Sayfa 55 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 SonuncuSonuncu
Toplam 1376 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Bursaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zamanki yıllarla şimdiyi karışıtırıyorsunuz.
    o devir kapandı.
    işi bilen diyorsunuz saydığınız iki isimde tecrübe denen şey yok.
    deneme tahtası değil burası
    Hangi isimde tecrübe yok?
    Hüseyin ise adamın yapacağı şey sportif direktör olarak yönetimin ve CEO'nun futbol aklına uygun politikaların takibi.Trabzonsor taraftarına rağmen o kadar süre bu takımda başarı ile hizmet etmiş ve bu zorlu taraftarı idare etmiş,beyfendi ve en azından şampiyonluk görmüş.

Diğer tecrübe eksiği kim.Mustafa Reşit Akçay mı?
    1461 mucizesinin mimarı.
    • Memento mori

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

osman özköylü önce 2.ligi bıraksın süperligde biraz pişsin sonra tartışalım.
    hüseyini dersen hayatında sadece 110 maç antrenörlük yapmış birini s.direktör olarak mı görelim yani
    m.r.a felsefecimiz ile 1461 mucizesi derken bize iyi futbolcu çıkarması gereken takımı kastediyorsunuz di mi hepimiz heyecanlandık ama sonucunda o çıkan futbolcuları da çabuk unuttunuz
    ayrıca ben bu isimleri severim düşman değilim ama bize uygun değil onu kastediyorum. yanlış anlaşılmasın
    Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi isimde tecrübe yok?
    Hüseyin ise adamın yapacağı şey sportif direktör olarak yönetimin ve CEO'nun futbol aklına uygun politikaların takibi.Trabzonsor taraftarına rağmen o kadar süre bu takımda başarı ile hizmet etmiş ve bu zorlu taraftarı idare etmiş,beyfendi ve en azından şampiyonluk görmüş.

Diğer tecrübe eksiği kim.Mustafa Reşit Akçay mı?
    1461 mucizesinin mimarı.
    Konu Ahmet Aksu tarafından (05.11.2018 Saat 23:09 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Vallaha bu seneyi iyi degerlendiremedik tren kaçtı gitti çok basit puanlar kaybettik kötü oldu...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

osman özköylü önce 2.ligi bıraksın süperligde biraz pişsin sonra tartışalım.
    hüseyini dersen hayatında sadece 110 maç antrenörlük yapmış birini s.direktör olarak mı görelim yani
    m.r.a felsefecimiz ile 1461 mucizesi derken bize iyi futbolcu çıkarması gereken takımı kastediyorsunuz di mi hepimiz heyecanlandık ama sonucunda o çıkan futbolcuları da çabuk unuttunuz
    Osman Özköylü'ye kimse süper ligden takım vermez,çünkü onun öyle bir arkası yok,olsa bugüne kadar 2.ligde bir şey başarmamış bayram Bektaş,Tamer Tuna,Okan Buruk,Cihat,İbrahim Üzülmez,Sergen ve diğerleri gibilerin aldığı gibi takım alırdı.
    İkincisi onun futbol oyun felsefesine uygun ne yönetici ne de futbol takımı bulamazsın Süper Ligde,kaldırmaz futbol oynatmayı ve bunu yaparken de sonuç olmayı şampiyonluk kovalayanlar dışında kim niye versin,bu kadar para varken işin ucunda,hayvan gibi kapan,vur kır parçala ile maçları bitirmek varken?

Hüseyin Cimşir,kulübün bir sonraki düzeneğine geçecek futbol aklı,bir sonraki belki Özkan Sümer,bu adamları kulübün kimlik ve hafızası haline getirecek ve üzerine yatırım yapılacak elimizde çok veri var.

Mustafa Reşit Akçay bu noktalara tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş bir futbol emekçisi,bir kere bu kadar mücadele eden insanlara karşı bir saygımız olsun,futbola ve futbolu takip edenlere karşı bir sorumluluk hisseden insanlara değer verelim.

İşin diğer kısmı alt yapı nedir,biz bu işin neresindeyiz ve taraftar alt yapıdan ne bekliyor diye üç kısma ayırmak lazım.
    Ben kendi adıma alt yapıdan her yıl bir süper star çıkmayacağının farkına vardım,o yüzden kulübün maliyetlerini düşürecek ve yedekte oturmak için transfer edilecek ve yıllık en az 500 bin avro alacak adamları engellesinler yeterli ilk etap olarak.

