Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 104 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olaðan Seçimli Genel Kurul | 2 Aralýk 2018

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sayýn Aðaoðlu Benfica örneðini vererek (Geçen sene Benfica futbolcu satýþýndan 90 milyon euro kazandý) kulübün futbolcu yetiþtirip satarak borcunu 5-6 senede bitirebileceðini söyledi. Fener maçýndaki 4 futbolcu herkesin iþtahýný kabartmýþ.

Ben bunun baþarýlabileceðini sanmýyorum. Trabzonspor altyapýsý bu projeye uygun deðil. En azýndan þimdilik. Haa baþarýrsa baþým gözüm üstüne. 3 senede 500 milyona düþürsün borcu, sýrtýmda taþýrým Aðaoðlu'nu

Kongredeki konuþmacýlar hep öne çýkma mantýðýyla söz alýyor. Ne bir projesi olan var ne bir planý. Her sene Erman Baþ'ý dinlemek zorunda kalýyoruz. ''Bismillahýrramanirrahým, Selamun Aleyküm, ALLAH ölülerimize rahmet eylesin. Trabzonspor'u çok seviyorum'' Bu mudur?

Kongreye katýlým hazirun listesine göre 284 kiþiydi. Aðaoðlu buna serzeniþte bulunarak ''Trabzonspor'u konuþma yeri burasýdýr. Gelin ne söyleyecekseniz yüzüme söyleyin. Sosyal medyadan klavye delikanlýlýðý yapýp Trabzonspor baþkanýna hakaret etmeyin'' dedi. Ýyi dedi.

Yönetim oy birliðiyle ibra edildi. Bir tek kiþi bile ''Ýbra etmiyorum'' eli kaldýrmadý. Olmasý gereken de buydu zaten. Hiçbir adayýn çýkmadýðý kongrede Aðaoðlu aday olmuþsa bize de desteklemek düþer. Kendisine yürekten baþarýlar diliyorum. Ýnþallah Trabzonspor bu darboðazdan çýkar. Hepimizin temennisi bu.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf ile Abdülkadir Usta'dan önce takýmla çalýþmalar yapýyordu. Pereira, Novak, birazda Sosa dýþýnda tutan tek transfer yok, diðerleri olsa da olur olmasa da. Durica ile Hubocan Toure ile Majid'in beþte biri kadar bile stoper deðil kendimizi kandýrmayalým.

Herkesin bir futbol görüþü vardýr. Saygý duyarým. Ama Durica ile Toure'yi kýyaslamam bile...
    Durica çok çok daha iyi bir isimdi. Ve oynadýðý o kýsa sürede bizde çok güzel izler býraktý. Keþke daha önce gelseydi dedirtti.
    Ben bu görüþünüze katýlmýyorum.

Diðer meseleye gelirsek sonuç olarak kadroda forma alan isimleri yazdým. Bu isimlerin ne zaman alýndýðý ortada.
    Muharrem almýþ Ahmet almýþ benim için fark etmez. Ýyi oyuncuyu kim alýrsa alsýn. Alkýþlarým.
    Mesela Ekuban gibi bir çocuðu getiren yönetimi tebrik ederim. Amiri, Macid, Anthony iyi isimler. Faydalý oynuyorlar.
    Umarým böyle devam ederler.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkesin bir futbol görüþü vardýr. Saygý duyarým. Ama Durica ile Toure'yi kýyaslamam bile...
    Durica çok çok daha iyi bir isimdi. Ve oynadýðý o kýsa sürede bizde çok güzel izler býraktý. Keþke daha önce gelseydi dedirtti.
    Ben bu görüþünüze katýlmýyorum.

Diðer meseleye gelirsek sonuç olarak kadroda forma alan isimleri yazdým. Bu isimlerin ne zaman alýndýðý ortada.
    Muharrem almýþ Ahmet almýþ benim için fark etmez. Ýyi oyuncuyu kim alýrsa alsýn. Alkýþlarým.
    Mesela Ekuban gibi bir çocuðu getiren yönetimi tebrik ederim. Amiri, Macid, Anthony iyi isimler. Faydalý oynuyorlar.
    Umarým böyle devam ederler.
    Valla Durica ilk geldiði dönemin yarýsý yokluktan ötürü iyi geldi fakat zorluk derecesi yüksek maçlarýn tümünde fevri hatalarýyla bitikti.

