Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yabancı futbolcular neden bizi terkediyor? Yoksa bizi sevmiyorlar mı?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence kesinlikle taraftarla ve sehirle alakasi yok...cok iligi demek cok sevilmek demektir ve bundan her sporcu mutluluk duyar..

bence en büyük problem yönetimlerimizdeydi...

campell MAY ona yamyam söyledigi icin gitti..
    da silva para alamadigi icin gitti...
    aurellio istedigi parayi alamadi diye gitti...

para haric yönetim mutsus ve az sans tanindigi icin gitmek isteyen futbolculari zorla Takimda tutmak istemesi örnek Szymek ve Eller..

ve trasnfer politikasi: Szymekin cümlesi: Buraya ilk geldigimde hersey dörtdörtlüktü ama sonra takimdaki oyuncular satilmaya basladi ve yerleri dolmadi böylece hedeflerimizden gittikce uzaklastik..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son söz: Trabzon'dan iyi intibalarla ayrılan her yabancı (gerek hoca, gerek futbolcu), onlardan sonra gelecek olanlar için iyi referanstırlar. Son bir senedir olanlarla, geleceğimiz nasıl harcadığımızı görebiliyor musunuz?
    Tamamen katılıyorum üstat. Ziya yüzünden gidenler kadar, vazgeçilmezlerinin başımıza açtığı dertleri de unutmayalım.

Bunlar daha iyi günlerimiz.

Bu konunun Baskıyla, psikolojik bir konuyla filan ilgisi yok Yabancı takımlar Türk Futbolcusunu Niye Sevmiyorsa Yabancı oyuncularda Türk takımlarını sevmiyor.Para için geliyorlar buraya.Ama Brezilya'dan Gelenler başka onların yeri ayrı...Yahu işe bak Yabancı takımlar Bizim Topçumuza Vebalı gibi bakar Biz Yabancı futbolculara sarılıyoruz.Acaba Yabancı Futbolcular olmasa bu oyun oynanmazmı?
    Taraftar, Futbolcu, Yönetim, Elele Versin,
    Şampiyonluk Kupaları Trabzona Gelsin...

Aşkımız Kimseye Değil, Sadece Trabzonspor'adır...

Ugur Kurucelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Sehir ve Seyirciyle alakasi yok,Tamamen kendi sahsiytiyle ilgili, Neden Yattaralan sorun yasamadik bunca zaman????

Nereden
    Ankara

Neden hocalar kendine verilen kadroyu yönetmeyi istemeyip kendi kurdukları kadroları yönetmek istiyor.Böyle bir şey dünyanın hiç bir yerinde yok.Elinizde Szymkoviak gibi bir futbolcu var.Siz sisteminizi bu oyuncuya göre kuracaksınız.Benim sistemim böyle diyip şu adamı isterim dersen Avrupada kapının önüne koyarlar adamı.Demem o ki bu sene yaşananlar tamamen Hocayla alakalı.
    Onun dışında parasını aldıktan sonra hiçbir futbolcu Trabzondan gitmek istemez.Futbolcu dediğin adamın yaşantısı (eğer ki profesyonelse) sosyal hayat falan disko bardan ibaret değildir.Bunları zaten verilen tatillerde kendi ülkesinde yapar.Bunların dışında eğer futbolcu sosyal hayat konusunda sıkıntı çekiyorsa zaten kendisi profesyonel bir futbolcu değildir hemen kapı gösterilmelidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı hermann hesse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize eli yüzü para görmüş futbolcular gelmemeli..
    Gine , Gana,Gürcistan vb.. ülkelerden kaliteli futbolcu alınmalı..
    Adamlar yemek parası için sahayı dört dönüyorlar..

