Sayfa 59 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1560 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 9. Hafta | Trabzonspor 0-0 BB Erzurumspor | Maç Sonucu

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok erken bu işler için,manken ablaları elinden tutup,ailesine götürmeleri lazım.
    İşin şakası bir yana inşallah doğru değildir bu olay,büyük hayal kırıklığı olur.
    Bu argümanla karakter analizi yapılmasına kızıyorum, bir de bunu dillendiren zamanında karısını aldatmasıyla gündemden düşmeyen Çilingiroğlu kazması.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu argümanla karakter analizi yapılmasına kızıyorum, bir de bunu dillendiren zamanında karısını aldatmasıyla gündemden düşmeyen Çilingiroğlu kazması.
    Eğer Burak ile İstanbul'a uçmaya başladıysa, bu işlere başlamamış olması süpriz olur.
    Burak'ın nasıl bir veba olduğunu anlamak çok zaman alacak.

Ruslar her yere heykelini dikdikleri Lenin'in siyonist uşağı olduğunu anladı, biz habu Burak'ı çözemedik.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak beyefendiye nasıl 90 dakika sabrettin hocam ? Bu takımın başına gelenlerin nedir Burak ısrarı ? Şu takımın başına Burağı kadrodan kesebilecek güçte kimse gelmeyecek mi ?

Amiri denilen zaatı muhterem sırf savunma yapıyor diye kadroda nasıl tutuluyor ?

Sahi 1 maçla etkisizde olsa fena işler yapmayan Tony nasıl ömür boyu yedek kulübesine hapsedildi ?

Yusuf gibi bu sene hiç bir şey vermeyen çocuğu 90. dakika da sahaya sürmek hangi kafanın ürünü ?

Yedek kulübesinde bir çok kanat oyuncusu varken, ekubanı kanata almak hangi zihnin eseri ?

Teşekkürler Ünal hocam, teşekkürler burak.. İkinizde el birliğiyle en güzel duyguların içine ettiniz.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir sözümde abdülkadire ... Sen futbol anlamında ne kadar vasatta olsa, karakter anlamında takımın en iyilerinden biri olan Olcay ile takılırken bir anda nasıl Burak ile takılmaya başladın ?

Kendine yazık ediyorsun. O yeteneğin altında ezileceksin.

Nereden
    Bursa

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakter tahlili değil ama Türkler olarak kabul edelim en büyük zaafımız uçkur.Bu çocuğun gelişimi daha devam ediyor,hem de futbol gibi çok ağır bir sporda Avrupa'nın en önde kulüplerinin birinde oynuyor.
    Buralara çalışma ile geliyorsun ama karakterinle kalıcı oluyorsun.
    Takım içinde Sosa ve Hüseyin Cimşir gibi abileri varken neden Burak anlamıyorum.
    Hem ruhen hem bedenen tükenir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Oynanan oyuna bakarsak maçın hakkı beraberlikti. İlla bir taraf kazanacaksa da bu takım Erzurum olmalıydı.

Motivasyon açısından her şey bizim lehimze iken bile çıkıp şu maçı kazanamıyorsak daha gidecek çooooooook yolumuz var demektir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Abdüş santra noktasından kaleye tüm gücüyle vursa top kaleye kadar gitmez, gelmiş frikik atıyo. Korner atıyor. O kornerleri Sosa yorgunluktan gidemedi heralde, başka açıklama bulamıyorum.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulubun icinden bilgi alan forum yoneticileri vardir.
    Abdulkadir'i korumak icin susuyorlar.
    Aslinda susmak, bu olaylari saklamak, bu çocuğa yapilacak en buyuk kötülük olacağını düşündüğüm için ben bildiğimi söylüyorum.
    Bana inanmayan arkadaslar onlara da sorabilir.
    Kaya Çilingiroğlu Abdulkadir konusunda maalesef hakli çıktı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu dediklerin dogruysa kardesim vah ki ne vah. Yukarida da bir arkadas bahsetmis fiziki gucunle ilgili bir is yapiyorsan bu tur gece alemleri kari kiz isleri seni yipratir. Ustelik gelisim cagindasin henuz fizigin tam oturmamis ve gelismeye ihtayaci varken.. birde isin mental kismi var ki asil orasinin sonu daha vahim olur.. ne diyelim bilemiyorum

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kötü oyun.
    Sahada maçı kazanacağına inanmayan bir topluluk.
    Maca tesir edemeyen bir hoca.
    Rakibe bile pres yapmaktan aciz bir futbolcu topluluğu.

