Sayfa 5 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1376 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Bursaspor | Maç Sonucu

Guroni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor abartmıyorum kenarlara inmesin ortadanhücum ataklarını yapsın her takımı yener ama Ünal Hoca'nın elini masa vurması gerekir.

Ne demek istediğimi Burak'ın Antalyaspor maçında penaltı bekledi pozisyonu yukardan veya kendi kalemizin olduğu kemaradan çekilen görüntülerden izlesin anlayacaktır.

Trabzon'da Abdülkadir 30 gol atar ama onun verkaçlarını anlayacak bir tane adam var oda Sosa geride oynuyor (bize acil çok iyi bir orta saha oyuncusu lazım).

Eğer Burak alıp döneceğine yanında geçen ve pozisyonu asıl başlatan Abdülkadirle ver kaç yapsaydı şu an 17 puanımız olabilirdi.

Bunun gibi bir sürü pozisyon oldu maçlarda. Gösterilene değil nere bakacağın önemli. Sen istersen saatlerce penaltımı değil mi diye bak.

Abdülkadir kendini güç konusunda geliştirmeli. İkili mücadelelerde çok kaybediyor. Emre Mor'la aynı fizikte ama Emre'ye arkadan tekme sallıyorlar düşmüyor. (gerçi oda çok zorluyor pas vermesi gerektiği yerde verip alsa şu an çok büyük yıldızların arasında adı geceçek ama ne yazık ki oda böyle bir oyuncu)
    Konu Guroni tarafından (01.11.2018 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bayburt

Bence olmak yada olmamak maçı..3 puan alırsak fb-gs ve bşk-bjk maçlarının olduğu haftada altın bulmuş sayarım kendiizi ve zirveye sağlam tutunuruz..pazar yani sona oynamak dezavantaj ama 3 puan alabileceğimizi düşünüyorum..İlk 11 Düşüncem ise 4-4-2 den vazgeçip 4-1-4-1 oynamak..allah korusun geriye felan düşersek risk alıp 4-4-2 oynanabilir..

----------------------Onur------------------------
    Jp----------Toure-----Saddam Hüseyin------Novak
    ----------------------Onazi--------------------------
    Olcay------Abdüş-----------Sosa----------Wakame
    --------------------Burak(Hugo)-------------------

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beraberlik maçı gibi. Nwakaeme hazır olcak sanırım ama oynatılacağını sanmıyorum belki 2. yarı. Nasıl bi topçu olduğunu unuttuk.

İlerde Ekuban-Roda'yı denemekte fayda olabilir. Şuan takımda ofansif orta sahayı kaldıracak birisi yok çünkü. Maksimum abdulkadir, kanat oynamasından hoşlanmıyorum.

.............Onazi - Sosa
    Olcay(?) - Abdülkadir - Amiri(?)
    ................Rodallega

.............Onazi - Sosa
    Abdulkadir--------------Amiri
    ---------Ekuban-Rodallega

Bilemiyorum. Burak bi oynamasa keşke.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Burak sakat olmadığı müddetçe oynar bunu kabul edelim kardeşlerim
    Bu torpilli olduğu için değil mevcut kadro da en iyi forvetimiz olduğu için diyorum.
    Burak 3 kız kardeşlerin herhangi birinde olsa o takım şampiyon yapardı ve bizde kıymetini bilelim ve ondan faydalanmaya bakalım.Burak'ın oynamaması ona değil bize zarar.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu hakem de pek sever bizi

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alper ile Suat sevmediğim hakemlerdir.

Artık hakemler Akyazı'da VAR'a gitmemezlik veya VAR'a rağmen penaltı vermemezlik yapamayacak.

Isınmaya çıktıkları andan itibaren basacağuk ıslıği

FUTBOLUN KATİLİ
    TÜRK HAKEMLERİ

Avrupa Liglerini izliyorum da hakemlerin maça etkilerinin en fazla %10 olduğunu düşünüyorum
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burak ın ağzından bir kere bile ayrılmak istiyorum gibi bir cümle duymamamıza rağmen transfer döneminde onu tefe koyduk. Niyet okuduk, gitmek istiyor o yüzden çamura yatıyor dedik. Haklı olduğumuz konu şuydu ki Burak yönetimle restleşme içerisine girdiği dönemde çok yanlış işler yaptı, sonradan bir şekilde yönetimle arayı toparladı. Peki hafta içi Rodallega nın Kolombiya basınına yaptığı bonservisimi ödeyebilseler aralıkta Kolombiya ya dönmek isterim, birkaç kulüple görüşüyorum açıklamasını nereye koyacağız. Rodallega yı da hain, şerefsiz, karaktersiz ilan edelim mi? 2 gündür sakatlığı nedeniyle antrenmanlara çıkmıyormuş. Bu işi Burak yapsaydı kan gövdeyi götürmüştü.

