Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcu istedi diye futbolcu gönderilmez

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son zamanlarda Ibrahim Ege'nin gönderilecegi haberleri medyada aldi yürüdü.Aslinda medyayi önemsemem ama yönetimin tavri da gitmesinden yana görünüyor.Bir baskan nasil çikip da "Bu futbolcuyu affetmekle hata yaptik" diyebilir?..adami kovun gitsin daha iyi.

Eger Ibrahim affedilmeyecek bir hata yaptiysa,ki bu izafidir,en azindan yönetime göre affedilmeyecek bir hata yaptiysa,satarsin,kiralarsin,kovarsin...Bir karar alip uygularsin.Bence,böyle bir kararyanlis olurdu,hatirlarsaniz su anda takimimizin yarisi olan Fatih Tekke de disiplinsiz davranislari yüzünden gönderilmisti ve kaç sene takimdan uzak kaldi,kim kaybetti?..Hem O,hem biz.Kimin kazandigi belli artik.

Buna ragmen yönetime kizginligima set çekebilirdim,"öyle uygun görmüsler" diyebilirdim...

Ama,buna futbolcular karar veremez!...Böyle bir rezaleti kabul etmek mümkün degil.Yeniçeri kafasiyla "onu istemezük,bunu istemezük"le bu isler nereye varir?Bugün Ibo,yarin Yattara,öbürgün bilmemkim...Futbolcular akillarini baslarina devsirmelidir,eger onlar beceremiyorsa bu devsirme isini yapacak olan yönetimdir.Yillardir çekmedigimiz kalmadi su gruplasma hikayesinden.Nedir derdiniz ya?Her takim arkadasini sevmek zorunda da degilsin ayrica.

Aksi halde bu gidisin sonuiyi degil haberiniz olsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Söylediklerine katiliyorum.Bu çocuk zaten çok uzun süre futboldan uzak birakilarak, cezasini fazlasi ile çekti.Her insan hata yapar.Her insana da ikinci bir sans verilmelidir.Kaldi ki Ege'nin yasi,geçen seneki oynadigi futbolu ve kisa zamanda kazandigi söhreti göz önüne alindiginda, hata yapmasini normal karsilamak gerekir.

Yönetimin önünde çok da önemli ve ciddi sorunlar varken,dönüp dolasip Ege olayina takilmalarina bende bir anlam veremiyorum.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açikca belli takimda bir gruplasma var basida bence gökdeniz fatih ve hüseyin çekiyor. Gökdeniz özellikle yattaraya karsi cephe almis durumda bu maçlarda çok açik belli oluyor insallah bu durum basimizi agirtmaz..

arkadaslar trabzonspor takimi eger takim halinde mücadele edecekse bence bu yapilan yanlis degil..söyle söyliyim eger oyuncularin çogu istemiyorsa gönderilir..önemli olan takimda bütünlük olmasi..

not:ziya nin istifasinin altinda da bu konu var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

bu çok önemli nerden böyle bir kaniya vardin???

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

bu çok önemli nerden böyle bir kaniya vardin???

konyaya gitmeden topçular i.egenin gitmesini istemedi...hatta biraz da ters konustular..yani ibrahimin grip oldugu için gonderilmedigi hikaye..

bi de dikkat ettiyseniz ziya maç sonundaki basin toplantisinda ''bu oyunculari 1 yildir taniyorum..artik bunlara verebilecegim bisey yok dedi'' altinda bu konu yatiyor

Analyzer
    Ziyaretçi

Tamam herkes herkesi sevmeyebilir bunlar normaldir ama takimda kimin oynayacagina, deplasmana hangi futbolcularin gidecegine karisan futbolcular Trabzonspor'a zarar vermektedirler. Buolaylardogruysa vay basimiza gelenler o zaman.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YÖNETIM YÖNETIM YÖNETIM

Tek suçlu yönetimdir % 100 degismesi gerekiyor.