Bu aksam seyirciyi uyuttu.
    Kimse taraftara kizmasin.
    Pazartesi günü, işini gücünü bırakıp kosa kosa o stada gittiler.
    Sahada hem kotu futbol hem de ilk 5 dakika haric kötü mucadele eden bir futbolcu topluluğu izlediler.

Onur, Hosseini ve Perreira dışında galibiyet isteyen adam da yoktu.

Bu mactan sonra stad artik dolmuyor diye de kimsenin taraftara kizmaya hakki yok.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Burak Yilmaz denen sahiz daha gecen hafta Ardalan ne pisliklere bulasdi adam 10 metre bile kosmadi bügün adam kafada bitirmis ztn cogu seyi. Bunun üstüne Ünal Hoca ne yapti bu sahisi 90dk takimda tuttu kimse burdan slogan masal anlatmasin tuturmuslar bir OLACAGIZDA ne oluyorsnuz kardesim bügünden sonra yolllanmasi gerekirdi Ünalin Burakda kadro disi ama sikar biraz. Adam Tonylen Olcayi küstürdü resmen Tonynin sucu ne bana bunu biri aciklasin lütfen ?
    Bir sözumde tarafatara yahu bu nedir arkadas gelmeyin o stada cekirdek yicekseniz 30.000 40.000 olmusun ne yazar ulan 61dk showunda baska bi cacik yok bunu mu bekliyorsunuz mac boyunca ?
    Sampiyonluk istemiyor kimse ztn herke bi gaza gelmis simdi görduler umarim ama Futbol nedir ayiptir ya yazik ama vok yazik....

Nereden
    Almanya

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü oyun.
    Sahada maçı kazanacağına inanmayan bir topluluk.
    Maca tesir edemeyen bir hoca.
    Rakibe bile pres yapmaktan aciz bir futbolcu topluluğu.

Bu aksam seyirciyi uyuttu.
    Kimse taraftara kizmasin.
    Pazartesi günü, işini gücünü bırakıp kosa kosa o stada gittiler.
    Sahada hem kotu futbol hem de ilk 5 dakika haric kötü mucadele eden bir futbolcu topluluğu izlediler.

Onur, Hosseini ve Perreira dışında galibiyet isteyen adam da yoktu.

Bu mactan sonra stad artik dolmuyor diye de kimsenin taraftara kizmaya hakki yok.

Herseye katiliyorum seyirci konusuna katilmiyorum cay cekirdek yicekse ztn gelmesin o stada evde guzel guzel izlesin 5dk bile duymadim taraftari 61dk showundan haric ayiptir

Nereden
    Bursa

Seyirciye kimse suç atmasın,hangi takımın böyle tataftarı var?
    Bu akşam şehir şunu göstermiştir,iddialı her sezonda o stad bile yetersiz kalabilir.
    • Memento mori

Nereden
    Belçika

Bizim tribün takımda hırs değil tedirginlik görürse ölüm çöker tribüne bunu bilen bilir. Seyirci 10.dk Bom oldu. Olcay felan biri olsaydı şöyle biraz hırs agresyon felan 5 dk baskı felan boğabilseydik rakibi o ölü toprağı atılırdı. Yoksa maç boyu tırnak yemişlerdir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herseye katiliyorum seyirci konusuna katilmiyorum cay cekirdek yicekse ztn gelmesin o stada evde guzel guzel izlesin 5dk bile duymadim taraftari 61dk showundan haric ayiptir
    Rakiplerin puan kaybetmiş, senin o çimleri parçalaman gerekirken sahada mücadele etmeyen oyuncu grubunu görünce uykusu geliyor insanın. Herkes çok büyük hayal kırıklığına uğramış zaten, takımda gram güzel futbol yok bağırmak için heves kalmıyor insanda kimse boş yapmasın çekirdek muhabbeti falan. Bizim taraftar hiçbir zaman 90 dk tezahürat yapan bi taraftar olmadı zaten.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim tribün takımda hırs değil tedirginlik görürse ölüm çöker tribüne bunu bilen bilir. Seyirci 10.dk Bom oldu. Olcay felan biri olsaydı şöyle biraz hırs agresyon felan 5 dk baskı felan boğabilseydik rakibi o ölü toprağı atılırdı. Yoksa maç boyu tırnak yemişlerdir.
    +1967

