Sayfa 15 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 25 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 9. Hafta | Trabzonspor 0-0 BB Erzurumspor | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımları her puan kaybettiğinde kendimizi dev aynasında görüyoruz. Yok aslında çok kötülermiş falan da filan. Çok kötü değiller, sadece bazı maçlarda kötü performans gösteriyorlar. Bizim kaybettiğimiz her puana şansa gözüyle bakılıyor ancak kazandıklarımızı eze eze almışız gibi algılanıyor.

Kasımpaşa maçında hiç de iyi oynamadık mesela. Gollerimiz öyle iyi bir organizasyonla filan gelmedi, Rodallega şapkadan tavşan çıkarttı, bir coşku oldu, takım gaza geldi öyle kazandık. Rakip Kasımpaşa değil de başka herhangi bir takım olsa 2-0 sonrasında kapanırdı biz de açamazdık.

Akhisar maçında da öyle iyi oynadığımız söylenemez, gollerden sonra rahatladık sadece o kadar.

Ankaragücü maçında puan kaybettiğimiz söyleniyor. Hayır öyle değildi, maçın hakkı beraberlikti gayet de, iki takım da öyle maçı hakedecek bir futbol oynamadı.

Başakşehir bizi maçta sahadan sildi resmen. Doğru düzgün bir tane bile atağımız olmadı o maç. Onu neden konuşmuyoruz? Şimdi ona ilk maçtı vs vs denecek ama yine oynasak favori biz değil Başakşehir olacak.

Alanya ve Göztepe maçlarınız izleyemedim, onlar hakkında yorum yapmıyorum.

Karşılaştıracak olursak yine ligin en iyi oynayan takımı Beşiktaş diye düşünüyorum. Adamlar kırmızı kartı yiyip bir de geriye düşmelerine rağmen bastırıp maçı alacak pozisyona gelebiliyorlar. İster yetenek diyin ister winner'lık, sonuçta maça ortak oluyorlar. Bizim için böyle bir şey hayal bile edilemez. Kolay gol yiyen, gol yiyince de mental olarak çabuk dağılan bir takımız yıllardır. Kadro olarak iyi olsak da oyun olarak henüz öyle çok iyi filan değiliz. Ayrıca ilk 11 tamam ama yedeklerimiz çok sıkıntılı. Orta sahada Sosa ve Onazi'den başka oynayacak bir tek Kucka var o da geçen hafta kadro dışıydı. İki stoperden biri sakatlansa yerine girecek adamın ptt'de bile maç oynamışlığı yok. Uzun vadede bunlar önemli şeyler. Ufak bir tökezlemede başarısız sonuçlar alabiliriz arka arkaya.

Şimdilik baktığımızda Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir'in arkasında 4. olsak ben başarılı sayarım. Ama takım ritmini bir bulsa ilk ikiye girebiliriz tabi, onu da mümkün görüyorum.
    takıma haksızlık etmişsin. yeteri kadar dengeli ve iyi bir takım olmayabiliriz ama karşılaştırmalı bakacak olursak trabzonspor geride değil. kaybettiğimiz maçlarda oynadığımız oyun diğer takımların kazanırken oynadıkları oyundan daha iyiydi. kimse bizim kadar atak oynamıyor, yavan bir oyunla puan alma derdindeler. bjk'nin baya aşınmış bir oyunu var mesela. eskisi gibi zevk almıyorlar oyundan. fener gibi skorun peşindeler. son olarak şuan başakşehir ile oynayacak olsak oyunu kolay vermeyiz, maçı kazanma şansımız az değil.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu milli arada takim hirs olarak çok daha üstüne koydu, buna eminim.
    En son milli araya 4 - 0 'lik Gs galibiyeti ile giren futbolcularimiz biraz fazla ozguvenliydi ve bu olay Alanya maçında çok kötü de oynamasak bize iş kazasi yasatti.
    1 haftadir tüm futbolcularımızın sosyal medya hesaplarina bakiyorum.
    Akillarinda varsa yoksa Trabzonspor.
    Onazi bile ufak ayak iltihaplanması nedeniyle milli takimda kendini riske atmak istemedi ve takimimizda da formayi kaptirmamak için oynamadı.

Bu hirs ve arzuyu uzun süredir görmedik biz bu sehirde ve takimda.

Belki cok iddiali olacak ama azıcık futbol sansi yanimizda olsun, Erzurumsporu futbol olarak Akyazi cimlerine gömeceğiz Pazartesi akşamı.

Cok farkli bir galibiyet alacagimizi düşünüyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (20.10.2018 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Tribünler dolmazsa üzülürüm. Hala yeterli gelmiyor sayılar.

