Sayfa 55 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1601 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 12. Hafta | Y. Malatyaspor 5 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Bu takımın tek kurtuluşu satılması ve reset attirmasi.çok derin sorunları var bu takımın.sifirlanmadan duzelmeyecek sorunlar.sürekli artan bir borç.milyonlar alan bir dünya futbolcu.ama sonuç olarak hiçbir başarı yok.sürekli geriye giden bir trabzonspor.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Maçı izledim bizi yenmek o kadar kolay ki çok teknik bilmeye felan gerek yok defansların kısa orta saha ligde hemen her takıma fizik olarak yenilir orta saha geçtim açık topçuların press adam kovalama hak getire burak iti her topu ayağına ister onur bitmiş olmuş çizgi kalecisi taktik hep aynı yani sorun onazi sosa ikilisinden kaynaklanıyor rastgele yeniyoruz rastgele yeniliyoruz

Td olsam ts karşı taktik maktik yok uzaktan vurun kaleci yer duran toplarda takımın boyu fiziği düşük atarsınız birde trabzon saldıracak fırsat kollayın kanatlarda bekler çıkınca kafanızı kaldırıp bakmanıza gerek yok kanada uzatın topu garanti boştur pozisyon olur

Bizim takım şu anda bu arkadaslar

Okay iyi topcumuydu tartışılır ancak onun oluşturduğu boşluk dolmuyor bununda ünal hoca farkında degil

OFLU_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu takımın başına Samet Aybaba gelecekti. Ünal hoca kriz ortamını yürütebilecek kapasite yok.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortasaha da berbat demek ki
    Onazi bildiğin yol geçen hanı. Sosa sürekli atraksiyon peşinde. Abdülkadir'i rakip hocalar çabuk çözmüş anında ikili sıkıştırmayla nefes aldırmıyorlar. Bu durumda bizim hocanın bir b planı var midur? Tabi ki hayır. Ezbere kurguyla nereye kadar. Yahu Ünal kim ki koca Trabzonspor'u stajer bile olamayacak vasfa sahip herife teslim ediyoruz. Bizden önce ki hikayesi ne, kıstası nedir?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takımın başında dışarıdan bir hoca olsa ve böyle bir sonuçtan sonra ünal'a, hami'ye falan mikrofon uzatılsa verip veriştirirler. yerel medya alakalı alakasız her şeyi yazar zaten. şimdi ihaleyi yalnız futbolculara bırakmak olmaz.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yillardir yaziyorum.
    Biz hucum futbolu oynayamayiz.
    Biz kontratak takimiyiz.
    Hep uzun toplarla, arkaya kosularla, hizli hucumla basarili olduk.
    Biz gs fb gibi oynayamayiz.
    Selcuk colman orta sahayi gecmiyordu.
    Suan takimin butun defansif yuku onazi de. Istersen krossu getir yine ayni sonucu aliriz.
    2 on libero ile oynamaliyiz.
    Ama takimda 2 on libero yok. Kucka sosa dan savruk oynuyor.
    Bizim takimda sosa is yapmaz. En formda sosa bile is yapmaz.

Onemli olan sistem. Sen sisteme uygun adam almazsan basarili olamazsin. Kontratak baska caremiz yok.

Orta sahamiz defansif anlamda ligin en kotusu fb ile birlikte. Fb de souza gitti ne oldu.