Nereden
    Almanya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyirciye kimse suç atmasın,hangi takımın böyle tataftarı var?
    Bu akşam şehir şunu göstermiştir,iddialı her sezonda o stad bile yetersiz kalabilir.
    Yahu kardesim eyvallah tmm gidiyorlarda karsi tarafi nasil baskiya alacaksin 12 adam demiyorlar bosuna cit yok

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yorumların ekseriyeti oyuncuların performansı ile alakalı,
    halbuki esas problem bu takımın çift forvet oynacak kanatlara sahip olmayışıdır ,
    olcay ve wakaeme bu duruma çare olamaz,Akhisar Kasımpaşa maçlarını iyi analiz eden herhangi bir hoca Pereira'yı kitlediği zaman herhangi bir alternatif atak organizasyonu geliştiremeyecegimizi çözer.

Oyun içi alternatif olarak forvetlerimiz merkezden ver kaç ve istasyon olarak pozisyona sokacak adamlar değil veyahut merkez ikili ileri doğru patlama verkaçlarla(-adam eksilterek) delici oyun varyasyonarı uygulayabilecek adamlar değil,bu bir tek abdülkadir yapabilir ama oyun olgunluğu ve görüşü çok yetersiz ayrıca fizik kapasitesi elverişsiz.

Akhisar ve Kasımpaşa macları çok büyük bir yanılgı.
    Bu forvetlerle bu oyunu geliştirmek için adam eksiltip çizgiye inebilen kanatlara ihtiyacımız var.

Bir an önce Sivas maçının ilk yarısındaki ya da gs maçındaki diziliş ve mantalitenin üzerine koyabilecek sisteme geri dönmemiz lazım.

Bu kadro çift forvet ile zorla kişisel özveri ile maç kazanabilir ama geliştirip her hafta üstüne koyarak ilerleyeceği bir oyun ortaya koyamaz.

Ünal Hoca'nın ikinci yarıda ki değişikleri ve taktiği tam bir facia,esas düşündürücü olan ise en geç 75. dakika itibariyle hamle yapmayışı, 89. dakika da yaptığı değişiklik 2.sınıf anadolu Hocası değişikliği ileriye dönük en umut kırıcı tarafı benim adıma bu oldu...

Ünal Hoca için bu sene iyice tecrübe kazanma senesi olsun biz de sabredelim herşeye rağmen, en başından beri beklentiyi gereksiz yere uçurmayalım.
    sakin olun...

Nereden
    Bursa

Yahu kardesim eyvallah tmm gidiyorlarda karsi tarafi nasil baskiya alacaksin 12 adam demiyorlar bosuna cit yok
    Baskı altına alma işini her ortadaki maçta çok iyi yapıyorlar ama takım mücadele etmez ve sahaya oyun koymazsa taraftar da öğrenilmiş çaresizlik yaşıyor.
    Takım adam gibi oynasın o sahadan kimse çıkamaz.
    • Memento mori

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siz gelin stada bağırın o zaman. Ne kolay ya öyle evde telefon başında mesaj atmak. 8 yıldır takım bir kez olsun seyircisini memnun etmemiş, her türlü travmayı yaşamış ama suçlu yine taraftar. Ayrıca bağırmak zorundamıyım statta? Bu takımlar bağırınca maç kazansaydı şampiyonlar ligini her sene Türk takımı alırdı. Trilyonlar alan futbolcular sahada yürüyecek ama ben o koşsun diye bi taraflarımı yırtacağım. Kusura bakmayın ama bu taraftarlık değil düpedüz kerizlik. Ben maça para ödeyip gidiyorsam futbolcu beni memnun etmek için çabalayacak, ben hem para verip hem de futbolcunun gönlünü hoş tutmaya çalışamam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    İstanbul

