Sayfa 25 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 35 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1052 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Kývrak ve Burak Yýlmaz Süresiz Kadro Dýþý Býrakýldý

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Kangrenleri kesip atmazsan bütün vücuda yayýlýr.

Onur bizdeki misyonunu tamamladý.

Burak türk futbolundaki misyonunu da tamamladý

Yeniden yapýlanma yapýldýðý söylenen yýllarda Onur dahil þike sürecinden kalan herkes gönderilmeli idi.

Maaþ ve performans olarak Burak da Onur da bizde olmamasý gerekiyor artýk

Makul bi þekilde gönderilmeli

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Þu açýk Onur bizimle iyi dalga geçmiþ, duygularýmýzla oynamýþtýr. TRABZONSPOR hepimizin kýymetlisi, gözbebeði. Ýnsanlarýn uðrunda can verdiði bir yapý. Sen futbolcu olarak bu olgudan uzaklaþýp, durumu idare ediyorsan ve Trabzonspor senin için çok da fazla bir þey ifade etmemeye baþlýyorsa, sonuç buraya varýr. Hakettiðinden çok fazla paralarda kazanýyorsan o beðenmediðin, kendini daha üstün gördüðün kulüp sayesinde ve karakterinde zayýfsa bir yerlerin kalkar.
    Ýlahi adalet, kendini bitirdin iþte, yaptýklarýnýn karþýlýðýný alýyorsun bir bir. Hadi yolun açýk olsun..

murat3861 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Yaþ
    51

Alýntý YasinCorona17 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bu onur hayranlýðý nedir gerçekten bu adam iyi kaleci desen deðil her sene o kadar çok hatalý goller yiyoki takým bunun yüzünde dibe düþüyo 3 temmuz açýklamalarý sakat sakat oynadým ve sokak edebiyatýyla bu takýmda kaldý zeki ondan daha trabzonlu
    Güzel yorum kardeþim, bunu bende anlamýyorum. Adam mafya gibi hareket ediyor.

SM-N7500Q cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

DarkBlooD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Yorumlara bakýyorumda küçük olsun bizim olsuncularla dolu ...

Elinde ligin en iyi kadrosu olan bir yonetim ve td , lütfedip görevlerini yapýp da bir 11 çýkaramýyor ...

Baþkan tv'ye çýkýp önceki yönetim 7 yedi 6 yedi biz onlardan iyiyiz dedikten 2 gün sonra 5 yedi ve yenilen gollerde kendilerinin transfer ettiði oyuncularýn imzasý var ...

Bankadan daha fazla borç çekebilmekle övünülüyor , borç almýþ baþýný gitmiþ ...

Beleþ bilet kovalayýp , maçlarda çekirdek çitleyen , kendi oyuncusuna hertürlü hakareti hak sayan , ne yaptýðýný bilmeyen guruh bir taraftar topluluðu ...

HEPSÝ BÝR YANA ...

2-3 gün sonra fener maçý var ...

Buyurun bakalým 3 kuruþluk þakþakçý tayfa , bakalým bu þakþakçýlýðýnýz haftaya rezil fenerle puan puana gelindiðinde yavþakçýlýða dönecek mi , hepbirlikte göreceðiz ...

Dünyada iki farklý insan türü vardýr : Bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler ...

Nietzsche

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý batuhanTs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onur kalacak aðaoðlu gidecek baþka bir yol olamaz
    ahahah baþkan yanlýþ anlama asýl senin bu nedensiz onuru savunmalarýn insalarýn aklýna kötü þeyler getiriyor. Onur buraya bir tek olayla gelmedi bu adam yöneticilerin olduðu arabayý bile tekmeledi. Kimdir bu Allah aþkýna nedir son 4 senedir hakký olmadýðý halde kaleyi iþgal edip yýllýk 10 küsür milyon alan bir adam bu ne senden nede benden çok seviyor bu takýmý abartmayýn bu kadar. Aðaoðlu bundan 10 kat iyi Trabzonsporludur usta döneminde olsa ulan acabamý derdim ama kusura bakma onuruda tanýyor artýk herkes halen daha utanmadan kelle alacaðým diye demeç veriyor kimsin kardeþim sen maaþlý bir elemanýsýn bu kulübün