Ben kendi adıma çok sağlıklı düşünüyorum,etiket ve algılara asla kapılmadan düşünüyorum ve ben haklıyım.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

tamam haklısın ne diyeyim ki
    en iyisi sensin..

(tartışmayı daha fazla uzatamam bu cümlenden sonra. konu benim için kapanmıştır)

Ben kendi adıma çok sağlıklı düşünüyorum,etiket ve algılara asla kapılmadan düşünüyorum ve ben haklıyım.

Nereden
    Bursa

tamam haklısın ne diyeyim ki
    en iyisi sensin..

(tartışmayı daha fazla uzatamam bu cümlenden sonra. konu benim için kapanmıştır)
    Bu konuda haklıyım,kusura bakmayın ama günü kurtarmaya yönelik saçmalıklar ve dön baba dönelim misali ŞG gitsin gelsinleri dışında bir proje yapan vardı da ona engel mi olduk?
    Yok kardeşim herkes bu işin farkında artık,cepten yiyoruz,sermayeden tüketiyoruz.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

yazmayayım diyorum ama kendinle çelişiyor gibisin. bu saydığın isimlerle en fazla günü kurtarırsın zaten. deneme yanılmayla olmuyor işte
    sadece 2010-2011 den sonraki örnekleri sayalım beraber
    Tolunay Kafkas
    Mustafa Reşit Akçay
    Hami Mandıralı
    Shota Arveladze
    Sadi Tekelioğlu
    Ünal Karaman
    bunlar trabzonspor için faydalı iş yapmış insanlar ama t.d olarak faydasını göremediğimiz kişiler.
    yani yerel isimlerle dön baba dön işi yapıyoruz zaten.

osman-hüseyin gibi isimlerle devam etmemeliyiz artık bu furyaya
    Bu konuda haklıyım,kusura bakmayın ama günü kurtarmaya yönelik saçmalıklar ve dön baba dönelim misali ŞG gitsin gelsinleri dışında bir proje yapan vardı da ona engel mi olduk?
    Yok kardeşim herkes bu işin farkında artık,cepten yiyoruz,sermayeden tüketiyoruz.
    Konu Ahmet Aksu tarafından (05.11.2018 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Bu sır değil,her zaman yazdığım bir şey.

Usta,13.sandıktaki satılık oylara yenilmeyip,İHO seçilmeden başkan olsaydı en az 5 yıl önce yani Başkan olsaydı,benim düzenek ugyulansaydı bugün Şampiyonlar Ligi'nin gediklisi olmuştuk.

Başkan Muahrrem Usta,
    CEO:Özkan Sümer
    Sportif Direktör:Hüseyin Cimşir
    Alt yapılardan sorumlu:Mustafa Reşit Akçay
    Hoca:Osman Özköylü

Bizi dinlemediler de ne oldu,başarıdan başarıya mı koştular?
    Hayaller PSG ,gerçekler Trabzonspor,bu dediklerin sportif başarı olmadığı sürece imkansız şeyler,başarı da hemen gelmeyeceğine göre kimse sabretmezdi bunlara ki Usta'da o çap zaten yok.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Eğer Yusuf sakat olmasaydı ilk oyuncu değişikliğinde o kötü haline rağmen onu oyuna alacaktı . Her hamlesi klasikleşmiş ezbere değişiklikler yapan durumda olduğu sürece kenar yönetiminden pek beklentiye girmeye gerek yok artık.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala Osman ve Hüseyin...

Şu takıma genç bir Alman hoca getirecek aklı başında bir başkan ne zaman gelecek çok merak ediyorum...

Trabzon orjinli insanların bu takımın yakasından düşmesi lazım diyeceğim de , mümkün olmadığının ben de farkındayım...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala Osman ve Hüseyin...

Şu takıma genç bir Alman hoca getirecek aklı başında bir başkan ne zaman gelecek çok merak ediyorum...