Kaybolan yillarimi bana kim verecek diye yakinan Fatih e birilerinin çikip bunlari hatirlatmasi lazim.Ben TRABZONSPOR u çok seviyorum biz sampiyonluk hikayeleriyle büyüdük bu takimi sampiyon edecegiz diyen beylere de sormak lazim takim içine takim yaratarak mi basaracaksiniz bunu.

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Tamam herkes herkesi sevmeyebilir bunlar normaldir ama takimda kimin oynayacagina, deplasmana hangi futbolcularin gidecegine karisan futbolcular Trabzonspor'a zarar vermektedirler. Buolaylardogruysa vay basimiza gelenler o zaman.

bence gayet normal..sonuçta o takimda oynayan oyuncularin takim içinde kendilerine yakin gördükleri kisinin oynamasini istemeleri kadar normal bisey yok..hele de takimimizdaki oyuncularin bi çogu muhafazakarken i.ege gibi birini istememeleri normal..

bence burdaki tüm suç i.egeyi vazgecilmez bi oyuncu gibi gösterip illa takima girmesini isteyen ve bu yüzden yonetimi dahi birbirine düsren ziya hoca da..

ayrica biraz da olaya su yonen bakin..siz 15 hafta idman yapacaksiniz..takimla beraber olacaksiniz..sonra bi oyuncu gelecek..dogru durust idman dahi yapmadan ilk maça sonradan giricek..ve bi sonraki hafta fb derbisinde oynayacak..kusura bakmayin ama ben oyuncu olsam rahatsiz olurum

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Son zamanlarda Ibrahim Ege'nin gönderilecegi haberleri medyada aldi yürüdü.Aslinda medyayi önemsemem ama yönetimin tavri da gitmesinden yana görünüyor.Bir baskan nasil çikip da "Bu futbolcuyu affetmekle hata yaptik" diyebilir?..adami kovun gitsin daha iyi.

Eger Ibrahim affedilmeyecek bir hata yaptiysa,ki bu izafidir,en azindan yönetime göre affedilmeyecek bir hata yaptiysa,satarsin,kiralarsin,kovarsin...Bir karar alip uygularsin.Bence,böyle bir kararyanlis olurdu,hatirlarsaniz su anda takimimizin yarisi olan Fatih Tekke de disiplinsiz davranislari yüzünden gönderilmisti ve kaç sene takimdan uzak kaldi,kim kaybetti?..Hem O,hem biz.Kimin kazandigi belli artik.

Buna ragmen yönetime kizginligima set çekebilirdim,"öyle uygun görmüsler" diyebilirdim...

Ama,buna futbolcular karar veremez!...Böyle bir rezaleti kabul etmek mümkün degil.Yeniçeri kafasiyla "onu istemezük,bunu istemezük"le bu isler nereye varir?Bugün Ibo,yarin Yattara,öbürgün bilmemkim...Futbolcular akillarini baslarina devsirmelidir,eger onlar beceremiyorsa bu devsirme isini yapacak olan yönetimdir.Yillardir çekmedigimiz kalmadi su gruplasma hikayesinden.Nedir derdiniz ya?Her takim arkadasini sevmek zorunda da degilsin ayrica.

Aksi halde bu gidisin sonuiyi degil haberiniz olsun

benim aylar önce dikkat çekmeye çalistigim bir soruna parmak basmissin ki, yazdiklarinin tamami benim de savundugum seyler.. takim içinde bazi futbolcular belli bir hiyerarsik düzen kurmaya çalisiyorlarki, zamaninda haminin çevirdigi dolaplara benzer seyler dönüyor takim içinde...