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kulübün Onur ve Burak ile iliþik kesmesi dahi bu takýmýn bir teknik direktör sorunu olduðu gerçeðini deðiþtirmiyor, yanlýþ bir ýsrar var bu konuda, takýmla baðlarýný koparanlara iliþkin radikal kararlar alýnmasý doðrudur ancak bu takýmýn baþarýsý için yeter çözüm deðildir. Aslýnda bunu görmek için fazlasýyla tecrübe yaþandý ama yetmemiþ demek ki.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Onur konusunda yönetimin tasarrufunu kesinlikle yanlýþ buluyorum.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geldiðinizden beri þike ile ilgili tek kelime etmediniz, tek bir adým atmadýnýz. Bu davaya kendini adamýþ avukatlarla, hukukçularla bir kere bile bir araya gelmediniz. Önceki yönetimin býraktýðý kadronun kaymaðýný yeme fýrsatýný bile kullanamadýnýz. Geldiðiniz günden itibaren “maliyeti yüksek “ oyuncularla ilgili sürekli demeçler verip taraftarýn önüne attýnýz. Olayý buraya siz getirdiniz, siz ve sizin gibilerin aðzýna almaya bile korktuðu þike davasýný sürekli gündemde tutan oyuncularý da kadro dýþý býraktýnýz. Trabzonspor’a operasyon çektiniz. Þikeyi örten þerefsizlerle yan yana gelip poz verdiniz, kendi oyuncunuzla, eski yönetimle uðraþtýnýz. Tüm iyi niyetli teklifleri reddedip mahkemeye gitme yolunu seçerek Trabzonspor’u 36 milyon liradan da ettiniz. Yýldýz oyuncularý yönetemediniz, böyle rahat bir sezonda elini kolunu sallayarak zirveye çýkýp oturacak takýmý idare edemediniz. Hiçbir golde hatasý olmadýðý halde Onuru hain ilan ettiniz ama iyi oynayan oyuncularý oyundan alan, Galatasaray’ýn içinden geçen adamý haftalardýr kulübede oturtan Ünal Karaman’a hiçbir yaptýrým uygulamadýnýz. Yazýklar olsun, kongreye az kaldýðý için istifa edin demiyorum. Ama bir zahmet aday olmayýn artýk.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Kulüp açýklama yapmadý mý henüz, sýkýntý neymiþ.

Birsürü dedikodu yazýlýp çiziliyor, hiçbirisi tatmin edici veya gerçekçi gerekçeler deðil.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Burak'ýn coktan gonderilmesi gerekiyordu. Onur Kivrak in yeri ise bende ayri olmasina raðmen kendisine verilen cezayý doðru buluyorum. Þapkasýný onune alýp düþünme zamaný. Burak sadece takýmin deðil þehrin de kadrosunun dýþýnda kalsýn. Devre arasý yollarý ayýrýrýz inþallah
    TRABZON SPOR

arahna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

buranýn maçtan çýkarken el kol hareketi yapmasýný anlarým
    hýrslý oyuncu
    quresma kaç kez yaptý fazlasýný ama Þenol hoca onu idare etti ve kullanýyor
    ama takýmda gruplaþma yapýlýyorsa Burak onur bu affedilmemeli
    burda taraftarý bölen yönetimin güven vermeyiþi
    çýkýp net bir açýklama da yapmýyorlar
    yýldýz futbolcularý sevmeyen veya idare edemeyen hocalar oluyor görüyoruz da yýldýz oyuncularla baþa çýkamayan ne yapacaðýný bilmeyen tutarsýz yönetim ilk defa oluyor
    gelir gelmez pahalý oyunculara kafayý tak
    usta yönetiminin getirdiði oyuncular ikircikli bak
    buraðý alacak parayý darphane basmadý de sonra 2 milyona anlaþ sonra da yok öyle birþey de
    ilk hatada da kapý önüne koymaya çalýþ taraftarýn önüne et
    bunlar belliydi sezon baþý da neden bunlarla baþladýnýz
    madem baþladýnýz neden sezon sonunu getiremiyorsunuz
    ligin en iyi kadrolarýndan biri bizde
    ya ligin yönetim ve hoca olarak ilk kaçýna gireriz ?
    hadi bak alamadý buraný
    sizce Burak Baþakþehir ve geseye istese gidemezmiydi
    oyuncudur kapris de yapar gruplaþma da
    ortamý fýrsatý vermeyeceksin
    ceviz kabuðunu kýrýp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