Trabzon orjinli insanların bu takımın yakasından düşmesi lazım diyeceğim de , mümkün olmadığının ben de farkındayım...
    Ben de yabancı hoca taraftarıyım.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Bursa

yazmayayım diyorum ama kendinle çelişiyor gibisin. bu saydığın isimlerle en fazla günü kurtarırsın zaten. deneme yanılmayla olmuyor işte
    sadece 2010-2011 den sonraki örnekleri sayalım beraber
    Tolunay Kafkas
    Mustafa Reşit Akçay
    Hami Mandıralı
    Shota Arveladze
    Sadi Tekelioğlu
    Ünal Karaman
    bunlar trabzonspor için faydalı iş yapmış insanlar ama t.d olarak faydasını göremediğimiz kişiler.
    yani yerel isimlerle dön baba dön işi yapıyoruz zaten.

osman-hüseyin gibi isimlerle devam etmemeliyiz artık bu furyaya
    Kendimle çelişmiyorum,yukarıdaki Hocaları 3 gruba ayırabiliriz:
    Hami,Ünal gibi bu işe olsa da olur olmasa da şeklinde yaklaşanlar,risk almadan işin kucağına düşmesini bekleyenler.Hocalık için bir çaba sarfetmeyenler,yardımcısı oldukları Hocalar kovulunca onun yerine geçen tipler.
    Tolunay,Şota gibi isimleri sayesinde bir anda hiç hak etmedikleri makamlara gelip,yeterli tecrübeye sahip olamadıklar için işi kotaramayanlar.
    Sadi'yi geç,hain.
    Mustafa Reşit Akçay ve Osman Özköylü gibi temel oyun karakterleri biri daha sağlamcı diğer ofansif olsa da bu noktalara gelebilmek,Teknik Direktör olabilmek için emek veren,zaman harcayan,düşünen ve uygulama fırsatı için kimseden torpil beklemeden en alt noktadan başlayan iki değerli insan.
    Mustafa Hoca'nın belki torpil yaptıracak bir ismi yoktu ama Osman Özköylü istese ki kendisi 2003 yılında bizi ligde tutan futbolcudur,pek ala buna telep ederdi.
    Ama en alttan başlayarak ve Türk futbolunun içinde olan unsurlarla amatör seviyeden en üste kadar uğraşarak geldi,tıpkı Mustafa Hoca gibi.Mustafa Hoca'nın şanssızlığı İHO gibi bir başkanla çalışmak olmasıdır,yoksa başarılıdır benim gözümde.
    Başka takımlarda da en azından Mustafa Reşit Akçay takımı dedirtecek bir futbol oynatmıştır.Osmanlıspor gibi.
    Beinsport yorumcusu Metin Tekin'in çok tuttuğum bir lafı vardır,bir Hoca'nın iyi Hoca mı yoksa kötü Hoca mı olduğunu ilk takımında yaptıkları ile değerlendirmem,çünkü ilk takımda denk gelmiş olabilir,dönemsel başarılar olabilir,kadro onu iyi Hoca yapabilir.
    Önemli olan kendi kurduğu ve sezona hazırladığı ikinci kadrodur der,bence geröekten futbolu takip eden herkes için ölçü olması gereken bir cümle.
    İşte burada da Osman Özköylü iyi Hoca mı yoksa kötü Hoca mı anlıyoruz.Gittiği her takıma kimliğini götüren ve inanın topa yön vermekten aciz,alt yapısı berbat Türk futbolcularına bunu yaptırıyor,rakip sahada kısa mesafede kompakt takımlarla yapıyor bunu.
    Şampiyonlukta gördü,küme düşecek denilen takımı ligde de tuttu.

Hala Osman ve Hüseyin...

İşte tam da budur Trabzonsor talihsizliği,daha önce futbol ve Hocalık için gerekli hiç bir şey yapmayan eski Trabzonspor futbolcularından biri sanılıp,aynı katagoride sayılıp,haksızlığa uğramak.
    Aynı zamanda Osman Özköylü bahtsızlığı da demeliyiz,en az Trabzonspor kadar düzgün ve temiz bir varlık ama şansı yok.

