Sayfa 27 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1052 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Kývrak ve Burak Yýlmaz Süresiz Kadro Dýþý Býrakýldý

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Bir oyuncunun kadro dýþý kalmasý için, takým içinde huzursuzluk çýkarmasý ve rahatsýzlýk yaratmasý lazým. Performansý kötü diye kadro dýþý býrakýlmaz. Kadroya almazsýn olur biiter. Öyle ya da böyle çýban baþý ise çýban baþý ezilir.

Ýyilik-kötülük ahlâki boyutu. Takýmýn performansýný aþaðý çeken adamý ahlâken deðil profesyonel deðerlendirmek lazým gelir.

Gitmesi gerektiði zaman gitmeyen insanlar sonradan hep problem oluyor. Onur’da da yine bunu yaþýyoruz ama uzun zaman oldu. 7 yýllýk kötü yönetilmenin tezahürlerþ bunlar. Onur ben ömrümü verdim tükettim kendimi diyor Trabzonspor da takýma faydan 3 kuruþ zararýn 10 lira diyor madden ve manen. Herkesin haklý sebebi var ama haklý olan biri yok bunun nedeni oluþan absürd durum.

Çözüm : Ya kimsenin memnun kalmayacaðý þekilde Kadro dýþý ile (10 yýllýk oyuncunu çirkin bir þekilde, 10 yýllýk oyuncunun da seni çirkin bir þekle sokarak bitmesi+maddi zarar) ya da artýk bir revizyon gerektiðinin oturulup konuþularak medenice halledilmesi. Kin, nefret ve hýrsa yer yok. En akýlcý çözümü üretmemiz lazým.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Takýmýn ataný da tutaný da kadro dýþý ama sýkýntý yok burda herkes atýp tutuyor !!! Ben burak ve onur un Trabzonspor u cok sevdiðini düþünüyorum bazen bu çok sevgi zarar getiriyor çünkü biz daha cok sevýyoruz biz daha sahipleniyoruz bizim fikrimiz cok onemlý boyutuna taþýnýyor konu yani çok sevgi zarar veriyor týpki sizlerin de yaptýðý gibi ... ben yinede sunu savunuyorum sistem takýmý olmadýðýmýz sürece daha cooook onurlar buraklar kadro dýþý kalýr !!!

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Sinirle kalkanlar zararla oturur...

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

cezalar haklý Trabzonspor'u merkeze koyan kimse itiraz edemez

Bence konu kapatýlsýn ve Trabzonspor yoluna baksýn

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafýndan (14.11.2018 Saat 18:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    Önce TRABZONSPOR

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de diyorum ki; saygýsýzlýklar nedir? Açýklasýnlar diyorum.
    Madem ki kadro dýþý býrakacak, kaptanlýk alacak kadar aðýr þeyler yapmýþlar. Bunlarý kamuoyuna açýklasýnlar diyorum.
    Belki yönetim aldýðý kararlarda sonuna kadar haklýdýr. Belki de en doðrusunu yapmýþlardýr. Bilemiyorum.
    Ama taraftarýn da yaþananlara dair saðlýklý bir deðerlendirme yapmasý için yönetimin gerekçeyi açýklamasý gerekiyor.
    Aksi halde Aðaoðlu ve yönetimi gibi 1 yýldýr deðil, 12 senedir burada bizlerle olan Onur'un hakkýna girilmiþ olur.
    Ben sürece dair bilgi almak istiyorum. Bu benim ve milyonlarca Trabzonspor taraftarýnýn hakkýdýr.

Kadro dýþý ile Demirören'in bir alakasý yok hocam. Yönetime olan güvensizliðimi dile getirmek için onu vurguladým.
    Geldikleri günden beri önceki yönetimle aralarýnda anlamsýz bir þekilde kaos çýkarmaya kalkýyorlar.
    Ve þike ile sembolleþen kiþilerle kulüp arasýndaki mesafeyi azaltýyorlar. Bunlardan biri Y.Demirören'dir.
    Adam milyonlarýn gözü önünde hocasýna ve taraftarlara el kol hareketi yapsýn , kulübü alacaklarý nedeniyle þikayet edip dursun , disiplinsiz hareketlerine devam etsin , Onur bey'e gelince takým devre arasý galibiyet yemini edecek Onur bey katýlmayacak kulübü babasýnýn çiftliðine çevirecek ve siz hala yönetimden açýklamamý bekleyeceksiniz ? Pes diyorum ...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi de ajitasyon...