arahna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu olaylarda onur neredirbilmiyoruz
    çoðu dedikodu
    ama o formayý çýkardýðý gün ben de soðumuþtum onurdan
    ve yýllardýr çok kötü oynuyor
    ama sanki lütfedip bizde oynuyormuþ gibi yapýyor
    gördünüz malatyanýn bursanýn kalecisini
    sizce kaç para alýyordur
    þike sürecinde dik durdu eyvallah
    ne yapacaktý bizde oynarken
    dik duruþ devamýnda artislik yapmayarak , iyi oynayarak devam etmeliydi
    en kötü yönetimi bile sýrf yönetim diye desteklerim
    ama burda doðru ne yanlýþ ne belli deðil
    ceviz kabuðunu kýrýp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geldiðinizden beri þike ile ilgili tek kelime etmediniz, tek bir adým atmadýnýz. Bu davaya kendini adamýþ avukatlarla, hukukçularla bir kere bile bir araya gelmediniz. Önceki yönetimin býraktýðý kadronun kaymaðýný yeme fýrsatýný bile kullanamadýnýz. Geldiðiniz günden itibaren “maliyeti yüksek “ oyuncularla ilgili sürekli demeçler verip taraftarýn önüne attýnýz. Olayý buraya siz getirdiniz, siz ve sizin gibilerin aðzýna almaya bile korktuðu þike davasýný sürekli gündemde tutan oyuncularý da kadro dýþý býraktýnýz. Trabzonspor’a operasyon çektiniz. Þikeyi örten þerefsizlerle yan yana gelip poz verdiniz, kendi oyuncunuzla, eski yönetimle uðraþtýnýz. Tüm iyi niyetli teklifleri reddedip mahkemeye gitme yolunu seçerek Trabzonspor’u 36 milyon liradan da ettiniz. Yýldýz oyuncularý yönetemediniz, böyle rahat bir sezonda elini kolunu sallayarak zirveye çýkýp oturacak takýmý idare edemediniz. Hiçbir golde hatasý olmadýðý halde Onuru hain ilan ettiniz ama iyi oynayan oyuncularý oyundan alan, Galatasaray’ýn içinden geçen adamý haftalardýr kulübede oturtan Ünal Karaman’a hiçbir yaptýrým uygulamadýnýz. Yazýklar olsun, kongreye az kaldýðý için istifa edin demiyorum. Ama bir zahmet aday olmayýn artýk.
    Þike mevzusu dýþýnda yazdýklarýnýn alayý yanlýþ...Hele "Onur'un yediði hiçbir golde hata yok" ifaden tam bir felaket..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

3 tane moruðu 300 milyon tl civarýna kulübe maledenlerin hâlâ övülmesi takdir edilesi!..

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý batuhanTs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çince yaz ama gözünü seveyim Türkçe yazmayi birak
    Seni mi kýracaðým. Buyur sana çince....

我明白了。但我闻到了这么糟糕。如果你只关注Olcay的弹幕运动,你会知道有什么东西。

þimdi anladýn mý ne demek istediðimi?

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þike mevzusu dýþýnda yazdýklarýnýn alayý yanlýþ...Hele "Onur'un yediði hiçbir golde hata yok" ifaden tam bir felaket..
    5 gol yedi, hangisinde yüzde yüz hatalý?
    Hepsi yanlýþ dedin yazdýklarým için, yönetim geldiði günden beri Burak gitmeli-kalmalý diye çeliþkili açýklamalar yapmýyor mu? Þikeyi örten þerefsizlerle yan yana gelmediler mi? Tek dertleri eski yönetimle uðraþmak deðil mi? Eski yönetimin tekliflerini reddedip mahkemeye vermediler mi saçma sapan gerekçelerle? Rahatlýkla zirveye yürüyeceðimiz sezonda kulübü yönetemeyerek herþeyi ellerine yüzlerine bulaþtýrmadýlar mý?