Nereden
    Ankara

Ne yazacağımı bilemiyorum. Şu foruma üye olduğumdan beri ilk defa yazıyorum. Sinirden annemin babamın ve de eşimin yanında ağza alınmayacak sözler sarfettim maç boyu. Öncelikle Türkiyede spor bitmiş diyeceğim. Zaten bitmişti diye eleştiriler gelecek. Malatyasporu hiç beğenmedim. Yanlış anlaşılmasın 5-0 lık skordan sonra nasıl diyenler olacak. Futbolda en nefret ettiğim şey sahtekar futbolcuların kendilerini yerden yere atması. Malatyaspor adına futbolun her sıkıştığı anda futbolcular kendilerini olur olmaz yere attı. Tatlı sert faul diyenler olacak. Tendona ve bileklere özellikle de Sosa üzerinden maç boyu darbeler yaptılar. İngiltere bu tarz futbolcuları ve buna çanak tutan hakem ve hocaları sistem dışına çıkardı. Futbol göze hitabeden bir eğlence. Bir insan hayatından 2 saati ve parayı böyle bir eğlenceye ayırıyorsa karşılığını almalı. Geçen hafta da izledim Malatyayı şansa bir gol attı ve yattı. ilk yarım saatten sonra aynı şeyin bizim başımıza da geleceğini sezdim. Kim ne derse desin. Takımın önceki yıllardan kalma akıl tutulma olayı olmasa maç 1-0 biterdi.
    Bize gelecek olursak. Takımın kondisyonu çok zayıf. 65. dakikadan sonra takımın büyük çoğunluğu yürüyor. Hatırlayanlar bilir. Sene başındaki efor testlerinde açık ara pereira öndeydi. Diğerleri üzerine katamamış. Birileri de katmasına vesile olamamış. Savunmanın göbeği çok yetersiz. Alınanların hem sürat hem de fizik olarak büyük eksikleri var. Bu nedenle forvet olmasa bile geri ikili santrayı geçmiyor. Ya süratin olacak geriye çabuk koşacaksın ya da ebatlı olup adam ya da top geçirmeyeceksin. Ve en önemlisi yürekli olacaksın. Ayağa kafa sokacaksın vs. Ayrıca, kaybetmeye tahammülü olmayan futbolcuların sayısı. Pereira, Rodallega ve üzülerek Burak. Yazıcı ve Abdüşü söylemiyorum maalesef profesyonelliği yanlış anlamışlar. Antony çok hantal patlayıcılığı yok. Ekuban olacak gibi ama fazla şans bulamadı. Onur yaşlandıkça sıradanlaştı defoları ortaya çıkmaya başladı. Başakşehir Volkanı kesti ve kazandı. İlk 45 dakika takımın ileri beşlisi gününde olursa ve fırsatları değerlendirirse kazanıyoruz. yoksa en iyi ihtimal 1 puan. Modern futbol için yetenekten daha önemli olan fizik kondisyon. Net takım sene başı yeterince yükleme yapamamış. Kaliteli topcularımızın da yaşı belli. Daha yazacaklarım var ama yazamıyorum offf offff. çok sinirliyim çok üzgünüm... Her zamanki gibi yine bu hafta bırakıyorum bu takımı yoksa 35 imde kalpten gideceğim.

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Maç öncesinde ya önceki haftalarda şampiyonluğu aklının ucundan geçirenlere tek bir soru: bu takım en azından önümüzdeki 3 sezondan herhangi birinde ligi başakşehir in üstünde bitirebilir mi

Nereden
    Bursa

Bu maçta sorun çok belliydi.takım oynuyordu ancak amaçsız bir oyundu.sosa isteksizdi.onur isteksizdi.oyuncuların neredeyse hiçbirinde hırs yoktu.bu a.kadir enteresan.maç 3.0 olunca bir hirslaniyor oynamaya başlıyor.daha öncede benzerleri olmuştu.trabzonspor asla baskı kurarak oynamamali artık.haddini bilmeli.belki zevkli maçlar olur ama böyle fark yemezsin.bu savunma ve orta saha baskılı oyunu kaldirmiyor.gerçi bu kadro kontra da oynayamaz hızlı değil çünkü.garip bir kadro kurulmuş.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımın başında dışarıdan bir hoca olsa ve böyle bir sonuçtan sonra ünal'a, hami'ye falan mikrofon uzatılsa verip veriştirirler. yerel medya alakalı alakasız her şeyi yazar zaten. şimdi ihaleyi yalnız futbolculara bırakmak olmaz.
    Demekki ünalda karakter konusunda da sorun var.Sadece hocalıgı bilmiyor değil.