Şans vermeyin kardeşim,Alman gelecek buraya senin kahrını çekecek,gerçekten seni dert edinecek sanıyorsanz getirin Alman'ı.
    Konu sasone tarafından (06.11.2018 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayaller PSG ,gerçekler Trabzonspor,bu dediklerin sportif başarı olmadığı sürece imkansız şeyler,başarı da hemen gelmeyeceğine göre kimse sabretmezdi bunlara ki Usta'da o çap zaten yok.
    Valla yaşadığımız süreç ortada,gidişatımız da gidişat değil.
    Sportif başarı diye diye geldiğimiz nokta burası.
    Ama şu yukarıdaki kadro oluşsun ilk sene için 4.sıra garanti,üstü de sürpriz olmaz.
    2.sezon şampiyonluk yarışında son haftaya kadar kafada bir takım,3.sezon şampiyonluk diyorum.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Kendimle çelişmiyorum,yukarıdaki Hocaları 3 gruba ayırabiliriz:
    Hami,Ünal gibi bu işe olsa da olur olmasa da şeklinde yaklaşanlar,risk almadan işin kucağına düşmesini bekleyenler.Hocalık için bir çaba sarfetmeyenler,yardımcısı oldukları Hocalar kovulunca onun yerine geçen tipler.
    Tolunay,Şota gibi isimleri sayesinde bir anda hiç hak etmedikleri makamlara gelip,yeterli tecrübeye sahip olamadıklar için işi kotaramayanlar.
    Sadi'yi geç,hain.
    Mustafa Reşit Akçay ve Osman Özköylü gibi temel oyun karakterleri biri daha sağlamcı diğer ofansif olsa da bu noktalara gelebilmek,Teknik Direktör olabilmek için emek veren,zaman harcayan,düşünen ve uygulama fırsatı için kimseden torpil beklemeden en alt noktadan başlayan iki değerli insan.
    Mustafa Hoca'nın belki torpil yaptıracak bir ismi yoktu ama Osman Özköylü istese ki kendisi 2003 yılında bizi ligde tutan futbolcudur,pek ala buna telep ederdi.
    Ama en alttan başlayarak ve Türk futbolunun içinde olan unsurlarla amatör seviyeden en üste kadar uğraşarak geldi,tıpkı Mustafa Hoca gibi.Mustafa Hoca'nın şanssızlığı İHO gibi bir başkanla çalışmak olmasıdır,yoksa başarılıdır benim gözümde.
    Başka takımlarda da en azından Mustafa Reşit Akçay takımı dedirtecek bir futbol oynatmıştır.Osmanlıspor gibi.
    Beinsport yorumcusu Metin Tekin'in çok tuttuğum bir lafı vardır,bir Hoca'nın iyi Hoca mı yoksa kötü Hoca mı olduğunu ilk takımında yaptıkları ile değerlendirmem,çünkü ilk takımda denk gelmiş olabilir,dönemsel başarılar olabilir,kadro onu iyi Hoca yapabilir.
    Önemli olan kendi kurduğu ve sezona hazırladığı ikinci kadrodur der,bence geröekten futbolu takip eden herkes için ölçü olması gereken bir cümle.
    İşte burada da Osman Özköylü iyi Hoca mı yoksa kötü Hoca mı anlıyoruz.Gittiği her takıma kimliğini götüren ve inanın topa yön vermekten aciz,alt yapısı berbat Türk futbolcularına bunu yaptırıyor,rakip sahada kısa mesafede kompakt takımlarla yapıyor bunu.
    Şampiyonlukta gördü,küme düşecek denilen takımı ligde de tuttu.

İşte tam da budur Trabzonsor talihsizliği,daha önce futbol ve Hocalık için gerekli hiç bir şey yapmayan eski Trabzonspor futbolcularından biri sanılıp,aynı katagoride sayılıp,haksızlığa uğramak.
    Aynı zamanda Osman Özköylü bahtsızlığı da demeliyiz,en az Trabzonspor kadar düzgün ve temiz bir varlık ama şansı yok.

Şans vermeyin kardeşim,Alman gelecek buraya senin kahrını çekecek,gerçekten seni dert edinecek sanıyorsanz getirin Alman'ı.
    Trabzonspor, eski futbolcularının teknik direktör olması için deneme tahtası değildir...

Şu mantığı anlayamıyorum...
    Hayır, yapmadığımız şey değil...

Hami, Ünal, Tolunay, Şota...

Hangisinden başarı geldi, başarı sinyalleri aldık...