Ben yargýlama mý yaptým da savunma isteyeceðim? Fikrinizi savunma manasýnda söyledim onu.

Þota ile aile düzeyinde görüþür, ilk geldiði günden beri tanýrým. Ýçinde bulunduðu her süreci kendisinden dinledim. Onur ile aralarýnda geçen mevzularýn bir kýsmýný hem kendisinden hem de Onur tarafýndan dinledim. Meseleyi gayet iyi biliyorum. O yüzden de düzeltme gereði görüyorum.

Þota ikiziyle birlikte kalmak istedi. O dönemki yönetim bunu kabul etmedi. Þota da peki öyleyse dedi. Tek baþýna mukavele imzalamayý da kabul etmesine raðmen görüþme masasýnda yöneticiler fiyat düþürdü. Ajax'ýn da ilgisi varken haliyle orayý tercih etti.
    Ajitasyon Sen kendini baya önemli biri sanýyorsun heralde Neyse.

Biz de Ali Kemal Baþaran bey’i çok yakýnen tanýrýz. Kendisi o dönem Asbaþkandý hatýrlatýrým.

Ýbrahim Hacýosmanoðlunun Þota hakkýndaki söylemlerini de gazetelerden bulup çýkartabilirim.

Ünal Hocam da 90’lý yýllardan beri babamýn 40 yýllýk arkadaþýnýn ahbabýdýr. Rahmetli Þükrü Öneri amcanýn.

Yani kulüpte görev almýþ insanlarý bir siz tanýmýyorsunuz. Bir tek siz bilgi almýyorsunuz merak etmeyin Ýnsanlarý bilgisizlikle suçlamadan önce bir daha düþünmek lazým.

Þota hakkýnda fikirlerim hala ayný.

Neyse uzamasýn.
    Konu Orkun 61 tarafýndan (14.11.2018 Saat 18:57 ) deðiþtirilmiþtir.

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

burak konusunda haklý da yönetim onur konusunda ne diyorlar sadece kaptanlýk görevini yapmamasý ve kötü goller yemesi deðildir herhalde..

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

yönetim büyük bir hata yapmýþtýr,umarým kýsa zamanda bu yanlýslarýndan dönerler ýnsallah
    düþünün ki kýt knaat gecýnýyorsunuz.borçlar duvar olmuþ buna raðmen gidip son model bir spor araba alýyorsunuz o da borçla, sonra arabaya kýzýp çürümeye terk ediyorsunuz.böyle bir saçmalýk olmaz. trabzonspordan buyuk deðiller elbette de mali durum da ortada, aldýðýn eþyayý kullanamýyorsan ortada büyük bir basiretsizlik var demektir.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birinci golde kaleyi terketmesi bana göre de hata ama o gol tek baþýna Onur’a yazmaz.
    Geçmiþin hesabý tabi ki sorulsun ama sen ortaya yalan yanlýþ bir fatura çýkardýn karþý taraf da bunu ödemeyi kabul etti. Buna raðmen mahkemeye gitmenin mantýðý ne?
    Sanýyorum Aðaoðlu yönetimi, Muharrem'in bahsettiði 36 milyon liradan daha fazlasýný koparýp Trabzonspor'un kasasýna koyma hedefinin peþinde..Aðaoðlu bir konuþmasýnda þöyle diyordu "artýk ibra edildim kurtuldum" dönemi kapandý..

Dostum sana þunu açýkça söyliyim..Bu yönetimi her türlü eleþtir ama ekonomi ve mali disiplin açýsýndan eski yönetimlerle asla bir tutma...Bir kuruþun bile peþindeler ve bu bazý soytarýlarý acayip rahatsýz ediyor..

Burak'la eski yönetimin yaptýðý sözleþmeyi okuyuver Allah aþkýna..En mazlum en karakteri oturmuþ adamý bile yoldan çýkarýr o sözleþme..Böyle bir ortamda Burak da yoldan çýktý..Þu anda yattýðý yerden her 1 puan baþýna para kazanmaya devam edecek..Elinde kapý gibi sozleþmesi olan bu adamý kadro dýþý býrakmak büyük bir iþtir...