en basit bir örnek vereyim.. ben geçen sene basinda Aurellio'nun parasizlik yüzünden gönderildigine de inanmiyorum açikçasi.. bir takimda hala hangi serbest vuruslari kimin ve niçin kullanacagi bile belli degilse eger, bu takima Lucesku ayarinda kimseyi iplemeyecek kadar kariyer sahibi bir Teknik adam gerekiyor demektir..topu oynayanin degil, borusu ötenin el üstünde tutuldugu, "ekmek parasi" kaygisiyla herkesin biribirin kuyusunu kazmaya çalistigi, ilk 11 deki yerini saglamlastirmakiçin kulisler yapan, dolaplar çeviren bir kadro ile biz hiç bir yere varamayiz, kimse kusura bakmasin.

simdi düsünüyorum da, Ziya hocanin en önemli numarasi sürekli cebinde gezdirdigi basarili istatistikçileri idi. simdi 5 dakikaligina baskan olmayi veistatistikçilerden bir konuda detayli bir rapor almayi çok isterdim. isteyecegim raporda su olurdu...

"sezon basindanberi oynanan maçlarda, "rahat pozisyonlarda" yabanci oyuncularin yerli oyunculara verdikleri pas sayisi ile, yine "rahat pozisyonlarda" yerli oyuncularin yabancilara verdigi pas sayilarinin detayli istatistikleri..."

yani kim kimden kaç kez pas almis, kim kime kaç kez pas vermis. takim içindeki bir çetelesme sözkonusu ise ki -ki ben hafiften böyle bir koku aliyorum- bu tür bir raporla kabak gibi ortaya çikabilir böyle bir olay.. sadece böyle bir raporun incelenmesi bile takim içindeki bir çok problemin çözümü için anahtar olabilir bence... Edited by: Aniketus

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

''bir gözlem bir kaç düsünce'' basligi altinda irdelemistim ben de buna benzer konulari.. abilerimizden biri siddetle karsi çikmisti... ben dediydim demek için mi yaziyorsun seklinde bir yaklasimi vardi... neyse.. ben dediydim demiyorum o yüzden.. problemi yeni bir konu olarak ele aliyorum.. ibrahim yattara oalcagina ibrahim ege olsun sahislarin ismi o kadar...

futbolcu istedi diye futbolcu gönderilir mi? efendim gayet basit bir cevabi var... eger isteyen futbolcu alternatifsizse ve eliniz mahkumsa gönderilir bir... eger isteyen futbolcuyu kötü oynadiginda takimdan kesecek teknik adaminiz yoksa gönderilir iki..

ha böyle bir ortamda kongre ile ilgili çalisma yapmasi gerekirken eski antrenör e laf yetistiren -ki eski antrenör söylemesi gerekenlerin on da birini ima etmistir sadece söylememistir bile- , i. ege ile ilgili yorumlar yapan sayin Aktug a da ne demek gerekir bilemiyorum dogrusu...

iyi olur insallah iyi olur!...

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslik uzerine kissadan hisseler g.s- genclerbirligi maci goller sonrasi yasanan sevinc gosterileri cok seyler anlatiyordu. Bir takim sampiyonluga oynuyorsa elindeki silahlarini kullanmak mecburuyetinde bir arkadasini saha disinda sevmeye mecbur degilsin amamac aninda oyunu kurallarina gore oynayacaksin topu kim musaitse ona vereceksin kimse kendi egosunu tatmin icin trabzonspora zarar vermesin. takim icinde takim olmaz tum futbolcularin uzerine cikacak yurekli otoriter bir hoca lazim.saygilar

Arkadaslar,

hepiniz haklisiniz.Bir elin bes parmagida bir degil.Eger takimdaki cogunluk bir kisiye veya kisilere karsi cepe olduysa bunun nedeleri vardir.Bunun gibi olaylar her yerde olmuyormu.(arkadaslar arasi,isyeri)

Yönetim ilk basta dedigi gibi Ibrahim Ege hemen yollasaydi.Ister bedava ister parayla simdi basi agrimiyacakti.Takimda olan form düsüsüne Ibrahim Ege sanki ilac olacaKMIS GIBI SAYIN Ziya Dogan´in istegiylen af oldu.Ve basini yakti.