Şimdiye kapalı gişe olması lazımdı.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu maç 89. dakikaya kadar 0-0 devam etse bile gol atıp qalip gelme ihtimalimiz sürer. Önemli olan saçma sapan gol yememek. Hele de maçın başında. Gol yememeyi alışkanlık haline getirmemiz lazım. Bu arada 9 haftada ikidir federasyon bize pazarertesi maç vermesi neyin nesi?

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yeni bir hocamız, yeni bir sistemimiz, bazı yeni oyuncularımız var. Bu anlamda rakiplere göre geriden geliyoruz ama bana göre 8 haftalık zaman diliminde oyun olarak onların önündeyiz. Üstelik biz henüz gelişmekte olan bir takımız, "olmuş" bir takım değiliz. Bizim takım asıl ligin ikinci yarısında kendini gösterecektir. Şu aşamada bir istikrar yakalamak önemli. Maç maç bakıp her maçı kazanmak için oynamalıyız ve takım olmalıyız. Olacağız da

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe'nin yarışta olmadığı bir ligde biz yarışa giremiyoruz
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takıma haksızlık etmişsin. yeteri kadar dengeli ve iyi bir takım olmayabiliriz ama karşılaştırmalı bakacak olursak trabzonspor geride değil. kaybettiğimiz maçlarda oynadığımız oyun diğer takımların kazanırken oynadıkları oyundan daha iyiydi. kimse bizim kadar atak oynamıyor, yavan bir oyunla puan alma derdindeler. bjk'nin baya aşınmış bir oyunu var mesela. eskisi gibi zevk almıyorlar oyundan. fener gibi skorun peşindeler. son olarak şuan başakşehir ile oynayacak olsak oyunu kolay vermeyiz, maçı kazanma şansımız az değil.
    Dengeli değiliz, ben de bundan bahsediyorum, aslında söylediklerin beni onaylıyor. Atak oynuyoruz evet ama bir organizasyon dahilinde değil, tamamen bireysel becerilerle oynuyoruz. Kenar ortalara ve dribblinglerine kalmış durumdayız. Ünal hocanın bu anlamda tek artısı, doğru isim ve doğru taktik dizilişlere yönelebilmesi. Maç kazandıracak bir anlayış yok, yiyoruz da atıyoruz da. Orta sahada top durmuyor. 10-15 dakikayı aşacak sürelerde baskı kuramıyoruz, dönen topları iyi toplayamıyoruz, çok fazla kontratak veriyoruz, çok fazla gol yiyoruz. Kötü oynuyoruz demiyorum ama güven veren, şampiyonluk iddiası taşıyan bir takım değiliz.

Beşiktaş da kaliteli oynamıyor, çok zevk vermiyor, oyunları eskimiş ama adamlar baskı kurabiliyor. Rakip sahaya sıkıştırabiliyor oyunu, çıkarmıyor adamlar, boğuyorlar, diyorsun ki bir şekilde gol atarlar, 10 kişi olsa bile. Bizim hiçbir maçımızda böyle bir oyun görmedik. Kasımpaşa'ya geriden gelip 4-2'yi yakaladık ama ona rağmen maçı verebilirdik, pozisyonlar buldu adamlar, o kadar kırılgan bir yapımız var. Başakşehir ise o kadar atak, baskılı değil ama onların da sahaya yayılışı iyi, yerlerini kaybetmiyorlar, orta sahada oyundan düşmüyorlar. Bakmayın siz puan kayıpları yaşadıklarına, her sene başında biraz düşe kalka gidiyorlar ama sezon ortasında çok az yenilgi yaşıyorlar.

Son cümlede sen bile dilin varıp da favoriyiz diyememişsin. Ben de şansımız yok dememiştim zaten.

Edit: Ayrıca içerde ve dışarda gece ile gündüz kadar farklı bir takım izliyoruz. İç sahada her takıma karşı favoriyiz bence ama deplasmanda ise hiçbir maça kazanırız gözüyle bakamıyoruz.
    Konu atomantcum tarafından (20.10.2018 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/TayfaORG/status/...440175617?s=19
    Mükemmel bir video olmuş.
    Tayfa grubunun eline koluna sağlık

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'nin yarışta olmadığı bir ligde biz yarışa giremiyoruz
    Biz girersek fener hiç kaçırmaz hemen tırmanır yukarılara.

