Sayfa 9 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1719 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 13. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Yazıma öncelikle taraftarımıza birkaç cümle ederek başlamam gerekirse.Taraftarımız her ne olursa olsun sağduyulu bir görüntü vermeli,yeterince problemimiz varken bide federasyondan ağır cezalar yemeyelim.

Rakibin kısa bir analizini yaparsak şuan görülen rakibin beyni konumundaki oyuncu valbuena bireysel yeteneği yüksek bir oyuncu, oyun içinde sürekli baskı altında tutulmalı böyle oyuncuların oynamasına izin verirsen rakip bir kişi fazla oynar yok eğer oynamasına izin vermezsen o zaman sen bir kişi fazla oynarsın.

Hava toplarına dikkat etmeliyiz büyük maçlarda duran toplar çok değerlidir.Özellikle toure ve housseın gözünü dört açmalı,doğru pozisyon almalı ve sert oynamalı fb fizik gücü olarak iyi bir takım orta sahada ceza sahasına sürpriz girişler yapan elijf elmasa dikkat etmeliyiz.Kanatları iyi kapatmalıyız.

Bu maç özellikle sinerjiyi yükseltmek için genç dinamik oyuncuların ilk onbirdeki sayısını arttırmalıyız.Orta sahayı kalabalık tutmalı ve diri oyuncuları tercih etmeliyiz ilk onbirde orta saha ve hücuma dönük oyunculardan kora kor mücadele yapacak olanlara formayı vermeliyiz.

Futbolda fizik ve teknik konulardan daha önemli bir olgudan bahsetmek gerekirse o da manevi duyguların yoğunluğudur.Sen futbolcu olarak ne kadar istersen,ne kadar iştahlıysan futbol topu da sana o kadarını verir.

Başta yusuf ve abdülkadir gibi oyunculardan bu zor dönemde takımı daha fazla sahiplenmelerini ve daha fazla sorumluluk almalarını bekliyorum eğer bişeyler başaracaksak bu onlarla ancak olabilir.

Forvet konusuna gelirsek bu maç Hugonun fizik kapasitesini sonuna kadar zorlamasını bekliyorum böyle maçlarda çok silik görüntü veriyor daha fazla oyunun içinde olmalı ve artık şunu unutmamalı birinci forvetimiz o ve oynayacağı pozisyonun hakkını vermeli.

Sosa ve onazinin yerini kaybetmeden oynamalarını bekliyorum onların pozisyon alışlardakı her hatası takımın kimyasını etkileyecektir.

Başta dediğim gibi öncelikle yüksek sinerji ile sahaya çıkmalıyız;ikincisi rakibe fiziksel olarak cevap vermeliyiz.Son olarak da teknik kapasitemizi ön plana çıkarmalıyız.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haftasonu en azından 1. Lig takımlarından biriyle hazırlık maçı yapılmalı.Bu hatayı tekrarlamaktan bıkmadık. Şu milli takım aralarına hazırlık maçı koyun be kardeşim.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine üçler beşler havada uçuyor. Yok öyle yatırırmışız böyle kaldırırmışız. Sanırsın ki Onur ve Burak gitti yerine De Gea ve Messi geldi. Hadi hücumu çözdük Rodallega vs. kalede Esteban'ın oynaması facia olur adamın en son haline bir bakın isterseniz göbeğinde 1 metre çapında yağ tabakası oluşmuş vaziyette. Esteban'ın kalede olması durumunda maç 2-0, 3-0 dahi olsa ben rahat olamam zira bu adamın geçmişi malum maç sattı iması yaptığınız Onur kadar konuşmadınız bu adamı Alanyaspor maçını sadece dikkatli izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız tüm bunlara rağmen Esteban'ın fb maçında kaleye geçmesi isteniyor. Ben Esteban'ı biraz Panda'ya benzetiyorum. Hani şöyle bir kolunu kaldırması 2 dakika sürüyor öteki hareketine geçmesi 45 saniye sürüyor ya aynı o hesap...

