Sayfa 50 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 SonuncuSonuncu
Toplam 1297 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 6.Hafta | Trabzonspor 1-2 Göztepe | Maç Sonucu

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canım sıkkın. Galatasaray maçındaki arzu, istek ve oyuna bak bir de bugünkü oyuna bak. Trabzonspor puan kaybedebilir. AMA İSTEKSİZ OLAMAZ.Ulan daha ligin 6. haftası be sanki 32. haftadaymışız da lig bitmiş gibi bir 60 dakika oynadık. Bu nedir abi? Bu oyuncuların parası mı verilmiyor anlamıyorum. Biz neden hep böyle tepetaklak oluyoruz neden? Niye son yarım saat oynadığın oyunu oynamazsın be takım?

Ya hiç ümit vermeyin bu taraftara ya da adam gibi sezonluk oynayın. 1 maç yenmekle şampiyon olunmuyor.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birdaha ki gs maçını kazanmayalım diye dua edeceğim!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Sezonda sadece iç sahada Galatasaray galibiyetine sevinen bir takım ve takım taraftarına evriliyoruz resmen ve bu benim canımı çok sıkmaya başlıyor !
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burakın oynaması rodellegayıda olumsuz etkılıyor...adam resmen durdu..
    antony neden oynatılmaz....hayret gercekten
    Bence doğru değil. Rodallega bizim kalitemizde bir oyuncu değil. Burak ise bizim artık oynamak istediğimiz futbola uygun oyuncu değil. İkisi birlikte oynarsa iç sahada ancak bişey yaparlar sayısal çoğunluktan. Burak’ın şu satılma işi keşke olsaydı o gün dedik. Artık deplamanda Burak ya da Ekuban. İçerde Çift forvet Hugo-Burak Hugo-Ekuban yapmak zorundayız. İç sahada tek forvet Burak’la çıkıp, Hugo’nun yaptıklarını Yusuf’tan yapmasını beklemek hayal. Yusuf hiçbir şey yapmıyor. Abdüş’de Olcay’ın yedeği olur. İç saha Nwakeme dış saha Amiri. Form durumuna göre Amiri iyiyse içerde 4-4-2 nin kanadında da oynar. Ama Nwakame dış saha olmaz.
    Takımın oluru ve oynayabildiği oyun belli, önde basıp önde oynayacak. Topun arkasına geçince çok kolay gol yer yitorda. Kale sağlam değil. Akbaş bomba. Toure nin daha ligde bir siyahi adamdan top alabildiğini görmedim. Hosseini soru işareti. Arka taraf çok sakat. Önde basıp kalene yaklaştırmadan maçın başınds fişi çekip umudunu kırcan içerde rakibin. Ünal hoca görür umarım şu yanlışları. Yusuf + Abdüş ilk 11 aynı anda çok ama çok gereksiz.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocayı oyunu okuma işinde kötü görmüyorum şahsen. Şunu çıkarıp şunu almalı diye fikir yürüttüğüm her adımı atıyor genelde.

Kadro kurarken ADALETLİ olduğundan şüphem yok. Adamlığından da !

Rodallega bu takımın forveti değil olamaz da kimse kusura bakmasın. Ortada saçma sapan bir istatistik var diye yeterli görülmemeli. Hep beraber izledik biliyoruz.

Ama hakkını teslim etmek lazım bugün fena değildi. Hamle oyuncusu olabilir. Burak da sorun çıkarır vs ama kötünün iyisidir şu an için.

Ekuban filan demeyin hiç.Adamı daha doğru düzgün izleyemedik bile. Galatasaray maçında 1 gol attı diye kurtarıcı gözüyle bakmamak lazım.

Forvetlerimiz genel olarak yetersiz. Ama gömeceğimiz kadar da kötü değiller. Top OYNAMIYORUZ ! Tempo yapmıyoruz sıkıntı bu.