Burak ve Onur'u kadro dýþý býrakmak süreci yönetememek deðil aksine yönetmektir...Kulüpdeki bütün oyunculara gözdaðý vermek disiplini saðlamak doðru bir icraattir..

Aðaoðlu'nun þu demeçlerini okuyuver..

https://www.haber61.net/m/ahmet-agao...eri,11879.html
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (14.11.2018 Saat 20:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Özgür KARADENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Onurun moorali bozuuk!!!
    Sota'nin aciklamalarindan bu yana,onur kivrak da degisen hicbi sey yok,hala ayni nokta da.hocalar gidiyor,yönetimler degisiyor,kulüp içi düzen yillardir degismiyor .

Nereden
    Bursa

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Verdiðim linkteki açýklamalarý oku ya da iþine gelmiyorsa alýntýlama yapma terket sayfayý..Aðaoðlu Muharrem'den 36 milyon lira deðil 30 milyon euro istiyor..36 milyon nerde 30 milyon euro nerde?

Klasik argümanlarýna devam ediyorsun Muharrem'i kandýrdýlar ezdiler öldürdüler ayaðýný kaydirdýlar Muharrem de saf ya pasif ya hepsini yuttu..

Verdiðim linkte senin bütün palavralarýna BELGELÝ resimli cevabý vermiþ iþte Aðaoðlu..Günde 3 kere antibiyotik alýr gibi okuyuver...
    Ne tipler var þu alemde arkadaþ,o verdiðin linkin tarihine bak,sonra savunduðun kuklanýn TRT'deki en son konuþmasýnýn tarihine bak, o iddialarýn yalan olduðunu Aðaoðlu'nun aðzýndan dinle,sonra insanlarý sayfadan kovarsýn.

Þaka gibi,Aðaoðlu aksini söylüyor ama bu arakadaþ çok daha iyi biliyor.30 milyon Avro nereden uydurdun.
    Konu sasone tarafýndan (14.11.2018 Saat 20:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Ýngiltere

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne tipler var þu alemde arkadaþ,o verdiðin linkin tarihine bak,sonra savunduðun kuklanýn TRT'deki en son konuþmasýnýn tarihinebak, o iddialarýn yalan olduðunu Aðaoðlu'nýn dinle,sonra insanlarý sayfadan kovarsýn.

Þaka gibi,Aðaoðlu aksini söylüyor ama bu arakadaþ çok daha iyi biliyor.36 milyon Avro nereden uydurdun

Býrak trtyi mereteyi verdigim linkte kulübün belgeleri var belgeleri aç oku..Senin mesnetsiz kendi kafana göre yazdýklarýna mý inanacaðýz yoksa Baþkan'ýn bizzat belge vererek yaptýðý konuþmayý mý kýstas alacaðýz? Sen kimsin kulüpde çalýþan falan mýsýn? Hangi belge ve bilgiye dayanarak Muharrem'i aklýyorsun?

30 milyon euro nerden geliyor aç oku haberde yazýyor..150 milyon euro borçla alýp 180 milyon euro borçla býraktý Muharrem Bey diyor Aðaoðlu...Aldýðým borçla býrakýrým diyen Muharrem aradaki 30 milyon euroyu kapatsýn iþte diyor Aðaoðlu..

Öyle 36 milyon verecem diyerek aradan sýyrýlamazsýn diyor Aðaoðlu..

Bütün bunlarý kenara koyacaðiz ne idüðü belirsiz sasone beyin hamasi nutuklarýna mi inanacaðýz?
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (14.11.2018 Saat 20:49 ) deðiþtirilmiþtir.

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Halen daha saygýsýzlýklarý nedir diye soruluyor ise ne diyelim.
    Pascal Nouma nýn yaptýðý gibi iþi ayyuka çýkaracak ki adamlar, saygýsýzlýk sayýlacak.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Saygisizlik madem kadro disi býrakmak icin yeterli kendi oyuncusuna ana avrat küfür eden taraftarlari da tespit etmeye calisip omur boyu men edelim bundan büyük saygisizlik var mi

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir oyuncunun kadro dýþý kalmasý için, takým içinde huzursuzluk çýkarmasý ve rahatsýzlýk yaratmasý lazým. Performansý kötü diye kadro dýþý býrakýlmaz. Kadroya almazsýn olur biiter. Öyle ya da böyle çýban baþý ise çýban baþý ezilir.