Tüm bunları geçtim psikolojik olarak üstünlük %100 bile değil % bir milyon karşı tarafta. Önce genel istatistikleri yazayım size Fb'ye karşı Kadıköy'de en son 1997 yılında kazanmışız onlar Trabzon'da 2016 yılında, ezeli bir rekabette bizim açımızdan rezalet ötesi bir durum. 2012-2017 yılları arasında iç saha dış saha oynadığın tüm müsabakalarda rakibine GOL dahi atamamışsın. 2011 yılının ilk yarısından beri iç saha dış saha rakibini yenememişsin.

Rakibin elini kolunu sallayarak gelmiş sana 3 atmış 4 sallamış.

Ondan sonra galibiyete yakınmışız. 3 atarmışız.. Bırakın kendinizi avutmayı futbol gazla oynanmıyor ortada bir realite var ve bu realitenin ötesinde şu anda tam fb nin istediği bir ortam var. Trabzonspor karışmış takımın (ister kabul edin ister etmeyin) en kaliteli 3 oyuncusundan 2'si kadro dışı bırakılmış son hafta takım 5 yemiş 4 haftadır kaybeden ve 2 gol atan bir Trabzonspor'a rakip olmayı kim istemez?

Fazla ümitlenmeyin biz 25'inde net şekilde kaybederiz veya futbol şansı yanımızda olursa berabere kalırız ondan sonra takım tepetaklak gitmeye devam eder ve neticesinde Ünal mı gider başkan mı gider bilmem. Millet Messi'yi, Ronaldo'yu yönetiyor biz 2 tane yerli topçuyu yönetmeyi takım içi dengeleri kurmayı başaramıyoruz.

Size tatlı rüyalar dilerim.
    **
    Sadıkoğlu kardeş;

çok karamsarsın.
    son 4 lig maçının üçünü berabere,diğerini ağır bir yenilgi alsak ta.
    bu kadronun gs'ye 4 gol attığını unutmamalıyız.(potansiyel mevcut)
    25 kasım da oynayacağımız rakipte son yılların en kötü sezon başlangıcını yaptılar.
    huzur bozan başta burak efendi ve onurun kadro dışı bırakılması
    büyük ihtimal takıma artı motive sağlayacağı kanısındayım.(başta yazıcı ve abdülkadir)
    kızımla birlikte o akşam maçta olacağım.
    hocasını kovan,yardımcı hocasıyla 2 maç kazanan moralli fb'yi
    yeneceğiz.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne moral kaldı..ne umut..ne de heves..önceki yıllarda ki gibi bundan sonrası bizim için çile ızdırap dert kaos..

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 20 maç ve sadece bir galibiyet 3-2'lik.

9 beraberlik ve 10 mağlubiyet.

Atılan gol 10 , yenen gol 32 ..

Ayıptır arkadaş ya şu istatislikliğe bak rezaletten başka bir şey değil. Son 20 karşılaşma ve sadece 1 galibiyet.. Yazıklar olsun. Sıradan bir anadolu kulübüne bile bu kadar üstünlük kurmamıştır bu şikeciler.
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

_____________Esteban_________
    ___JP_____ZT______MH______Novak
    ___________Sosa____Onazi______
    ____Abdülkadir__________Ekuban
    ___________________Yusuf___
    ______________Rodallega

Maçı Trabzonspor kazanır mı ? Kazanması normal sonuç. Devamı için bir gösterge midir ? Değildir. Mevcut t.direktörle zirveyi kovalamak çok zor.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 20 maç ve sadece bir galibiyet 3-2'lik.

9 beraberlik ve 10 mağlubiyet.

Atılan gol 10 , yenen gol 32 ..

Ayıptır arkadaş ya şu istatislikliğe bak rezaletten başka bir şey değil. Son 20 karşılaşma ve sadece 1 galibiyet.. Yazıklar olsun. Sıradan bir anadolu kulübüne bile bu kadar üstünlük kurmamıştır bu şikeciler.
    Benmi yoksa yanlis biliyorum.....