Kaliteli 1 stoper daha olsa baya farklı yerde olurduk. Aldığımız hava topu neredeyse yok. Aynı sıkıntı forvet hattında da var maalesef. Orta yapıyoruz da kime ?

Ben hocadan da takımdan da umutluyum şahsen.

Hocam kadro istikrarını yakalar, devre arası ucuz yollu da olsa hava hakimiyeti olan 1 stoper bulur,

Ekuban da az biraz sırtı dönük oynayabiliyorsa, hava toplarında iyiyse (bazı maçlarda böyle kapanan takımlara karşı kilidi açmak için) kendimizi Avrupaya atacak bir yerde buluruz.

Bu ekonomik koşullarda fazlasını beklemek hayalcilik olur.
    +1
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Ankara

Durup durup öfkeleniyorum. Bu akbaş niye hala oynuyor xeki daha iyidir o derece şuan

Nereden
    Kuzey Afrika

Bizi oyun olarak yıkıma uğratan çıkmamızı engelleyen bir rakip yoktu ki karşımızda. Maça tutuk başladık Alanya maçındaki gibi Mustafa nın zaaflarını rakip kullanmaya çalıştı. 1. Golde kademeye çok geç geldi ve adama ortayı yaptırdı iyi bir stoper o topu keserdi. İkinci golde Onurdan çok Perreria nın da hatası var. Burak ı beğendim Sosa yı da Beğendim bence Ünal hoca 4-4-2 veya on numarasız 4-3-3 sistemlerini denemesi gerekiyor çünkü yusuf abdulkadir sosa üçü de ayni anda çok fazla
    anladığım kadarıyla yönetim ünal hocaya mümkün olduğunca abduş ve yusufu oynat değerleri artsın satalım öyle ya da böyle ilk beş içine gireriz demiş.
    Daha önce de yazdım yine yazayım olcay Anthony kanatlarda abduş sosa onazi ortada oldupu 4-3-3 ideal bir sistemdir bu kadro için. Bu aradacorta sahanın yediği Kucka olmalı ünal hoca taraftardan sabır istiyor ama kendisi de sabırlı olmalı Anthony yi yedeğe çekmek bence yanlıştı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Kaybedilen 3 maçın ana sorumlusu Ünal´dır. Kurduğu 11 ler ve oyuna müdehaleleri ile en azından futbol hocası olmadığını ispat etmiştir. başakşehir maçında kaybedeceğini bile bile İbanez kumarını oynayıp kaybetmiştir, Akbaş denen futbol çapsızını 11´ e adapte etme çalışmaları Alanya ve Göztepe maçında meyvelerini vermiş olup rakiplerin +1 kişiyle oyuna başlamalarına ve Akbaşın yaptığı adamını kaçırma, top sürememe ve adam markajındaki zayıflığından dolayı 3 gol yememize mal olmuştur. Ünal hoca gitsin diyeceğim ama bu futbolcu kadrosuyla kim gelirse farketmez, şu anda Türkiye liglerinin defansı en acz içinde olan takımı maalesef Trabzonspor. GS hariç oynadığımız takımların defans oyuncuları ile bizimkileri kıyaslayınca fark gece gündüz gibi ortaya çıkmakta...takım kurma mühendisliğimiz maalesef yok, yönetim yok, teknik kadro yok, topçular zaten yok, ne yapsın taraftar?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocayı oyunu okuma işinde kötü görmüyorum şahsen. Şunu çıkarıp şunu almalı diye fikir yürüttüğüm her adımı atıyor genelde.

Kadro kurarken ADALETLİ olduğundan şüphem yok. Adamlığından da !

Rodallega bu takımın forveti değil olamaz da kimse kusura bakmasın. Ortada saçma sapan bir istatistik var diye yeterli görülmemeli. Hep beraber izledik biliyoruz.

Ama hakkını teslim etmek lazım bugün fena değildi. Hamle oyuncusu olabilir. Burak da sorun çıkarır vs ama kötünün iyisidir şu an için.