İmzamı değiştirdim artık, 2019-2020 bunlar bizim yıllarımız olacak inanıyorum, benim şansım döndüğü gibi Trabzonspor'un da şansı dönecek, onlara inat olacağız!
    Konu Enaldo61 tarafından (20.10.2018 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Psikolojik eşikleri son yıllarda aşamıyoruz maalesef looser bir takıma dönüştük.Şimdi önümüzde yine bir şans var.
    Ya yıllardır gelen bu geleneği devam ettireceğiz ya da bizde artık burdayız,uyandık diyeceğiz 40 bin taraftarımızla.
    Konu Mert Acar tarafından (22.10.2018 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul takımları her puan kaybettiğinde kendimizi dev aynasında görüyoruz. Yok aslında çok kötülermiş falan da filan. Çok kötü değiller, sadece bazı maçlarda kötü performans gösteriyorlar. Bizim kaybettiğimiz her puana şansa gözüyle bakılıyor ancak kazandıklarımızı eze eze almışız gibi algılanıyor.

Kasımpaşa maçında hiç de iyi oynamadık mesela. Gollerimiz öyle iyi bir organizasyonla filan gelmedi, Rodallega şapkadan tavşan çıkarttı, bir coşku oldu, takım gaza geldi öyle kazandık. Rakip Kasımpaşa değil de başka herhangi bir takım olsa 2-0 sonrasında kapanırdı biz de açamazdık.

Akhisar maçında da öyle iyi oynadığımız söylenemez, gollerden sonra rahatladık sadece o kadar.

Ankaragücü maçında puan kaybettiğimiz söyleniyor. Hayır öyle değildi, maçın hakkı beraberlikti gayet de, iki takım da öyle maçı hakedecek bir futbol oynamadı.

Başakşehir bizi maçta sahadan sildi resmen. Doğru düzgün bir tane bile atağımız olmadı o maç. Onu neden konuşmuyoruz? Şimdi ona ilk maçtı vs vs denecek ama yine oynasak favori biz değil Başakşehir olacak.

Karşılaştıracak olursak yine ligin en iyi oynayan takımı Beşiktaş diye düşünüyorum. Adamlar kırmızı kartı yiyip bir de geriye düşmelerine rağmen bastırıp maçı alacak pozisyona gelebiliyorlar. İster yetenek diyin ister winner'lık, sonuçta maça ortak oluyorlar. Bizim için böyle bir şey hayal bile edilemez. Kolay gol yiyen, gol yiyince de mental olarak çabuk dağılan bir takımız yıllardır. Kadro olarak iyi olsak da oyun olarak henüz öyle çok iyi filan değiliz. Ayrıca ilk 11 tamam ama yedeklerimiz çok sıkıntılı. Orta sahada Sosa ve Onazi'den başka oynayacak bir tek Kucka var o da geçen hafta kadro dışıydı. İki stoperden biri sakatlansa yerine girecek adamın ptt'de bile maç oynamışlığı yok. Uzun vadede bunlar önemli şeyler. Ufak bir tökezlemede başarısız sonuçlar alabiliriz arka arkaya.

Şimdilik baktığımızda Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir'in arkasında 4. olsak ben başarılı sayarım. Ama takım ritmini bir bulsa ilk ikiye girebiliriz tabi, onu da mümkün görüyorum.
    Ben bu mesajı, birazcık taraftarın ayağı yere bassın diye atılmış pesimist bir mesaj olarak görüyorum. Aksi takdirde o kadar keskin ve acımasız bir eleştiri ki çoğu kısmına katılmıyorum. Kazanırken ve golleri atarken organizasyon eksikliğine bir nebze katılabilirim ancak haftalardır hocanın taktik ve kadro ile oyuncak gibi oynaması bunda büyük bir etken. Yerleşik taktiğimizi 8 haftanın sonunda bulduğumuzu düşünüyoruz ama bu bile kesin değil. Dolayısıyla, hocanın bile emin kararlar veremediği noktada takımın sahadaki aksiyonlarına en azından bu sene için saygı göstermek gerekiyor.

Kasımpaşa maçında iyi ve dirençli oynadık. Özellikle beklerimizi oyunumuza dahil edebiliyor oluşumuz belki de organizasyon olarak son zamanlardaki en başarılı konumuz. Pereira şimdiden 4 asiste ulaştı, Novak'ın 2 golü var. Rodallega o maçta şapkadan tavşan çıkarmadan önce ilk yarıda da hayli öne geçebilecek pozisyon harcadık zaten. İkinci yarıda hak ettiğimizi aldık.