Hangi antrenörler lisans pro lisans almak dışında kendilerini geliştirmiş...

Dünyanın futbol gerçeklerini, Avrupa futbolunu takip ediyorlar mı, dur bir dil öğrenip yurt dışında temaslar kurayım, akademilerde eğitim alayım vb. şeylere kafa yoruyorlar mı?

Bizim kıstaslarımız bunlar olmalıyken, sırf Trabzonspor'da top koşturdu diye gelsin antrenör olsun...

Oluyor zaten yahu, olmuyor mu?

Sonuç...

Osman hoca'nın lig tecrübesi yok bile(Süper lig)...

Bir zahmet , süper lig takımı çalıştırsın, bir canlı yayın hocası olsun, baskıyı hissetsin yok...

Önüne gelen antrenörlük yapmasın artık bizde...

Yahu sırf Trabzonlu diye Metin Diyadin bile bu kulübe antrenörlük yaptı...

Ne zaman akıllanacağız biz?

Nüfusunda, kütüğünde Trabzon'un T'si olan bir Allah'ın kulu şu kulübün kapısından girmemeli normal şartlarda...

Da kime anlatıyoruz...

Böyle gelmiş böyle gider...

O yüzden 30 yıl önceki başarılarla övünür, elimizden alınan şampiyonlukların peşinden bile gidemeyiz...
    Arafilboylu

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özellikle Fatih Tekke'nin kesinlikle şuan için bu takımdan uzak tutulması gerekir. Ben Kemal Özdeş noktasında çok netim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha bu seneyi iyi degerlendiremedik tren kaçtı gitti çok basit puanlar kaybettik kötü oldu...
    Malatya ve Şikebahçe maçlarını kazanırsan her şey değişir. Bu ligin altından daha çok su akar.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya ve Şikebahçe maçlarını kazanırsan her şey değişir. Bu ligin altından daha çok su akar.
    Kazanabilecek misin orası muamma işte Tabiki daha çok şey değişir bu ligde orası ayrı...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

Trabzonspor, eski futbolcularının teknik direktör olması için deneme tahtası değildir...

Şu mantığı anlayamıyorum...
    Hayır, yapmadığımız şey değil...

Hami, Ünal, Tolunay, Şota...

Hangisinden başarı geldi, başarı sinyalleri aldık...

Hangi antrenörler lisans pro lisans almak dışında kendilerini geliştirmiş...

Dünyanın futbol gerçeklerini, Avrupa futbolunu takip ediyorlar mı, dur bir dil öğrenip yurt dışında temaslar kurayım, akademilerde eğitim alayım vb. şeylere kafa yoruyorlar mı?

Bizim kıstaslarımız bunlar olmalıyken, sırf Trabzonspor'da top koşturdu diye gelsin antrenör olsun...

Oluyor zaten yahu, olmuyor mu?

Sonuç...

Osman hoca'nın lig tecrübesi yok bile(Süper lig)...

Bir zahmet , süper lig takımı çalıştırsın, bir canlı yayın hocası olsun, baskıyı hissetsin yok...

Önüne gelen antrenörlük yapmasın artık bizde...

Yahu sırf Trabzonlu diye Metin Diyadin bile bu kulübe antrenörlük yaptı...

Ne zaman akıllanacağız biz?

Nüfusunda, kütüğünde Trabzon'un T'si olan bir Allah'ın kulu şu kulübün kapısından girmemeli normal şartlarda...

Da kime anlatıyoruz...

Böyle gelmiş böyle gider...

O yüzden 30 yıl önceki başarılarla övünür, elimizden alınan şampiyonlukların peşinden bile gidemeyiz...
    Ne garip ben Hami'nin ve Ünal'ın gelmesini hiç istemedim,Tolunay ve Şota'nın başarılı olamayacağını çok iyi biliyordum,onlarında gelmesini istemediydim.
    Ama istediğim tek kişi var,Osman Özköylü.