Ekuban filan demeyin hiç.Adamı daha doğru düzgün izleyemedik bile. Galatasaray maçında 1 gol attı diye kurtarıcı gözüyle bakmamak lazım.

Forvetlerimiz genel olarak yetersiz. Ama gömeceğimiz kadar da kötü değiller. Top OYNAMIYORUZ ! Tempo yapmıyoruz sıkıntı bu.

Kaliteli 1 stoper daha olsa baya farklı yerde olurduk. Aldığımız hava topu neredeyse yok. Aynı sıkıntı forvet hattında da var maalesef. Orta yapıyoruz da kime ?

Ben hocadan da takımdan da umutluyum şahsen.

Hocam kadro istikrarını yakalar, devre arası ucuz yollu da olsa hava hakimiyeti olan 1 stoper bulur,

Ekuban da az biraz sırtı dönük oynayabiliyorsa, hava toplarında iyiyse (bazı maçlarda böyle kapanan takımlara karşı kilidi açmak için) kendimizi Avrupaya atacak bir yerde buluruz.

Bu ekonomik koşullarda fazlasını beklemek hayalcilik olur.
    Hoca olmak meziyet ister geçen sene oynadığımız ve 4-3 yenildiğimiz Alanya maçında sanırım ilk 35 dakikada maç 3-0 olmuştu, Saffet Susiç anında 2 topçu değiştirmiş, takımı ateşlemişti ve maçın sonu malum. Dün Ünal ne yaptı? 30. dakikada 2-0 geri düşmüş bir takımda oyuncu değişikliği için 2. yarıyı bekledi, sebep neydi acaba? Kimse burada masal anlatmasın, para almıyor diye bir takımı bu tür hocalara bırakmak ahmaklıktan öteye gidemez, sonuç hüsran, Ünal hocanın maç yorumu; Karamsarlığa gerek yok, 6 haftada 7 puan aldık 34 haftada 41 puan alır ligde kalırız... yersen...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

PEREKLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

2. yarıya ‘evet’

Öyle bir maç ki Trabzonspor kendi evinde geçen haftanın yaralarını kapatmak için tribünlere 21 bin seyirci topluyor.
    Fakat ne yazık ki sahasında adeta rakibine mahkum oynadı. Ta ki rakip attığı iki golden sonra bu skorun üzerine yatmayı kafi görene kadar.
    Fakat oyunumuzun kurgusu zaten baştan yanlıştı.

Ünal; seni seviyor ve destekliyoruz, hatta başarılı olmanı can-ı gönülden arzuluyoruz. Fakat hem geçen hafta Alanya'ya karşı hem de Trabzon'da kendi sahanda tek forvetle oynamanı asla kabullenemiyoruz.
    Bu takımın her durumda mutlaka hele de kendi sahasında çift forvet oynaması farzdır. Bunu senin görmen gerekirdi.
    Geçen haftaların başarılı forveti Rodallega'nın birden bire takımdan kesilmesini de hatalı buluyorum.
    Haftalardır oynamayan Burak'ın neye göre birdenbire ilk 11'e alındığını da anlıyamadım. Demek ki hafta içinde yerel basının Burak konusundaki baskıları böyle bir kararı zorunluğu kıldı.
    Hadi bir müddet ve 45 dakika oynanır sonuç ya da verim alamadın o zaman Burak'ı oyuna alabilirdin, hatta çift forvet durumunda da ikisini kullanabilirdin ama olmadı.
    Fakat ikinci yarıda bu yanlıştan dönmesi Burak'ın da daha etkili olmasına yardımcı oldu. Keşke baştan beri böyle oynansa idi.
    Şimdi bu takımın Biraz maç alıp bu arada bir miktar da madden desteklenmesine ihtiyaç vardı.
    Durmadan maç verirsek zaten maddi olarak hartama (ladin ağacından yapılan çatı kaplama malzemesi) ile kaşınıyoruz bunca masraf ve borçlar ne ile ödenecek?
    Bir de takımda Burak ve Sosa gibi futbol miyadını çoktan aşmış iki adam, iki gol yedikten sonra hangi performansla maç içinde vites yükseltip maçı ve skoru lehine çevirecek, bu mümkün mü?
    Rakip takım sahamızda bizden daha rahat oynuyor. Neden?
    Necmi Perekli
    Konu PEREKLİ tarafından (23.09.2018 Saat 07:43 ) değiştirilmiştir.