Bir Teknikdirektör.bir futbolcu her an gider ama 3-5 futbolcu gitmez.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

bence gayet normal..sonuçta o takimda oynayan oyuncularin takim içinde kendilerine yakin gördükleri kisinin oynamasini istemeleri kadar normal bisey yok..hele de takimimizdaki oyuncularin bi çogu muhafazakarken i.ege gibi birini istememeleri normal..

bence burdaki tüm suç i.egeyi vazgecilmez bi oyuncu gibi gösterip illa takima girmesini isteyen ve bu yüzden yonetimi dahi birbirine düsren ziya hoca da..

ayrica biraz da olaya su yonen bakin..siz 15 hafta idman yapacaksiniz..takimla beraber olacaksiniz..sonra bi oyuncu gelecek..dogru durust idman dahi yapmadan ilk maça sonradan giricek..ve bi sonraki hafta fb derbisinde oynayacak..kusura bakmayin ama ben oyuncu olsam rahatsiz olurum

Rahatsizolmak ayri, takimi düsünmek ayri. Futbolcu öncelikle kendini degil takimini düsünmek zorunda. Takim basarisiz olunca Gökdeniz olsa, Fatih Tekke olsa, Yattara olsafaydasi yok. Diyelim ki Gökdeniz zor pozisyonda ve Ibrahim Ege/Yattara uygun durumda. Eger onlara pas atmayip kaleye vursa ve de gelip bana "kusura bakma ben rahatsizim bu arkadaslardan" dese, ben de Gökdeniz'e "canin sagolsun" diyemem. Isimleri örnek olsun diye verdim. Tam tersi olarak da düsünebilirsin isimleri.Basligi açan Kaan(TheCrow) arkadasima da tesekkür ederim. Düsünebilme yetenegini Trabzonspor lehine kanalize ettigi için.Edited by: Analyzer

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

1. ibrahim ege = arkadaslar baya bi yorumda bulunmuslar çogunada katiliyorum. bende bazi seyler ekleyeyim istedim. özelliklede baskanimiza bir iki çift lafim var.. ''bunu yapan futbolcuyu affetmem maradona olsa forma giyemez'' diyen baskanimiz ilk hatayi bu kadar genç bir oyuncuya yanlis ceza vermekle ikinci hatayida bu sarfettigi sözleri yemekle yapmistir. yani kisaca bu konuda bocalamistir. simdi yasananlarda olayin üçüncü yanlis perdesidir..

2. bir baska ibrahim (ama bu yattara) = anormal bir yetenek.. o dogru kullanildiginda dünya çapinda ilk 10 a girebilecek bir star.. bunun böyle oldugunuda malesef ikinci aurelio vakasini yasayip onu baska bir takima sattiktan sonra farkedecegiz. bakin suraya yaziyorum medyanin gazina gelecek bu kulüp ve yattarayi satacak.. bizde büyük ihtimalle onun bilmemne takimindaki yaptigi bilek hareketleri attigi ve attirdigi gollerini kederle seyredecegiz.. eee sebep? diger bütün kulüplerin oyuncularinin yaptigi veya yapabilecegi seyleri yapiyor bara gidiyor filan diye. sanki adam dogma büyüme trabzonlu allahin ginelisi kardesim senin örf ve adetlerine uymak zorundami? adamin sahadaki futboluna yansiyan en ufak bir düsüs yokken çikmissa bu enteresan seyler bunun tek bir adi vardir ''bizans oyunu''... devam yönetim devam yakinda onuda satacakmissiniz gibi geliyor.. ayrica yattara ile ilgili takim içerisindeki oyuncularimizin da yanlislari çok fazla ama onuda yazsam uzun hikaye olacak geçelim.. son bir notum var bu yattara ile ilgili yattaraya laf söyleyenler ellerini vicdanlarina koyupta bu adam 2 senedir trabzonspora neler verdi maç istatislikleri nedir diye bir hesap etsinler türkiyede bukadar takima fayda saglayipta bu parayi alan anadolu oyuncusu bile yok bunu bi düsünsünler. yattara trabzonsporda 1.75 trilyon alan adamdan daha iyi istatistiklerle oynamistir ve 300 bin dolar aliyor.. ayip be ayip.. düsün adamin yakasindan.. neyse kizmayacam