Son üç macı galip bitiremeyen ve son macta bes gol yiyen takımın hocasında azıcık karakter olsa bu akşam istifa ederdi.
    Kendisi de biliyor takımsan ayrılsa en fazla ptt takımı çalıştırabilir.

Artık bu oyuncu eskileri can sıktı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Bursa

ciddi ciddi takım son 4 maçta toplam 3 puan aldı.ve son maçta 5 yedi.bu sadece sansizlikla filan açıklanamaz.tüm takımlar böyle sonuçlar sonrası hocayı kova ve bazı futbolculara cezayı keser.bakalım yönetim kuma sokacak mi kafasını.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sikindirik Alanya kulübü üst üste gelen mağlubiyetler üzerine hocasına sepet havası çalıyor ama biz hala beyefendinin keyfini bekliyoruz. Kovun gitsin köyüne yallah.
    Biz artık sıradan bir takım olduk.Ve en acısı taraftarda bunu kabul etti.Beş gol yemiş takımda ne kova kaleciye nede hic bir halt bilmeyen hocaya dahi kimse ağzını actırmıyor.

Bence biz istifa edelim olsun bitsin.Takımın bu kadar sıradanlaşması ve taraftarın bunu kabul etmesi artık midemi bulandırıyor.

Kimisi unalın,kimisi onurun derdinde.

Derdi Trabzonspor olan çok az kişi kalmış.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

onur ve olcay bir daha a takımın yüzünü görmemeli burak da onlara eklenmeli.. ünal hoca trabzona gitmeden yol verilmeli... kemal özdeş dışında bizi kimse çalıştıramaz ama kemal hoca da tam yetkiyle gelmeli ne kadar sahtekar varsa hepsini kadro dışı bıraktırabilmeli..bizim takımda abdülkadir bile yavşak olmuş özetimiz bu... messi radyodan takip ediyor sanırım abdüşümüz yazık yaaa bize yazık yüzümüz gülmedi şu kadroyla zirvede olmayan hoca hoca falan değildir.. defolup gitsinn.. yoksa yedi gelecek...
    Konu bilgehan83 tarafından (09.11.2018 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ünal baklemediğim bir iş yaptı, istifa etmedi... Entersan.
    Etsin diye demiyorum.
    Ama Ünal karakterinin bu akşam bırakması beklenirdi.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1,5 milyon maaş üstü kim varsa bu takımdan gitmeli.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciddi ciddi takım son 4 maçta toplam 3 puan aldı.ve son maçta 5 yedi.bu sadece sansizlikla filan açıklanamaz.tüm takımlar böyle sonuçlar sonrası hocayı kova ve bazı futbolculara cezayı keser.bakalım yönetim kuma sokacak mi kafasını.
    Kazandigimiz maclarda da cok atak yedik.
    Her maç kumar oynuyoruz. Atarsak kazaniyoruz.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Eve girdim büyük uşağ ( 9 yasinda)
    Bir elinin üst tarafini diğer elinin avucuna vurarak baba5-0 ne demek dedi
    Çocuk bile şok olmuş.
    Oyuncular da ahmet hasan kadar uzuldulerse
    Gelecek adına umutlanabiliriz.
    Yoksa Ayvayi Yemisiz
    Konu munzevil tarafından (09.11.2018 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012/13 Tolunay Kafkas Teknik Direktör (20 Maç - 15 Lig - 5 Türkiye Kupası)
    2013/14 Mustafa Reşit Akçay Teknik Direktör (33 Maç - 20 Lig, 1 Türkiye Kupası, 12 UEFA Avrupa Ligi)
    2013/14 Hami Mandıralı Teknik Direktör (16 Maç - 14 Lig, 2 UEFA)
    2014/15 Vahid Halilhodzic Teknik Direktör (14 Maç - 8 Lig, 6 UEFA)
    2014/15 Ersun Yanal Teknik Direktör (36 Maç - 25 Lig, 7 Türkiye Kupası 4 UEFA)
    2015/16 Shota Arveladze Teknik Direktör (15 Maç - 11 Lig, 4 UEFA)
    2015/16 Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (12 Maç - 7 Lig, 5 Türkiye Kupası)
    2015/16 Hami Mandıralı Teknik Direktör (17 Maç - 15 Lig, 2 Türkiye Kupası)
    2016/17 Ersun Yanal Teknik Direktör (42 Maç - 34 Lig, 8 Türkiye Kupası)
    2017/18 Ersun Yanal Teknik Direktör (8 Maç)
    2017/18 Rıza Çalımbay Teknik Direktör (31 Maç - 26 Lig, 5 Türkiye kupası)