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Hepsi yanlýþ dedin yazdýklarým için, yönetim geldiði günden beri Burak gitmeli-kalmalý diye çeliþkili açýklamalar yapmýyor mu? Þikeyi örten þerefsizlerle yan yana gelmediler mi? Tek dertleri eski yönetimle uðraþmak deðil mi? Eski yönetimin tekliflerini reddedip mahkemeye vermediler mi saçma sapan gerekçelerle? Rahatlýkla zirveye yürüyeceðimiz sezonda kulübü yönetemeyerek herþeyi ellerine yüzlerine bulaþtýrmadýlar mý?
    50CF013C-4017-4EDF-92A5-0EB039FF3FDD.jpeg

O kutsal formayý bile þerefsizlere hediye ettiler.

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen zaman içinde böyle bir son bekliyor muydum?

Sanýrým evet...

Burak konusuna gelirsek zaten kendisinin ne olduðu belli.

Borusunu öttürebileceði bir yer ve para olarak bizden daha iyisini bulamayacaðý için Çin'den bize gelmesi sürpriz deðil.

Yoksa Trabzonspor sevdalýsý olduðu için bizi seçmedi yani.

Gs'de oynarken yaptýðý el kol hareketleri.

Bize geldiðinde sergilediði davranýþlar nasýl bir karakter olduðunu ortaya koyuyor.

Onur'a gelecek olursak.

Ben yaþým gereði Fatih ve Gökdeniz'den geriye gidemedim.

Benim için efsane denildiðinde Fatih, Gökdeniz ve Yattara gelir.

Ama Onur sevgisi benim için üçünün de önünde.

Hacýosmanoðlu döneminde yanýlmýyorsam Aliya Ýzzetbegovic'in mezarýna gidilecekti.

Orada konuþulan biz neden VÝP araçla gitmiyoruz söylemleri bu klüpte bulunduðu konumdan daha üstte tutulmak istediðini ortaya koyuyor.

Þota ve Hurma ile yaþadýðý sýkýntýlar, sonrasýnda gelen kadro dýþý olayý Onur'un fazla deðer görmek istediðinin kanýtý.

Bizim Onur'a verdiðimiz deðer sanýrým onun için yeterli deðildi.

Hep daha fazlasýný istedi.

Þuan da sanýrým klüpte 1 numaralý isim olmak istiyor.

Yediði gollerde vs'de art niyetli olduðunu düþünmüyorum.

Çünkü Onur'un karakterini az çok biliyorsak bunu yapacaðýný aklýmýza getirmemiz bile kendimizden utanmamýzý saðlamamýza yeter.

Benim görüþlerim bu yönde.

Her zaman demiþimdir 2011 sendromundan kurtulup kan deðiþikliðine gitmemiz bizim adýmýza iyi olacak diye.

Þuan yaþanan kan deðiþikliði olasý bir Fb galibiyetiyle taçlanýrsa bizi güzel günler bekliyor.

Yok tam tersi olursa daha büyük sýkýntýlar ve sonrasýnda tahminimce Onur'un affedilmesi gündemde.

Eðer Onur bizim düþündüðümüz, hissettiðimiz gibi bir Trabzonspor aþýðý ise futbolu býrakýp herhangi bir klübe gitmemesi lazým..

Zaman neyin ne olduðunu gösterecek.

Bekleyelim görelim...

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Ben yönetimlere yillar önce inanmayi biraktim...günah kecisi lazimdi kapak onur be buraka patladi..
    Kaybedilen puanlara bakilirsa hepsinde direk ünalin eli var..oyuncu degisiklikleri fiyasko ama hemen hemen bedavaya orda ya ona hic birsey olmaz..yönetim ucuz teknik direktörü basariya tercih ediyor..

