Sayfa 41 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41
Toplam 1017 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,017 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 10. Hafta | Antalyaspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bu takım Sivas-Gs-Alanya maçlarında top oynadı.
    Diğer maçların hiçbirinde doğru dürüst top oynamadık.

Başakşehir maçı Ünal hocanın bazı şeyleri deneyip olmadığını görünce vazgeçtiği için faydalı oldu.

Ama Alanya maçı sonrası Burak'a dönüş ve ardından kazanılan maçlar dahil tamamında sistemsiz ve kişisel becerilere muhtaç futbol geldi geri.

Orta saha baskısı yüzünden top çeviremez hale geldi takım. Erzurum Trabzon'da ezdi orta sahamızı.
    Galatasaray'ın tam kadro yapamadığı şeyi Erzurum kıçı kırık kadrosu ile yaptı.

Son maçta Yusuf baktı olmuyor, bak kendi kendine kanadı bıraktı geçti ortaya adam.

Sonra bir nebze topladık orta sahayı ama bu sefer de Zeki kaldı sap gibi. Kanatlar işlemedi.

Yani çift forvetli hibçir maçta sivas-gs-alanya maçlarındaki takım oyununu bulamazsın.

Kaostan birileri kişisel becerileri ile birşey çıkaracak da sonuca gideceğiz.

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diğer takımlar iyiyken Trabzonspor kötü, Diğer takımlar kötüyken Trabzonspor ise daha da kötü!
    Bunca sezondur bunca çaba bunca yeniden başlangıçlar bunca taraftar desteğine rağmen başarı gelmeliydi!
    Hele bu sezon Trabzonspor un tekrar piyasaya çıkıp yıldızını tekrar eski günlerdeki gibi parlatması için muhteşem bir fırsattı ama
    görüyoruz ki Bu iç güç Trabzonspor da bir türlü sağlanamıyor! Bu sezon sanki biraz hava değişikliği biraz daha kendine gelmiş bir takım düşüncesi bir ara oluştu bizde ama görülüyor ki aslında Trabzonspor da yine değişen bir şey yok sadece diğer takımlar çok kötü!
    İnşallah şu maç böyle saçmasapan istikrarsız ne yaptığı belli olmayan takım hastalığının sonu olur!
    Her zamanki gibi yine Trabzonspor taraftarı çok büyük ve takımı ayakta tutan sadece ve sadece taraftar!
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konu disi ancak Tottenham buaksam M.City ile ligde mücadele edecek ve Carsamba günü ise WestHam ile kupada.
    Bizim ülke futbolu bitmis, adamlar arada bir gün ile yine mac yapiyorlar.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    Bursa

Alıntı inadınaünalhoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnadına birşey olmaz eyvallah burdan yazınca oluyor tabii...
    Mra'nın Tavşanlı Linyitspordaki başarısından başka ne var?bize oynattığı ''compact'' futbol lütfen eksik kalsın...
    Siz diyorsunuz ki;Ünal'ın başarılı bir kariyeri yok bizim takımı kaldıramıyor buna da eyvallah ,peki bize kim gelir kariyeri olan,başarıdan başarıya koşmuş olan?
    Sanki bütün iyi hocalar bize gelmek için can atıyor da yönetim getirmiyor,Burak konusunda ben de kızıyorum hocaya ama Burak ta öyle bir adam ki dakika kaç olursa olsun maçı çevirebilecek hissini veriyor insana hoca da belki de buna kanıyordur,çok ta fazla bilemiyoruz işin iç yüzünü.,yoksa hocanın Burak'tan çekineceğini falan sanmıyorum
    @Fatih Öztürk ,gerekli cevabı yazmış araya bir de 1461 ile başardıklarını ve futbolcu olarak kazandırdıklarını katarsak Mustafa Reşit Akçay ile Ünal Karaman'ı kıyas edilememeyeceğini herkes kabul eder.

Burada Ünal Karaman'a haksızlık yapmıyorum,ortada var olan bir durumdan bahsediyoruz.Hangi bilgi,birikim ve başarı ile Trabzonspor gibi bir takıma Hocalık yapacağına inandı?
    Bu tam bir cahil cesareti,41 yaşında Fatih Tekke'nin bile Ünal Karaman'dan daha mantıklı bir tercih olacağını söylemek durumundayız.
    Çünkü en azından bu işte yeni ve futbolcularla iyi iletişim kurabilir diye 'kendi içinde tutarlı' bir açıklaması olurdu.
    Ha yanlış anlaşılmasın Fatih Tekke'den TD falan olmaz,tıpkı Hami,Ünal,Tolunay gibi,orta karar bir şeyler olur.
    Şota'ya haksızlık oldu bunu kabul ediyorum,başarabilirdi ama çok yanlış bir ortam,berbat bir kadro ve İHO gerçeği ile bu kadar olur.