Bu kadroyu saha dışında yönetmek saha içinde yönetmekten daha zor. Deve dişi çok oyuncu var ve her biri ayrı bir arıza maalesef.
    There is no spoon...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak ın ağzından bir kere bile ayrılmak istiyorum gibi bir cümle duymamamıza rağmen transfer döneminde onu tefe koyduk. Niyet okuduk, gitmek istiyor o yüzden çamura yatıyor dedik. Haklı olduğumuz konu şuydu ki Burak yönetimle restleşme içerisine girdiği dönemde çok yanlış işler yaptı, sonradan bir şekilde yönetimle arayı toparladı. Peki hafta içi Rodallega nın Kolombiya basınına yaptığı bonservisimi ödeyebilseler aralıkta Kolombiya ya dönmek isterim, birkaç kulüple görüşüyorum açıklamasını nereye koyacağız. Rodallega yı da hain, şerefsiz, karaktersiz ilan edelim mi? 2 gündür sakatlığı nedeniyle antrenmanlara çıkmıyormuş. Bu işi Burak yapsaydı kan gövdeyi götürmüştü.

Bu kadroyu saha dışında yönetmek saha içinde yönetmekten daha zor. Deve dişi çok oyuncu var ve her biri ayrı bir arıza maalesef.
    Rodallega'nın sözleşmesi yazın biteceği için aralıkta bonservisle satılabilmesi iyi olur.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Burak yapsaydı muhtemel tepkiler

Konu Mert Acar tarafından (01.11.2018 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burak sakatlansın ekuban rode oynasın forvet her takımı yeneriz. Burak takımı bozuyor, atıyor mu atıyor ama takım tüm maç bulacağı 3 pozisyona bağlıyor kendini
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rodallega ile iplerin sezon başında koptuğunu, takımda tesadüfen kaldığını ve çok da tekin bir arkadaş olmadığını daha önce anlatmıştık da o zaman tepki çekmişti

Mesajları da buldum;

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo'nun da Burak'tan aşağı kalır yanı yok.

Kulüpte kalmış olması biraz da tesadüf eseri...
    Alakası yok.

Cagliari maçındaki penaltı meselesinden sonra Özkan Sümer aracılığıyla yönetime "Kendime takım bakıyorum. Kesinlikle ayrılacağım." dedi.

Teknik ekip ve yönetim dahil "Keyfin bilir." cevabını verdi. Sonra her ne olduysa -kuvvetle muhtemel istediği maaşa sözleşme bulamadı- kaldı bizde.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rodallega ile iplerin sezon başında koptuğunu, takımda tesadüfen kaldığını ve çok da tekin bir arkadaş olmadığını daha önce anlatmıştık da o zaman tepki çekmişti

Mesajları da buldum;
    tesadüfen kalmasına rağmen sezona bu kadar iyi hazırlanmışsa baya tekin bir arkadaş bana göre. gitmek istemesi önemli değil sahaya çıkınca nasıl davranıyor o önemli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesadüfen kalmasına rağmen sezona bu kadar iyi hazırlanmışsa baya tekin bir arkadaş bana göre. gitmek istemesi önemli değil sahaya çıkınca nasıl davranıyor o önemli.
    Bir anda ortaya "ben gidiyorum" diye atılan bir adam tekin değildir ne yazık ki...

Son verdiği röportaj da bunun örneği.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak sakatlansın ekuban rode oynasın forvet her takımı yeneriz. Burak takımı bozuyor, atıyor mu atıyor ama takım tüm maç bulacağı 3 pozisyona bağlıyor kendini
    Saha içinde olsun saha dışında olsun trip çekmeye gerek yok. 2 forvet ile oynayacaksak bence de Hugo - Ekuban ikilisi üzerinde durulmalı.

Tabi bunları yazarken Ünal Karaman'ın Burak'ı kötü oynarken bile kenara alacak "cesareti, iradesi" yok onu da belirtmek lazım .
    .