Oyundan cikarken kendi teknik direktörüne kizan ilk futbolcu burak mi???

Kucka seni fifaya sikayet etti ve dosya hala kapanmadi adam her macta ölü gibi sahada ona neden ceza yok??

Sosa denen adamdan hala futbolcu olacagina inanan var mi ünal haric???

Su an yönetim fener maci öncesi taraftarin biraz gazini aldi cünkü yenilgide ne olacagini bildikleri icin..

Bizden giden her topcu neden problemli gönderiliyor neden hic bir futbolcuyu takima kazandiramiyoruz..

Onur ve Burakin tek suclari var oda sezon basinda yüksek maaslarinda indirime gitmedikleri icin..
    Konu Punisher-61 tarafýndan (14.11.2018 Saat 01:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Ýngiltere

Kardeþim oy birliði ile alýnan bir karar var ortada dikkat edin "oybirliði"...Yönetim içinden 1 kiþi bile muhalefet þerhi koymamýþ karara karþý çýkmamýþ...Bu yöneticiler herhalde Trabzonspor düþmaný deðil di mi? ..Demek ki ellerinde ikisini de kadro dýþý býrakmaya yetecek doneler emareler var...Yönetici dediðin nedir? Onlarda bizim gibi taraftar ve saðda solda okuyorum yönetim bu süreci yönetemedi deniliyor özellikle de Muharrem'in soytarýlarý böyle söylüyor...

Bu soytarýlara göre süreci nasýl yönetebiliriz?

Burak'a sýk sýk özel izin verilmesi lazým el üstünde tutulmasý lazým takým arkadaþlarýnýn anasýna avradýna rahatça küfretmesi lazým taraftara el kol hareketiyle afra tafra yapmasýna sesimizi çýkarmamamýz lazým...Lazým da lazým..

John Lennon

Nereden
    Ýngiltere

Þike mevzusunda yazdýklarýna katýldýðýmý daha önce belirtmiþtim..

-Onur yediði 1.golde yüzde yüz hatalý..

-Eski yönetimle uðraþýyor diyorsun elbette uðraþacak kulübü Burak'ýn çiftliðine çevirip futbolcularýn maaþýný ödemeyen battýk beyler deyip görevden kaçan bir Muharrem var ortada...Borç yaparken genel kurula soracaksýn maddesinin tüzüðe girmesinin geçmiþin hesabýný sormasýnýn nesi kötü?

John Lennon

Nereden
    Ýngiltere

Futbolcularýn maaþýný Burak'a ödetip Burak'ý þýmartan kendisini kulübün üzerinde görmesine sebep olan zat Muharrem'in ta kendisidir...Burak virüsünü damarlarýmýzda dolaþtýran kiþidir Muharrem..

Daha dün stat açýlýþýnda tepki görecek diye ödü bokuna karýþan taraftardan týrsan Burak efendi þimdilerde taraftara hareket çekebiliyorsa durup bi düþünmek lazým..

Sen bu herifle sözleþme yaparken her 1 puan için 12.500 euro prim ödersen Burak'da istediði gibi at koþturacaktýr koþturdu da..

Maç içinde takým arkadaþlarýnýn anasýna avradýna küfreden kankasý Arda için beinsports kameralarýna "penaltý yok" diye göz kýrpan dudak oynatan bir karakterden bahsediyoruz...

Kýsacasý bu virüsü bize bulaþtýran Muharrem virüsden kurtulmamýzý saðlayan Aðaoðlu'dur..Aðaoðlu ve yönetimi bu kararla diðer futbolculara da mesajýný vermiþ disiplini saðlamýþtýr gerçekler böyledir seversin sevmezsin..

John Lennon

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Yönetimin tek derdi aldýklarý paralar olsa Kucka ile neden uðraþmýyor Sosa ile neden uðraþmýyor? Onlarý neden taraftarýn önüne atýp itibarýný beþ paralýk etmiyor

Ya da Olcay neden kadro dýþý býrakýlmadý?