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Kasımpaşa maçında olası bir 0-3 hocayı götürür herhalde.

O gitse de değişen birşey olmayacak

Bu arada herkes hocanın ilk 8-10 haftada gidebileceğini az çok düşünüyordur abi zaten, Barcelona taraftarı değiliz yani.

Yusuf ve Abdülkadir 3-5 demeden satılmalıymış. Her Ts maçında gol atan Akhisarspor topçusu olma yolunda ilerliyorlar.

Fener, Bjk maçında kaybetmezse bir süre daha onlarla kapışmaya devam edebiliriz.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir zamanlar bizi şampiyon yapan Burak ve Onur'un bu günlerini de mi görecektik.
    Biri tutamıyor artık, diğeri de atamıyor.
    2011 sezonunda tek başlarına aldıkları tüm puanları şimdi birer birer geri veriyorlar.
    Hayat böyle işte biraz. Ama üzücü bu günleri görmek.
    İnadına Trabzonspor !

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetici duygusal olmayacak...
    takım oyununda hatır gönül işi olmayacak.
    performansı iyi olmayan oyuncuya penaltı attırılmaz.
    Burak Yılmaz hala penaltı atmayı bilmiyor.
    Kaleye penaltı atışı yaparken topun
    üzerine giderken, vücut, göz ve ayakların ne yapacağı
    rakip kaleciye hissettirilmeyecek, Burak kaleye topa vuracağı anda
    hangi köşeye vuracağı apacık belli oluyor.
    Dün maçı kaybetme sebebi Burak Yılmaz sadece.

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu takım mehteran takımı gibi devam edecek belli. bu yuzden ligi kapatmış durumdayım. haftaya kasımpaşayı yener bu takım. yener yenilir artık bunlara bakmıyorum açıkçası.
    benim istediğim ligimizde;
    - artık her hava topunda yerde yatan oyuncu görmekten bıktım.
    - hiç birşey yokken kendini skora göre yere bırakan futbolcu bozuntularından bıktım.
    - apaçık emek hırsızlığı yapan futbolcu bozuntularından bıktım.
    - Bu durumlara onay veren hakem bozuntularından bıktım.
    - buna profosyonellik diyen medya yorumcularından bıktım.
    anlayacağınız ingiltere liginde elin gavuru diye tabir ettiğimiz yerde adam gibi mücadele var. ne diye bu sünepeleri izleyeyim. trabzonsporluyum diye. bunları izleyecem diye kanser oldum yazık günah bize.

Вы попали по адресу!

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu görüşümü tekrar yazıyorum.
    şu an takım da gayet iyi futbolcular var.
    maç kaybetmenin sebebleri bireysel hatalar
    ve hocanın yönetimsel eksikleri var.
    oyuncular sen ben değil, biz diyecekler takım olacaklar
    hocada böyle alıştıracak, Ünal hocayı seviyoruz ama hocalıkta tecrübe eksikliği çok.
    bu endişemi bu sezon ilk başakşahir maçına çıkarken de yazmıştım buralarda.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Riza hoca zamanında da 5 de 5 yaparak büyük umutlar yaşatan,yine bu sene ünal hoca ile gs yi müthiş bir futbolla 4 leyip herkesi coşturan takimin neler yapabileceğini biliyoruz.
    Böyle bir takım nasıl oluyorda bu durumlara düşüyor artık irdelenmeli. Psikolog mu tutarlar köklü kararlar mi alırlar bir an önce yapılmalı.
    Kasımpaşa maçını da alamazsak böyle devam eder daha da düzelmez bu takım.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    Trabzon