Ýyilik-kötülük ahlâki boyutu. Takýmýn performansýný aþaðý çeken adamý ahlâken deðil profesyonel deðerlendirmek lazým gelir.

Gitmesi gerektiði zaman gitmeyen insanlar sonradan hep problem oluyor. Onur’da da yine bunu yaþýyoruz ama uzun zaman oldu. 7 yýllýk kötü yönetilmenin tezahürlerþ bunlar. Onur ben ömrümü verdim tükettim kendimi diyor Trabzonspor da takýma faydan 3 kuruþ zararýn 10 lira diyor madden ve manen. Herkesin haklý sebebi var ama haklý olan biri yok bunun nedeni oluþan absürd durum.

Çözüm : Ya kimsenin memnun kalmayacaðý þekilde Kadro dýþý ile (10 yýllýk oyuncunu çirkin bir þekilde, 10 yýllýk oyuncunun da seni çirkin bir þekle sokarak bitmesi+maddi zarar) ya da artýk bir revizyon gerektiðinin oturulup konuþularak medenice halledilmesi. Kin, nefret ve hýrsa yer yok. En akýlcý çözümü üretmemiz lazým.
    Onur ya 10 yýllýk kaptanýmýz, her anýmýz aklýmda kendisine saygýsýzlýk yakýþmaz.. Ünal hoca ile ters düþmeleri inanýlmaz 2010 da ayný takýmdalardý. Ýki tarafta kendinden pay vermeli ama Onur'un yüregini vermedigini düsünen varsa asýl gitmesi gereken onlardýr.

Nereden
    Bursa

Býrak trtyi mereteyi verdigim linkte kulübün belgeleri var belgeleri aç oku..Senin mesnetsiz kendi kafana göre yazdýklarýna mý inanacaðýz yoksa Baþkan'ýn bizzat belge vererek yaptýðý konuþmayý mý kýstas alacaðýz? Sen kimsin kulüpde çalýþan falan mýsýn? Hangi belge ve bilgiye dayalý Muharrem'i aklýyorsun?

30 milyon euro nerden geliyor aç oku haberde yazýyor..150 milyon euro borçla alýp 180 milyon euro borçla býraktý Muharrem Bey diyor Aðaoðlu...Aldýðým borçla býrakýrým diyen Muharrem aradaki 30 milyon euroyu kapatsýn iþte diyor Aðaoðlu..

Öyle 36 milyon verecem diyerek aradan sýyrýlamazsýn diyor Aðaoðlu..

Bütün bunlarý kenara koyacaðiz ne idüðü belirsiz sasone beyin hamasi nutuklarýna mi inanacaðýz?
    Sana ne anlatsan boþ,bak Aðaoðlu denen þahýs ki yaptýklarý ile þike olayýný sulandýrmaya gelmiþ olduðu iyice ayyuka çýktý,Usta'nýn ayaðýný kaydýran hain tiplerin gazýna gelip,çünkü okumasý ve anlamasý kýt bir tip olduðu için eline tutuþturulan her yazýlý dökümaný belge veya baþka bir þey sanarak Usta'yý taraftarýn önünde hýrsýz konumuna düþürmeye çalýþtý,o kaynak diye verdiðin link var ya ha o iþte ilk geldiði günlerdeki gazla yaptýðý açýklama.

Sonra bu belgeler ve bilgiler ýþýðýnda tetikçi bir denetleme kuruluna Usta dönemini denetlettirdi,o verdiðin linkteli belgeleri yani.
    Sonra bu tetikçi denetleme kurulu bütün belgelere baktý ve bula bula Usta döneminden kalan zarar olarak Mehmet Ekici'inin þikecilere satýlmamasýný zarar olarak yazdý,sonra ÝHO döneminden kalan sorunlar Özer,Aykut ve Ersun ile olan ve buraya dikkat eden TFF'nin önce Trabzonpsor'u haklý bulduðu,yani Usta'nýn haklý olduðu ama sonradan Usta'yý sýrtýndan býçaklayan hainlerin lafý ile Sadi Tekelioðlu'nun Trabzonspor aleyhine verdiði yalan beyan ile bize ceza olarak verilen ücretleri ekledi.

