Sayfa 68 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1719 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 13. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya işin geyik kısmı bi tarafa. Fenerbahçeyi yendik eğlendik onlar da haklı olarak üzgünler çok.
    Zaten zor bir sezon geçiriyorlar. Üstlerine gitmeye gerek yok daha fazla. Ama futbolun içinde bunlar var.
    Fenerbahçeli arkadaşlara da şunu söyleyebilirim. Yenilmek her türlü kötü tabii ki anlayabiliyorum ama şöyle düşünsünler.
    Sizin rakibiniz Trabzonspor değil. Öyle bakın olaya. Alanya Akhisar puan kaybetmezse o zaman sıkıntı kendi adlarına.
    Burçak abi çok haklısın. Herkesin başka bir derdi var yani. Ben bir Trabzonsporlu olarak Erzurum'u, Akhisar'ı, fenerbahçe'yi falan anlayamam yani. Allah sabır versin.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fazla havalanmak iyi değildir dostlar......

Ne kadar yukarı çıkarsan düşünce o kadar acı çekersin.....

Tamam yendik, eğlendik ama abartmayalım.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O değil de ne ezdik ula...

Nereden
    İstanbul

Tarihi maçti...

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün maçta olduğum için forumu takip edememiştim. Şöyle keyifle forumu okuyayım dedim ama daha maçın ilk dakikasından itibaren bu şahsın bu tip yorumları yüzünden bu keyfi yaşayamadım.

Daha 19 yaşında, maçın en iyilerinden biri olan bu süper yetenekli futbolcumuza ettiği hakaretler.

Neyse ki Abdülkadir esas kimin gerizekalı olduğunu uygulamalı olarak gösterdi ancak bunu anlamak için de yine zekaya ihtiyaç olduğu için konu paradoksa giriyor.

Forum yönetimine de bu tip zararlı şahıslara bu forumda fazla konuşma hakkı vermemelerini tavsiye ediyorum.

Abdulkqdi r sizin gibi futboldan anlamayan sadece izleyen kimin ne eksiği var sezemeyenlerin abartılariyla değil . Bizim gelişimine yönelik elestirilemizle gelişecek.

Süper kahraman olsa 7 gol 5 asist yapardı . Eksikleri var umarız tamamlar ilerler. Sizin gibi şahısların pohpihlamasiyla olsaydı onur'dan birşeyler olurdu.

Sen önce gerizekalı misin il gerizekalı a arasindaki farkı kavramı sonra yorum yaz. Ki eminim maçta neler diyorsun dur oyunculara.

Ki Abdulkadir bu sene kötü bunu görmemek için IQ puanı çok yüksek olmasına gerek yok.

Süper olsak maç 4 5 olurdu. Bir hafta önce 5 yemezdik.

Sen devam et fazla burnunu sokma başkalarının işine ne yazacağızı sana soracak halimiz yok . Övmesinide yermesinide biliriz.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafından (28.11.2018 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet yırtık, gözünü budaktan sakınmayan. ama kademe sıfır. yanında ancak iyi kademe bilen stoper ve bekler olunca çok iyi iş yapar. hatalarını kapatırlar.
    Kuzey afrikadan efendi, işini düzgün yapan çıkmadı hiç. Medjani bi tek. Salah bile bozdu.

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen iyi adam hocam.. böyle yırtık kuvvetli hızlı stoperler çok değerli. Mesela bir cannavaro yada puyol gibi adamlar dünya futbolunda eşi örneği yok..

trezeguet kaliteli adam. Afrikalılrı bende sevmem ama böyle kaliteli yetenekli adamlar hep iş yapar. En azından mısırlı adama laf anlatırsın..
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    İstanbul

maalesef hugo penaltı kacırınca morali bozuldu.
    forvetlere penaltı attırmamak lazım.
    en iyisi Pereira ya attırmak. adam çok sakin. stressiz.
    atamazsa da hiç bozmaz.

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iyi oynadığımız maçı bile kıllı kılına kazandık. Dikkatli olmalıyız yoksa bir kazanıp bir kaybetmeye devam ederiz gol yapma konusunda orta saha ve forvet beceriksiz

Nereden
    Ardahan

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın tamamı yüklenmiş. buraya mı atayım yoksa özel mesajla mı?
    Bana da özelden atabilir misin rica etsem? başlığı gezdim ama göremedim.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kadriviv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da özelden atabilir misin rica etsem? başlığı gezdim ama göremedim.
    adminler siliyor belli bir zaman sonra..

gönderdim.

Nereden
    İstanbul

renkdas bana da atar misin?