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir anda ortaya "ben gidiyorum" diye atılan bir adam tekin değildir ne yazık ki...

sözleşmesi bitiyor sır değil, sahaya çıkmıyorum, oynamıyorum derse o zaman konuşuruz. ayrıca ülkesine dönmek gibi farklı bir durum var. başkan özel görüşsün rahat sözleşme imzalatır.

burak'ın ülkesine nasıl döndüğünü düşünürsek yine baya tekin kalıyor.
    Konu artvints tarafından (01.11.2018 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sözleşmesi bitiyor sır değil, sahaya çıkmıyorum, oynamıyorum derse o zaman konuşuruz. ayrıca ülkesine dönmek gibi farklı bir durum var. başkan özel görüşsün rahat sözleşme imzalatır.

burak'ın ülkesine nasıl döndüğünü düşünürsek yine baya tekin kalıyor.
    Burak da sahaya çıkınca hep en iyisini vermeye çalışıyor da mevzu o değil... Mevzu Rodallega'nın bitecek olan sözleşmesi de değil.
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

İki mac kesik yesin toplar bavulları.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Burak da sahaya çıkınca hep en iyisini vermeye çalışıyor da mevzu o değil... Mevzu Rodallega'nın bitecek olan sözleşmesi de değil.
    en iyisini mi ? sahaya çıktığı zaman değil oynamak istediği zaman doğrusu.

saha dışında burak ile hugo'yu kıyaslamak için hugo'nun uğradığı çifte standartı burak'ın yaşaması lazım sence ne yapardı burak? ki istanbul'a transferi olmadığı için ne yaptığını biliyoruz. saha dışında burak ancak emre ile arda ile kıyaslanır.

hugo'ya gelince sözleşmesi bitiyor yaş olmuş 33 ülkesine dönmek ister ki bu normal en azından iki yüzlülük yapmıyor. bu zamana kadar ne zaman görev verilse çıktı oynadı mızmızlanmadı. herife acı yaşattık yahu en iyi olduğu maçlarda oyundan aldık oynatmadık hevesi kırılır insan olanın
    sadece aşk bizimkisi

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi Burak da iki maç kesik yesin direk basar ihtarnameyi
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kendi sahamızda oynadığımız için hoca muhtemelen çift forvetle çıkacak. Ama bu sürdürülebilir bir sistem değil.

Onur
    Joao toure hosseini novak
    Onazi
    Sosa abdül
    Olcay amiri
    Hugo

On biri ile çıkarsak düzgün futbol ile kazanabileceğimizi düşünüyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ben Rodallega'nın yerinde olsam fırsatını bulduğum an giderim.

Kaç senedir adaletsizliğin kitabı yazılmış adamın olduğu mevkide.

Gitmek istemesini garipsiyor ve bizim karakter abidesi ile karşılaştırıyoruz.

Çok garibiz..

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur
    Perreira Hosseini Toure Novak

Hattı artık oturaklığını kazandı.

Mevcut kadro yapısında Sosa Onazi ikilisini zorlayabilecek bir alternatif bile olmadığını biliyoruz.Bu iki oyuncunun enerjisi yüksek oldukça gayet ideal de bir ikili

Malesef ön bölgede Burak-Hugo ikilisi oyunu rakip takıma bırakıyor ve orta sahanın dik paslarla çok çabuk geçilmesine sebep oluyor.

Bu sistemde sadece Akhisar maçında oyunda kalabildik ama o maç pek çok acıdan yanilticiydi.
    Milli maç sonrası 3 haftada 6.resmi maçına çıkan ve 70 saat önce Belçika deplasmanından gelen oldukça eksik Akhisar direnç gösteremedi

Sivas Ankaragücü Galatasaray Alanya maçlarında kazandığımız doğru şeyden malum kişi uğruna vazgeçtik

Sosa Onazi
    Olcay Abdülkadir(Yusuf) Nwakaeme
    Rodallega

Oldukça ideal bir kurguydu

Ben Ankaragücü Sivas Alanya Gs maçlarının özellikle ilk yarılarında oynanan oyunu çok özlüyorum

Ve 4-2 kazanılan Kasımpaşa maçının inanılmaz yanıltıcı sonuçlar ortaya koyduğunu dusunuyorum.
    O maç saçma sapan bir rulet maçı gibiydi
    Konu Ogün YAZICI tarafından (01.11.2018 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve 4-2 kazanılan Kasımpaşa maçının inanılmaz yanıltıcı sonuçlar ortaya koyduğunu dusunuyorum.
    O maç saçma sapan bir rulet maçı gibiydi
    Anlık bir coşku ile kazanıldı o maç.
    O günden beri belimiz doğrulmuyor oyun olarak.

Aklımızı kullanmazsa, doğrulmayacak da.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın var hakemi yine Ali Palabıyık mıymış ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)