ŞG bile bizde ilk çalışmaya başladığında 36 yaşındaydı,sonra 4 defa gitti geldi.Başka takımlarda küme düşürdü,batırdı bir şeyler denedi ve bugün bu seviyede.
    Ünal Karaman bunları yapmadı ama 150 bin TL'ye evet dediği için kabul edildiyse ben de o zaman soruyorum neden Osman Özköylü değil?

Futbolculuksa ikisi de 10 yıl Trabzonspor forması giydi,paraysa Osman Özköylü de 100 bin TL'ye bile çalışır.
    Deneyimse Ünal Karaman'ı 10'a katlar,başarı ise daha başarılı,adamın ne oynatmaya çalıştığını onu takip eden herkes bilir.
    Ünal Karaman ne oynatır,futbol felsefesi nedir bilen yok.

Bu işler inadına ile olsa ben de yazarım İnadınaOsmanÖzköylü yazayım?
    • Memento mori

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 dakika oynadık. 80 dakika idare ettik. 20-25 dk oynasaydık kazanabilirdik bence.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsan lanet ediyor lanet...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Fatih Öztürk ,gerekli cevabı yazmış araya bir de 1461 ile başardıklarını ve futbolcu olarak kazandırdıklarını katarsak Mustafa Reşit Akçay ile Ünal Karaman'ı kıyas edilememeyeceğini herkes kabul eder.

Burada Ünal Karaman'a haksızlık yapmıyorum,ortada var olan bir durumdan bahsediyoruz.Hangi bilgi,birikim ve başarı ile Trabzonspor gibi bir takıma Hocalık yapacağına inandı?
    Bu tam bir cahil cesareti,41 yaşında Fatih Tekke'nin bile Ünal Karaman'dan daha mantıklı bir tercih olacağını söylemek durumundayız.
    Çünkü en azından bu işte yeni ve futbolcularla iyi iletişim kurabilir diye 'kendi içinde tutarlı' bir açıklaması olurdu.
    Ha yanlış anlaşılmasın Fatih Tekke'den TD falan olmaz,tıpkı Hami,Ünal,Tolunay gibi,orta karar bir şeyler olur.
    Şota'ya haksızlık oldu bunu kabul ediyorum,başarabilirdi ama çok yanlış bir ortam,berbat bir kadro ve İHO gerçeği ile bu kadar olur.

ŞG bile bizde ilk çalışmaya başladığında 36 yaşındaydı,sonra 4 defa gitti geldi.Başka takımlarda küme düşürdü,batırdı bir şeyler denedi ve bugün bu seviyede.
    Ünal Karaman bunları yapmadı ama 150 bin TL'ye evet dediği için kabul edildiyse ben de o zaman soruyorum neden Osman Özköylü değil?

Futbolculuksa ikisi de 10 yıl Trabzonspor forması giydi,paraysa Osman Özköylü de 100 bin TL'ye bile çalışır.
    Deneyimse Ünal Karaman'ı 10'a katlar,başarı ise daha başarılı,adamın ne oynatmaya çalıştığını onu takip eden herkes bilir.
    Ünal Karaman ne oynatır,futbol felsefesi nedir bilen yok.

Bu işler inadına ile olsa ben de yazarım İnadınaOsmanÖzköylü yazayım?
    Osman ÖZKÖYLÜ, TD'e ilk başladığında, hedefim bir gün çok sevdiğim Trabzonspor'u çalıştırmak demişti.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Onazinin ortasahadaki yalnızlığını bir benmi görüyorum acaba? Top rakipteyken birtek rodallega yardıma geliyor diğerleri hep gölge...
    trabzonspor bir sevdadir...

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonu çok ararız. Tüm takımlar leş. Elimizde iyi bir kadro var ama olmuyor anasını satayım. Ne olurdu şu maçları alsak. 4-5 maç seriye bir bağlayabilsek durduramazlar.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

90 + daki penaltı pozisyonunda;
    A spor yorumcusu:Erman TOROĞLU
    Bienspor yorumcusu:Bünyamin GEZER
    Ve fanatik gazetesi hakem yorumcusu Deniz ÇOBAN

Penaltı olmadığını ifade ettiler.

verilsede fazla irdelenmeyeceği kanısındaydılar sanki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı selimcoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazinin ortasahadaki yalnızlığını bir benmi görüyorum acaba? Top rakipteyken birtek rodallega yardıma geliyor diğerleri hep gölge...
    Onazi'nin yanında zaten orta sahada sadece Sosa var.
    Çift forvet oyun oynamaya uğraşırken ligin en kalitesiz kadrolarına karşı bile orta saha hakimiyetini devrettik.
    Onazi yalnız tabi.
    Sanki önde 2 tane çok yıpratıcı forvet oynatıyoruz da orta sahaya müthiş yardım ediyorlar el birliği ile.