Nereden
    İstanbul

Tesekkurker Emre

Nereden
    Ardahan

adminler siliyor belli bir zaman sonra..

gönderdim.
    teşekkür ediyorum =)

Nereden
    Bursa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bir şey, kimse kusura bakmasın... O yapıyı şu kurdu, bu kurdu diye...

Bırakın artık adamcılığı...
    Onun zamanında o yapı niye çalışmadı o zaman?

Bu iş, Pareira'nın anasına babasına kadar gider o zaman...

Herkes hak iddia ederse vay halimize...
    Bunu nasıl söylüyorsunuz anlamıyorum da bunu nasıl anlatacağız işte.
    Söylediğim çok basit bir şey aslında,kurumsal bir yapıda bir de kurumsa bir hafıza lazım ki iyi işlerin ve kötü durumların kaynağını bularak ona göre tedbir alabilesin.

Bizim iki yıldır işleyen bir sağ kanat organizasyonumuz var,hatta zaman zaman burada taraftarımızın ağır yenilgiler sonrası Ünal Karaman'a ettiği serzenişlerden biri hiç bir şey bilmiyorsan sağ kanatta işleyen Perreria-Yusuf-Olcay üçlüsünü neden bozuyorsun?

Bunu söyleme sebebim adamcılık değil,Ersun Yanal bugün gelse en çok ben karşı çıkarım ama adamı sevelim veya sevmeyelim çok genç yaştan itibaren yaptıkları,kariyeri ve oynattığı futbol ortada.

Daha geçen yıl Hoca bulamayan Karabük'e giderek ne durumda olduğunu,kariyerinin nereye evrildiğini bildiğimiz birinin bu yapıyı kurduğuna dair referansınız nerede oynattığı futbol?
    52 yaşına kadar hangi takımda tek başına bir takım kurup,onu sezona hazırlayıp da böyle işleyen bir sağ kanat kurmuş.

Adamcılık değil yaptığım,işleyen bir yapının nasıl ortaya çıktığını insanlara anlatıyorum ki yarın Ünal Karaman'a ekstra anlamlar yükleyip,hayal kurmasınlar.

Tarihimizde olmayan bir kadro ile rakipleri çok rahat geçebileceğimiz sezonda 150 bin TL verebilmek için getirilen birine ne anlamlar yüklüyorsunuz?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu nasıl söylüyorsunuz anlamıyorum da bunu nasıl anlatacağız işte.
    Söylediğim çok basit bir şey aslında,kurumsal bir yapıda bir de kurumsa bir hafıza lazım ki iyi işlerin ve kötü durumların kaynağını bularak ona göre tedbir alabilesin.

Bizim iki yıldır işleyen bir sağ kanat organizasyonumuz var,hatta zaman zaman burada taraftarımızın ağır yenilgiler sonrası Ünal Karaman'a ettiği serzenişlerden biri hiç bir şey bilmiyorsan sağ kanatta işleyen Perreria-Yusuf-Olcay üçlüsünü neden bozuyorsun?

Bunu söyleme sebebim adamcılık değil,Ersun Yanal bugün gelse en çok ben karşı çıkarım ama adamı sevelim veya sevmeyelim çok genç yaştan itibaren yaptıkları,kariyeri ve oynattığı futbol ortada.

Daha geçen yıl Hoca bulamayan Karabük'e giderek ne durumda olduğunu,kariyerinin nereye evrildiğini bildiğimiz birinin bu yapıyı kurduğuna dair referansınız nerede oynattığı futbol?
    52 yaşına kadar hangi takımda tek başına bir takım kurup,onu sezona hazırlayıp da böyle işleyen bir sağ kanat kurmuş.

Adamcılık değil yaptığım,işleyen bir yapının nasıl ortaya çıktığını insanlara anlatıyorum ki yarın Ünal Karaman'a ekstra anlamlar yükleyip,hayal kurmasınlar.

Tarihimizde olmayan bir kadro ile rakipleri çok rahat geçebileceğimiz sezonda 150 bin TL verebilmek için getirilen birine ne anlamlar yüklüyorsunuz?
    Hocam, siz şartlanmışsınız bazı şeylere, o yüzden sizi ikna edebileceğimi sanmıyorum. Öyle bir çabam da olmaz zaten o da ayrı...

O kadar yanlış şey var ki yazdıklarınızda...

Tarihin en en iyi kadrosu olduğunu hangi futbolcuları baz alarak söylüyorsunuz anlamıyorum? Böyle bir şey yok...

10-11 kadrosu daha iyiydi, 96 kadrosu daha iyiydi. Fatih, Gökdeniz, Yattara Simkovyaklı kadro daha iyiydi vesaire...

Mevzu bu da değil...

O futbolcuyu o getirtti, bu hetirtti diye ısrar edersek bunun sonu yok...