Herkesin söylediği çok klasik bir söylem var. Daha fazla kapanan bir takım olsa geri dönemezdik diye. Dönelim hemen Göztepe maçına; 2-0 geriye düştüğümüz o maçta Onur'un akıl almaz bir gol yemesi ve Burak'ın penaltı kaçırması gibi ekstra ve motivasyon bozucu durumlar yaşadık. Böyle bir durumda bir takımın geri dönme süresi uzayabilir ve hatta mümkün olmayabilir. O maçta hocanın çok yanlış bir ilk 11 ile çıktığını ve sonrasında doğru değişikliklerle takıma can verdiğini unutmamak lazım. Dolayısıyla geri dönme süremiz sadece 45 dakikadan ibaretti. Nwakaeme ve Rodallega'nın etkisiyle az kalsın o maçtan bile 2-2'lik bir skor çıkarıyorduk.

Akhisar maçında gayet iyi oynadık, topa hakimdik ve rakibin boşluklarını iyi değerlendirdik. Frikik ile perdeyi açmış olmamız bunu değiştirmez. Belki gol gelene kadar Akhisar'a ciddi üstünlük kuramadık ancak rakibe bir elin parmağını geçecek kadar pozisyon imkanı vermedik. Ligin kontra oyunu en iyi oynayan takımına karşı etkili ve doğru bir deplasman oyunu oynadık.

Ankaragücü maçında çok kötü bir zeminde yine futbol oynamaya çalışan ve oynayan da bizdik. O zeminde bizim gibi teknik özellikleri yüksek bir takımın dikiş tutturması kolay olmuyor. O maç tam anlamıyla bir yol kazasıydı denilebilir.

Dönelim Alanya maçına; O maçta da rakibe karşı ciddi etkili ataklar yakalamış olmamıza rağmen Rodallega'nın şanssız gününe denk geldik diyebiliriz. O 3-4 pozisyondan ikisini ağlara gönderse evimize güle oynaya dönecektik, rakibe bir adet pozisyon verdik ve yenildik. Özellikle Alanyaspor stoperi Merih'in Olcay'ın vuruşunu çizgiden çıkarması maçın kırılma anı oldu belki de.

Diyeceğim o ki; Evet, gerçekten diğer takımlardan bu periyotta daha dominant ve iyi oynadık. Diğer tüm haftalarda tüm takımların maçlarını özellikle izledim. Liderliğe oynamaktan söz edeceksek en net mührü Trabzonspor vurdu. Bu kadro ve bu oyun yapısı başka bir durum vadetmez. 2 yiyeceksin, 4-5 atacaksın çünkü ligin en iyi 2 santraforunu ve bir o kadar da tutucu olmayan orta sahasını sahaya sürerek oldukça ofansif bir aksiyon alıyorsun. Zaman geçtikçe bu oyun olgunlaşacaktır...
    Konu Berke6198 tarafından (20.10.2018 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Bursa

Hocanın kadroyla oynamasını doğru buluyorum. Aynı oyunculara ne olursa olsun şans vermek ligin ilerleyen haftalarinda sorun yaratmaya başlar. Ersun'un ilk doneminde yaşamiştik bunu. Şimdi alternatif de çok. deneme yapması doğru.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kazanırsak liderle puan farkı 3'e inecek. Kazanırsak Trabzonspor talihsizliğine dur diyeceğiz. Kazanırsak camia tekrar kenetlenecek. Kazanırsak onlara inat...
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne yapıp edip kazanmalıyız, ne olur bu sefer sacmalamayin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir ihtimal maçta olabilirim
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya boşverin bu mükemmel oyunla zirve mücadelesi verme ısrarını.

Senin amacın maç kazanmak olmalı. Herkesten çok istersen güzel oyun peşinden gelir zaten.

Gs yıllardır böyle şampiyon oluyor. Ha BJK top oynayarak şampiyon oldu 2 sezon, o ayrı.

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçı fazla düşünmemeye çalışıyorum.

Düşünmemeye çalıştıkça aklımdan çıkmıyor.

Ve her aklıma geldiğinde Karabük maçını hatırlıyorum.

Nolur bu sefer kazasız belasız atlatalım şu maçı.

Hem takım adına hem şehir adına hemde lig adına kırılma maçı.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gs'de 2 adam sakat ve ŞL'de oynama dezavantajları var, Bjk'de 3 adam sakat be UEFA Dezavantajı var, Fb desen Allaha emanet bu yıl gerçekten fırsat yılı devre arasına kadar ilk 3te olursak çok sağlam stoper ve ön libero transferi ile farklı şeyler bile konuşabiliriz.