Ben transferde isimlere bakmak. Bizim dokumuza uygun olacak, iþ ahlaký yüksek olacak, bir de ucuz olacak. Bu minvalde bu yýl yapýlan tüm transferlerde nokta atýþý yapýp % 100'ü bulduk. En basitinden 10 sene önce borçsuz harçsýz aldýklarý kulübü soyup soðana çevirenler gibi hareket etmiyorlar. Bundan sonra olasý transferlerde baþarý yüzdesi yüksek referansa sahibiz. Bu mantaliteyi önce kulübe sonra camiaya yükleyebilirsek içerde her maçý 40 bine oynar, þampiyon olamasak ta ortalýðý toza dumana katarýz.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulübümüzün 1-2 Aralýk 2018 tarihlerinde gerçekleþen Olaðan Genel Kurulunda yeniden seçilen yönetim kurulumuzda görev daðýlýmý yapýldý.

Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu, ''Bu toplantý, Trabzonspor tarihi açýsýndan bir ilki barýndýrýyor. Tarihimizin ilk kadýn yöneticisi Eda Lermi Zorer arkadaþýmýz da toplantýmýzda yer alarak kulübümüzün tarihine geçmiþ oldu. Görev daðýlýmýmýzý yaptýk. Tüm yönetim kurulu arkadaþlarýma ve camiamýza hayýrlý olmasýný diliyorum'' dedi.Þenol Güneþ Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda yapýlan toplantýdagörev daðýlýmý þu þekilde oluþtu;

Ahmet Ali AÐAOÐLU – BAÞKAN

Mehmet Yiðit ALP – ASBAÞKAN

Ertuðrul DOÐAN – BAÞKAN YARDIMCISI TFF, KULÜPLER BÝRLÝÐÝ VE FÝNANS - PROJELER

Önder BÜLBÜLOÐLU – BAÞKAN YARDIMCISI UEFA – FIFA – DIÞ ÝLÝÞKÝLER VE HUKUK

Müminhan BÝLGÝN – BAÞKAN YARDIMCI SIKURUMLARLA ÝLÝÞKÝLER

Emin KAHRAMAN – BAÞKAN YARDIMCISI GENEL SAYMAN

Ömer SAÐIROÐLU – GENEL SEKRETER

Ýbrahim Haluk ÞAHÝN – FUTBOL ÞUBESÝ 1461 TRABZON VE ALTYAPI KOORDÝNATÖRÜ

Özer BAYRAKTAR – FUTBOL ÞUBESÝ 1461 TRABZON VE ALTYAPI SORUMLUSU – STADYUM KOORDÝNATÖRÜ

Serdar Ekrem ÞÝRÝN – PAZARLAMA VE HALKLA ÝLÝÞKÝLER KOORDÝNATÖRÜ

Yalçýn ORHAN – TS CLUB VE YATIRIMLAR KOORDÝNATÖRÜ

Ahmet Fikret GÖKHAN – DIÞ ÝLÝÞKÝLER KOORDÝNATÖRÜ

Yusuf HAYIRLIOÐLU – AMATÖR BRANÞLAR VE TESÝSLER KOORDÝNATÖRÜ

Sertaç GÜVEN – PERSONEL VE PROJELER KOORDÝNATÖRÜ

Yaþar Kibar GÜVEN – SAÐLIK KURULU BAÞKANI

Zafer GÖKTAÞ – PAZARLAMA VE HALKLA ÝLÝÞKÝLER SORUMLUSU

Kemal ERTÜRK – GENEL SEKRETER YARDIMCISI

Dursun Ali SAKARYA – TS CLUB VE TESÝSLER SORUMLUSU

Tuncay UZUNAL – TARAFTAR SORUMLUSU

Lokman SADIKLAR – ÝDARÝ ÝÞLER,TESÝSLER VE STADYUM SORUMLUSU

Eda LERMÝ ZORER – HUKUK ÝÞLERÝ SORUMLUSU
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)