Bu ligde Anadolu takımlarına karşı geri düştüğünde maçı çevirebilmen teoride kolay olabilir ama pratikte imkansıza yakın bir şey. Oyunu yavaşlatırlar, kendilerini olur olmaz yere bırakırlar, ceza sahasına gelen her ortada kurşun yemiş gibi yere atlarlar, kalecileri topu oyuna olabildiğince geç sokar. Tabi bunların sorumlusu futboldan zerre anlamayan Türk hakemleri. Dünkü maç sadece dört dakika kadar Var meselesinden oyun durdu. Oyuncu değişiklikleri, yalandan sakatlanmalar vs rahat yedi sekiz dakika uzaması gereken maç sadece beş dakika uzatıldı. Bu ülkede bu takımlar karşısında maç kazanmak istiyorsan maçın hemen başında rakibi boğup rakip ne olduğunu anlamadan iki tane golü atacaksın. Son iki haftada görüldüğü gibi aksi bir durumda işimiz çok ama çok zor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Bakıyorum Rıza güzellemeleri başlamış.

Hepimiz burda Rıza hakkında yazdık çizdik okuduk.

Evet Hoca yanlış oyuncu tercihi yapmıştır ve bundan sonra da yapacaktır. Takım yeni kuruldu bırakalım iki üç farklı oyuncuyu yazsın tahtaya. Zamanla takım netleşecek.

Haaa bana sorarsanız Burak efendiyle bu takım sistemli top oynayamaz. Burak'ı Barcelonaya koy Barcelonayı bozar sistemsel olarak.

Oynatsan dert oynatmasan dert. Satılmalıydı satamadın takasla oyuncu almalıydın alamadın, bedava verip devasa maaş yükünden kurtulmalıydın. Yapamadılar.
    Konu Şahin Yılmaz tarafından (23.09.2018 Saat 09:53 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, kazanma amacının yerine kariyer planlamayı öne almış. Oyuncu bazlı yaklaşımla daha çok böyle maç kaybeder.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

rıza konya'yı şampiyonluğa oynatıyor tek mağlubiyeti fenere karşı onuda 30 tane şut atarak kaybetti.

onu yolladık karabükte -80 averajla küme düşen takımın hocasını getirdik.

vizyon be qardeşim

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konu ne Ünal ne de Rıza meselesi... Anlaşılan kazanların altı yine harlandı.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Galatasaray maçından sonra aşağı yukarı bu sonuçları bekliyordum ben. Ne zaman taraftar ve takım olarak ayağımız yerden az yükselince sonuç bu oluyor. Sene başında da söylediğim gibi bu sene de bir öncekinden farklı olmayacak. Ligi yine 5-7 bandında bir yerlerde bitireceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok rahat defansın arkasına adam kaçırıyoruz. Defansın en iyisi JP o da savunmada değil hücumda!
    Konu tsukru61 tarafından (23.09.2018 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal hoca bazı şeyleri çok yanlış anlıyor galiba..
    basın açıklamasını okudum.
    topun bizde kalması ve çok pas yapmayı iyi bir şey zannediyor.
    defansta top çevirmek ve paslaşmakla iyi takım olunmuyor be hocam.

ayrıca takım olmak o kadar kolay bir olgu değil demiş
    benim anlamadığım diğer takımlar takım oluyor ama neden bize gelen her hoca aynı yalana sarılıyor yok takım olma aşamasındayız falan

istatistik kasmak ile 3 puan alınmıyor ki..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İlk yarı böyle leş oynayan bir takım nah maç kazanır, biri hocaya söylesin mağlup duruma düşünce top oynamanın bir anlamı yok maçı ilk yarıda koparıcan.

Takımda yine ilk yarı yatarız son yarım saat bastırıp maç kazanırız anlayışı oluşmuş, ne kadar ekmek o kadar köfte.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)