Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcu istedi diye futbolcu gönderilmez

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

su an su topicte gerçektende çok iyi tespitler yapiliyor ve trabzonsporu yakindan takip ettikleri belli olan birçok kisi ayni kanida..

peki bu tartismalarimiz sonucunda herhangi bir seyi degistirme sansimiz varmi beyler?? yok gibi gözüküyor.. zaten sesimizi duyuramamizda en fena derdimiz belki duyurabilsek birseyleri degistirebilirizz

ben diyorumkiifade etmek istedigimiz hersey için toplu bir karar alalim ve konu ile ilgili pankartlar yaptiralim (takim aleyhine ve bizansa koz vermeyecek sekilde)asalim avni akere.. zor bir iste degil hem bizim kendimizi ifade etmemizin futbolculara yönetime teknik direktöre sesimizi duyurmamizin en iyi yoludur..

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olabilir. gökdenize destek pankarti da asilsin.

etkili olur

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu yine biraz sapti ama,Ibrahim_Yattara'nin dedigi gibi ne yapabiliriz?..

Mesela, "Gökdeniz Yattara el ele tribüne" diye bagiralim maçtan önce,en azindan bu hareketimizle Gökdeniz'e "Ne yaptigini görüyorum..."mesaji vermis oluruz...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

bence iyi bi fikir.ben sahsen ist. disinda maçlara gidemedigim için katki yapamiorum ama burdan maça gidecek arkadaslara varsa onlarin arkadaslarina sölenip tribünde bi organizasyon yapilabilir.

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Mesela, "Gökdeniz Yattara el ele tribüne" diye bagiralim maçtan önce,en azindan bu hareketimizle Gökdeniz'e "Ne yaptigini görüyorum..."mesaji vermis oluruz...

Gerçektenradikal bir düsünce. Müsaden ile bu düsüncenden esinlenerek forumda yeni bir baslik açmak istiyorum...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı olimpus Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Gerçektenradikal bir düsünce. Müsaden ile bu düsüncenden esinlenerek forumda yeni bir baslik açmak istiyorum...

Müsaade ne demek Olimpus kardesim,çok sevinirim,neticede daha güçlü bir etki olustururuz...

Bu arada sunu da belirteyim,Samsun maçinda tribündeydim,Gökdeniz adeta göstere göstere "pas atmam da atmam" diyor.Bir pozisyonda 2'ye bir yakaladik,Yattara bosa kaçti,vermeyip 40 metreden kaleye vurdu,10 dk. sonra gökdeniz kanatta,önünde bir Samsunlu,Yattara ortada bombos,20m.yakininda adam yok,Gökdeniz ortaya bakti,onu gördü,sut da çekecek yerde degildi,topu önündeki Samsunsporlu'nun ayagina verdi,geri döndü gitti.Özetlerde verirse,dakika 64 ve 73 dikkat edin.

Bu kadar da göstere göstere yapilmaz,ayiptir,taraftara,arkadaslarina,meslegine ve formasina saygisizliktir...Yakismiyor...

Guests
    Ziyaretçi

gökdeniz,

trabzonspor'un sampiyon olmasindan daha fazla,

yattara'dan daha çok alkis almasi gerektigi'nin bütün taraftarlarca kabul edilmesini istiyor...

aksi halde yasanabilecek sampiyonlugun ve basarilarin ise, kendisinin sonu olabilecegi düsünceleri içersinde maalesef.

yattara'yi bitirmekiçin harcadigi enerjinin onda birini rakiplerimiz için harcasa, bize daha çok faydasi olur gibi geliyor bana...

artik yaniliyor olmam imkansiz... ben bu çocugu maalesef 10 yildir mecburen izliyorum.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyi basarmis Gökdeniz'de kalkmis simdi takim içindeki arkadaslarina tavir aliyor,ortada çözülmeyecek ne var.Yattara senden daha fazla parami aldi da gözün onda kaldi.

I.Ege ne yapti da bir anda canina okunuyoradamin yaptiklarini yapmayan mi var.Yattara da yapiyor savunmak maksadiyla yazmiyorum Trabzonspor'a yakismiyor diyorsan gönder gitsin adami maymunaçevirmekle Trabzonspor'a düsman etmekle elinize ne geçeçecek anlamiyorum.

Trabzonspor'lu futbolcular onlari destekleyen taraftarin dertlerini bilseler iki dakika yasayamazlar o kadar dünyadan kopuklar yani...neymis taraftar alkislamamis, küsermis,iyi ya zaten Trabzonspor senin zevklerini tatmin etmeye mücadele ediyor,sampiyon olmak gibi derdimiz yok...

Bu kafadaki futbolcularla sampiyonluk yarisi verilir mihemde Trabzonspor gibi herkesin önünü kestigi birtakimla.

Trabzonspor taraftarina yazik oluyor ona üzülüyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir futbolcu gitmek istiyorsa bence gitmesine yardimci olunmali...futbolcunun kalmasi istense bile o futbolcu takimina faydali olamaz...çünkü o kararini vermis ve kafasinda orasini bitirmistir...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)