Her teknik direktör değişikliğinde 11 tane yeni adam alacak halimiz yok...
    Ünal hocaya kimsenin farklı anlam ve misyonlar yüklediği de yok açıkçası...

Bir önceki sene Karabük'ü düşürdü diye bundan sonra da başarısız olacak dye bir şey yok...

Böyle bir mantığın akla uygun bir yanı da yok kusura bakmayın...

Şu anda bu ülkenin en iyi teknik direktörü Şenol Güneş'in antrenörlük mazisine bir bakın isterseniz?

Küme düşen Bolu, Antalya vesaire...

Velhasıl, siz Usta'yı savunup bu dönemi yerle bir etmeye çok şartlanmışsınız...

Usta ile ilgili buradaki bazı arkadaşlarla halen yürütmekte olduğunuz tartışmaya dahil olmadım, olmayacağım da ama, Usta'nın bıraktığı enkazı ortadan kaldırmaya çalışan bir adam var başkanlık koltuğunda...

O da, son gün açıkladı adaylığını, çünkü KİMSE ADAY OLMADI BU BATIK TAKIMA...

Yani, Trabzonspor sahipsiz kaldı birileri sayesinde, birilerinin yediği haltlar, imzalattığı haince sözleşmeler sayesinde...

Bu borcun altına kimsenin afedersiniz ama totosu yemedi başkanlığa aday olmak için...

Aday çıkaramadık aday...

Ağaoğlu, rica ve minnet üzerine, kulüp rezil olmasın diye aday olmak zorunda kaldı...

Bakın aday oldu demiyorum, aday olmak zorunda kaldı...

Velhasıl, çok uzattım, bu konuda bir diyaloğa da girmek istemiyorum.

Şahsınıza algılamayın bun u lütfen üzülürüm, keza sevdiğim de bir renktaşımızsınız ama Usta konusunda fazla şartlanmışsınız ve bazı şeyleri ısrarla görmek istemiyorsunuz...

Bu şekilde bir diyalog da pek söz konusu değil açıkçası...

İyi forumlar...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (28.11.2018 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçın tamamı yüklenmiş. buraya mı atayım yoksa özel mesajla mı?
    Bana da gönderir misiniz
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da gönderir misiniz
    attım abi.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Trabzon'da bir lokantaya giden Joao Pereira hesabı isteyince kendisine, "Sen hesabı Fenerbahçe maçında ödedin" yazılı adisyon geldi.

Pereira o anı sosyal medya hesabından böyle paylaştı:

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, siz şartlanmışsınız bazı şeylere, o yüzden sizi ikna edebileceğimi sanmıyorum. Öyle bir çabam da olmaz zaten o da ayrı...

O kadar yanlış şey var ki yazdıklarınızda...

Tarihin en en iyi kadrosu olduğunu hangi futbolcuları baz alarak söylüyorsunuz anlamıyorum? Böyle bir şey yok...

10-11 kadrosu daha iyiydi, 96 kadrosu daha iyiydi. Fatih, Gökdeniz, Yattara Simkovyaklı kadro daha iyiydi vesaire...

Mevzu bu da değil...

O futbolcuyu o getirtti, bu hetirtti diye ısrar edersek bunun sonu yok...

Her teknik direktör değişikliğinde 11 tane yeni adam alacak halimiz yok...
    Ünal hocaya kimsenin farklı anlam ve misyonlar yüklediği de yok açıkçası...

Bir önceki sene Karabük'ü düşürdü diye bundan sonra da başarısız olacak dye bir şey yok...

Böyle bir mantığın akla uygun bir yanı da yok kusura bakmayın...

Şu anda bu ülkenin en iyi teknik direktörü Şenol Güneş'in antrenörlük mazisine bir bakın isterseniz?

Küme düşen Bolu, Antalya vesaire...

Velhasıl, siz Usta'yı savunup bu dönemi yerle bir etmeye çok şartlanmışsınız...

Usta ile ilgili buradaki bazı arkadaşlarla halen yürütmekte olduğunuz tartışmaya dahil olmadım, olmayacağım da ama, Usta'nın bıraktığı enkazı ortadan kaldırmaya çalışan bir adam var başkanlık koltuğunda...

O da, son gün açıkladı adaylığını, çünkü KİMSE ADAY OLMADI BU BATIK TAKIMA...

Yani, Trabzonspor sahipsiz kaldı birileri sayesinde, birilerinin yediği haltlar, imzalattığı haince sözleşmeler sayesinde...

Bu borcun altına kimsenin afedersiniz ama totosu yemedi başkanlığa aday olmak için...

Aday çıkaramadık aday...

Ağaoğlu, rica ve minnet üzerine, kulüp rezil olmasın diye aday olmak zorunda kaldı...

Bakın aday oldu demiyorum, aday olmak zorunda kaldı...

