Akcamimarlik
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 104 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Olaan Seimli Genel Kurul | 2 Aralk 2018

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Sayn Aaolu Benfica rneini vererek (Geen sene Benfica futbolcu satndan 90 milyon euro kazand) kulbn futbolcu yetitirip satarak borcunu 5-6 senede bitirebileceini syledi. Fener mandaki 4 futbolcu herkesin itahn kabartm.

Ben bunun baarlabileceini sanmyorum. Trabzonspor altyaps bu projeye uygun deil. En azndan imdilik. Haa baarrsa bam gzm stne. 3 senede 500 milyona drsn borcu, srtmda tarm Aaolu'nu

Kongredeki konumaclar hep ne kma mantyla sz alyor. Ne bir projesi olan var ne bir plan. Her sene Erman Ba' dinlemek zorunda kalyoruz. ''Bismillahrramanirrahm, Selamun Aleykm, ALLAH llerimize rahmet eylesin. Trabzonspor'u ok seviyorum'' Bu mudur?

Kongreye katlm hazirun listesine gre 284 kiiydi. Aaolu buna serzenite bulunarak ''Trabzonspor'u konuma yeri burasdr. Gelin ne syleyecekseniz yzme syleyin. Sosyal medyadan klavye delikanll yapp Trabzonspor bakanna hakaret etmeyin'' dedi. yi dedi.

Ynetim oy birliiyle ibra edildi. Bir tek kii bile ''bra etmiyorum'' eli kaldrmad. Olmas gereken de buydu zaten. Hibir adayn kmad kongrede Aaolu aday olmusa bize de desteklemek der. Kendisine yrekten baarlar diliyorum. nallah Trabzonspor bu darboazdan kar. Hepimizin temennisi bu.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Alnt Fatih ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yusuf ile Abdlkadir Usta'dan nce takmla almalar yapyordu. Pereira, Novak, birazda Sosa dnda tutan tek transfer yok, dierleri olsa da olur olmasa da. Durica ile Hubocan Toure ile Majid'in bete biri kadar bile stoper deil kendimizi kandrmayalm.

Herkesin bir futbol gr vardr. Sayg duyarm. Ama Durica ile Toure'yi kyaslamam bile...
    Durica ok ok daha iyi bir isimdi. Ve oynad o ksa srede bizde ok gzel izler brakt. Keke daha nce gelseydi dedirtti.
    Ben bu grnze katlmyorum.

Dier meseleye gelirsek sonu olarak kadroda forma alan isimleri yazdm. Bu isimlerin ne zaman alnd ortada.
    Muharrem alm Ahmet alm benim iin fark etmez. yi oyuncuyu kim alrsa alsn. Alklarm.
    Mesela Ekuban gibi bir ocuu getiren ynetimi tebrik ederim. Amiri, Macid, Anthony iyi isimler. Faydal oynuyorlar.
    Umarm byle devam ederler.

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    37

Alnt Mehmet BA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herkesin bir futbol gr vardr. Sayg duyarm. Ama Durica ile Toure'yi kyaslamam bile...
    Durica ok ok daha iyi bir isimdi. Ve oynad o ksa srede bizde ok gzel izler brakt. Keke daha nce gelseydi dedirtti.
    Ben bu grnze katlmyorum.

Dier meseleye gelirsek sonu olarak kadroda forma alan isimleri yazdm. Bu isimlerin ne zaman alnd ortada.
    Muharrem alm Ahmet alm benim iin fark etmez. yi oyuncuyu kim alrsa alsn. Alklarm.
    Mesela Ekuban gibi bir ocuu getiren ynetimi tebrik ederim. Amiri, Macid, Anthony iyi isimler. Faydal oynuyorlar.
    Umarm byle devam ederler.
    Valla Durica ilk geldii dnemin yars yokluktan tr iyi geldi fakat zorluk derecesi yksek malarn tmnde fevri hatalaryla bitikti.

Ben transferde isimlere bakmak. Bizim dokumuza uygun olacak, i ahlak yksek olacak, bir de ucuz olacak. Bu minvalde bu yl yaplan tm transferlerde nokta at yapp % 100' bulduk. En basitinden 10 sene nce borsuz harsz aldklar kulb soyup soana evirenler gibi hareket etmiyorlar. Bundan sonra olas transferlerde baar yzdesi yksek referansa sahibiz. Bu mantaliteyi nce kulbe sonra camiaya ykleyebilirsek ierde her ma 40 bine oynar, ampiyon olamasak ta ortal toza dumana katarz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Kulbmzn 1-2 Aralk 2018 tarihlerinde gerekleen Olaan Genel Kurulunda yeniden seilen ynetim kurulumuzda grev dalm yapld.

Bakanmz Ahmet Aaolu, ''Bu toplant, Trabzonspor tarihi asndan bir ilki barndryor. Tarihimizin ilk kadn yneticisi Eda Lermi Zorer arkadamz da toplantmzda yer alarak kulbmzn tarihine gemi oldu. Grev dalmmz yaptk. Tm ynetim kurulu arkadalarma ve camiamza hayrl olmasn diliyorum'' dedi.enol Gne Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda yaplan toplantdagrev dalm u ekilde olutu;

Ahmet Ali AAOLU BAKAN

Mehmet Yiit ALP ASBAKAN

Erturul DOAN BAKAN YARDIMCISI TFF, KULPLER BRL VE FNANS - PROJELER

nder BLBLOLU BAKAN YARDIMCISI UEFA FIFA DI LKLER VE HUKUK

Mminhan BLGN BAKAN YARDIMCI SIKURUMLARLA LKLER

Emin KAHRAMAN BAKAN YARDIMCISI GENEL SAYMAN

mer SAIROLU GENEL SEKRETER

brahim Haluk AHN FUTBOL UBES 1461 TRABZON VE ALTYAPI KOORDNATR

zer BAYRAKTAR FUTBOL UBES 1461 TRABZON VE ALTYAPI SORUMLUSU STADYUM KOORDNATR

Serdar Ekrem RN PAZARLAMA VE HALKLA LKLER KOORDNATR

Yaln ORHAN TS CLUB VE YATIRIMLAR KOORDNATR

Ahmet Fikret GKHAN DI LKLER KOORDNATR

Yusuf HAYIRLIOLU AMATR BRANLAR VE TESSLER KOORDNATR

Serta GVEN PERSONEL VE PROJELER KOORDNATR

Yaar Kibar GVEN SALIK KURULU BAKANI

Zafer GKTA PAZARLAMA VE HALKLA LKLER SORUMLUSU

Kemal ERTRK GENEL SEKRETER YARDIMCISI

Dursun Ali SAKARYA TS CLUB VE TESSLER SORUMLUSU

Tuncay UZUNAL TARAFTAR SORUMLUSU

Lokman SADIKLAR DAR LER,TESSLER VE STADYUM SORUMLUSU

Eda LERM ZORER HUKUK LER SORUMLUSU
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)