Yani özetle Usta'ya o linkini verdiðin belgelerle baþlattýðý soruþturmada bula bula Ekici ve TFF cezasýný bulabildi ve yanýndaki kukla hainlere sýkýntý olmasýn diye zararý sadece Usta'dan kestiler.
    Aðaoðlu çektiði krediden o hainlerin paralarýný zaten ödemiþti.

Þimdi sýrasýyla:

1.Usta ben bu zaradý bundan sonrakilere örnek olmasý bakýmýndan kabul ediyorum dedi.
    2.Aðaoðlu bu zararý 36 trilyonu Usta alacaðýndan kesti.
    3.Asýl önemli olan nokta bu zararý bir de mahkemeye götüreceðini açýkladý ama Muharrem Usta karþýlýk olarak o zaman ben de mahkemeye gideceðim diye cevap verince TRT'de kývýrdý iþte.

Yani sen þimdi 30 milyon avro zarar olduðunu iddia ediyorsun ya gidip sor bakalým savunduðun kuklaya neden Muharrem Usta'yý mahkemeye veremiyor?
    Ne oldu mahkemenin yolunu mu bulamýyor.

Bu tiplere zamanýnda Onur ve Burak hakkýnda her türlü gerçeði yazdýk anlamadýlar en son olay bu noktaya geldi,eminim þimdi de Muharrem Usta'ya kurulan kumpasý ve Aðaoðlu'nun Divan Baþkaný Alir Sürmen ve tayfasý ile birlikte þike olayýný ört bas etmeye geldiðini de anlamýyor.

Ben yazmýþ olayým da.
    • Memento mori

Nereden
    Ýngiltere

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sana ne anlatsan boþ,bak Aðaoðlu denen þahýs ki yaptýklarý ile þike olayýný sulandýrmaya gelmiþ olduðu iyice ayyuka çýktý,Usta'nýn ayaðýný kaydýran hain tiplerin gazýna gelip,çünkü okumasý ve anlamasý kýt bir tip olduðu için eline tutuþturulan her yazýlý dökümaný belge veya baþka bir þey sanarak Usta'yý taraftarýn önünde hýrsýz konumuna düþürmeye çalýþtý,o kaynak diye verdiðin link var ya ha o iþte ilk geldiði günlerdeki gazla yaptýðý açýklama.

Sonra bu belgeler ve bilgiler ýþýðýnda tetikçi bir denetleme kuruluna Usta dönemini denetlettirdi,o verdiðin linkteli belgeleri yani.
    Sonra bu tetikçi denetleme kurulu bütün belgelere baktý ve bula bula Usta döneminden kalan zarar olarak Mehmet Ekici'inin þikecilere satýlmamasýný zarar olarak yazdý,sonra ÝHO döneminden kalan sorunlar Özer,Aykut ve Ersun ile olan ve buraya dikkat eden TFF'nin önce Trabzonpsor'u haklý bulduðu,yani Usta'nýn haklý olduðu ama sonradan Usta'yý sýrtýndan býçaklayan hainlerin lafý ile Sadi Tekelioðlu'nun Trabzonspor aleyhine verdiði yalan beyan ile bize ceza olarak verilen ücretleri ekledi.

Yani özetle Usta'ya o linkini verdiðin belgelerle baþlattýðý soruþturmada bula bula Ekici ve TFF cezasýný bulabildi ve yanýndaki kukla hainlere sýkýntý olmasýn diye zararý sadece Usta'dan kestiler.
    Aðaoðlu çektiði krediden o hainlerin paralarýný zaten ödemiþti.

Þimdi sýrasýyla:

1.Usta ben bu zaradý bundan sonrakilere örnek olmasý bakýmýndan kabul ediyorum dedi.
    2.Aðaoðlu bu zararý 36 trilyonu Usta alacaðýndan kesti.
    3.Asýl önemli olan nokta bu zararý bir de mahkemeye götüreceðini açýkladý ama Muharrem Usta karþýlýk olarak o zaman ben de mahkemeye gideceðim diye cevap verince TRT'de kývýrdý iþte.