Nereden
    Kocaeli

Bu yazıya şu yorumla katılırım biz Rus ruleti futbolu oynuyoruz şuan, Her an maçı farklı da kaybedebiliriz, farklı de kazanabiliriz, özellikle orta saha göbeğimız bomboş kanatlar yerine göbekten gelen her atak bizim için tehlike,bu tarz futbolla nereye kadar gideriz bilmiyorum ama, acilen daha dengeli futbola dönüş gerekiyor. Bu da hoca mahareti.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o sene bu sene mi acaba dedik lider puan kaybetti ligin en zayıf takımlarından biri ile oynuyoruz. Bizim yenilmek için bundan daha ideal bir maç bulmamız zor Trabzonspor sever böyle maçlarda yenilmeyi. Bu sefer farklı olsun bari
    bu maçları kazanamadığımız için yukarıları zorlayamıyoruz zaten. belkide sezonun en önemli maçı.erzurum değil gs maçı gibi bişey bu maç.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazıya şu yorumla katılırım biz Rus ruleti futbolu oynuyoruz şuan, Her an maçı farklı da kaybedebiliriz, farklı de kazanabiliriz, özellikle orta saha göbeğimız bomboş kanatlar yerine göbekten gelen her atak bizim için tehlike,bu tarz futbolla nereye kadar gideriz bilmiyorum ama, acilen daha dengeli futbola dönüş gerekiyor. Bu da hoca mahareti.
    2'den fazla gol yemedik hiçbir maçta . rus ruleti olmuyor, oyunu rakip sahaya yiktiğmizda pozisyon vermiyoruz. Alanya ve göztepe maçlarında önde baskı yedik ve sorunlar yaşadık. Her takım yaşıyor. Kasımpaşa'yi yenmeye oynayan her takım pozisyon verir. Başakşehir bile engelleyemedi bir o kalede bir bu kalede oldu maç.

Bizim atletik, güçlü oyuncu sayımız az.ikili mücadelelerde sorun yaşıyoruz. Yerleşik savunma hatalarını daha fazla yapıyoruz. Yoksa saldırırken maçı tamamen elimizden kaçırdığımız olmadi.
    Konu artvints tarafından (20.10.2018 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2'den fazla gol yemedik hiçbir maçta . rus ruleti olmuyor, oyunu rakip sahaya yiktiğmizda pozisyon vermiyoruz. Alanya ve göztepe maçlarında önde baskı yedik ve sorunlar yaşadık. Her takım yaşıyor. Kasımpaşa'yi yenmeye oynayan her takım pozisyon verir. Başakşehir bile engelleyemedi bir o kalede bir bu kalede oldu maç.

Bizim atletik, güçlü oyuncu sayımız az.ikili mücadelelerde sorun yaşıyoruz. Yerleşik savunma hatalarını daha fazla yapıyoruz. Yoksa saldırırken maçı tamamen elimizden kaçırdığımız olmadi.
    Yemedik ama her an yiyecek gibi oynuyor takım son maçta Huseini 'nin kişisel gayretiyle gol yemedik, orta alanda rakibi bozacak bir adam yok. Bizde Tek forvet hucümu kısırlaştırıyor, Çift forvet defansı zayıflatıyor, Çift forvetli sistemde Slimani, Umut gibi her yere basan defansı yoran bir partner şart ama Burak ve Rodellega ikisi de göstermelik pres yapıyorlar tarzları o değil ayrıca 33 yaşındalar, 4-4-2 sistemi kısaca beni endişelendiriyor,bu sistemin en güzel yanı ise rakibi boğduğunuz an rakip de yaslanıyor, panikleyerek mutlaka gol yiyor. Ayrıca kanatlar daha efektif ve verimli OLUYOR.Onazi yerine Mbia olsa süper olurdu.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu sezon en pozitif futbolu oynayan takimiz.
    Bunu her maçi kazanacagiz ile karistirmamak lazim, iyi oynuyoruz hepsi bu.
    Bazi noktalarda yetersizligimiz devam ediyor.
    Ben bu sezon takimi izlerken zevk aliyorum, çok sükür izlenilebilir bir futbolumuz var.
    Bu bana yetiyor simdilik, zaman ne gösterir bilemeyiz.
    Her maça ayni ciddiyetle çikarsak hersey olabilir.
    Bu maç gerçekten baska degerli bizim nasil bir sezon geçirecegimizin belli olacagi maç bu.
    Seyirciye çok is düsecek.
    Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi millet çoluk çocuga, torun torbaya karıiştı hala maç gunu gelmedi
    kaç gün kaldı şu maça ya .
    sezon bitti bu kadar beklemedik
    Azılı bir ihocuyum

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Puan kaybı için şartlar olgunlaşıyor. Yarın bjk puan kaybederse korkalım.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)