Eee tamam da abi hep mi teknik direktörler suçlu? Bunca adamı öğüttük ki Ünal hoca da bunlara katılacak. Sorunumuz adamlar değil. 50 kez sıfırdan takım kurduk. 50 teknik adam geldi gitti.
    Sabit kalan tek şey kaleci Onur ve biz taraftar. Artık taraftar olarak bizim de değişme zamanımız geldi. Bizden sonraki kuşağın taraftarlığında yeni Trabzonspor kurulmalı.
    şu yazdığın liste sorunun büyük kısmının teknik direktörler olduğunun da kanıtıdır aslında. bu çıkarıma ulaşmak için yukarıda isimleri yazılı teknik direktörlerin bizden sonraki kariyerlerini incelemek kafi.

Mra şu an ikinci ligde,
    Vahid Fransada bir ortasıra takımına attı kapağı,
    Hami'nin Ts dışında bir kariyeri yok,
    Ersun periyodik bize gelme dışında meslekle alakası kalmamış durumda,
    Şota en son israil ligindeydi, hali hazırda ne iş yaptığını dahi bilmiyorum,
    Rıza bizdeki sürecinin aynısını konya'da yaşıyor, bu hafta kaybederse konya dahi kesecek biletini...

vahid hocanın geliş süreci ve verilen sözlerin tutulmayışı bizdeki kariyeri açısından hafifletici olabilir ancak diğer teknik direktörlerin bizden sonra aldıkları yol da ortada.