3. ali sen kandil = iyi bir yetenekti iyi basladigi futbol hayatinda daha önünde nice firsatlari varken hayir efendim bu sezon kötüydün deyip kendi öz evladimizi kiralamaya kalktik sanki kadromuza çok adam katmis gibi. oda olmadi geri tepti geri almak zorunda kaldik. simdide diyoruzki sen bakma bizim kusurumuza evladim biz sana saka yaptik çalis kadroya gir.. hadi lenn..

4. ya diyorumki bu maddeyede bir potpori hazirlayayim. içinde nelermi var? hüseyin petkovic yumruklasmasi!! emrah gökdeniz ikilisinin yattara ile saha içerisindeki küskünlügü (kimse inkar etmesin bu artik ayanbeyandir)!! kendisine alti milyon euro teklif edildigi halde satilmayan isin enteresan tarafida saglamken ve takimin ihtiyaci varken oyuna alinmadigi için tamamen takim için duygusal bir davranisla sinirlenen bir oyuncumuzun az kalsin katledilecegini hatirliyormusunuz? be adamlar bu kulübün gökdeniz ve fatih yüküyle zor durumda kaldigini biliyordunuz neden o paraya bu adami vermediniz? hadi vermediniz bencede iyi yaptiniz peki 6 milyon euroluk bu adami neden oynatmiyorsunuz? e hadi oynatmadiniz nouma gibi bi tarafini görstermedi ya takimi için saha disinda çirpindi daha olumlu yaklasamazmiydiniz? bunlar basit isler degil beyler takima küsmüsse eger iç dünyasinda bunlar çok büyük olaylar.. daha neleer var neler.. fizigi çok iyi en azindan kapali defans disindan etkili ve düzgün vuruslari olan ve mücadele eden bir oyuncumuzu romachenkomuzu verdik gittik allahin öküzü augustineye kucagimiz açtik.. augustinenin 500 bin dolar aldigi aklima geldikçe kime aciyacagimi sasiriyorum.. aurelioya üç kurus daha fazla vermedigimizemi aciyayim, romachenkoyami aciyayim.. batista gibi bir dinamoyu orta saha rahatlatan adamimi kaçirdigimiza yanayim.. ha birde 1.5 milyonluk thijsjstjst imiz var ona nasil aciyacagimi henüz bulmus degilim..

saygilar abiler saygilar..

Bence Ziya hocanin gitmesinde bu takimda yuzustune cikmaya baslayan huzursuzluklarida payi var. Ibrahim ege olayi bastan yanlisdida. Su gokdeniz, fatih , huseyin gruplasmasi hikayesi artik gicik yapmaya basladi. Takim rizeye gol atiyor, herkes sarmas dolas yattara disarida seviniyor. Niye? Bu adam uvey evlatmi? Ayrica ne yazikki form dusuklugunun ve takim konsantrasyon'da dususun Ziya hocaya bjk teklifinden sonra degilde ramazan ayinin baslamasi (BB Ankara maci)ve "muhafazakar" oldugu soylenen oyuncularimizin yaptigi siyasi aciklamalar sonrasi kotulesmeside ayrica bir tartisma konusu.