Takım her aradan sonra Başakşehir maçındaki görüntüsüne dönüyor. Taktiksel açıdan geliştirdiğimiz her yeni duruma rakipler ertesi hafta önlem alıyor. Ön görülebilir olmak aslında güzel ama kaliteli ayaklarla saha içinde kriz çözememek can sıkıcı. Bizimle beraberlik için sahaya çıkan her takım istediğini alıyor yıllardır. Bir takım size önlem alabilir alacaktır da ama önemli olan bu önlemleri boşa çıkarmak hatta önlemlerine rağmen kendi oyununla kazanmaktır ki 2011i diğer yıllardan ayıran buydu. Tabi kriz anlarında ortaya çıkan oyuncuları da unutmamak gerekir. Galatasaray maçındaki boğucu futbol genele yayıldığı gün bu takım için şampiyonluk konuşulur. İşin kötü yanı bu kapasiteye sahip olduğunu gördüğümüz takım diğer maçlarda bölüm bölüm de olsa şu noktaya yaklaşamıyor. O zaman durumun yetenekle değil tamamen takım yönetimi ve motivasyonla alakalı olduğunu düşünmeye başlıyor insan ister istemez.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Belçika

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumların ekseriyeti oyuncuların performansı ile alakalı,
    halbuki esas problem bu takımın çift forvet oynacak kanatlara sahip olmayışıdır ,
    olcay ve wakaeme bu duruma çare olamaz,Akhisar Kasımpaşa maçlarını iyi analiz eden herhangi bir hoca Pereira'yı kitlediği zaman herhangi bir alternatif atak organizasyonu geliştiremeyecegimizi çözer.

Oyun içi alternatif olarak forvetlerimiz merkezden ver kaç ve istasyon olarak pozisyona sokacak adamlar değil veyahut merkez ikili ileri doğru patlama verkaçlarla(-adam eksilterek) delici oyun varyasyonarı uygulayabilecek adamlar değil,bu bir tek abdülkadir yapabilir ama oyun olgunluğu ve görüşü çok yetersiz ayrıca fizik kapasitesi elverişsiz.

Akhisar ve Kasımpaşa macları çok büyük bir yanılgı.
    Bu forvetlerle bu oyunu geliştirmek için adam eksiltip çizgiye inebilen kanatlara ihtiyacımız var.

Bir an önce Sivas maçının ilk yarısındaki ya da gs maçındaki diziliş ve mantalitenin üzerine koyabilecek sisteme geri dönmemiz lazım.

Bu kadro çift forvet ile zorla kişisel özveri ile maç kazanabilir ama geliştirip her hafta üstüne koyarak ilerleyeceği bir oyun ortaya koyamaz.

Ünal Hoca'nın ikinci yarıda ki değişikleri ve taktiği tam bir facia,esas düşündürücü olan ise en geç 75. dakika itibariyle hamle yapmayışı, 89. dakika da yaptığı değişiklik 2.sınıf anadolu Hocası değişikliği ileriye dönük en umut kırıcı tarafı benim adıma bu oldu...

Ünal Hoca için bu sene iyice tecrübe kazanma senesi olsun biz de sabredelim herşeye rağmen, en başından beri beklentiyi gereksiz yere uçurmayalım.
    Amiri bu değil.
    Düz boş top bile süremedi gördük. Sarhoş gibiydi. İç saha Nwakame dış saha Amiri normalde o kanadı götürür.
    Sağda Olcay da bu lige yeter. Klasik 4-4-2 için ideal adamlar mı değil. Ama Novak-Pereira ikilisi önünde ortalama oyun çıkarabilen 2 kanat ile bizim 4-4-2 bu ligi donunda sallar. Bugün gibi Amiri ve Abdüş olağanüstü kötü oynarsa, rakipte 4-6-0 4-5-1 gibi bişey oynar göbeği kalabalık tutup kitlerse patlarsın. sürekli top kaybından üst üste 3 pas yapamadık zaten, kanada da inince sürekli isabetsiz paslar taca gitti ya da pas atmayan abdüş kaptırdı. Paşa Akhisar değil, bu maç yanıltıyor. Bu kadar 2 kanadın leş attığı başka bir maç heralde denk gelmez. İşin garibi Amiri yerine forvet kırması koyduk. Bu kadar saçma bir değişiklik ancak 4-4-2 nin kapalı savunmaya karşı nasıl çalıştığını bilmeyerek yapılabilir.
    Ey Türk Gençliği!