onlarda parayı gorunce neoldum delısı oluyorlar.
    ---------------------------------------------------------------------

bencede şehirle alakası olan birşey.tüm olay yonetım ve hocadan kaynaklanıyor.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar guzel tesbitte bulunmuslar.
    Sunu kabul edelim Ayni parayi verdigimiz muddetce bir futbolcu biz yerine yasam standartlari iyi olan sehirleri sececektir.Sonucta bir futbolcunjun kazanacagi para ayni ise Istanbul-Izmir-Ankara-Antalya varken bizi tercih etmez.
    bU durumda ya fazla para verecegiz. Yada yasam standardi olarak henuz Trabzon sehir seviyesinde olmayan ulkelerin futbolcularini alacagiz.
    Neden gidiyorlar peki.
    Ilk neden Belli bir uyun kalitesi varsa ve bizde kazandigi parayi kendi ulkesinde yada baska yerde kazanacaksa orayi secmesi. Bu Marcelinho icin iyi ornek
    Ikinci neden Basarisizlik elbette. Abarti bir para olmadikca bir futbolcu avrupa arenasinin gozde liglerini tabiki tercih eder.
    Ucuncu neden bizim (yonetim teknik adam) futbolcuyu anlayamamiz. Syzmek buraya Zurawski ile gelmek istredi. Ona verilen sozde buydu. Zuro olmadi. Sonra kendisi takim basarisinda pay sahibi olunca bakti diger futbolcu ucretlerine fazla. Elbette gonulenmel istedi. Biraz daha kazanmak. Bakti buda olmuyor. Sonra basari istedi. Takimda onu anlayacak futbolcularin cok olmasini istedi. Bakti buda yok en kotuyu tercih etti.
    Kisaca aslinda yonetim in bunlari profosyonelce cozecek bir ekibe ihtiyaci var. Psikolog sosyolog her neyse. Tabi yasami bizle gormus ve bizim kadar sosyal sarlari olmayan ulke futbolcularida olabilir. Kaliteli futbolcu istiyorsan oncelikle basari olmali ki adamlarin gozu boyansin.
    Uzulerek soyluyorum Milan da bu aldigi ucretle bizde kalmaz. Su ara transfer doneminde bari uygun oyuncular bulabilsek.
    13 Vitor Hugo

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizi sewmeyen ölsünn))
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Trabzonum sen bir dag, bir tas, bir col, ve bir damla su olsan bile cagtas sehir olmasaydin bile seni ellere birakmam seni kurda tilkiye yedirmem seni sevemediyseler ne demeli ozaman gebersinler vatani vatan yapan bir avuc toprak ise onuda kurumasinida savunmasinida ben yaparim cenabi hakkin bana verdigi omur'ile Ya Sev Ya Terk Et

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

otobüslerin camını taşla kırarsak maalesef oyuncuda kalmak istemez.müthiş bir baskı uyguluyoruz futbolculara malesef de kaçınılmaz son.eller şimek marcelinho .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- istanbul gibi sosyal hayatı olmayan küçük bir şehir bizimkisi.... bu önemli bi sebep...

2- hüseyinin 1.2 trilyon hasan üçünçücü 550 milyar aldığı bi takımda symeke 450-500 milyar verirseniz adam tabiki gider. bu adamla dalga geçmek gibi bi şey oluyor..

3- yabancılar özellikle biraz ismi yapmış yabancılar bir hedefi olan takımda oynarlar.. küme düşmemeyi ilk 6 ya girmeyi amaç edinen takımlarda oynamak istemezler....

4- bu konuda yönetimde suçlu ikna kabiliyetleri yok ( hoş başka hangi kabiliyetleri var onuda merak etmiyor değilim.)

5- cam kırma meselesine katılmıyorum. 7 maçtan 1 tanesini bile kazanamamış futbolcu hala sırıtabiliyorsa asıl sorun bence bu....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bence en onemli sorun sportif basarinin eksik olmasidir..Sportif basari olduktan sonra gerisi mutlaka cozulur
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı tatonman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence en onemli sorun sportif basarinin eksik olmasidir..Sportif basari olduktan sonra gerisi mutlaka cozulur
    30 trilyona dayanmış borç külfeti varken kimse sportif başarı falan aramasın. burası istanbul değil. o kadar yükü kaldırmaz.
    gelip soydular takımı.
    bu tahribatı bakalım nasıl tamir edeceğiz.
    gerçi bıraktım tamiri hala takımın başında adamlar tahribata devam ediyorlar.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Trabzondaki imkanlar onların isteklerine yeterli gelmiyor ordan bi sorun yaşarken bide bakıyor takımda çok kötü burda ben ne kendimi geliştirebilirim ne de adımı duyurabilirim diyor.arkasından ufak şehir olduğu için bide taraftar baskısı geldimi gezelemeye başlıyor ve kaçacak yer arıyor.böylede devam eder gibime geliyor işimiz zor.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Almanya