Yahu yukarýda da belirtildiði gibi ortada "oy birliði " ile alýnmýþ bir karar var .

Bu adamlarýn yaptýklarýný basýna yansýdýðý kadarýyla zaten yorumlayabiliyoruz.
    Bir tanesi daha 1 hafta öncesi 30 bin kiþiye posta koyup çekti gitti .Özür yok birþey yok

Onur hakkýndaki iddialar da ortada.Iddia olan var bilinen var,bilinmeyen var

Nedir bu kardeþim sözleþmeli oyuncu üzerinden yönetime darbe mý yapacaksýnýz?

Þota kesmedi mi sizi ?
    Süleyman Hurma kesmedi mi ?

Geçen sezon Burak Yýlmaz'ýn koridorlarda Samet Aybaba'ya"ben olduðum sürece bu kapýdan içeri giremezsin"diye bagirma ukalaligi kesmedi mi ?
    Konu Ogün YAZICI tarafýndan (14.11.2018 Saat 02:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimin tek derdi aldýklarý paralar olsa Kucka ile neden uðraþmýyor Sosa ile neden uðraþmýyor? Onlarý neden taraftarýn önüne atýp itibarýný beþ paralýk etmiyor

Ya da Olcay neden kadro dýþý býrakýlmadý?

Yahu yukarýda da belirtildiði gibi ortada "oy birliði " ile alýnmýþ bir karar var .

Bu adamlarýn yaptýklarýný basýna yansýdýðý kadarýyla zaten yorumlayabiliyoruz.
    Bir tanesi daha 1 hafta öncesi 30 bin kiþiye posta koyup çekti gitti .Özür yok birþey yok

Onur hakkýndaki iddialar da ortada.Iddia olan var bilinen var,bilinmeyen var

Nedir bu kardeþim sözleþmeli oyuncu üzerinden yönetime darbe mý yapacaksýnýz?

Þota kesmedi mi sizi ?
    Süleyman Hurma kesmedi mi ?

Geçen sezon Burak Yýlmaz'ýn koridorlarda Samet Aybaba'ya"ben olduðum sürece bu kapýdan içeri giremezsin"diye bagirma ukalaligi kesmedi mi ?
    Trabzonspor ligin 30. Haftasýnda Sivasspor’u konuk etti. Mücadeleden 2-0 maðlup ayrýlan bordo mavili takýmda, golcü oyuncu Burak Yýlmaz'ýn maç sonunda Samet Aybaba’nýn arkasýndan, “Ben olduðum sürece bu kulübe gelemeyeceksin” þeklinde baðýrdýðý iddia edilmiþti.

Golcü futbolcu bu iddialara sosyal medya hesabý üzerinden yanýt verdi.

Ýþte Burak Yýlmaz'ýn açýklamalarý:

"Samet Aybaba ile alakalý söylediðimi kastedilen laflar yalandýr,ama bakýyorum ki burada yerel basýndan çýkan haberlerdir bunlar ve asýl üzücü olan budur kimlerin kimlerle yakýn olduðunu çok iyi biliyorum bu haberlerin nerden çýktýðýný da!"

"Trabzonspor”un bir çalýþaný olarak haddimi aþmaman gereken konularý çok iyi bilirim. Trabzon ve Trabzonspor için her türlü fedakarlýðý yapmýþ biri olarak yalan yanlýþ þekilde ortaya atýlmak ayýptýr insaný da asýl üzen budur."

"Taraftarlarýmýzýn buna itibar etmemesini rica ediyorum gerekenlerin önümüzdeki günlerde açýklanacaðýný düþünüyorum..."

Samet Aybaba'dan da bu yönde bir suçlama duymadým.Burak açýklama yapmýþ yalanlamýþ.Olayýn diðer tarafý Samet Aybaba'da bir suçlamada bulunmamýþ.Sürekli fýsýltý gazetesiyle algý yapýyorsun.Ýddialarýn hep temelsiz,ispatsýz.Sadece karalamaya yönelik....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

keþke böyle olmasaydý ama kangren büyümeden bu operasyonu yapmak da þarttý...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)