Unbenannt.JPG

Nereden
    Giresun

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    _____________Esteban_________
    ___JP_____ZT______MH______Novak
    ___________Sosa____Onazi______
    ____Abdülkadir__________Ekuban
    ___________________Yusuf___
    ______________Rodallega

Maçı Trabzonspor kazanır mı ? Kazanması normal sonuç. Devamı için bir gösterge midir ? Değildir. Mevcut t.direktörle zirveyi kovalamak çok zor.

Benim Tahminim

---------------Ugurcan-------------------

JP-----------ZT---------MH---------Novak

-----------------Onazi--------------------

-----------------Sosa--------------------

Abdülkadir--------Yusuf-------------Olcay

--------------Rodalega-------------------

Bence Kaleci kazanmaya gidiyor Karaman Hoca.
    Ve Olcaydan vazugecmes. Hep o nu oynatir....

Büyük ihtimale böyle cikar.

Nereden
    İstanbul

@61Firtinasi61 Tahmin değil, mevcut şartlarda doğru olduğunu düşündüğüm 11'i yazdım. Kuvvetle muhtemel senin yazdığın 11 ile çıkacaktır zaten.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benmi yoksa yanlis biliyorum.....

Unbenannt.JPG

Fener ile aramızdaki son 20 karşılaşmadan bahsediyorum.
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Nereden
    Giresun

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @61Firtinasi61 <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Tahmin değil, mevcut şartlarda doğru olduğunu düşündüğüm 11'i yazdım. Kuvvetle muhtemel senin yazdığın 11 ile çıkacaktır zaten.
    Ama saka bir yana.....asil bu Kadro fenevi yene bilecek bir Kadro.
    Tabikii, motivasiyo, kafadakilar soru isaretiler ve bütün sikintilar olmasa ve sadece futbola odaklanirlarsa. Yenerler....

Nereden
    Giresun

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener ile aramızdaki son 20 karşılaşmadan bahsediyorum.
    Pardon, yanlis okumus.
    Kusura bakma...

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İyileşti mi bilmiyorum ama eğer öyleyse arkalı önlü kamil pereria ile de oynayabiliriz. Solda Anthony ekuban hugo çift forvet şeklinde de denenebilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama saka bir yana.....asil bu Kadro fenevi yene bilecek bir Kadro.
    Tabikii, motivasiyo, kafadakilar soru isaretiler ve bütün sikintilar olmasa ve sadece futbola odaklanirlarsa. Yenerler....
    Uğurcan şu hâliyle bu takım için zayıf ve Ekuban da oynamalı. Kadro her şeye rağmen bu maç için yeterli, iş t.direktörde bitiyor.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Artik orta sahada ki at kosturmalik yaylayi görmek istemiyorum takimda.
    Her mac orta sahada eziliyoruz ve buldugumuz pozisyonlari degerlendiremedigimizde tempo düsürüp gol yiyoruz.
    Takim boyu böyle olursa biz her mac gol yemeye mahkumuz demektir.
    Ünal Hoca buna bir care bulmali. Ya 4-3-1-2 ya da 4-3-2-1 oynamaliyiz. Orta sahayi ne Kadar kalabalik tutarsak o kadar iyi pas yaparak pozisyonlar bulup rakibi oyuna dahil etmeyiz.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keşke şu Trabzonspor taraftarının bu maça gösterdiği ilgi, önem diğer maçlara da gösterse.

Lig 34 hafta .
    .

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malatya maçının ilk 11 ile başlanmalı, maceraya gerek yok, ilk yarı 3-0.
    Özkan SÜMER

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Golü kim atıcak, vasat Rodallega'mı..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Bursa

Ünal hocanın ilk yapması gereken şey takımdaşlığı oluşturmak olmalı. Herkes birbiriyle yemek yiyecek gruplaşmalar olmayacak iletişim kopmayacak. Takım olma bilincinin kazanılması gerekiyor. Kadro işi bundan sonraki iş.