Velhasıl, çok uzattım, bu konuda bir diyaloğa da girmek istemiyorum.

Şahsınıza algılamayın bun u lütfen üzülürüm, keza sevdiğim de bir renktaşımızsınız ama Usta konusunda fazla şartlanmışsınız ve bazı şeyleri ısrarla görmek istemiyorsunuz...

Bu şekilde bir diyalog da pek söz konusu değil açıkçası...

İyi forumlar...
    Ya ben ne diyorum,işleyen bir sağ kanat organizasyonu var ve bunun da bir ustası var diyorum.
    Ünal Karaman bu takıma hangi işleyen bir aksiyon kattı diyorum?
    Paldır küldür,saldırarak bütün enerjiyi tüketerek,olası bir rakip golünde hemen dağılarak nasıl bir futbol oynatılır.

Kariyerini neden ortaya atıyorum,o işleyen sağ kanat organizasyonunu nerede uygulamış onu sorgulamak maksadım,yoksa bugünden sonra bir anda harikalar yaratırsa ne diyeceğim?
    ŞG ilk Hocalık yaşı 36 Trabzonspor.Ona bu fırsatı veren de biziz,sonrasında da verdik ama birisi de şunu iddia edemez ŞG çok iyi kadro mühendisidir?
    O iyi bir antrenördür.Ziya Doğan da onun kadar iş gördü bizde.

Kadromuzun kalitesi ortada,ben daha önce Sosa kalitesinde bir futbolcu izlemedim.Alt yapıdan Yusuf ve Abdülkadir gibi çok iyi gençler var,sorunlu olan kısım da defansımız.Orada bile hücuma çok katkı veren iki bek var.

Şampiyonluk için kadro kalitesi bir etmense rakiplerin kalitesizliği de bir başka etmendir,bu ikisi birlikte olunca şampiyonluk için bu işi yapabilecek bir TD yeterliydi.
    Bunu anlamamak için direniyorsunuz.
    Ünal Karaman hangi başarısı ile bu kadronun başına getirildi?Söyledikleri ne 150 bin TD en ucuzu bizde.
    Ayıptır yani,bu kadarı da ayıptır.

Muharrem Usta ona ihanet edenler,kulübü daha fazla zarara uğratmasın diye kongreye gitti.
    Aday çıkmazsa devam edecekti.
    Ama Ali Sürmen ve Mehmet Yiğit Alp tayfasının bir kukla bulup amaçlarına ulaşacaklarını biliyordu.

Bundan sonrasını izleyelim,bakalım ne olacak?

Eklemeyi unutmuşun siz de benim için gerçekten çok değerli bir taraftarımızsınız,yazılarını okumaktan ve faydalanmaktan dolayı çok mutluyum.
    Konu sasone tarafından (28.11.2018 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'da bir lokantaya giden Joao Pereira hesabı isteyince kendisine, "Sen hesabı Fenerbahçe maçında ödedin" yazılı adisyon geldi.

Pereira o anı sosyal medya hesabından böyle paylaştı:

Helal olsun iyi düşünmüşler. Pereiya da diğerleride hesabı ömür boyu ödedi gerçekten
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçın full halini istiyorum gönderecek bir dost var mı?
    MCMLXVII

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

https://www.instagram.com/p/BqusNjaD...=1fo62e6au1czu

PR çalışması var sanırım, çökün sayfaya
    Konu Tayfun tarafından (28.11.2018 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
    .

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her beğeni bir tokat
    ( ゚д゚)

Nereden
    Trabzon

Standart maç linki

attım abi.
    Bana da ata rmısın maç linkini

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulkqdi r sizin gibi futboldan anlamayan sadece izleyen kimin ne eksiği var sezemeyenlerin abartılariyla değil . Bizim gelişimine yönelik elestirilemizle gelişecek.

Süper kahraman olsa 7 gol 5 asist yapardı . Eksikleri var umarız tamamlar ilerler. Sizin gibi şahısların pohpihlamasiyla olsaydı onur'dan birşeyler olurdu.

Sen önce gerizekalı misin il gerizekalı a arasindaki farkı kavramı sonra yorum yaz. Ki eminim maçta neler diyorsun dur oyunculara.

Ki Abdulkadir bu sene kötü bunu görmemek için IQ puanı çok yüksek olmasına gerek yok.

Süper olsak maç 4 5 olurdu. Bir hafta önce 5 yemezdik.

Sen devam et fazla burnunu sokma başkalarının işine ne yazacağızı sana soracak halimiz yok . Övmesinide yermesinide biliriz.

Hikaye okumayı bırak, yorum yazarken dikkat et, gencecik çocuğa hakaret etme, maç başlıklarını rehin alma.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)