Yani sen þimdi 30 milyon avro zarar olduðunu iddia ediyorsun ya gidip sor bakalým savunduðun kuklaya neden Muharrem Usta'yý mahkemeye veremiyor?
    Ne oldu mahkemenin yolunu mu bulamýyor.

Bu tiplere zamanýnda Onur ve Burak hakkýnda her türlü gerçeði yazdýk anlamadýlar en son olay bu noktaya geldi,eminim þimdi de Muharrem Usta'ya kurulan kumpasý ve Aðaoðlu'nun Divan Baþkaný Alir Sürmen ve tayfasý ile birlikte þike olayýný ört bas etmeye geldiðini de anlamýyor.

Ben yazmýþ olayým da.
    @sasone

Her þeyi Muharrem Usta'nýn ayaðýnýn kaydýrýlmasýna baðlýyorsun þuna emin ol Muharrem Bey o kadar da saf ve kandýrýlacak bir adam deðil diyor ve bitiriyorum..

John Lennon

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Neyin savunmasýný yapýyorsunuz arkadaþlar.
    Trabzonspormu önemli yoksa maaþlý yetersiz ve yönetimine saygýsýz bir elemanýmý Boþ verin nerede oynuyorsa oynasýn Biz Trabzonspor'a bakalým. Biz Trabzonspor'luyuz.

Önce TRABZONSPOR

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sanýyorum Aðaoðlu yönetimi, Muharrem'in bahsettiði 36 milyon liradan daha fazlasýný koparýp Trabzonspor'un kasasýna koyma hedefinin peþinde..Aðaoðlu bir konuþmasýnda þöyle diyordu "artýk ibra edildim kurtuldum" dönemi kapandý..

Dostum sana þunu açýkça söyliyim..Bu yönetimi her türlü eleþtir ama ekonomi ve mali disiplin açýsýndan eski yönetimlerle asla bir tutma...Bir kuruþun bile peþindeler ve bu bazý soytarýlarý acayip rahatsýz ediyor..

Burak'la eski yönetimin yaptýðý sözleþmeyi okuyuver Allah aþkýna..En mazlum en karakteri oturmuþ adamý bile yoldan çýkarýr o sözleþme..Böyle bir ortamda Burak da yoldan çýktý..Þu anda yattýðý yerden her 1 puan baþýna para kazanmaya devam edecek..Elinde kapý gibi sozleþmesi olan bu adamý kadro dýþý býrakmak büyük bir iþtir...

Burak ve Onur'u kadro dýþý býrakmak süreci yönetememek deðil aksine yönetmektir...Kulüpdeki bütün oyunculara gözdaðý vermek disiplini saðlamak doðru bir icraattir..

Aðaoðlu'nun þu demeçlerini okuyuver..

https://www.haber61.net/m/ahmet-agao...eri,11879.html
    Kardeþim, ben Aðaoðlu yönetimine mali konulardan vurmuyorum zaten. O konuda bir derdim yok. Ama eski yönetimle olan dertlerini bu þekilde çözmeye çalýþmalarý çok yanlýþ. Kaldý ki o zararý sadece Muharrem Ustadan tahsil etmek de çok yanlýþ. Bu konuda neden diðer yöneticilere lafý yok? Çünkü çoðu þuan kendi yönetiminde. Baþarýsýzlýktaki en büyük sebep de bence o yönetimden istifa edip kalanlarý da istifaya zorlayýp þuanki yönetimde var olan þahýslardýr. Bunlardan biri de geçenlerde toplantýda sayýn baþkana “paran kadar konuþ baþkan” demiþtir. Ben Ahmet beyi seviyorum, ancak bana göre kulübü maalesef kendisi yönetmiyor. Sadece son zamanlarda Burak ile ilgili açýklamalarýndan bile belli oluyor bu. Baþta Hacýsalihoðlu olmak üzere, Ali Sürmen vb. kiþilerden kurtarmalýyýz bu kulübü. Maalesef yönetimin þike ile ilgili tutumu da içimi fazlasýyla yakýyor.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neyin savunmasýný yapýyorsunuz arkadaþlar.
    Trabzonspormu önemli yoksa maaþlý yetersiz ve yönetimine saygýsýz bir elemanýmý Boþ verin nerede oynuyorsa oynasýn Biz Trabzonspor'a bakalým. Biz Trabzonspor'luyuz.