Geçen haftadan gördüğümüz üzere Olcay pereria hattı gayet iyi işliyor. Bir önceki mesajımda kamil pereria da iyi olur dedim bunu da valbuena tehditini engellemek adına söylemiştim. Olcay defansa yeterince yardımcı olursa bu açığı da kapatabiliriz. Geçen hafta Anthony hayli etkisiz göründü hoca bir değişikliğe gider mi bilmiyorum ama ne olursa olsun skor üretme adına bu adam bir koz. Hocanın da geçen haftaki kadroyu bozacağını düşünmüyorum. Öte yandan istisnasız her takımın delip geçtiği bir orta sahamız var ki her maç gol yememizin sebebi de bu. Çok fazla geçildiği için ekinde sonunda gol yiyoruz. Dolayısıyla on numarasız amirili bir üçlü orta saha ile rakibi daha önde karşılayıp topların bizim kaleye ulaşmadan uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Hocanın böyle bir değişikliğe gideceğini ise düşünmüyorum kesinlikle. Sadece abdül yusuf değişikliği ile maça başlayacaktır diye tahmin ediyorum

Nereden
    Bursa

Ünal hocanın ilk yapması gereken şey takımdaşlığı oluşturmak olmalı. Herkes birbiriyle yemek yiyecek gruplaşmalar olmayacak iletişim kopmayacak. Takım olma bilincinin kazanılması gerekiyor. Kadro işi bundan sonraki iş.

Geçen haftadan gördüğümüz üzere Olcay pereria hattı gayet iyi işliyor. Bir önceki mesajımda kamil pereria da iyi olur dedim bunu da valbuena tehditini engellemek adına söylemiştim. Olcay defansa yeterince yardımcı olursa bu açığı da kapatabiliriz. Geçen hafta Anthony hayli etkisiz göründü hoca bir değişikliğe gider mi bilmiyorum ama ne olursa olsun skor üretme adına bu adam bir koz. Hocanın da geçen haftaki kadroyu bozacağını düşünmüyorum. Öte yandan istisnasız her takımın delip geçtiği bir orta sahamız var ki her maç gol yememizin sebebi de bu. Çok fazla geçildiği için ekinde sonunda gol yiyoruz. Dolayısıyla on numarasız amirili bir üçlü orta saha ile rakibi daha önde karşılayıp topların bizim kaleye ulaşmadan uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Hocanın böyle bir değişikliğe gideceğini ise düşünmüyorum kesinlikle. Sadece abdül yusuf değişikliği ile maça başlayacaktır diye tahmin ediyorum

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan şu hâliyle bu takım için zayıf ve Ekuban da oynamalı. Kadro her şeye rağmen bu maç için yeterli, iş t.direktörde bitiyor.
    Sıkıntıda orda işte. İşin t.direktörde bittiğini biliyoruz ama o bitiremiyor.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Teknik direktörümüz yetersiz, kazanacağımız maçları da kazanamamamızı sağlıyor.. Onur ve Burak'ın kadro dışı kalmaları Trabzonspor'a sahada fayda değil zarar verecek, özellikle büyük maçlarda bu görülecek.. Gitmesi gereken yetersiz vasatında vasatı teknik direktör olan Ünal Karaman'dı, Onur ve Burak değil.. Çok iyi bir teknik direktöre gerek yok Rızayla bile başlasak sezona şuan 10 puan fazlamız vardı, ama 2. lig kalibresinde teknik direktörle bu sezonda çöpe atılmış oldu, üstelik dünya masraflı oyuncularla devam edilmesine küçülmeye gidilmemesine rağmen..

Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça...
    I am not in danger , I am the danger..

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

çıksın herkes kafasına göre oynasın kazanırız.

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Esteban
    Pereira Zargo Hosseini Novak

Onazi Sosa

Kucka Yusuf Anthony

Roda
    Sağ iç denemek gerek kucoyu

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, “Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo será, y tuyo será”

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın pusuda bekleyeni çok olur
    Çok çok önemli maç
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)