Sayfa 63 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,560 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 9. Hafta | Trabzonspor 0-0 BB Erzurumspor | Maç Sonucu

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Inanilmaz hayal kirikligina ugradim, sag olsunlar yine sasirtmadilar. Akhisar ve Kasimpasa maclarini dusundum, hatta hatta kaybettigimiz Alanya ve Goztepe maclarini dusundum ve bu macta puan kaybi olabilecegini hic ama hic dusunmedim. Tabii ki Trabzonspor olarak, rakiplerininin tumunun puanlar kaybettikleri haftada, bizimde puan kaybetmemiz gerekiyordu ve nitekim oyle oldu. Ligin bu kadar sonuclara acik oldugu bir sezonda sacma sapan puanlar kaybederek ilerlemek cidden insani uzuyor…..
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala sinirim yatışmadı arkadaş.. maçtan önce de yazmıştım.. her şey puan kaybına işaret ediyor diye..

Allah aşkına bu takım 15 günlük arada hazırlık maçı yapamaz diye madde mi var bir yerlerde?
    Attan inip eşeğe bindik!

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BU sezon Damdoy takimda olsa, liderdik. Bütün Takim gole yakin olacakti. Takimin boyu bu kadar uzun olmayacak, rakipleri presle ezecektik..

En önemlisi Yusuf gibi bir yildizi kaybetmeyecektik!!!

Dünkü macin an iyileri Hoseyni ve Novak..hatta buna Sosa, Roda ve Perreira bile eklenebilir. Yeni defansimiz herseyiyle yirtinirken, süs bebegi an ucta taraftari cildirtiyordu.

Ünal Karamanla hayal bile kurmayin, ligteki bütün büyükler puan kaybederken bile!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya tersine dönse de Trabzon bu maci kazanamaz. Dirençli Erzurum defansina karsi kazanma ihtimalimiz yok, öyle bir ihtimal YOOOOK...

Gelecekten geliyorum, maci izledim olacaklari yaziyorum. Burak, Roda, Sosa, Abdül ün rezil olacaklari bir mac olacak. Hele hele Amiri. Acaba tek pas yapabilecek mi ? Mactan sonra en cok elestiriyi bu arkadas alacak. İzleyin görün. Hele hele Burak ve Rodallega, adim atamayacaklar... Mactan sonra acayip kaos var, simdiden alistirin kendinizi. Demisti dersiniz.
    harbiden gelecekten geliyormuşsun, olacakları Ünal Hoca'ya da anlatsaydın keşke
    "Şehitler Unutulursa ölür"
    Unutma-Unutturma

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

renkdaslar top sevmedi takım gayet iyioynadı yeteri kadar pozisyonada girdik olmayınca olmuyor iste.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tesislerle kulüp binası kesinlikle ayrılmalıdır.. Ünal hocanın ailevi durumuna sonsuz saygım var.. ama maçtan önce hafta boyunca resmi siteden taziye ziyaretleri haberi okuduk..

kulüp yönetim merkezi akyazıya taşınsa, may tesisleri sadece futbol takımına tahsis edilse sanırım takım maçlara daha iyi motive olur!!
    Attan inip eşeğe bindik!

PEREKLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Böyle olmaz ki

Ligin üst sıraları için mücadele eden takımların puan kaybetmeleri, Erzurum karşısındaki Trabzonspor'un iştahını kabartmıştı. Direniş, arayış ve amacı üç puana ulaşma stratejisi üzerine kurulu Trabzonspor, genel taktikte bir miktar iyi göründüyse de uygulamada tempoyu yükseltemeyince pozisyon bulmakta bayağı zorlandı.
    Yapı, karakter ve anlayış olarak farklı iki takım… Hadi Erzurum'u anladık ya Trabzonspor erken mi havaya girdi ne... Futbol adına çizilen grafik ilk yarı için iyi değildi. Futbol ve futbolcu yönünden görüntü ise istikrarsız. Trabzonspor'da futbol kalitesi haftası haftasına uymuyor. iki ileri bir geri... Yeterli paslaşma, alan ve adam paylaşımı özellikle de hücuma katılım yetersiz, bloklar arası iletişim düşük ve isabetsiz…

Oysa son birkaç maçtır, Trabzonspor'da bir iyiye gidişin, mücadele etmenin ve maçı kazanabilmenin pozitif yönden işaretlerini görmüştük. Ama ne var ki Trabzonspor bu önemli avantajını futbol adına pek iyi kullanamadı.
    Aşırı sinirlilik, kontrolsüz davranışlar, sebepsiz meşguliyetler dünkü maçın Trabzonspor açısından hoş olmayan görüntüleriydi. Bakın bir defa daha hatırlatalım; bordomavili takımın çift santrfor oynaması doğru ama oynayış şekli yanlış.
    Buna bir sistem ve düzen mutlaka getirilmelidir..
    Erzurumspor'u kutluyoruz.
    Haddini bilerek oynadı. Savunma yaptı ama oyunu çirkinleştirmediler.
    Kontrataklarda Trabzon kalesi için tehlikeli oldular. Trabzon'a bir puan için geldiler. Hak ettikleri puanı aldılar. Valla "küme toto oynayanlar" kendilerine başka takım arasınlar bu Erzurum'u izledikten sonra…

.
    Necmi PEREKLİ

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu beraberliğin tüm sorumlusu Ünal Hoca dır. ne burak ne amiri.

Neden. Yahu 3 değişiklikte bosuna yapılır mı ? 2 hafta da takım bu kadar kötü mu hazır edilir. son gün sabah akşam bu maçta alacağımız 3 puanın önemi anlatılmadı mı bu ne ?
    46 da değişilik yapmıssın. kuçka ok. top kapsın felan da Orda takımı ilk atesşleyecek adam olcay. ekuban da neyin nesi. Burak ve roda nın yapmadığı neyi yapacaktı.

Heleki son değişiklik. Hem yusuf a hem bize küfür sanırım. yahu dakika 90 be Hoca.
    13 Vitor Hugo

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rakipler şu halde dökülürken bu maçı aklımdan atamıyorum ya.Cidden ahmaklık
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorumumun sonunda dedim gibi teknik hıyarlık yapmasaydık fakat yapıldı. Ben napayim yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)