takımın tüm konsantrasyonunu o tarafa çevirmesi lazım dün biz sahadan 2-2 beraberlikle değil de 4-2 mağlubiyetle ayrılsaydık Trabzon'da bir şekilde yine turu geçerdik.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Trabzon

Genç oyuncuları ve sakatlıktan dönenleri görme açısından güzel bir hazırlık maçı oldu.

Büyük avantaj olmasa da yine de avantajlı skoru alan taraf biz olduk.

Oyuncuları değerlendirirsek;

Kamil ahmet; Uzun süren sakatlıklardan dolayı zamana ihtiyacı var eski temposunda değil ama bek pozisyonu için fiziği ve tekniğiyle çok uygun bir oyuncu kendisinden gelecekte beklentim bir hayli fazla.

Majid: Yaşına göre bayağı tecrübeli, Trabzonlu Hüseyinle İranlı hüseyin geleceğimizi kurtaracak iki stoper olabilirler.

Ekuban: Fena değildi ama ilk onbir oyuncusu olmak istiyorsa daha fazlasını yapmalı.

Abdülkadir parmak: Hazırlık maçlarındaki yüksek,istekli,tempolu futbolundan çok uzak topla buluşma sayısı çok düştü demek ki sezon başındaki niyeti sadece hocanın gözüne girip takımda kalmakmış takımda kalınca hedefine de ulaşmış oldu.

Semih Karadeniz: Çok acemice oynadı,heyecanlı,panik bir görüntü verdi sonunda da acemiliğinin kurbanı oldu sakatlanıp çıktı bu seviyenin oyuncusu değil.

Muratcem: Gençler içinde en çok umut veren oyuncu idi pas oyununda iyi işler yapıyor ama sadece bu.Şutu yok ve fizik gücü de düşük.Trabzonspor orta sahası olabilecek seviyelere çıkabilir mi çok zor görünüyor.Sezon sonuna kadar görelim o zaman daha net fikrimizi söyleriz.

Esteban: Her zaman ki gibi konsantrasyonu düşük,memur zihniyetinde oynamaya devam ediyor.ligin devre arası yedek kaleciyi değişmessek kupada pek ileri gideceğimizi sanmıyorum.

Zeki yavru: Stoperlerin tam dibine kadar gidip topu alması sinir bozucu,stoperler iki metre pas veremiyor mu.Orta saha da boş pozisyona çıkıp top istesene be kardeşim.

Antony: Vücudunu iyi kullandı rakibi bayağı zorladı ama son hareketlerde çok ağır kalıyor daha hızlı olmalı.

İbanez: Etkisiz eleman,ortaya düşen topların bir tanesini bile alamadı sanki dersin süper lig tecrübesi olan o değilde sivaslı oyuncular.

Bu maçta oynayanlar dahilinde devre arası gitmesi gerekenler ibanez,esteban ve semih Karadeniz eğer orta sahaya takviye yaparsak batuhan da gidebilir.Abdülkadir parmak ve muratcem hakkındaki kararımızı sezon sonu verelim.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskan 1461den devre arasi 3 4 oyuncu dahil olcak demis takima hic gerek yok bence dun sahada oynayan gencler gibi olcaklarsa kalsinlar genclerin hicbirisini begenmedim dun trabzonspor ayarinda oyuncu yoktu huseyin disinda sahada olanlardan..1.lig takimlarina satilip 3 5 kurus kasaya konulabilir baska da artilarini olacaklarini dusunmuyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskan 1461den devre arasi 3 4 oyuncu dahil olcak demis takima hic gerek yok bence dun sahada oynayan gencler gibi olcaklarsa kalsinlar genclerin hicbirisini begenmedim dun trabzonspor ayarinda oyuncu yoktu huseyin disinda sahada olanlardan..1.lig takimlarina satilip 3 5 kurus kasaya konulabilir baska da artilarini olacaklarini dusunmuyorum..
    Altyapı dediginiz her çıkanın süper sonuç verdiği bir oluşum ya da yatırım değil.
    10 kişi çıkarırsınız bunların 3-4 tanesi üst yapıya geçer,diğerleri daha alt seviyeye gider.
    Tabii ki sonuç vermeyenler de olacak.

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. Birçok oyuncu kötüydü. Bazılarının torpilli olduğu belli gibiydi. Ancak Başkan'ın kararı bence doğru. 1461'den alınacak 3-4 oyuncu bu oynayanların bazılarından kesin daha iyidir. Böyle bir operasyon yapılmalıdır. Her altyapı oyuncusu bir Yusuf bir Abdülkadir olamaz. Bu mümkün değil. Ancak TS altyapı oyuncuları bu kadar da beceriksiz olmaz.

Yani dün Semih diye bir oyuncu izledik. Baştan aşağı torpil kokuyordu. Futbolun temel unsurlarını bilmiyordu. Pas yok, top kontrolü yok, fizik yok, şut yok, yok yok yok. Gerçekten Sivas Belediye seviyesinde bile değildi bu oyuncu. Bu arkadaşın yerine 1461'den bir başka isme şans vermek yerinde olacaktır. Hatta Trabzon'daki bir halı sahadan rastgele genç bir arkadaş bile seçilerek getirilebilir.

TS altyapısındaki her oyuncu Yusuf, Abdülkadir olmaz. Rakibimiz süper lig takımı olsa anlarım. Hiç problem yok. Ama TS altyapısı oyuncuları Sivas Belediyespor karşısında zorlanmamalıdır. 1461 ve ilçe takımları üzerinden devre arası sağlam birkaç takviye yapılmalıdır diye düşünüyorum.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla sizin gibi Onur'un şakşakçısı olacağıma takımımın yönetimininin şakşakçısı olurum ki bizim yaptığımız değildir şakşakçılık onların kim olduğunu herkes görüyor.

Kimseyi savunmadığımı, bu konuda bir açıklama beklediğimi ifade ettim. Hatta Onur hatalı ise kararın arkasında duracağımı defalarca dile getirdim. Ama belli ki siz bunu anlamamakta ısrarcısınız. Size şakşak yolunda başarılar dilerim. Kimi şakşakladığınızın da bir önemi yok...

Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur konusu bitmeyecek bir konu bu belli oldu.
    Tek birsey sormak istiyorum... Yönetim Onur'u taraftarlarin gözünde "hain" olarak göstermemek icin dikkatli davranarak aciklama yapmiyor olamaz mi?

Şaka mı yapıyorsunuz?
    Açıklama yapılmadığı için Onur hakkında ''Hain'' söylemleri çıktı. İnsanların aklı ile alay etmeyin.
    İlk gün adam akıllı bir açıklama yapılmış olsaydı tüm spekülasyonun önüne geçilirdi. Ama yapmadılar!
    Siz de şimdi kalkıp Onur'u korumak için susuyorlar diyorsunuz. Lütfen ya...

Nereden
    Manisa

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volkanın kadro dışının net açıklaması yapılmadı ki sadece kadro dışı kaldığına dair cümle var.
    neyse uzatmayayım.
    açıklama yapılması çok önemli değil son 2-3 yıldır yaptıklarından çıkarım yapsak yeterli.

Başkanları Ali Koç bu konu ile alakalı olarak çıktığı televizyon programında detaylıca bir açıklama yaptı. Olayı dahi anlattı. Neyse...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)