Gerçekten enteresan,Osman Özköylü geçen yaz nerelerde hangi insanlarla futbol üzerine neler yapmış.

http://www.tribundergi.com/haber/osm...oylu-avrupa-da
    • Memento mori

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yavuz Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası kurtulsak iyi kakalarsak Beşiktaşa kakalarız
    Araplara satmayi neden düsünmüyoruz acaba?
    Nefsin icin sevme

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ne garip ben Hami'nin ve Ünal'ın gelmesini hiç istemedim,Tolunay ve Şota'nın başarılı olamayacağını çok iyi biliyordum,onlarında gelmesini istemediydim.
    Ama istediğim tek kişi var,Osman Özköylü.

Gerçekten enteresan,Osman Özköylü geçen yaz nerelerde hangi insanlarla futbol üzerine neler yapmış.

http://www.tribundergi.com/haber/osm...oylu-avrupa-da
    Ünal'dan bağımsız konuşuyorum.

MRA döneminde de fikrim aynıydı, şimdi de aynı.
    İdealist insanlara bir şans verilmesi taraftarıyım.
    MRA ın en büyük şanssızlığı İHO denen yöneticilikle alakası olmayan adamla aynı döneme denk gelmesi.
    Kötü yönetimin altında iyi hocalık olma ihtimali yok zaten.

Toptan "eski Ts'li futbolculara karşı olmak" niye onu da anlamam.
    Kalitelisi var yetersizi var.

Genelleyip bir yere varılacağını da düşünmüyorum.

Liyakat sahibi herkes şansı hak eder.
    Trabzonlu diye çöp oyuncuların kadroya alınması ile, bu formayı giymiş diye kaliteli hocaların dışlanması arasında bir fark yok bence.

Tabi önce Ünal Hoca.
    Bence Burak meselesi dışında başarısız değil.
    Bu çıban patladığında ancak değerlendirebilirim.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

MRA ın en büyük şanssızlığı İHO denen yöneticilikle alakası olmayan adamla aynı döneme denk gelmesi.

Trabzonlu diye çöp oyuncuların kadroya alınması ile, bu formayı giymiş diye kaliteli hocaların dışlanması arasında bir fark yok bence.

Tabi önce Ünal Hoca.
    Kesinlikle MRA çok şanssız bir dönemde geldi,mesala Muharrem Usta ile olsa bugün ikisi de başımızdaydı.
    İkisini de yazık oldu,sonrasında Osmanlı ile iyi şeyler yapsa da motivasyon kaybı sürekli başarısızlık getiriyor ama bilmiyorum ama sadece transfer başarıları bile çok şey ifade ediyor,Ndiaye,Doukara,Umar Amiru,Mehdi Bourabia transferleri bile bir birikim göstergesi.Yaş belli bir noktaya gelince de istediğin ortam yoksa uğraşılmaz oluyor Hocalık.

Osman Özköylü için erken diyen arkadaşlar var,bilmiyorum belki de haklılardır ama o arkadaşlara soruyorum Ünal Karaman'ın gelebildiği yere kariyer ve başarı olarak 100 kat fazlası olan Osman Özköylü neden gelemesin?
    Emek verdiği için mi?Bu iş için araya torpil koymadığı için mi?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Kesinlikle MRA çok şanssız bir dönemde geldi,mesala Muharrem Usta ile olsa bugün ikisi de başımızdaydı.
    İkisini de yazık oldu,sonrasında Osmanlı ile iyi şeyler yapsa da motivasyon kaybı sürekli başarısızlık getiriyor ama bilmiyorum ama sadece transfer başarıları bile çok şey ifade ediyor,Ndiaye,Doukara,Umar Amiru,Mehdi Bourabia transferleri bile bir birikim göstergesi.Yaş belli bir noktaya gelince de istediğin ortam yoksa uğraşılmaz oluyor Hocalık.

Osman Özköylü için erken diyen arkadaşlar var,bilmiyorum belki de haklılardır ama o arkadaşlara soruyorum Ünal Karaman'ın gelebildiği yere kariyer ve başarı olarak 100 kat fazlası olan Osman Özköylü neden gelemesin?
    Osman Hoca, öncelikli olarak Süper lig takımı çalıştırmalıdır...
    Aksi, düşünülemez bile...
    Süper lig tecrübesi olmayn bir hocanın, Trabzonspor'u çalıştırması kabul edilmemeli bile, biz bu konuyu burada tartışıyoruz!!!

Ayrıca, Trabzonspor'un başına gelecek teknik direktörün başarılı olabilmesi için, o teknik direktörün, başkandan daha popüler ve başkanın altında ezilmeyecek biri olmalıdır...