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan ya da insan toplulugu ayni seyi 2 den fazla yapiyosa bu hata degil aptalliktir. Cikipta kimse hatalarimizdan ders cikaricaz gibi bos laflar soylemesin. Bu ruhsuzlar surusu bos buldukca spor arabalarina binip barlara kacan aptallar toplulugudur. Bir kac oyuncu haric. Bunlarin sampiyon olmak gibi efsane olmak gibi bir dusunceleri yok. Bu sene degilse ne zaman ? For etimiz messi ronaldo hocamiz guardiola fln oldugunda mi ?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Temposuz ve yavaş oynayan bir takımın topun arkasına 10 kişi geçen Erzurum'un savunmasını dengesiz yakalama şansı yok. Sabaha kadar oynasak dengesiz yakalayıp net pozisyona girme şansımız sıfırdı...

Çünkü hareketsiz oynuyor topu hızlı çevirmiyoruz ikinici topları doğru baskıyla kazanamıyoruz iki üç pas yapan rakip, ikinci topları toplayamadığımız için orta sahayı kolay geçiyordu..Topu çabuk geri kazanamıyor öndeki adamları geriye koşturup duruyoruz...

Erzurum'un orta sahasında oyun zekası bulunan Castro tipinde bir merkez oyuncuyla yırtıcı bir forvetleri olsaydı mağlup olurduk..

İç sahada ısırarak top oynayacaksın..Sırtı dönük top alıp çıkmak isteyen rakibi üçgen gerekirse dörtgen çembere alıp kafasını kaldırmadan basıp topu alıp kenarlara dağıtacaksın kenarlar bol miktarda orta kesecek ki savunmayı dengesiz yakalayacaksın..

Bütün bunlar top rakipde iken alan daraltarak boyu kısaltarak olur. Stoperlerini öne çıkaracaksın oyuna katacaksın..

Bu doneleri uygulamadan gelişi güzel oynayarak ligde ben de varım diyemezsin..Bunları takıma aşılayacak çalıştıracak ofansif zekâsı olan bir hoca lazım.

Bu arada futbolcu analizinde haftadan haftaya günden güne farklı yorumlar yazıp tornistancı takılan tipleri okumaktan bıktım..Mesela Akhisar maçında Abdülkadir'e methiye yağdıran şiir okuyan tipler aradan 1 hafta geçtikten sonra adamı yerin dibine sokuyor...Futbolcu 1 hafta iyi 1 hafta kötü oynuyorsa istikrarlı bir profil çizmiyorsa bunun sebebi futbolcunun kendisi değil hocadır..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Almanya

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz gelin stada bağırın o zaman. Ne kolay ya öyle evde telefon başında mesaj atmak. 8 yıldır takım bir kez olsun seyircisini memnun etmemiş, her türlü travmayı yaşamış ama suçlu yine taraftar. Ayrıca bağırmak zorundamıyım statta? Bu takımlar bağırınca maç kazansaydı şampiyonlar ligini her sene Türk takımı alırdı. Trilyonlar alan futbolcular sahada yürüyecek ama ben o koşsun diye bi taraflarımı yırtacağım. Kusura bakmayın ama bu taraftarlık değil düpedüz kerizlik. Ben maça para ödeyip gidiyorsam futbolcu beni memnun etmek için çabalayacak, ben hem para verip hem de futbolcunun gönlünü hoş tutmaya çalışamam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O Imkanim olsa tabiki giderim Avrupadaki her macada gittim ben suclu taraftar demiyorum ama bu kadarda olmaz ac izle dünkü Göztepe Jimnastik külübü macini maci taraftar aldi Türkiyede bazi seyler gazla oluyor maalesef

Nereden
    Almanya

Nwakame sakatmis öyle diyor Ünal ondan oynamamis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)