sonuç olarak bu takımın yıllardır teknik direktör seçimlerinde ne kadar basiretsiz olduğu çıkıyor ortaya.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadas maca yetisemeyecegim diye ödüm kopmustu yetisebildim mükemmel oynuyorduk hemen golü yedik sonra yine ve yine yine goller üst üste ..malatya bizi böyle buldu vurdukca goller atiyorlar ellerinden gelse daha cok atacaklardi ..biz olaydik iki gol atiktan sonra gevserdik yaziktir fazla atmayalim diyenler olurdu malatya ne güzel örnek verdi atacaksin arkadasim af etmeyeceksin ..gelelim maca onuru cok seviyoruz fakat malatya kalecisi resmen bir kedi gibi siplarken ucarken bizim onur ucacak hali yok artik yeter birde kaptansin biraz isyan lütfen insan biraz isyan eder bagirir biseyler yapmaya ugrasir savunmamiz da iranli hussein o kadar iyi giderken bu yanlislar nedir böyle inanilmaz .. kimi begenir kimi begenmez sosa diye diye devam ediyoruz fakat karsi takimdada bir guliherme diye bir oyun kurucu var ona bakin bizim sosaya bakin ... ligin devre arasinda kesinlikle bir oyun kurucuya ihtiyacimiz vardir veya onazi kucka bunlardan kurtulmaliyiz artik ne yazarsak yazalim hersey bos resmen maci hediye etik malatya cok sansli takim fakat futbol böyle adamlar ac oynamak istiyorlar kazanmak istiyorlar bizim takimda herkes ronalda mübarek ..burakin etkisi varmi acaba tabiki var burak kadromuzu ikiye bölmüs resmen burakcilar var artik bunlarin basinda onur var ...abdulkadire gelince 19 yasindasin büyük yeteneksin fakat mac kazandirman gerekiyor büyüklügün kalsin diye gözlerim resmen yusuf yaziciyi arar oldu ünal karaman hocamizi da cok seviyoruz saygi duyuyoruz fakat olmuyor olmayinca olmuyor istifa ederse daha iyimi olur bilemem fakat belki kadroya bir ruh gelir önümüzde sikecilerle macimiz olacak bu maglubiyet bize yakismadi yakismiyor olmuyor ... baskan artik biseyler etmeli ne eder bilemem fakat biseyler olmali ki oyuncularin gözü korkmali benim korkum ünal hoca istifa eder yerine hüseyin cimsir devam eder buda lige havlu atik demektir hüseyin hocayi da cok sevdigim halde kadroya otorite olusturamaz imkansiz ...........la yenilin olabilir futbolda yenilmek var da la 5 sifir neyin nesi arkadas
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı OFLU_79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar Şenolu yedi, Ünal’ı da yer
    aynen öyle, zaten kimse kusura bakmasın, ş.g. gibi hocayı yiyen taraftar hicbir başarıyı haketmiyor.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımın tek kurtuluşu satılması ve reset attirmasi.çok derin sorunları var bu takımın.sifirlanmadan duzelmeyecek sorunlar.sürekli artan bir borç.milyonlar alan bir dünya futbolcu.ama sonuç olarak hiçbir başarı yok.sürekli geriye giden bir trabzonspor.
    Bu takımın satılmadan düzelme imkanı yok... İçerde,dışarda heryerde kaos var. Yok o şunun adamı yok bu şunun adamı..Yok o oralı yok şu buralı...Yok o bizim oğlan yok bu değil..
    İstersen çok iyi kadro kur yine de farketmezzz..Düzen değişmedikçe,camia düzelmedikçe değişmez. Camiada düzelmeyeceğine göre tek kurtuluş takımın yabancı sermayeye satılması.Herkes ve herşeyden uzak.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Yukarıda arkadaşımızın hazırladığı teknik direktör listesinde teknik direktör yok neredeyse. En büyük sorun da bu.

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maç öncesi kadro süper bravo ünal hoca diyenlere güvenerek maçtan umutluydum. maçı beklerken uyumuşum. kalktığımda skoru gördüm şoktayım. demek ki kağıt üstünde kadro güzel olmuyormuş.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Hala istifa etmedi mi kendini hoca zanneden zavallı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz artık sıradan bir takım olduk.Ve en acısı taraftarda bunu kabul etti.Beş gol yemiş takımda ne kova kaleciye nede hic bir halt bilmeyen hocaya dahi kimse ağzını actırmıyor.

Bence biz istifa edelim olsun bitsin.Takımın bu kadar sıradanlaşması ve taraftarın bunu kabul etmesi artık midemi bulandırıyor.

Kimisi unalın,kimisi onurun derdinde.

Derdi Trabzonspor olan çok az kişi kalmış.
    Hocam yaşın eskiyi hatırlamaya müsait. 15-20 yıl öncesi böyle ağır mağlubiyetleri arada bjk'ye karşı alırdık ama maç bitimi kellelerde alınırdı. 2003-04 sezonu başı bjk'ye inönü de 5-0 yenildik maç bitimi 50 kadar taraftar Dolmabahçe'de takım otobüsünün önüne atladık polisle bi ton kavga gürültü otobüsü bırakmayız dedik Fatih Tekke aşağıya indi bize şampiyonluğa oynayacağız sözünü verdi de bırakmıştık takımı. O sezon vura vura şampiyonluğa koştuk sonunda her zaman ki gibi türlü hengamelerle önümüz kesildi ama o vasat kadrolar o vasat hocalarla büyük işler başarmıştı. Şimdi önümüze gelen 5-6-7 sallıyor kimsenin umrunda değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)