Çünkü, Trabzonspor başkanları, camianın kök salmış(malesef) profesyonellik dışı yaklaşım ve futbol geleneklerini savundukları için, dolayısıyla da kulüp olarak bir arpa boyu yol gidemediğimiz için, teknik direktörleri eziyorlar...

Başkan tarafından, yerell medya tarafından, taraftar ve sosyal medya tarafından ezilmeyecek bir antrenör olması lazım...

Aksi halde, "Burak'ı çıkardım, bir de Hugo'yu çıkarayım da ne şiş yansın ne kebap" mantığıyla çalışan adamlardan başarı bekleriz...
    Arafilboylu

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kapanıp kontra çıkartmayı iyi beceriyor zaten 1461 ile yaptıkları bile yeter ama Konyada Kocamanın kurdurduğu teknik sistemlerin hiçbirini kullanmamış diye okudum twitter da. Söylendiği gibi ise üzerine birşey katamayacak ve bizim için yetersiz kalacaktır.

Abdullah Avcı en başta kontra çıkan iyi kapanan bir takım yönetiyordu şimdi kendi oyununu rakibe kabul ettiren topa sahip olmaya çalışan bir takım oynatıyor. MRA bu geçmişte başarısız olur.

Bize modern futbolu takip eden ve uygulayan bir hoca lazım.

Avcı, Kocaman bu ikiliden sonra Erol Bulut twitter da takip ettigim kadarıyla Yalcın Koşukavak. Artık maçtan sonra çıkıp iyi mücadele ettik diyen teknik direktörlerden gına geldi.
    ( ゚д゚)

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

hoca değişikliği saçmalığın daniskası...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Bursa

Osman Hoca, öncelikli olarak Süper lig takımı çalıştırmalıdır...
    Aksi, düşünülemez bile...
    Süper lig tecrübesi olmayn bir hocanın, Trabzonspor'u çalıştırması kabul edilmemeli bile, biz bu konuyu burada tartışıyoruz!!!

Ayrıca, Trabzonspor'un başına gelecek teknik direktörün başarılı olabilmesi için, o teknik direktörün, başkandan daha popüler ve başkanın altında ezilmeyecek biri olmalıdır...

Çünkü, Trabzonspor başkanları, camianın kök salmış(malesef) profesyonellik dışı yaklaşım ve futbol geleneklerini savundukları için, dolayısıyla da kulüp olarak bir arpa boyu yol gidemediğimiz için, teknik direktörleri eziyorlar...

Başkan tarafından, yerell medya tarafından, taraftar ve sosyal medya tarafından ezilmeyecek bir antrenör olması lazım...

Aksi halde, "Burak'ı çıkardım, bir de Hugo'yu çıkarayım da ne şiş yansın ne kebap" mantığıyla çalışan adamlardan başarı bekleriz...
    Vermezler,standart Türkfutbol yöneticisi profili Osman Özköylü'ye SüperLig takımı vermez,bu kadar paranın döndüğü yerde iyi futbol,uzun vadeli proje veya bir Hoca'yı destekleme konusunda yeni tür yöneticiler lazım.
    Göztepe Başkanı yapabiliyor,çünkü kulüp onun,normalde Fatih Tekke kovulmuş olmalıydı ama arkasında yine sahip olduğu kulüp başkanı var.
    Bu işin dışına çıkan Malatyaspor başkanı oldu,ona da şaşırdım ve belki bir de Kayserispor başkanı yapabilirdi,onun da farklı bir bakış açısı var.
    Anlatmaya çalıştığım Osman Özköylü'ye Trabzonspor'un şans verme oranı diğer tüm Süper lig takımlarından daha yüksek.

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tabi önce Ünal Hoca.

Osmanlıspor'dan nefret ederim şahsen ama adamların bilinçli bir şeyler yapmaya çalışması hoşuma gidiyor,MRA gitmiş ve yerine Osman Özköylü gelmiş.
    Burada savunduğum ve inandığım iki Hoca'nın Osmanlıspor'da halef-salef olması ne anlatmaya çalıştığımın bir bakıma özeti oldu.
    Konu sasone tarafından (07.11.2018 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)