Kulübün Katar vatandaþý bir zengine satýlmasýný uygun bulur musun? Merak ettim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Trabzonspor'un birine satýlmasý konusu belki birgün teklif yapýlacak.

Ama birþey cýkacaðýný hiç sanmýyorum..Kesinlikle doðruda deðil zaten...
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

@sasone valla muharrem usta olsa burada,kendini bu kadar savunmaz savunamaz...bu gayretkeþliðinizi görünce gözlerim yaþarýyor,meðer kýymetini bilememiþiz kravatlý iho'nun.

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Bir laf tutturmuþsunuz sakýz gibi çiðniyorsunuz.Kimse Trabzonspordan büyük deðildir.Hiçbirþey Trabzonsporun menfaatlerinden önde deðildir...
    Öyle deðil kardeþim.Dünyada tuttuðunuz takýmdan daha önemli þeyler de var.Adalet mesela...Trabzonsporun menfaatine ama adil olmayan bir durumu,bir haksýzlýðý kabul mu edeceðiz.Ben etmiyorum,Trabzonsporun menfaatine olsa bile(ki menfaatine olduðunu da düþünmüyorum) adaletsizliði kabul etmiyorum.Buyurun eden etsin...

Bir kiþinin haksýzlýða uðramasý benim için Trabzonspor menfaatlerinin önündedir.Burda haksýzlýk yapýldýðýný düþünüyorum ve haksýzlýk karþýsýnda babamýn oðlunu savunmam,Trabzonsporu da savunmam...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý Kadir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübün Katar vatandaþý bir zengine satýlmasýný uygun bulur musun? Merak ettim.
    Ben cevap vereyim. Neden olmasýn?

Nereden
    Ýngiltere

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim, ben Aðaoðlu yönetimine mali konulardan vurmuyorum zaten. O konuda bir derdim yok. Ama eski yönetimle olan dertlerini bu þekilde çözmeye çalýþmalarý çok yanlýþ. Kaldý ki o zararý sadece Muharrem Ustadan tahsil etmek de çok yanlýþ. Bu konuda neden diðer yöneticilere lafý yok? Çünkü çoðu þuan kendi yönetiminde. Baþarýsýzlýktaki en büyük sebep de bence o yönetimden istifa edip kalanlarý da istifaya zorlayýp þuanki yönetimde var olan þahýslardýr. Bunlardan biri de geçenlerde toplantýda sayýn baþkana “paran kadar konuþ baþkan” demiþtir. Ben Ahmet beyi seviyorum, ancak bana göre kulübü maalesef kendisi yönetmiyor. Sadece son zamanlarda Burak ile ilgili açýklamalarýndan bile belli oluyor bu. Baþta Hacýsalihoðlu olmak üzere, Ali Sürmen vb. kiþilerden kurtarmalýyýz bu kulübü. Maalesef yönetimin þike ile ilgili tutumu da içimi fazlasýyla yakýyor.
    Hacýsalihoðlu Ali Sürmen gibi kiþilerin kulüple baðlarýnýn koparýlmasý hususunda seninle hemfikiriz..

Demirören'le poz vermeler hoca seçimi Özkan Sümer'in istifasý ve þikeyle ilgili takýndýðý tutum konusunda Aðaoðlu'nu ben de eleþtiriyorum...

Fakat kardeþim yiðidi öldür hakkýný ver.

Bu kulüp sezon baþýnda lig lisansý alamýyordu futbolcularýn maaþlarýný futbolcular ödüyordu transfer yasaðý belki de kaldýrýlamayabilirdi..Bunun gibi onca ekonomik sýkýntýyý kýsa sürede çözdüler..Belki kredi çekerek borcu borçla kapattýlar ama skorun varsa kredi alabilirsin normal þartlarda Trabzonspor'a birilerini devreye sokmadan kredi verecek kuruluþ dünyada yoktur mevcut mali tabloda..

Gönüllü kayyum psikolojisinde olan bu yönetim zaten 1 ay sonra gidecek...Bence Aðaoðlu daha güçlü bir yönetici listesiyle devam etmeli..Kulübü batýran geçmiþ yönetimlerin baþkanlarýn adý hala adaylýk için geçiyorsa yangýn var demektir hiç akýllanmýyoruz demektir..

John Lennon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)