Simdiden soyleyelim takim icinde takim yaratilirsa sonuc felaket olur bir zamanlarin selcuk yulali fbsine doneriz. Umarim herkes profesyonel futbolcu gibi davranmayi birgun ogrenir.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

simdi kime kizalim anlayamiyorum. ibrahim ege bir yanlis yapmis, cezasi verilmis, bu ceza sonunda taraflar dersini almis, ve affedilmis. diger yandan ziya dogan istifa etmis. istifa etmesinin ana sebeplerinden birinin de takim içindeki gruplasmalar oldugu söylenmis. ibrahim ege'nin affedilmesini çok isteyen ziya dogan'a tavir alinmis. ziya hoca da iki arada bir derede kalmis. adami oynatsa bir türlü, oynatmasa bir türlü. öte yandan bu oyuncunun affedilmesini fatih ve gökdeniz kabullenemedi söylentileri çikmis. sonra yattara konusu tekrar desilmis. emrah erenin"ben yattarayla degil de gökdenizle oynadigim zaman daha verimli oluyorum" dedigi akillara gelmis. gökdenizin yattara gol atinca sevinmedigi gözlemlenmis. çok zorda kalmadikça yattara'ya pas vermedigi söylenmis. bir diger yandan romashenko'nun, aurello'nun takimdan gönderilmesinin sebebi parasizlik degil, takim içi gruplasma oldugu iddiasi ortaya atilmis.

elimizdeki verilerden ve söylenenlerden hareket ediyorum. ziya hocam haklisin iyi ki istifa ettin, bu takim çekilmez. yattara haklisin istedigin toplari atmiyorlar, takimda yeterince sans bulamiyorsun. gökdeniz haklisin taraftar sana küfretmis, kirginsin. i.ege haklisin her genç insan hata yapabilir, cezasini fazlasiyla çektin, neden bu konu bu kadar uzatiliyor diyorsun, dogru. romashenko haklisin, senin gibi yetenekli bir oyunucu her takimda forma giyer, neden bu sikintilari çekesin. aurello haklisin, çik aslanlar gibi topunu oyna, ne ugrasip duracaksin takim içi hiziplerle. e.eren haklisin, yattara defansif yönü az olan bir futbolcu, senin yükünü hafifletemiyor. fatih tekke haklisin, bu takimin kaptanisin, bazi futbolcularin disiplinsiz davranislarinin affedilmesi takim içinde huzursuzluk yaratabilir, önüne geçmek istiyorsun.

hadi buyrun bakalim. herkes hakli!! peki kim haksiz??

Arkadaslar Ben Gruplasma var diye Aylardir kendi kendimi yiyorum Ama nafile Yönetim Uyuyo.

Kim ne derse desin Düsündüklerimi yazmazsam catliyacagim.

Gökdeniz,Fatih,Hüseyin Sanirim Korktular Ibrahim EGE Ayni seyi onlarin eslerine yapar diye Onun icin Istemediler.

Bunlarin kafasi ile biryere varilmaz Bunlar Benim Icin Bitmistir Daha Fazla Yazacagim Terbiyem elvermiyor

Guests
    Ziyaretçi

zladan ibrahimovic'in, ajax'ta oynarkenattigi bir golün videosunun oldugu baslikvardi bu forumda. onu sakliyorum...

o gol, belkide futbol tarihinin en güzel gollerinden biriydi; benim o video'da etkilendigim sey ise takim arkadaslarinin sevinmesiydi.(maçtaki 5'nci gol olmasina ragmen) belki o golü daha sonra yüz defa seyrettim.gerçek bir takim olmanin, o gol sonrasinda ki sevinçle nasil anlatildigini,bizim forumda açilan i.ege,gökdeniz,yattara,petkoviç-hüseyin mevzularindan sonra her seferinde yeniden izledim...takim olmak demek sahaya 11 kisi dizmek demek degildir,bu haliyletrabzonsporumuz asla basariya ulasamaz... futbolcularimiz arasinda ki huzursuzlugun saha içinde ki kritik pozisyonlarda ve paslasmalardabile kendini belli etmesi, herkes gibi beni de deli ediyor...