:tsmeşale:
    Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzondaki imkanlar onların isteklerine yeterli gelmiyor ordan bi sorun yaşarken bide bakıyor takımda çok kötü burda ben ne kendimi geliştirebilirim ne de adımı duyurabilirim diyor.arkasından ufak şehir olduğu için bide taraftar baskısı geldimi gezelemeye başlıyor ve kaçacak yer arıyor.böylede devam eder gibime geliyor işimiz zor.
    Alıntı tatonman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 trilyona dayanmış borç külfeti varken kimse sportif başarı falan aramasın. burası istanbul değil. o kadar yükü kaldırmaz.
    gelip soydular takımı.
    bu tahribatı bakalım nasıl tamir edeceğiz.
    gerçi bıraktım tamiri hala takımın başında adamlar tahribata devam ediyorlar.
    Herkes Sorunu Biliyor da (Taraftarlar) Bir Trabzonu yönetenler bilmiyor.

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben de olsam ben de terkederim...

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Belcikanin em unlulerinden PFAFF eski kalecimiz halen trabzonspor formasini giyiyor.. Gokdeniz 61!!! bu da bir ornekdir yani..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

büyük şehirlerden gelenler gelenler Trabzonda zorlanıyor muhtemelen özellikle de genç futbolcular. ama bu futbolcunun karakteriyle de ilgili gittiği şehirde ne bulmak istediğiyle de ilgili. biz bir oyuncuyu Trabzonda tutmak istiyorsak geçmişine daha önce oynadığı yerlere dikkat etmemiz gerek ona bakarak almamız gerek. gidip diskocu adamı alırsak tabi yarım sezon bile durmaz

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bencede su an en büyük nedeni ziya dogan
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizi seviyorlardırda ziyayı sevmiyorlar
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aslında bu soru Trabzonspor'un geçmişine doğru gidilip sağlıklı tahliller yapılarak cevaplanmalı. Genel sebepleri yazmıştım. Son dönemde giden, gitmeye teşebbüs eden veya gitmek isteyenlerin sebebi bambaşka diye düşünüyorum:

Başımızda futbola yabancı bir hoca olduğu için sadece bizi değil futbolu da terkediyorlar.

Terk etmek istemediği halde bizim gönderdiklerimiz var: Lars Olsen, Jasek Cyzio, Hans Somers gibi...

Irkçı açıklamalardan, aşağılamalardan küsüp çekip gidenler var: Kevin Josph Vampbell gibi...

Of of!
    Konu poetricus tarafından (10.02.2007 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.

şehir elbette istanbul gibi imkanlar sunamıyor..onlar da o kadar transfer parasını keyifle yiyemiyolar haliyle..ama bence trabzonspor şahlansa da bi hava yakalasa bu tip "yan sorunlar" aşılır..düşünsenize üst üste 3 kere şampiyon falan olsak avrupada finale yaklaşsak..o zaman gelmeycek topçu kimolur acaba??
    yani,süper sarsılmış bi halde olduğumuz için bu tip sıkıntılar da beraberinde geliyor işte başarısızlıkların...
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Nereden
    Kocaeli

çok basit bir cevabı var.Sen adamı istedigi yerde oynatmassan yada OYNATMASSAN seni ve takımını sevmez..düşünüyorumda symek gibi adamı harcadılar pehh yattarayı sevmeseydik onu da harcamıcak mıydı bu ziya ilk geldiginde...ya bu ziya hoca ise bende capelloyum...
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

topalkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu da sorumu futbolcular bizi değil

ZİYA DOĞANı sevmiyorlar

şehirin takım üzerinde çok büyük baskısı var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)