Saçma sapan bir iş.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorun hocadan bağımsız olarak loser bir takıma dönüşmemizde yatıyor.

Sen evinde erzurumu evire çevire yenecekken kadro kalitesi olarak antalyaya top götermeyecekken tam tersi oluyorsa bu loserlikle açıklanır.

Geçenlerde bir renkdaş yazdı bizimkileri şuan gsye koy en az 7 puan fark atmışlardı ikinciye.
    ilk etapta loserlik kaldırılmalı ölü toprağı gibi
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Bursa

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun hocadan bağımsız olarak loser bir takıma dönüşmemizde yatıyor.

Sen evinde erzurumu evire çevire yenecekken kadro kalitesi olarak antalyaya top götermeyecekken tam tersi oluyorsa bu loserlikle açıklanır.

Geçenlerde bir renkdaş yazdı bizimkileri şuan gsye koy en az 7 puan fark atmışlardı ikinciye.
    ilk etapta loserlik kaldırılmalı ölü toprağı gibi
    Başkanın bizim şampiyonluk hedefimiz yok derse,futbolcu başlarındaki kişinin bu yolda konuşmasından ve takımın başına TD olarak getirdikleri kişinin en önemli kriteri olarak 150 bin TL alıyor olmasını görüyorsa ne kadar motive edilir?
    Loser bir başkanın ve TD olarak hiç bir başarısı olmayan bir TD var,futbolcular aptal değil.
    At sahibine göre kişner.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman ÖZKÖYLÜ, TD'e ilk başladığında, hedefim bir gün çok sevdiğim Trabzonspor'u çalıştırmak demişti.
    Osman Özköylü'yü bırak Trabzonspor'un başına getirmeyi 1461'in başına bile getirmezler,adam artık ne yaptıysa bizim alt yapıdan bir tane futbolcu istese onun olduğu takıma göndermiyorlar bile,gerçi onun da bir takımda kaldığı yok bu geri zekalı mütaahhit,kuyumcu,galerici,esnaf tipli Türk futbol yöneticileri ile de hayatta uyuşamaz zaten.

En çok Trabzonspor forması giyen futbolculardan birisi,Milli Takım'da da oynadı ama TD olabilmek için 3.ligden başladı,bu noktaya gelmek için suyu,Wc'si olmayan stadyumlarda Hocalık yaptı ama adamın torpili yok.

Birileri gibi 10 yıl Trabzonspor forması ve Milli futbolcu olmanın torpili ile hemen Milli Takımlarda veya üst liglerde takım verilmiyor.
    • Memento mori

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman özköylü bir dönem memleketimin takımı adana demir sporu da çalıştırdı. demirspora gelene kadar çok başarılıydı ama bizde şansız bir dönem geçirdi ve sonrasında nedense inişe doğru geçti.fakat ben futboldan biraz anlıyorsam osman özköylü şuan süper ligde hocalık yapan bir çok teknik direktörden daha kaliteli daha bilgili ve bence en önemlisi futbolda ofansif oyunu benimseyen birisi. birgün trabzonsporu çalıştırmasını çok isterim ama zor çünkü çok hırslı adaletli ve kralına eyvallahı olmayan bir insan. bizim yöneticelerin hiç istemeyeceği karakterde bir adam
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selimcoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef..

Sosa cok sey yapmak istiyor ama sahada bir sistem olmadigi, daha dogrusu Burak takimin icine ettigi icin sadece yorulmakla kaliyorlar.

Login basindan beri takimin an iyisi Onazi ve Hoseyni..pesinden Novak ve Perreira geliyor..yani sorundefansta degil taten, ofansta!

BU takim Okay-Onazi li Ortasaha ve an ucta Damdoy la her takimi 70 dk boyunca ezdi..cözüm cok aciK!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kanat oyuncusu yok diye aglıyorduk,kanat oyuncuları aldık hala cakma kanatlar ile oynuyoruz.

-----------------onur---------------

joe--------toure-------husaini-------novak

---------onazi---------abdus--------------

tony-------------yazici----------------amiri

-----------roda------------------------------

bunu denemeliyiz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)