anlasilan camiamizin bu soruna buldugu çare; " feda edebildigini feda et,kalanlarla idare et..." sonuçda yeter ki takimimiz gerçek bir takim olsun. kisiler önemli degil bence de... çok adamin ahini aldik bu güne kadar,yine ayni yolda gidiyoruz ama ne yapalim iste futbol nankör..!

bizim için hayirlisi olur insallah...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cenk (BesinciMevsim) ve Aniketus haklidirlar,bu konuyu benden önce dile getirmislerdi.Hatta Cenk'in yazisina aynen katildigim halde elim yazmaya varmamisti.Gerçekleri söylüyordu ama inanasim gelmiyordu.Bu konuda yazmak için biraz daha sabretmeye,olaylarin kendi kendine düzelmesini beklemeye karar vermistim.

Ancak,maalesef durum kötüye gidiyor.Gökdeniz'in Yattara'ya pas atmaya "mecbur" kaldiginda,topu tam ayaginadegil de,bir metre kadar uzagina attiginda da yanlis düsünmüs olmayi istedim,hayra yormaya çalistim.Her röportajinda "bize yabancilar kadar ilgi gösterilmiyor,sonra da benden fedakarlik isteniyor" demesini de basinin uydurmasi varsaydim.Ibrahim'in gerçekten grip oldugu için Konya'ya götürülmedigine inanmaya çalistim,futbolcular istemedi diye degil.

Ama köy görünüyor,klavuza gerek kalmadi...

Kaybolan yillarimi bana kim verecek diye yakinan Fatih e birilerinin çikip bunlari hatirlatmasi lazim...Sevgi'nin bu can alici tespitine hepimizin bakip düsünmesi gerekmiyor mu?..

Hami bir zamanlar,"teknik direktör gider,baskan gider,biz her zaman burdayiz" demisti.Ayni mantikla mi hareket ediyorlar su anda takimda birlestirici olmasi gerekirken bilakis bölücü davranan abiler acaba?...

Nereden
    Almanya

Tek Kelime GÖKDENIZ:

Yattarraya pas atmaz, frikikleri hep kendi kulanmak ister(golu yok), anomal form düsük oyniyor ve bi küsmüs halile baska futbolculara kisiyor...

Stada tepki gösterdiler bence cok dogru Takimi bosan o dur bunu bir iki degil 12 macda seyrettim.Bence yattarrayi kiskanyiyor!!!!!!!!!!

saygilar

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence futbolcular istemiyor diye yollanmasi cok komik ve cok sacma buluyorum eger hakimiyeti futbolculara verirse yönetim cok kafa agridir bence I.Ege kalmali veYönetim yumrugu masaya vurmaliFutbolcular istemiyor diye futbolcu yollanmaz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

valla i.ege yi basta göndermeleri gerekiyordu simdi olmaz takimda isim farki olmamali futbolcu futbolunu oynamali yönetim de kendi isini bence yönetim degismeli çünkü bazi futbolcular trabzonspor klubunun kendine ait oldugunu saniyor buda yönetimin gevsekliginden kaynaklaniyor

bence ibrahim ege gönderilmemeli,fener maçinda az bi süre aldi ve mecburen oyundan alindi ve alinincaya kadar birçok futbolcudan iyyi mücadele etti her topa basti kostu kovaladi.Böle bi orta saha adamini göndermemeliyiz.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı canavar Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar Ben Gruplasma var diye Aylardir kendi kendimi yiyorum Ama nafile Yönetim Uyuyo.

Kim ne derse desin Düsündüklerimi yazmazsam catliyacagim.

Gökdeniz,Fatih,Hüseyin Sanirim Korktular Ibrahim EGE Ayni seyi onlarin eslerine yapar diye Onun icin Istemediler.

Bunlarin kafasi ile biryere varilmaz Bunlar Benim Icin Bitmistir Daha Fazla Yazacagim Terbiyem elvermiyor

yok artik daha neler.

nelere kafa yoruyoruz, hayret ediyorum!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)